logo کاقه ارز

مزایای رمزگذاری یا VPN ارتباطات اینترنتی شما با هر کاربر مشتاق اینترنت چندین برابر است. وقتی تلفن و لپ تاپ خود را به یک شبکه عمومی ناامن متصل می کنید. نمی توانید خطری که در معرض آن هستید را نادیده بگیرید. به خصوص وقتی اطلاعات شخصی مهم و جزئیات مالی در دستگاه های شما ذخیره شده باشد.
امنیت داده های شخصی شما مهم است. این چیزی است که باید تا آنجا که ممکن است از آن محافظت کنید. مخصوصاً وقتی که در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

 
خطرات امنیتی

همه دنیا از یک بحران مالی در آستانه بیدار شدن. بسیاری از کشورها در حال حاضر تهدید ناشی از COVID-19 در مورد ثبات مالی را تجربه می کنند. یکی از نتایج این بحران این است که بسیاری از مردم همچنان به یک ارز پایدار علاقه مند شده اند که به خوبی کار کند و به طور کلی در سراسر جهان قابل قبول باشد. 

 VPN


در حالی که رمزنگاری ها و مقبولیت آنها ممکن است آینده ای به ظاهر بی نقص و مطمئن را ترسیم کنند. در صورت عدم احتیاط کافی، کاربران این شانس را دارند که تمام داده های بالقوه خود و حتی معاملات خود را از دست بدهند.  
به غیر از کلاهبرداری های بیت کوین، فناوری Blockchain از آسیب پذیری های امنیتی دیگری نیز برخوردار است. به راحتی می توان از این فناوری برای ردیابی داده های کاربر استفاده کرد. با تشکر از تأییدهای AML و به دلیل اینکه سوابق معاملات به راحتی در دفتر عمومی در دسترس است. ردیابی ردپای شما پس از یک معامله رمزنگاری بسیار آسان می شود. 


در حالی که علاقه به رمزنگاری ها همچنان افزایش می یابد. افراد بدخواه نیز مراقب خود هستند. به طور قطع، آنها همچنان به طراحی روش های جدید برای سرقت داده های شما ادامه می دهند. سرقت داده ها می تواند مانع روند امیدوار کننده معاملات آزاد ارزهای رمزپایه در سراسر جهان شود. 

چگونه با VPN می توانید از دارایی های خود محافظت کنید؟

رمزگذاری داده ها می تواند به جلوگیری از وضعیت کمک کند. یک VPN امن با رمزگذاری داده های شما، یک لایه اضافی به اطلاعات شما اضافه می کند. و فعالیت آنلاین شما را ناشناس می کند. با تغییر آدرس IP شما، اتصال شما پنهان می شود و به شما امکان مرور ایمن و ناشناس را می دهد. این امر همچنین از قرار گرفتن در معرض موقعیت مکانی شما جلوگیری می کند.

 VPN


VPN همچنین با رمزگذاری کیف پول های بلاکچین امنیت شما را افزایش می دهد. این امر با دشوار کردن دسترسی به جزئیات معاملات شما، به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند. وقتی کلاهبرداران نتوانند شما را پیدا کنند یا هویت واقعی شما را فاش کنند. نظارت بر معاملات شما یا سرقت از شما برای آنها سخت می شود.
جدا از مزایای امنیتی، VPN به گسترش گزینه های تجاری شما نیز کمک می کند. با تغییر مکان خود، می توانید به وب سایت های مسدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید که در غیر این صورت ممکن است در موقعیت جغرافیایی شما ممنوع باشد. دسترسی به چنین شبکه هایی واقعاً می تواند به نفع شما باشد و شما را از هر کس دیگری که در وطن خود مشغول همان تجارت هستند، برتر بگذارد.  

انتخاب بهترین VPN برای ارزهای رمزپایه 


در حال حاضر، بازار مملو از انواع مختلف VPN است. به عنوان اولین کاربر ممکن است تفاوت را ندانید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در بهترین VPN به آنها توجه کنید. 

سرعت

VPN سریع یکی از ویژگی هایی است که باید به آن توجه کنید. برای هر تجربه کاربری ستودنی، سرعت اساسی است. برخی از VPN ها به کاربران تست های سرعتی را ارائه می دهند که در آن می توانید با بالاترین سرعت در هر زمان خاص به سرور متصل شوید.

سهولت استفاده

یک VPN خوب باید به راحتی قابل استفاده و مانور باشد. رابط های کاربر پسند دارای ویژگی هایی مانند یک پلت فرم چت 24/7 و یک مرکز تماس سریع پاسخ می دهند. این تضمین می کند که مسائل به محض ظهور حل می شوند و در نتیجه میزان خسارات ناشی از حملات امنیتی کاهش می یابد.

 VPN

توزیع سرور VPN

ارائه دهنده خدمات VPN شما باید توزیع سرور گسترده ای داشته باشد. بسیاری از شرکت ها برای تأمین منافع خود، تعدادی سرور در اختیار کاربران قرار می دهند. در حالت ایده آل، یک شبکه گسترده تر امکان پوشش گسترده تری را فراهم می کند و این بسیار مهم است زیرا گزینه های بیشتری را برای افرادی که به دنبال عبور از محدودیت های جغرافیایی هستند فراهم می کند.

پشتیبانی از دستگاه چندگانه

بعضی اوقات با رایانه و بار دیگر با تلفن معاملات انجام می دهید. همچنین ممکن است ارتباط خود را با همسر یا یکی از اقوام خود تقسیم کنید. یک VPN خوب باید بتواند حداقل 3 دستگاه را در هر زمان پشتیبانی کند بدون اینکه سرعت آن را تحت تأثیر قرار دهد. 

نتیجه گیری کلی از مطالب

تا زمانی که اقدامات امنیتی درستی انجام ندهید، پایین آوردن محافظ ممکن است سکه های رمزنگاری را که بدست آورده اید در معرض کلاهبرداران قرار دهد. شما باید آرامش ذهنی خود را داشته باشید. مطمئن باشید که حرکت های شما ردیابی نمی شود و سکه های دیجیتال شما با حفاظت VPN ایمن هستند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.