وبلاگ

/

/

4 راه برای تبدیل پشتیبانی مشتری به یک مرکز سود

4 راه برای تبدیل پشتیبانی مشتری به یک مرکز سود

تنها راه افزایش درآمد مشاغل، جذب مشتری بیشتر است. اکثر شرکت ها می توانند این کار را فقط با بهبود پشتیبانی مشتری انجام دهند.
نادیده گرفتن اهمیت ارائه پشتیبانی مشتری موثر و راه حل محور دشوار است. مشتریانی که بهترین تجربه های گذشته را دارند به احتمال زیاد در مقایسه با افرادی که تجربه گذشته بد را تجربه کرده اند بر می گردند. در همین زمان، بیشتر مشتریان به دلیل تجربه بد مشتری، از حمایت از یک تجارت دست می کشند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

درک تعریف “پشتیبانی”

نمایندگان پشتیبانی اشخاصی هستند که دوست دارند به مشتریان کمک کنند و آنها برای دستیابی به فروش بیشتر تلاش می کنند. در حالی که موارد زیادی وجود دارد که می تواند یک مرکز پشتیبانی را به یک مرکز سودآور تبدیل کند. دو مورد مهم استخدام افراد مناسب و آموزش درست آنهاست. در مراکز پشتیبانی که فعالیتهای فروش هدف اصلی پشتیبانی نیستند، معمولاً تغییر ذهنیت است. نکته اصلی ایجاد مرکز سود، استخدام از همان ابتدا با درک این موضوع است که فروش هدف از موقعیت است.

 پشتیبانی


نمایندگانی که از فروش در ذهن خود استخدام شده و سپس در مورد مزایای مجموعه محصول کامل آموزش دیده اند. می توانند اطلاعات صحیح را با مشتریان به اشتراک بگذارند. با توجه به اینکه آنها فراتر از حل دلیل اولین تماس خود، به مشتریان کمک می کنند. شما باید به نماینده خود آموزش دهید که چگونه مجموعه کامل محصول شما می تواند به نفع مشتریان باشد و سپس فروش آن محصولات فقط نوع دیگری از پشتیبانی است.
داشتن شغل B2C بستر افزایش درآمد فعلی است. هنگامی که به طور مؤثر اداره می شود. مراکز پشتیبانی مشتری می توانند راه حلهای مناسب ارائه دهند و خط پایین را بهبود بخشند. به همین دلیل برای مشاغل بسیار مهم است که دوباره درباره نحوه عملکرد مراکز پشتیبانی مشتریان و چگونگی بهبود آنها فکر کنند. سرمایه گذاری در وقت و منابع با کیفیت در این بخش باعث افزایش سود برای سالهای آینده می شود.

شناسایی مشکلات موجود در پشتیبانی

اولین قدم شناسایی نواقص با ارزیابی شیوه های فعلی شماست. به عنوان مثال: اگر یک گزارش نظرسنجی نشان می دهد کالای جدید باعث سردرگمی مشتریان می شود، آن مسئله را به صورت پیشگیرانه خطاب کنید. این می تواند در ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه شما در ضمن بهبود تجربیات مشتریان باشد. ارسال خبرنامه ایمیلی که به نکات مربوط به عیب یابی می پردازد می تواند کمک بزرگی به مشتریان باشد، در کنار ایجاد یک فیلم ویدیویی یا وبلاگ که باعث می شود مشتریان از طریق تصحیح این موضوع استفاده کنند. اگر بتوانید همان اطلاعات را با تیم پشتیبانی مشتری خود به اشتراک بگذارید، این باعث کاهش زمان انتظار و تماس می شود.

 پشتیبانی

نقاط لمسی متنوع

احتمالاً مشتریان شما از قبل به شماره های تلفن و آدرس های ایمیل شما دسترسی دارند. اما پشتیبانی چت آنلاین یک وسیله بسیار مقرون به صرفه است و دستیابی مشتریان به شما در زمان واقعی را آسانتر می کند. گپ همچنین می تواند زمان انتظار را به طور چشمگیری کاهش دهد در حالی که هنوز هم تماس مستقیم می دهد. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی، مانند فیس بوک و توییتر نیز فرصتی بی نظیر برای ارائه خدمات به راحتی و با هزینه مناسب به مشتریان ارائه می دهند.

بخشی از استراتژی خود را پشتیبانی کنید

این دانش رایج است که رشد بلند مدت به رضایت مشتری متکی است. این مراکز پشتیبانی را به عنوان بازیگران اصلی در موفقیت مداوم قرار می دهد زیرا بر حفظ مشتری و حمایت از آنها تأثیر می گذارد. این همچنین بدان معنی است که مراکز پشتیبانی دارای تعداد زیادی از اطلاعات ارزشمند هستند: مراکز پشتیبانی به عنوان یک مرکز ارتباطی، بینش و داده های عمیقی از مشتری دارند که می توانید برای بهبود پیشنهادات خود، از محصولات خود استفاده کرده و از طریق آن به اشتراک بگذارید. کسب و کار. مهمتر از همه، ذینفعان باید مراکز پشتیبانی را به عنوان دارایی های استراتژیک قرار دهند که می توانند از طریق درک ترجیحات و رفتارهای مشتری ارزش را فراهم کنند.

به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده

حانیه عطارزاده نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *