VPN ارزهای رمزنگاری شده

 VPN ارزهای رمزنگاری شده : مزایای رمزگذاری یا VPN ارتباطات اینترنتی شما با هر کاربر مشتاق اینترنت چندین برابر است. وقتی تلفن و لپ تاپ خود را به یک شبکه عمومی ناامن متصل می کنید. نمی توانید خطری که در معرض آن هستید را نادیده بگیرید. به خصوص وقتی اطلاعات شخصی مهم و جزئیات مالی در دستگاه های شما ذخیره شده باشد.
امنیت داده های شخصی شما مهم است. این چیزی است که باید تا آنجا که ممکن است از آن محافظت کنید. مخصوصاً وقتی که در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنید. امروزه برای پرداخت های ارزی در ایران اکثر کاربران با مشکل کواجه شدند شما مستوانید برای خدمات های ارزی خود از طریق سایت کافه ارز اقدام کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

فهرست مطالب :

 VPN ارزهای رمزنگاری شده

چرا برای جلوگیری از سرقت ارزهای دیجیتال به یک VPN کاملاً نیاز دارید

VPN ارزهای رمزنگاری شده

استفاده از VPN برای اطمینان از حداکثر حریم خصوصی هنگام خرید یا تجارت رمزنگاری در اینترنت بسیار مهم است. در اینجا دلیل آن است.

سکه های رمزنگاری مختلف در دست

خوانندگانی مانند شما به حمایت از MUO کمک می کنند. هنگامی که با استفاده از پیوندهای موجود در سایت ما خریدی انجام می دهید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.ما در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم که در آن تراکنش های اقتصادی بیشتر و بیشتری به صورت آنلاین انجام می شود. همانطور که ارزهای دیجیتال محبوبیت پیدا می کنند – نه تنها برای خرید یا فروش دارایی، بلکه برای سرمایه گذاری نیز – بسیاری از مردم برای اولین بار به صورت آنلاین ارز دیجیتال را خریداری می کنند.در اینجا، توضیح خواهیم داد که چرا اگر با ارزهای دیجیتال کار می کنید، به VPN نیاز دارید تا قربانی سرقت نشوید.

 

تجارت ارزهای دیجیتال چیست و چه خطراتی دارد؟

یک تبلت روی میز که نمودار بازار را نشان می دهد. علاوه بر اینکه به عنوان ارز سنتی استفاده می شود، می توانید از ارزهای رمزنگاری شده برای تجارت نیز استفاده کنید. بازارهای متعددی در کشورهای مختلف در سرتاسر جهان وجود دارد که امکان تجارت با ارزهای دیجیتال مختلف را فراهم می کند. برخلاف سهام، مردم می توانند در هر زمان و منطقه زمانی معامله کنند.

این تا حدی به دلیل فناوری بلاک چین است. فناوری بلاک چین، ارزهای دیجیتال را در یک بازار غیرمتمرکز و تحت نظارت هیچ کسی نگه می‌دارد. متأسفانه، این نیز مجموعه ای از خطرات خاص خود را دارد، به ویژه مربوط به هک و امنیت. اینجاست که استفاده از VPN می تواند به کاهش ضررهای احتمالی کمک کند و حریم خصوصی بیشتری را فراهم کند.

از آنجایی که رمزارزها نظارتی ندارند، ریسک‌های خاص خود را دارند. هکرها از این واقعیت سوء استفاده می کنند که این تراکنش ها برگشت ناپذیر هستند و قابل ردیابی نیستند.

چند نمونه از جرایم رمزنگاری چیست؟(VPN ارزهای رمزنگاری شده)

مردی که به صفحه کامپیوتر خیره شده است.صرافی‌های جعلی معاملات کریپتو، مردم را با دستکاری حجم معاملات و آمار گمراه می‌کنند تا افرادی را که هنوز در تجارت کریپتو تازه کار هستند، بیاورند. بهتر است از پلتفرم‌های قابل اعتماد برای بازاری پرنوسان مانند ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

هکرها و حتی بازیگران تحت حمایت دولتی می توانند دستگاه شما را خراب کنند و نرم افزار استخراج را روی سیستم نصب کنند تا رمزنگاری را از حساب شما استخراج کنند و تمام وجوه را به خودشان منتقل کنند. این به عنوان cryptojacking شناخته می شود، که در آن بدافزار می تواند تقریباً کل حساب شما را پاک کند.

در سال‌های اخیر، رسانه‌های اجتماعی به مکانی محبوب برای مجرمان سایبری برای کلاهبرداری از کاربران ارزهای دیجیتال و پول خود تبدیل شده‌اند.سرقت ارزهای دیجیتال یک مشکل جدی است.

 VPN ارزهای رمزنگاری شده

سرقت اطلاعات فیشینگ (VPN ارزهای رمزنگاری شده)

آمارها حاکی از آن است که در سال 2020، موارد سرقت رمزنگاری 28 درصد افزایش یافته است و تجار را بر آن داشته تا احتیاط زیادی به خرج دهند. هکرها یک کپی از ارز تهیه می کنند و در حالی که اصل آن را نگه می دارند برای تراکنش ها استفاده می کنند. این به عنوان خرج مضاعف شناخته می شود، یک خطر بالقوه در تجارت ارزهای دیجیتال.

در سال 2021، شاهد بودیم که چگونه هک ها و موارد کلاهبرداری مربوط به ارزهای دیجیتال به تقریباً 3 میلیارد دلار افزایش یافته است. اگرچه تلاش هایی برای تقویت امنیت انجام می شود، این تعداد جنایات همچنان در حال افزایش است.

از سوی دیگر، علاقه فزاینده ای به ارزهای دیجیتال نه تنها برای خرید یا فروش، بلکه برای سرمایه گذاری نیز وجود دارد. به همین دلیل، ایده خوبی است که از VPN برای کار با ارزهای رمزپایه استفاده کنید و در نتیجه بتوانید با خیال راحت کار کنید.

چگونه یک VPN از رمزنگاری شما محافظت می کند؟

نقشه اتصال VPN آبی

1. VPN از ترافیک شما محافظت می کند

یک تصور غلط رایج این است که ارزهای رمزنگاری شده ناشناس بودن کامل را برای کاربر فراهم می کنند، اما این کاملا درست نیست زیرا هکرها و دولت های خارجی می توانند شما را از طریق آدرس های IP عمومی ردیابی کنند.

شما احتمالاً از یک اتصال Wi-Fi خصوصی برای مبادلات رمزنگاری استفاده می کنید که تقریباً هیچ امنیتی ارائه نمی دهد. هکرها می توانند به راحتی موقعیت مکانی شما را ردیابی کنند و حتی اعتبار ورود شما را دریافت کنند!

بنابراین، VPN برای کار با ارزهای رمزپایه انتخاب خوبی است زیرا از داده های ما به صورت آنلاین از طریق رمزگذاری محافظت می کند و از هویت ما محافظت می کند. در این حالت، گویی اطلاعات ما به لطف رمزگذاری که از ما در برابر چشمان کنجکاو محافظت می کند، از طریق یک تونل عبور می کند.

به لطف VPN، می‌توانیم ترافیک را ایمن کنیم زیرا آدرس IP عمومی ما را پنهان می‌کند و با هدایت ترافیک به مکان دیگری که صدها مایل دورتر است، مکان اصلی ما را پنهان می‌کند. این امر باعث می‌شود هر کسی نتواند فعالیت‌های آنلاین شما را پیگیری کند.

2. یک VPN در برابر حملات فیشینگ محافظت می کند

تصویر حمله فیشینگ روی صفحه نمایش لپ تاپ
فیشینگ ارسال پیام های جعلی از یک منبع قابل اعتماد است. این یکی از رایج ترین روش هایی است که هکرها دارایی های رمزنگاری شده را سرقت می کنند. در طول سال‌ها، افزایش تدریجی حملات فیشینگ، حدود 3 درصد در هر سه ماهه، وجود داشته است.

یک VPN همچنین از ما در برابر حملات فیشینگ محافظت می کند. اگرچه ممکن است فقط تا حدی این کار را انجام دهد، صفحات وب خاصی را که به طور بالقوه می توانند به ما آسیب برسانند مسدود می کند. این به عنوان یک لایه امنیتی اضافی برای تجارت شما عمل می کند.

 

 VPN ارزهای رمزنگاری شده
3. VPN فعالیت های رمزنگاری را از ISP شما پنهان می کند

ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما ممکن است نداند که چقدر بیت کوین خریده یا فروخته اید، اما می تواند بگوید از چه پلتفرم معاملاتی استفاده می کنید و چه زمانی وارد سیستم شده اید. اما اگر از VPN استفاده می کنید، ISP شما این کار را انجام می دهد.

فقط آدرس IP سرور VPN را که استفاده می کنید به جای وب سایت کریپتو ببینید. از آنجایی که VPN همه داده ها را به صورت آنلاین رمزگذاری می کند، ISP نمی تواند اتصال شما را دستکاری کند.

4. یک VPN سایت های رمزنگاری محدود شده جغرافیایی را رفع انسداد می کند

محدودیت‌های جغرافیایی برای پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو وجود دارد که در آن کاربران برخی از کشورها ممکن است نتوانند آلتکوین‌های خاصی (ارزهای رمزنگاری شده غیر از بیت کوین) را در یک صرافی خاص معامله کنند.

این ممکن است بسته به پلتفرمی که برای انجام معاملات استفاده می کنند متفاوت باشد. از آنجایی که VPN آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند، پلت فرم معاملاتی نمی تواند موقعیت جغرافیایی شما را بداند و بنابراین نمی تواند مانع از تجارت شما در سایت شود.

 VPN ارزهای رمزنگاری شده

نحوه انتخاب VPN برای عملیات ارزهای دیجیتال

vpn قرمز یا نمودار پروکسی

اکنون که می دانیم چگونه یک VPN می تواند در بسیاری از موارد به ما در محافظت از داده هایمان و حفظ حریم خصوصی کمک کند، قدم بعدی انتخاب VPN مناسب است. بازار پر از VPN هایی است که ویژگی ها و قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند، پس چگونه تصمیم می گیرید؟ در زیر، ما به برخی از عوامل مهمی که باید در نظر گرفته شوند، نگاه خواهیم کرد.

1. VPN با سوئیچ Kill را انتخاب کنید

اگر اتصال VPN شما قطع شود – حتی برای چند ثانیه – داده‌های کسب و کار رمزنگاری شما در معرض دید قرار می‌گیرد و منجر به ردیابی و شناسایی موقعیت مکانی شما می‌شود.

بنابراین، یک VPN باید دارای ویژگی kill switch باشد که در صورت قطع اتصال VPN شما حتی برای چند ثانیه، ما را از اینترنت قطع می کند تا اطلاعات ما به خطر نیفتد.

2. سیاست دقیق عدم ورود به سیستم

VPN می تواند از نظارت بر داده های آنلاین شما توسط هکرها، یک دولت خارجی یا هر شخص ثالث دیگری جلوگیری کند، اما ارائه دهنده VPN ممکن است همچنان سوابقی از فعالیت های آنلاین شما داشته باشد. هنگامی که به دنبال VPN هستید، مطمئن شوید که داده های شما را از فعالیت آنلاین شما ذخیره نمی کند. اینها VPN هایی با خط مشی ثبت گزارش صفر هستند. با این حال، اگر چنین VPN را پیدا کردید، مطمئن شوید که ادعاهای مناسبی برای اثبات آن دارد.

یک شرط مطمئن این است که به یک سرویس VPN پولی با شهرت کافی تکیه کنید، زیرا سرویس های رایگان اطلاعات شما را به صورت آنلاین می فروشند. علاوه بر این، می‌توانید یکی را بیابید که امکان پرداخت اشتراک را با استفاده از روش‌های پرداخت ناشناس مانند ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند.

3. به دنبال VPN با Split Tunneling بگردید

استفاده از VPN واقعاً می‌تواند اتصال اینترنت شما را کند کند، چیزی که نمی‌خواهید، مخصوصاً هنگام تجارت رمزنگاری. Split Tunneling یک ویژگی است که اجازه می دهد تا مقداری ترافیک از تونل VPN خارج شود. این بدان معنی است که شما از VPN فقط برای رمزگذاری داده ها هنگام انجام تراکنش های رمزنگاری استفاده می کنید. از آنجایی که داده های کمتری برای رمزگذاری برای سرور وجود خواهد داشت، اتصال پایدار و روان خواهد بود.

4. کشور پایه VPN را بررسی کنید

VPN ارزهای رمزنگاری شده : مهم است که به خاطر داشته باشید که VPN از چه کشوری سرچشمه گرفته و در کجا فعالیت می کند. اکثر ارائه دهندگان برتر VPN از کشورهایی هستند که هیچ برنامه نظارتی انبوه ندارند، مانند جزایر ویرجین بریتانیا، سوئیس و پاناما (جایی که NordVPN از آنجا آمده است).

اما احتیاط نسبت به VPN ها اشتباه نیست. ارائه دهندگان کشورهای دارای برنامه های نظارت قوی مانند ایالات متحده، کانادا یا بریتانیا می توانند داده های شما را در صورت درخواست آژانس های نظارتی تحویل دهند. به همین دلیل است که نباید به یک VPN رایگان اعتماد کنید، حتی اگر این ایده وسوسه انگیز به نظر برسد.

بنابراین، آیا باید VPN دریافت کنید؟

VPN ارزهای رمزنگاری شده : کاملاً واضح است که VPN چقدر مهم است، به خصوص برای تجارت ارزهای دیجیتال، که در آن خطرات امنیتی و حریم خصوصی بسیار زیاد است. برای مخفی کردن صحیح آدرس IP خود، محافظت از خود در برابر حملات فیشینگ و بدافزار و داشتن آزادی عمل بر روی پلتفرم های کشورهای مختلف، به یک VPN نیاز دارید.

و اگر در انتخاب یکی از آنها مشکل دارید، می توانید برخی از VPN های مشهور بین المللی مانند NordVPN، Surfshark، CyberGhost، PureVPN و HMA VPN را امتحان کنید. بنابراین، عاقلانه انتخاب کنید و از VPN استفاده کنید که امنیت را افزایش می دهد و از داده های شما در برابر هر کسی، از جمله ISP شما محافظت می کند.

خطرات امنیتی

VPN ارزهای رمزنگاری شده : همه دنیا از یک بحران مالی در آستانه بیدار شدن. بسیاری از کشورها در حال حاضر تهدید ناشی از COVID-19 در مورد ثبات مالی را تجربه می کنند. یکی از نتایج این بحران این است که بسیاری از مردم همچنان به یک ارز پایدار علاقه مند شده اند که به خوبی کار کند و به طور کلی در سراسر جهان قابل قبول باشد.

 VPN

در حالی که رمزنگاری ها و مقبولیت آنها ممکن است آینده ای به ظاهر بی نقص و مطمئن را ترسیم کنند. در صورت عدم احتیاط کافی، کاربران این شانس را دارند که تمام داده های بالقوه خود و حتی معاملات خود را از دست بدهند.
به غیر از کلاهبرداری های بیت کوین، فناوری Blockchain از آسیب پذیری های امنیتی دیگری نیز برخوردار است. به راحتی می توان از این فناوری برای ردیابی داده های کاربر استفاده کرد. با تشکر از تأییدهای AML و به دلیل اینکه سوابق معاملات به راحتی در دفتر عمومی در دسترس است. ردیابی ردپای شما پس از یک معامله رمزنگاری بسیار آسان می شود.

در حالی که علاقه به رمزنگاری ها همچنان افزایش می یابد. افراد بدخواه نیز مراقب خود هستند. به طور قطع، آنها همچنان به طراحی روش های جدید برای سرقت داده های شما ادامه می دهند. سرقت داده ها می تواند مانع روند امیدوار کننده معاملات آزاد ارزهای رمزپایه در سراسر جهان شود.

چگونه با VPN می توانید از دارایی های خود محافظت کنید؟

VPN ارزهای رمزنگاری شده : رمزگذاری داده ها می تواند به جلوگیری از وضعیت کمک کند. یک VPN امن با رمزگذاری داده های شما، یک لایه اضافی به اطلاعات شما اضافه می کند. و فعالیت آنلاین شما را ناشناس می کند. با تغییر آدرس IP شما، اتصال شما پنهان می شود و به شما امکان مرور ایمن و ناشناس را می دهد. این امر همچنین از قرار گرفتن در معرض موقعیت مکانی شما جلوگیری می کند.

VPN همچنین با رمزگذاری کیف پول های بلاکچین امنیت شما را افزایش می دهد. این امر با دشوار کردن دسترسی به جزئیات معاملات شما، به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند. وقتی کلاهبرداران نتوانند شما را پیدا کنند یا هویت واقعی شما را فاش کنند. نظارت بر معاملات شما یا سرقت از شما برای آنها سخت می شود.
جدا از مزایای امنیتی، VPN به گسترش گزینه های تجاری شما نیز کمک می کند. با تغییر مکان خود، می توانید به وب سایت های مسدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید که در غیر این صورت ممکن است در موقعیت جغرافیایی شما ممنوع باشد. دسترسی به چنین شبکه هایی واقعاً می تواند به نفع شما باشد و شما را از هر کس دیگری که در وطن خود مشغول همان تجارت هستند، برتر بگذارد.

 VPN ارزهای رمزنگاری شده

انتخاب بهترین VPN برای ارزهای رمزپایه

در حال حاضر، بازار مملو از انواع مختلف VPN است. به عنوان اولین کاربر ممکن است تفاوت را ندانید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در بهترین VPN به آنها توجه کنید.

سرعت

VPN سریع یکی از ویژگی هایی است که باید به آن توجه کنید. برای هر تجربه کاربری ستودنی، سرعت اساسی است. برخی از VPN ها به کاربران تست های سرعتی را ارائه می دهند که در آن می توانید با بالاترین سرعت در هر زمان خاص به سرور متصل شوید.

سهولت استفاده

یک VPN خوب باید به راحتی قابل استفاده و مانور باشد. رابط های کاربر پسند دارای ویژگی هایی مانند یک پلت فرم چت 24/7 و یک مرکز تماس سریع پاسخ می دهند. این تضمین می کند که مسائل به محض ظهور حل می شوند و در نتیجه میزان خسارات ناشی از حملات امنیتی کاهش می یابد.

 VPN ارزهای رمزنگاری شده

توزیع سرور VPN

ارائه دهنده خدمات VPN شما باید توزیع سرور گسترده ای داشته باشد. بسیاری از شرکت ها برای تأمین منافع خود، تعدادی سرور در اختیار کاربران قرار می دهند. در حالت ایده آل، یک شبکه گسترده تر امکان پوشش گسترده تری را فراهم می کند و این بسیار مهم است زیرا گزینه های بیشتری را برای افرادی که به دنبال عبور از محدودیت های جغرافیایی هستند فراهم می کند.

پشتیبانی از دستگاه چندگانه

بعضی اوقات با رایانه و بار دیگر با تلفن معاملات انجام می دهید. همچنین ممکن است ارتباط خود را با همسر یا یکی از اقوام خود تقسیم کنید. یک VPN خوب باید بتواند حداقل 3 دستگاه را در هر زمان پشتیبانی کند بدون اینکه سرعت آن را تحت تأثیر قرار دهد.

نتیجه :

VPN ارزهای رمزنگاری شده : تا زمانی که اقدامات امنیتی درستی انجام ندهید، پایین آوردن محافظ ممکن است سکه های رمزنگاری را که بدست آورده اید در معرض کلاهبرداران قرار دهد. شما باید آرامش ذهنی خود را داشته باشید. مطمئن باشید که حرکت های شما ردیابی نمی شود و سکه های دیجیتال شما با حفاظت VPN ایمن هستند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *