logo کاقه ارز

اکنون با استفاده از معلمان اینترنت می توان مهارت و دانش خود را با ده‌ها هزار دانش آموز به طور هم زمان به اشتراک گذاشت. هنگامی که شما یک دوره را ایجاد می کنید و منتشر می کنید مالکیت آن را دارید. از نظر قانون، آن بخش از مالکیت معنوی (IP) متعلق به شما است. و هیچ کس نمی تواند آن را بدون اجازه شما بگیرد.
حداقل اینگونه است که امور در یک دنیای کامل کار می کند. متأسفانه ما در یک واقعیت زندگی می کنیم. هنگامی که تمام مطالب شما به صورت آنلاین منتشر می شود، بدون آنکه حتی بدانید، می توانید بارگیری و پخش شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همرا ه باشید تا با blockchain آشنا شوید.

Blockchain چگونه به محافظت از داده ها می پردازد

در نیمه اول سال 2014، تخمین زده شد که بیش از 500 میلیون آدرس IP پرونده ها به اشتراک گذاشته شوند، در نتیجه 17 میلیارد بار بارگیری منجر به خسارت 275 میلیارد دلاری شد.
و نرخ دزدی دریایی از سال 2014 به سرعت افزایش یافته است. در حالی که قوانین حق چاپ برای محافظت از کار شما وجود دارد. استفاده از این قوانین موجود بسیار دشوار است به درستی یا کارآمد.
اگر به دنبال اجرای حقوقی خود به عنوان مالک هستید، به اثبات قطعی که محتوای قانونی به شما تعلق دارد، نیاز دارید. بنابراین، نه تنها شما باید شخصی را که از شما دزدی می کند ردیابی کنید، بلکه باید ثابت کنید که مالک اصلی نیز هستید.

Blockchain

Blockchain، بهترین راه برای محافظت از داده ها

کافه ارز دوست دارد با استفاده از راهکارهایی مانند هوش مصنوعی (AI) و Blockchain سرقت IP را حل کنند. کاربران نیازی به نگرانی در مورد سرقت یا توزیع غیرقانونی محتوای آنها نداشته باشند. ما می فهمیم که اکثر کاربران نمی دانند یا اطلاعات کافی در مورد هکرها یا موضوع فیشینگ ندارند.


بنابراین، ردیابی متخلفین فردی تقریباً غیرممکن است. پاک کردن دستی اینترنت و ردیابی مطالب شما هم زمان بر است و هم فقط اولین قدم. مرحله دوم اثبات اینكه محتوای متعلق به شماست. که، سخت تر از آن است که فکر می کنید. از آنجا که فقط اسناد رسمی مهر زمان و اثبات قطعی از نظر قانون معتبر است. این روند طولانی و گران است.

بلاک چین چگونه به کاربران کمک می کند

یافتن مطالب سرقت شده شما، ارائه اثبات و استفاده از قوانین یکی از مهم ترین مشکل ها است. زیرا تاکنون هیچ سیستم ثبت نام قطعی نمی تواند مالکیت شما از محتوای خاص را اثبات کند. اما همه با می تواند با Blockchain می توانند تا حدودی اطلاعات خود را برگردانند.

بیشتر افراد وقتی اسم Blockchain را می شنوند، cryptocurrency فکر می کنند.  اما، جنبه پرداخت دیجیتال فناوری blockchain چیز جدیدی نیست. سیستم های پرداخت الکترونیکی اکنون قرنها است که وجود دارد. آنچه در واقع فناوری blockchain را خاص می کند. نحوه ذخیره و کنترل اطلاعات است اطلاعات ذخیره شده در blockchain تغییر ناپذیر است. (به این معنی که شما نمی توانید داده های وارد شده را تغییر داده یا حذف کنید) و هیچ یک از این نهادها پایگاه داده را کنترل نمی کنند. هرکسی که از این سرویس استفاده می کند در نحوه استفاده از داده های ذخیره شده و در وهله اول باید چه داده هایی را ذخیره کند، حق رای دارند.

Blockchain

Blockchain مانند دفترچه بیمه شما عمل می کند

Blockchain مالکیت مانند دفترچه بیمه شمااست. بلاک چین برای هر کسی که از این سیستم استفاده می کند، پشتیبانی قوی ایجاد می کند. Blockchain سیستمی است که فساد یا سوءاستفاده از آن فوق العاده دشوار است. و این باعث می شود که سوابق مالکیت مستقیم، حفظ، نگهداری و استفاده شود.
بلاکچین هنگام اجرای حقوق قانونی خود می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این می تواند به شما کمک کند تا از همه کارهایی که توسط انسان صورت می گیرد، صرف نظر کنید که اغلب کند است. علاوه بر این، blockchain به شما این امکان را می دهد که مالکیت محتوای خود را به روشی خودکار، تغییر ناپذیر و سریع اثبات کنید. از آنجا که blockchain می تواند با استفاده از SmartContracts کار کند، می تواند بسیار خودکار باشد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.