logo کاقه ارز

Pi یک برنامه استخراج تلفن همراه cryptocurrency اجتماعی با اثبات اصالت و کاری که واقعاً انجام می دهد. در زیر نحوه ظاهر آن در وب سایت رسمی پی شبکه ارائه شده است. آیا این فقط یکی دیگر از کلاهبرداری Cryptocurrency است. که پول به دست آورده شما را از دست شما خارج می کند؟ شخصیت های چینی مطمئناً برخی از مرورگرها را برای صحت و سقم خود بالا می برند، زیرا ادعا می شود توسط فارغ التحصیلان استنفورد شروع شده است. بیایید بیشتر در این باره بدانیم. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

شبکه Pi چیست؟

شبکه پی به شبکه ای اطلاق می شود که در آن می توان سطح Pi و میزان فعالیتها و مشارکت آنها را تعیین کرد.  کاربرانی که برنامه را بارگیری کرده اند نیز ممکن است به عنوان عضوی از شبکه شناخته شوند.
هدف از این شبکه، ارزشیابی این cryptocurrency با توزیع Pi است. این شبکه به گونه ای ساخته شده است که کاربرانی که دعوت بیشتری دارند، از میزان استخراج بالاتر برخوردار می شوند. این به منظور پاداش دادن کاربران به دلیل مشارکت و تعهد خود در شبکه است.

Pi

 با این حال، کاربران مجبور نیستند دیگران را به معدن cryptocurrency دعوت کنند. اعضا گاه به گاه که قصد ندارند دیگران را با نرخ پایه از دیگران به معدن شبکه دعوت کنند. علاوه بر داشتن نرخ استخراج پایه برای کاربران گاه به گاه، هیچ معایب و معایبی نیز وجود ندارد.
نصف کردن یک مفهوم ریاضی در رمزنگاری برای محافظت از ارزش آن با استفاده از کمبود است. در هر واحد ارزی یا فیاتی یا دیجیتال، مقدار واقعی با میزان درگیری و کمبود تعیین می شود. نصف نرخ معدن هر زمان اتفاق می افتد. که تعداد کل کاربران به یک نقطه عطف خاص برسد.

افرادی که پشت شبکه Pi هستند چه کسانی هستند؟

ما به طور خلاصه در مورد پی شبکه صحبت کردیم. در این بخش از این Pi Network Scam Review، شبکه Pi را به عنوان اصطلاح توصیف Pi معرفی می کنیم. اکنون، ما در مورد محصول صحبت می کنیم، که Pi است. رمزنگاری مورد نظر ما است.
Pi توسط Vincent McPhillip MBA و فارغ التحصیلان دکترا استنفورد با همکاری دکتر نیکلاس کوکالیس و دکتر چنگدیاو فن همزمان تشکیل شد.

شبکه پی چه کاری انجام می دهد؟

هنگامی که به وب سایت رسمی شبکه Pi می روید می توانید برنامه Pi Network را بارگیری کنید. پس از بارگیری و نصب کنید. برنامه Pi Network برای ایجاد یک حساب کاربری شما را ملزم به پر کردن جزئیات می کند. پیامی را خواهید دید که می گوید کد دعوت نامه لازم است. به یاد دارید که در مورد شبکه پی صحبت کردیم؟ فرد برای حضور در یک شبکه باید به یک شبکه باید یک کد یا رمز عبور داشته باشد. خوب، به نظر مشروع است کد دعوت در واقع مورد مهمی است.

Pi

نتیجه گیری از بررسی شبکه کلاهبرداری PI

در اینجا به این نتیجه می رسیم که این مقاله بررسی شبکه کلاهبرداری پی شبکه است. اول، من می خواهم از شما و برای وقت گرانبهای شما تشکر کنم و من واقعاً امیدوارم که من به پاک کردن برخی از شک و تردیدهای شما کمک کرده باشم. به نظر من، پی شبکه کلاهبرداری نیست و به دور از آن است. برنامه نویسان کسانی هستند که ادعا می کنند، این برنامه آنچه را که می گوید، انجام می دهد، ایده این که چگونه ممکن است کار کند با مفاهیم ریاضی و ارز همزمان است. از این گذشته، برنامه شبکه Pi برای من بی ضرر به نظر می رسد. 

آیا شبکه پی برای من مناسب است؟ 

پی برای شماست؟ اکنون عبارت توزیع شبکه Pi است و افراد علاقه مند برای پیوستن به آن آزاد هستند. شبکه Pi رایگان است و به یک معنا به اندازه پول آزاد خوب است. هیچ ناهار رایگان دوره ای وجود ندارد برنامه شبکه Pi نیاز به کاربران برای “فعال سازی مجدد” معدن پس از هر جلسه استخراج دارد. هر جلسه معدن 24 ساعت است. این سیستم سطح خاصی از تعهد به شبکه را تضمین می کند (فقط چند ثانیه برای باز کردن برنامه و روی دکمه دقیق آن ضربه بزنید). اگر شما معتقد به فناوری زنجیره بلوک هستید یا فقط به ارزش بالقوه Pi علاقه دارید، کسب برخی از Pi فقط یک اقدام منطقی به نظر می رسد.

Pi

این بررسی شبکه کلاهبرداری Pi Network به افرادی مانند شما و من اختصاص داده شده است. ما همیشه باید هوشیار باشیم و قبل از اینکه درگیر کارهای پیشنهادی واقعی شویم، خیلی هوشیارانه و محتاطانه عمل کنیم.
برای شروع بر روی دکمه بارگیری کلیک کنید. دکمه با کد دعوت من رمزگذاری شده است. کد دعوتی که شما استفاده می کنید نیز بر میزان استخراج شما تأثیر می گذارد. من نمی توانم به این موضوع بپردازم زیرا این موضوع خارج از حوزه این مقاله است. حداقل شما می توانید بسیار مطمئن باشید که من به اندازه کافی متعهد شده ام که این مقاله را برای شما قرار دهم.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.