logo کاقه ارز

چگونه Staking Polkadot را به دست می آورید؟ تا جوایز ارز رمزنگاری DOT را بدست آورید؟ با بیش از 20 میلیارد دلار سقف بازار، “محبوب” دانستن رمز Polkadot’s DOT اظهارنظر نمی کند. در حال حاضر در شماره 4 سایت Coinmarketcap.com نشسته است، DOT یک پروژه بلند پروازانه است که توسط برخی از افراد برتر دنیای رمزنگاری ایجاد شده است. نه تنها محبوب است، بلکه DOT ​​یک ارز رمزنگاری شده اثبات سهام است. این بدان معناست که شرکت کنندگان می توانند با شرط بندی بدون نیاز به سخت افزار استخراج گران قیمت پاداش های منظم کسب کنند. Polkadot در حال حاضر سود خوبی از سرمایه شما ارائه می دهد، به همین دلیل ما این راهنما را برای ساده سازی نحوه کار کردن و نحوه شروع آماده کرده ایم. در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

Staking Polkadot چیست؟

ساده ترین راه برای فکر کردن در مورد Polkadot به عنوان یک رقیب Ethereum است. این پروژه به لطف طراحی بازش پشتیبانی از ویژگی های بی شماری و انواع بلاکچین است. منبع تغذیه نرم افزار DOT محصولی نسبتاً جدید به نام Substrate از Parity Technologies است. یکی از اصلی ترین نکات فروش Polkadot این است که هدف آن جایگزینی یا رقابت با الیگوپلی فناوری موجود است. وب سایت رسمی این پروژه را توصیف می کند، پیشنهاد می کند که “یک وب کاملاً غیرمتمرکز را که کنترل کاربران در آن باشد امکان پذیر می کند.” بعلاوه، گروه پشت آن می گوید Polkadot “[در تلاش است] جامعه را از اتكای خود به یك وب خراب كه موسسات بزرگ آن نمی توانند اعتماد ما را نقض كنند، رها سازد.”

Staking Polkadot

Polkadot قطعاً دارای شجره نامه قوی است. برخلاف سایر پروژه هایی که توسط افراد ناشناس تشکیل می شود. بنیانگذاران Polkadot شامل یکی از بنیانگذاران و CTO فعلی Ethereum، دکتر گاوین وود هستند. دکتر وود همچنین رئیس بنیاد Web3 است. گروهی که بودجه تحقیق و توسعه اینترنت غیرمتمرکز را تأمین می کند.ارز بومی پروژه، DOT، در حال حاضر هر یک با بیش از 20 دلار معامله می شود. امروزه چیزی بیش از 900 میلیون نقطه در بازار وجود دارد.

مبانی Staking DOT

اگر قبلاً در استیکینگ تلاش کرده اید. احتمالاً تجربه شما به این شکل بوده است. شما یک برنامه کیف پول رسمی را در رایانه خود بارگیری کردید. کل بلاکچین را بارگیری کردید، مقداری سکه سپرده گذاری کردید و کیف پول را روی رایانه خود اجرا کردید. سپس، بسته به تعداد سکه های موجود در کیف پول شما، پاداش سهام به صورت دوره ای شروع به غلتیدن می کند.

خوب یا بد، این نحوه کار کردن روی Staking Polkadot نیست. به جای اینکه تمام شرکت کنندگان شبکه به سادگی staker باشند. آنها به دو گروه تقسیم می شوند. توضیح بسیار ساده این دو گروه این است. که اعتبارسنج ها کسانی هستند که در واقع بلوک ها را ایجاد می کنند. و نام آوران در مورد اینکه چه کسی اعتبار سنجی می کند رأی می دهند. اعتبارسنج ها بیشترین پاداش را می گیرند. اما نامزد شدن بسیار آسان تر و ارزان تر است.

اعتبارسنج بودن گران است. به سخت افزار اختصاصی احتیاج دارد و اساساً فقط مخصوص متخصصان است. به همین دلیل، ما قصد داریم به سمت گاه به گاه معادله نام آوران بپردازیم. برای نامزد شدن باید حداقل حداقل DOT مورد نیاز شبکه را داشته باشید. این تعداد براساس شرایط شبکه تغییر می کند. در زمان پرس، حداقل DOT کنونی برای معرفی شدن 40/121 است. با قیمت های امروز حدود 2500 دلار. علاوه بر این، به نظر می رسد که حداقل مقدار DOT همیشه بالا می رود، البته کمی آرام. اگر جدی در مورد جمع کردن DOT هستید، باید انتظار داشته باشید که حداقل 150 DOT آماده یا احتمالاً بیشتر برای طولانی مدت داشته باشید.

ایجاد حساب کاربری DOT

اولین کاری که شما باید برای به خطر انداختن DOT انجام دهید این است که یک حساب کاربری در برنامه وب Staking Polkadot رسمی ایجاد کنید: polkadot.js.org/apps . در منوی بالا، منوی کشویی Accounts را انتخاب کنید، سپس روی Accounts کلیک کنید. این صفحه لیست فعلی حسابهای شما را نشان می دهد. اگر حساب Staking Polkadot ندارید، باید اکنون یک حساب کاربری راه اندازی کنید.

برای ایجاد حساب کاربری، روی دکمه افزودن حساب کلیک کنید. این یک عبارت جدید ایجاد می کند که حساب شما را ایمن می کند. باید آن را ایمن ذخیره کنید زیرا به شما امکان می دهد حساب خود را بازیابی کنید، آن را در دستگاه دیگری باز کنید و غیره برنامه وب توصیه می کند “برای امنیت مطلوب حساب” حساب خود را در یک امضا کننده مانند پسوند مرورگر، دستگاه سخت افزار، کیف پول تلفن QR (غیر متصل) یا برنامه دسک تاپ ذخیره کنید. “

مرحله بعدی تأمین اعتبار حساب خود است. برای اینکه یک حساب فعال در نظر گرفته شودStaking ، Polkadot حداقل به 1 نقطه نیاز دارد. برای تأمین اعتبار حساب خود، می توانید DOT را به حساب جدید خود ارسال کنید، یا فقط حسابی را که از قبل تأمین مالی شده است وارد کنید. اگر می خواهید از رابط برنامه وب استفاده کنید، روی دکمه Send کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.