logo کاقه ارز

از زمان راه اندازی در سال 2007، سهام کیوی در سراسر جهان گسترش یافته است. و سرمایه گذاران را نشان می دهد که توانایی آنها چیست. این شرکت با بازرگانی عمومی به دلیل ارائه خدمات پرداخت آنلاین که در درجه اول بسیاری از مراکز مهم را شامل می شود، شناخته می شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.  

کیوی کیست؟

Qiwi به کاربران خود امکان دسترسی به پرداخت های آنلاین از طریق برنامه های تلفن همراه و رایانه های لوحی را می دهد. با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله کارت های بانکی، ارزهای شبکه های اجتماعی و Qiwi Visa Plastic، بازار را تغییر داده اند.

کیوی

 می توانید کیف پول کیوی و تبلیغات Qiwi را به وفور در مراکز اصلی پیدا کنید. که هر روز به کاربران کمک می کند.  از جمله ترمینال های کیوی که ماشین های فروش کارت هستند. و دارای POS (نقطه فروش) هستند. محبوبیت در جهان به طرز چشمگیری افزایش یافته است. این محبوبیت از طریق قیمت سهام Qiwi طی سالها مشاهده می شود. سهامداران عمده سهام کیوی شامل سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی در سراسر جهان هستند.  

برخی از سرمایه گذاران Qiwi

  • Cape Ann Asset Management Ltd.
  • Skandinaviska Enskilda Banken AB Published AB
  • Grantham Mayo Van Otterloo & Co. LLC
  • گروه مدیران ETF LLC

بنیانگذاران کیوی

Qiwi در سال 2007 توسط سرگئی سولونین و آندری روماننكو تأسیس شد و نام تجاری کیوی در سال 2008 تأسیس شد. از آن زمان، کیوی در زمینه فناوری Touc، کیف پول کیوی كارتهای Qiwi Visa و سایر موارد شكل گرفته است. Qiwi در صدد است تا روشهای امن و راحت برای پرداخت وجهی را به صورت منظم و ضروری در اختیار کاربران جهان قرار دهد. تحول در بازار مصرف به این صورت است که سهام Qiwi طی سالها به رسمیت شناخته شده و به سرمایه گذاران بازده محکمی می بخشد.

کیوی


به تازگی، بنیانگذار Qiwi، سرگئی سولونین تصمیم به وام سرمایه گذاری 17 میلیون دلاری خود برای بازگشت به تلگرام گرفته است. این خبر بزرگ درحالی است که پروژه بلاکچین Telegram TON به دنبال چند هفته ناامیدکننده برای این پروژه متوقف شد. سولونین به تیم در تلگرام اعتقاد دارد و 30٪ از سرمایه گذاران نیز با وام سرمایه گذاری خود نیز کمک می کنند.

کشور های مورد پشتیبانی

• روسیه
• ایالات متحده
• اوکراین
• مولدووا
• رومانی
• امارات متحده عربی
• بلاروس
• قزاقستان

چگونه سهام کیوی در حال تغییر چهره در دنیای امور مالی است؟

در زمان نوشتن، سهام کیوی 13.68 دلار قیمت دارد و دیدگاه های خود را نیز بالاتر می رود. سه ماهه اول برای Qiwi مطلوب نبوده است، اما برخی احساس می کنند که همه گیر COVID-19 مقصر است. قبل از تأیید بیماری کورناویروس، همه گیر سهام کیوی با 14.67 دلار در فهرست قرار گرفت و از آن زمان تاکنون 6.7٪ کاهش داشته است. سهام کیوی تنها موجودی در بازار نیست که توسط Coronavirus وارد بازار شده و مجبور به جبران خسارات خود است. با شروع جهان دوباره بازیابی، Qiwi امیدوار است که دوباره برخیزد و به سرمایه گذاران صعودی را که می خواهند بدهد.

کیوی

سهام Qiwi در بازار


سهام Qiwi با سرمایه حدود 833 میلیون دلار و درآمد 635 میلیون دلاری در بازار، طاقچه خود را تثبیت کرده است. بسیاری از پیش بینی های آینده برای سال بعد، 68 درصد افزایش از قیمت فعلی سهام کیوی را نشان می دهد. یک سرمایه گذاری قابل اعتماد برای بسیاری، کیوی سال به سال عملکرد خود را ادامه می دهد و برای بازارهای مالی در سراسر جهان در حال تحول است. سرمایه گذاران از این که بعد از فروکش بحران همه گیر اقتصادی، عملکرد سهام کیوی در سه ماهه بعدی چگونه خواهد بود، مضطرب هستند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.