خرید بلیط رویدادهای ورزشی یکی از موضوعاتی است که به علت برگزاری رویدادهای ورزشی متعدد در نقاط مختلف دنیا از محبوبیت بسیار بالایی در بین علاقه مندان به ورزش برخوردار است. طبیعتا هر فرد علاقه مند به ورزش دوست دارد تا بلیط های مسابقات و رویدادهای ورزشی مختلف را قبل از شروع آن‌ها خریداری نموده و برای تماشای آن‌ها در زمان مورد نظر حاضر شود..خرید از این سایت نیازمند پرداخت ارزی است که با خدمات خرید از سایت های خارجی در کافه ارز به آسانی می‌توان همچون خرید بلیط رویدادهای ورزشی و….را انجام داد

در گذشته خرید و یا رزرو بلیط های ورزشی از طریق تلفنی و یا حضوری امکان پذیر بوده است. در سال‌های اخیر اما روند کاملا برعکس شده و می‌توان گفت که تقریبا تمامی بلیط ها به‌صورت اینترنتی به فروش می‌رسند. با توجه به فروش اینترنتی بلیط های مسابقات و رویدادهای ورزشی، افراد علاقه مند از نقاط مختلف دنیا این امکان را دارند تا نسبت به خرید بلیط رویدادهای ورزشی اقدام نمایند. 

فهرست مطالب :

خرید-بلیط-رویداد-ورزشی

روش‌های تهیه بلیط رویدادهای ورزشی

بر اساس آمارهای موجود همه ساله به تعداد افراد علاقه مند به مسابقات ورزشی افزوده می‌شود و بسیاری از باشگاه های ورزشی نیز از طریق فروش بلیط مسابقات خود سودهای هنگفتی به جیب خواهند زد. یکی از نمونه‌های بارز خرید اینترنتی بلیط های رویدادهای ورزشی، برگزاری مسابقات جام جهانی و یا المپیک است.

همان‌طور که می‌دانید برای برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال و یا المپیک افراد بسیاری از نقاط مختلف دنیا برای تماشای مسابقات تیم های مورد علاقه خود به کشور مقصد و محل برگزاری مسابقات سفر می‌کنند. طبیعتا این افراد از ماه ها قبل برای خرید بلیط های مسابقات موردنظر خود اقدام کرده‌اند.

برای مثال در کشوری همانند برزیل که همواره در جام های جهانی حضور ثابتی داشته و هواداران بسیاری از نقاط مختلف دنیا دارد، لازم است تا بلیط های بازی های این تیم قبل از شروع مسابقات به فروش برسد. با توجه به این موارد سایت های بسیاری در جهان وجود دارند که اقدام به فروش بلیط مسابقات و رویدادهای ورزشی می‌کنند. از جمله مهم‌ترین سایت هایی که در خرید بلیط رویدادهای ورزشی فعالیت می‌کنند، می‌توان به سایت‌های زیر اشاره نمود:

  • سایت 365Sportsevents
  • سایت خرید بلیط مسابقات لیگ بسکتبال آمریکا
  • سایت خرید بلیط فوتبال فیفا
  • سایت باشگاه تیم رئال‌مادرید
  • سایت باشگاه تیم آس رم ایتالیا
  • سایت باشگاه تیم بارسلونا اسپانیا

خرید-بلیط-رویداد-ورزش

مراحل و روش خرید بلیط مسابقات ورزشی

باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر رویداد یا مسابقه ای را که برای تماشا انتخاب کرده‌اید در یک سایت مشخصی بلیط فروشی خواهد شد که سایت مورد نظر از طرف برگزارکنندگان رویداد تعیین می‌گردد. به همین دلیل در ابتدا سعی کنید که سایت بلیط فروشی مسابقه مدنظر خود را پیدا کنید.

به منظور خرید بلیط رویدادهای ورزشی، برای مثال اگر قصد این را دارید تا مسابقه ای را از دسته مسابقات بسکتبال لیگ آمریکا مشاهده کنید، باید در ابتدا وارد سایت بلیط فروشی مخصوص به این بازی‌ها شده و بعد از مشخص‌کردن بازی مورد نظر خود به مرحله بعد رفته و صندلی و جایگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید. پس از این مرحله تنها کافی است که صندلی انتخابی خود را تأیید کرده و هزینه بلیط مورد نظر را واریز کنید.

خرید-بلیط-ورزشی

روش خرید بلیط رویدادهای ورزشی در ایران

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در راستای خرید بلیط رویدادهای ورزشی با آن رو به رو هستید پرداخت هزینه بلیت است. همان‌طور که می دانید پرداخت هزینه های مرتبط با این بلیط ها از طریق حساب‌های بین المللی صورت می‌پذیرد و برای این کار فرد مورد نظر می‌بایست از ویزا کارت و یا مستر کارت های معتبر استفاده نماید.

با توجه به وضعیت موجود در ایران و تحریم هایی که از طرف کشور های اروپایی و آمریکا وجود دارد امکان افتتاح حساب های بین المللی ارزی و دریافت مستر کارت و یا ویزا کارت برای بسیاری از افراد وجود نداشته و به همین دلیل نمی‌توانند به‌راحتی اقدام به تهیه بلیط های مدنظر خود کنند.

البته باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که علاوه بر خرید بلیط رویدادهای ورزشی، همه‌ساله همایش ها و کنسرت های زیادی نیز در خارج از ایران برگزار شده و بسیاری از هموطنان خواهان شرکت در این کنسرت ها هستند. از همین رو لازم است تا راه حل جایگزینی برای پرداخت هزینه های ارزی بلیط های نامبرده وجود داشته باشد.

جمه بندی:

مجموعه کافه ارز یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه نقل و انتقالات ارزی است که سال های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت بوده است. شما می‌توانید پس از مشخص نمودن بلیط مد نظر خود لینک‌های خرید و ثبت‌نام موجود را برای این مجموعه ارسال کرده تا پرداخت ارزی شما صورت گرفته و بلیط برای شما رزرو گردد. در سمت مقابل لازم است تا معادل ریالی مبلغ بلیط را به همراه پورسانت این مجموعه به‌حساب شرکت واریز نمایید.

همان‌طور که مشاهده نمودید رزرو آنلاین بلیط رویدادهای ورزشی حتی در صورت نداشتن حساب های بین‌المللی، مستر کارت و یا ویزا کارت کار چندان سختی نبوده و تنها در صورت کمک از مجموعه‌های فعال در زمینه نقل و انتقالات ارزی همچون کافه ارز می‌توانید اقدام به خرید بلیط نمایید.

5/5 - (21 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *