کاقه ارز

مونرو یک ارز دیجیتال امن، خصوصی و غیر قابل ردیابی است. که در آوریل سال 2014 از طریق عرضه اولیه راه اندازی شد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با روش خرید و فروش مونرو با کافه ارز آشنا شوید.

خرید و فروش مونرو با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید. مونرو در جدول در رده نهم قرار گرفته است.

خرید و فروش مونرو

برای خرید و فروش مونرو ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز برای خرید و فروش مونرو

  1. ورود به سایت کافه ارز
  2. از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
  3. در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
  4. در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
  5. در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
  6. پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات خرید و فروش مونرو باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

  1. از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
  2. صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
  3. باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
  4. پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش مونرو هستید.

مراحل خرید مونرو با کافه ارز

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش ترون را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش مونرو

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش مونرو

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود(مونرو) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

پس از انتخاب مونرو با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید و به خرید و فروش مونرو در کافه ارز بپردازید.

خرید و فروش مونرو

فروش مونرو به کافه ارز

برای فروش مونرو به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد ترون را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به مونرو خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش مونرو

پس از کلیک روی گزینه ثبت درخواست کیف پول و همچنین تگ مورد نظر برای ارسال مونرو به شما نمایش داده می شود. با ارسال مونرو به کیف پول نمایش داده شده و وارد کردن مشخصات کیف پول مربوطه، بعد از چند ثانیه مبلغ دریافتی و معادل ریالی آن نمایش داده می شود و به موجوی شما در سایت اضافه می گردد.

در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش مونرو می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *