خرید باز های اورجینال

خرید باز های اورجینال یکی از خریدهای می باشد که به صورت مستقیم انجام می شود. یعنی بازی را مستقیم خریداری کرده و بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنید. گیمرها می توانند با خرید بازی کامپیوتر ارزان به راحتی به صورت آنلاین بازی کنند و با سایز بازیکنان در سراسر دنیا به رقابت بپردازند و به صورت رقابتی از بازی بسیار لذت ببرند. بازهای کرک شده دارای محدودیت های زیادی هستند؛ اما دارای قیمت پایین تری هستند. در ادامه از این مطلب فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با خرید بازی های اورجینال pc، ps1، ps2، ps3 و ps4 آشنا می کنیم.

بازی های اورجینال چیست؟

بازی اورجینال از جمله بازی های کامپیوتری هستند که به صورت قانونی می باشند. این نوع بازی ها بدون محدودیت برای گیمرها هستند. گیمرها می توانند به راحتی از آخرین نسخه های آبدیت بازی استفاده کنند و بدون وجود مشکلی از آن استفاده کنند. شما به صورت مسقیم یا از طریق شرکت های واسط می توانید اقدام به خرید اینترنتی بازی اورجینال کنید. ویژگی های بازی اورجینال شامل موارد زیر است:

  1. دسترسی داشتن به دی ال سی بازی؛
  2. دسترسی داشتن به تمام سرورهای بازی برای بازی کردن به طور آنلاین و آفلاین؛
  3. بازی کردن با تمامی افراد به صورت آنلاین.

مزایای خرید بازی های اورجینال نسبت به بازی های کرک شده!

  • دریافت کردن خودکار آبدیت ها؛
  • قابلیت استفاده از تمامی بخش های بازی؛
  • عدم بروز مشکلات نصب و کرک بازی؛
  • اجرا با کمترین باگ بازی های اورجینال؛
  • دسترسی به قسمت های مولتی پلیر (بخش آنلاین بازی)؛
  • عدم نیاز به صبر برای کرک شدن بازی.
حتما بخوانید  شبکه پرداخت سوئیفت چیست و چه کاربردی دارد؟

نحوه خرید بازی های اورجینال

به طور کلی بازی های اصل به صورت سی دی در بازار وجود ندارد. هر بازی اورجینالی دارای یک کد دیجیتالی به نام سی دی کی (CD key) می باشد. در واقع هر گیمر با خرید بازی استیم اورجینال به یک دستیابی می یابد. از طریق این نوع کد می تواند اقدام به نصب، اجرا و دانلود بازی بر روی کامپیوتر یا pc خود نمایید. در واقع خرید بازی همان خرید سی دی کی می باشد.

نحوه اجرا کردن بازی های اورجینال

بازی های اورجینال را شما به صورت یک کد دیجیتالی دریافت می کنید که این کد را می توانید در نرم افزارهای چون استیم، اوریجین، یوپلی و باقی پلتفرم ها فعال نمایید. از این نوع پلتفرم هاست که شما می توانید بازی را دانلود و اجرا کنید. به عنوان نمونه شما باید بازی فیفا را در پلتفرم اوریجین اجرا کنید. در این صورت است که شما قادر به انجام آن بازی می باشید. بازی های دیگر نیز ممکن است که از پلتفرم های دیگر استفاده کنند.

به طور کلی برای خرید گیم می توانید از وبسایت های واسط مانند کافه ارز استفاده کنید. شما از طریق این مجموعه می توانید اقدام به خرید بازی های اورجینال ps1، ps2، ps3، ps4 و pc و پلی استیشن 3 کنید. فروش بازی های اورجینال استیم با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت امکان پذیر است.

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید