به فکر استفاده از کارگزار ExpertOption هستید؟ آیا بی خطر است یا کلاهبرداری؟ بررسی کامل ما را بخوانید تا قبل از معامله بدانید که چه چیزی را باید بدانید در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.


ExpertOption چیست؟

ExpertOption یک پلتفرم تجارت آنلاین است. که به شما امکان می دهد طیف وسیعی از ابزارهای مالی را در یک رابط کاربری خوب و طراحی شده و کاربردی معامله کنید. می توانید از طریق وب سایت آنها یا با بارگیری یکی از برنامه های آنها، تجارت کنید.
این سکو در سال 2014 خدمات خود را آغاز کرد و بیش از 30 میلیون معاملات در هر ماه را انجام می دهد. تاکنون بیش از 37 میلیون حساب باز شده است.


ExpertOption باعث می شود تا مشتری در اولویت قرار گیرد و خدمات مشتری را به عنوان ارزش اصلی خود تبدیل کند. بیش از 100 مدیر حساب وجود دارد که هرکدام بر تأمین نیازهای مشتری متمرکز هستند.
این شرکت همچنین با هدف قابل اعتماد و ساده بودن، امکان شروع تجارت را برای هر کس امکان پذیر می کند.  سرانجام، این شرکت قصد دارد سریعترین تجارت را از طریق فناوریهای نوآورانه انجام دهد.
در حالی که نگاهی عمیق تر به ExpertOption می اندازیم و هر آنچه را که باید بدانید پیدا خواهید کرد.

ExpertOption

انواع حساب و حداقل سپرده

در حالی که بسیاری از کارگزاران فقط یک نوع حساب مشترک را برای مشتریان یا احتمالاً دو ارائه می دهند. ExpertOption دارای طیف استثنایی از حساب ها است.
همچنین جالب است که توجه داشته باشید که به جای ایجاد ردیف های حساب بر اساس سطح تأیید صحت بسیاری از کارگزاران انجام می شود. ExpertOption با امکان ارتقاء به سطح حساب بالاتر، ترازهایی را بر اساس اندازه سرمایه گذاری شما ایجاد می کند.


از ExpertOption پنج نوع حساب موجود است. که هر کدام مزایایی را اضافه می کنند اما حداقل سرمایه گذاری را افزایش می دهد.
حساب اصلی فقط به 50 دلار واریز نیاز دارد، اما به شما امکان می دهد هنگامی که آماده انجام این کار هستید به یک وضعیت بالاتر ارتقا دهید.
حساب های نقره ای رایج ترین نقطه شروع است که به حداقل 500 دلار سپرده نیاز دارد.
حساب های طلا از 2500 دلار شروع می شود و حساب های پلاتین با 5000 دلار شروع می شوند.
حساب های اختصاصی فقط با دعوت نامه هستند.

حساب های اصلی ExpertOption

حساب های اصلی به کلیه مطالب آموزشی دسترسی پیدا می کنند. شما می توانید حداکثر 10 معامله را همزمان و حداکثر 25 دلار معامله باز کنید. حساب های نقره شامل معرفی یک مدیر شخصی است.
آنها حداکثر معاملات را به 15 و حداکثر مبلغ معاملات را به 250 دلار ارتقا می دهند. آنها همچنین به بررسی های روزانه بازار و همچنین تحقیقات مالی می افزایند. حساب های طلا اجازه می دهد 30 معاملات همزمان به حداکثر 1000 دلار در هر معامله باز شود.
آنها همچنین برداشت اولویت و افزایش سود دارایی را تا 2 درصد اضافه می کنند. کسانی که دارای حساب های طلا و بالاتر هستند نیز برداشت اولویت دارند.

ExpertOption


حساب های پلاتین حداکثر مبلغ معامله $ 2،000 و محدودیتی در تعداد معاملات همزمان باز ندارند. افزایش سود دارایی به 4 درصد می رسد و شما همچنین یک مدیر حساب دریافت می کنید.
کسانی که دارای حساب های اختصاصی هستند مدیر حساب ارشد دارند، سود دارایی را تا 6 درصد افزایش می دهند و حداکثر مبلغ معامله 5000 دلار را دارند. این نوع حساب همچنین دسترسی به استراتژی ها را اضافه می کند.
توجه داشته باشید که صرف نظر از نوع حساب، حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای یک تجارت واحد 1 دلار است. همچنین توجه به این نکته ضروری است که مزایای حساب خاص مشتری را به درخواست فعال کردن آن ویژگی از طریق ایمیل می طلبد که در این مرحله به صورت دستی فعال می شود.

پاداش گزینه های متخصص

به تازگی، ExpertOption به تازگی شروع به ارائه 100 bon پاداش به تمام سپرده گذاران اول. معرفی سیستم پاداش تا حد زیادی مدیون تقاضای عامه است. و معامله گران را ببینید که ادعا می کنند افزایش زیادی لازم برای شروع معاملات است.
جایزه 100 درصدی را می توانید از سپرده هایی که از 30 دلار شروع می شود مطالبه کنید. و معامله گران یک ساعت بعد از ایجاد حساب کاربری خود اقدام به استفاده از آن می کنند.
مهمتر از آن، پذیرش پاداش در توانایی برداشت مانند سایر کارگزاران تأثیر نمی گذارد، با این که ExpertOption اگر بخواهید پاداش پیشنهادی را بپذیرید، باز هم صلاحیت برداشت خود را دارید.
پاداش ها در اختیار معامله گران موجود نیز قرار دارد، اگرچه درصد پیشنهادی با کسانی که برای اولین بار واریز می کنند متفاوت است.

ExpertOption چه ابزارهایی را ارائه می دهد؟

با ExpertOption مشتریان می توانند طیف وسیعی از دارایی ها، از جمله رمزنگاری، سهام، سهام فارکس، کالاها و سهام را تجارت کنند.
برای جفت های معاملاتی فیات، ExpertOption دارای صلیب اصلی مانند CHF ، EUR ، AUD ، USD ، NZD و GBP است. سهام این شرکت شامل کوکاکولا، تسلا، آمازون و بایدو است. از نظر کالاها، می توانید نفت، نقره و طلا تجارت کنید. ExpertOption از لحاظ پیشنهادات رمزنگاری شده خود با بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین نقدی، بیت کوین طلایی، داش، اتریوم کلاسیک، Litecoin ريال، IOTA ، مونرو، تتر و Zcash کاملاً برتری دارد.

حساب آزمایشی ExpertOption

ExpertOption یک حساب آزمایشی را برای مشتریان ارائه می دهد. تا قبل از سرمایه گذاری پول واقعی، پلتفرم را کشف کرده و مهارت های خود را با موفقیت جلب کنند. حساب نمایشی با مانده 10000 پول مجازی ارائه می شود.  ثبت نام لازم نیست به محض کلیک روی پیوند، یک فیلم کوتاه با عنوان “چگونه تجارت” به شما نشان داده می شود تا راهنمای استفاده از این سیستم عامل را به شما ارائه دهد.
حساب آزمایشی بسیار مفید است. زیرا قیمت گذاری با ارقام ذکر شده در حساب زنده یکسان است. و ایده دقیقی از نحوه عملکرد سبک تجارت شما با ExpertOption برای شما ارائه می دهد.


این واقعیت که برای ایجاد یک حساب نمایشی نیازی به ثبت نام ندارید. به جدا کردن ExpertOption کمک می کند.  این بدان معناست که برای بدست آوردن احساس سکوی یا ابزارهای مالی، مانند داده های ExpertOption ، نیازی به تهیه اطلاعات شخصی ندارید.
بسیاری از مردم احساس امنیت بیشتری می دانند که ExpertOption قبل از ثبت نام هیچ گونه اطلاعاتی در مورد آنها نخواهد داشت. علاوه بر این، عدم ثبت نام مورد نیاز برای یک حساب نمایشی همچنین به این معنی است. که هیچ راهی برای ExpertOption وجود ندارد که شما را تحت فشار قرار دهد تا در باز کردن یک حساب پول واقعی به دنبال نسخه نمایشی فشار بیاورید. از این گذشته، کارگزار اطلاعات تماس شما را نخواهد داشت.

سپرده های ExpertOption

برای واریز وجه، به نوار اصلی در نوار اصلی سمت چپ سکوی معاملاتی بروید. روی برگه سپرده (که باید به طور پیش فرض باز شود) کلیک کنید. روش سپرده، ارز و مقدار خود را انتخاب کرده و سپس ارسال را بزنید.
گزینه های واریز شامل کارت های اعتباری و بدهی اصلی، مانند ویزا، مستر کارت و ماسترو به همراه رمزنگاری و سایر گزینه ها است. این گزینه های دیگر شامل: UnionPay ، WebMoney ، Neteller ، Skrill ، Perfect Money، QIWI ، Fasapay و Yandex Money است.
در طی واریز وجوه به حساب خود ، به خاطر داشته باشید که حداقل واریز برای ExpertOption فقط 50 دلار است.  با این اندازه سپرده، یک حساب اصلی خواهید داشت. همچنین حداکثر اندازه سپرده 3000 دلار تعیین شده است که احتمالاً به دلیل محدودیت پرداخت است.

پلت فرم معاملاتی ExpertOption

بیشتر رقبا در دنیای تجارت برای صرفه جویی در وقت، به جای ایجاد خود، از بستر موجود استفاده می کنند. با این حال، ExpertOption پلت فرم خود را ایجاد کرده است. بنابراین می تواند به طور کامل سفارشی و متناسب با نیازهای مشتری متوسط ​​ExpertOption تنظیم شود.
این بدان معنی است که پلت فرم از ExpertOption تمام ویژگی هایی را که کارگزار ارائه می دهد. کاملاً یکپارچه است. روند نزولی این است که هیچ منبع پشتیبانی خارجی برای این سیستم عامل در دسترس نیست.
با این وجود، ماهیت شهودی آن همراه با پشتیبانی مشتری است. ExpertOption بدان معنی است که منابع خارجی برای درک بسترهای نرم افزاری لازم نیست.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *