کاقه ارز

بسیاری از افراد فکر کرده اند که حداقل یک بار سعی در تجارت هنر داشته باشند. پس از همه، آن را با نوید ثروت و پیچیدگی می آید. با این حال، نوسانات ذاتی بازار، تهدید به ضرر و کمبود منابع اغلب عوامل منصرف کننده هستند. برعکس، معامله گران فصلی به مجموعه ای از استراتژی ها اعتماد می کنند که به تصمیمات آنها قدرت بخشیده و احتمال سودآوری را بهبود می بخشد. از آنجایی که افراد بیشتری به دنبال بازار معاملات منفعل هستند، تقاضای بیشتری برای ابزارهای موجود در بازار وجود دارد. اگر زمان لازم برای ایجاد دانش تجارت خود را ندارید شاید ارزش یک ربات تجارت خودکار را داشته باشد. این فناوری می تواند به شما کمک کند تا بهتر به معاملات بپردازید. و بنابراین CLEO.one بهترین فرصت ممکن را برای دستیابی به موفقیت مداوم به شما می دهد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

CLEO.one چیست؟

به زبان ساده، Cleo.one یک ارائه دهنده فناوری مالی است که ابزارهای قدرتمندی را برای مقابله با بازار تجارت فراهم می کند. این محصول حاصل تجار با تجربه کوین گرولیچ و مارتین کسنر است. این دو به این نتیجه رسیدند که ابزارهای موجود در بازار برای سرمایه گذار تازه وارد ناکافی است.
چندی پیش، ایجاد بات تقریباً غیرممکن بود که چیزی فراتر از حرکات قیمت را تجزیه و تحلیل کند. شما برای ایجاد استراتژی های خودکار که می توانند در چندین سناریو استفاده شوند، لازم بود تحقیقات قابل توجهی انجام دهید.

CLEO.one

با CLEO.one چه کاری می توانید انجام دهید؟

این پلتفرم داده های فراوانی را برای تجزیه و تحلیل و تدوین برنامه بازی تجاری خود به شما ارائه می دهد.


در اینجا یک مرور کلی از آنچه می توانید با CLEO انجام دهید وجود دارد:

 • استراتژی هایی برای رمزنگاری، فارکس یا سهام عدالت ایجاد کنید
 • استراتژی های مبتنی بر اقدام قیمت، تسلط BTC، شاخص ها و موارد دیگر را تدوین کنید
 • برای استراتژی خود آزمایشات معکوس انجام دهید.
 • استراتژی های خودکار را در صرافی هایی که ربات های معاملاتی رمزنگاری را پشتیبانی می کنند، خودکار کنید
 • معاملات دستی را با مدیریت ریسک جامد انجام دهید.
 • به امکانات تجارت کاغذ دسترسی پیدا کنید
 • با سفارشات توقف ضرر و سود همزمان، خطرات معاملات را کاهش دهید
 • از استراتژی های آزمایش شده رایگان و سودآور استفاده کنید

برخلاف سایر ارائه دهندگان در فضا که به سادگی سیگنال های تجاری را ارائه می دهند. و بنابراین شما را در مورد اقدام بعدی گیج می کنند. CLEO.one تمام جزئیات لازم برای راه اندازی ربات معاملاتی خود را ارائه می دهد.

چگونه می توان با CLEO.one یک استراتژی جدید ایجاد کرد

یک نکته مهم در فروش CLEO.one این است که رابط کاربری آن تا چه اندازه سازمان یافته است تا کاربران بتوانند با سهولت یک استراتژی ایجاد کنند. رابط کاربری کاملاً شهودی است. و همچنین با قابلیت استفاده در خط مقدم، پیمایش آن نیز آسان است. حتی اگر قبلاً هرگز از ربات معاملاتی استفاده نکرده اید. می توانید یکی را به طور کارآمد در این سیستم عامل ایجاد کنید. تمام داده های موجود از موسسات مالی برتر است که توسط کارشناسان برای اطمینان از صحت بررسی می شود. کاربران می توانند بین ارزش ویژه، فارکس و رمزنگاری یکی را انتخاب کنند تا استراتژی های خود را ایجاد کنند. در اینجا می توانید شرایط از پیش تعریف شده، جفت های معاملاتی و اینکه در چه نقطه ای موقعیت باید اجرا شود را تنظیم کنید.

CLEO.one

صدها پارامتر و جفت معاملاتی نیز برای انتخاب وجود دارد. CLEO.one به شما امکان کنترل کامل با انعطاف پذیری قابل توجه برای رسیدن به استراتژی های خود را می دهد.


برای اینکه نگاهی اجمالی به گزینه های خود داشته باشید:

 • شاخص های فنی، الگوهای شمعدان، اقدام قیمت، مبانی رمزنگاری و موارد دیگر.
 • روش های متعددی برای تنظیم مقادیر موقعیت مانند اعداد ثابت، بالا به پایین، پایین، عبور از بالا، عبور از پایین و موارد دیگر.
 • با تنظیم سفارشات سود یا توقف ضرر می توانید بر اساس قیمت بازار، درصد قیمت بازار، درصد مانده فعلی یا مقدار ثابت، مدیریت دارایی و پول را تنظیم کنید.

همه این کارها را می توانید نه تنها برای یک دارایی بلکه برای هر تعداد دارایی که دوست دارید انجام دهید. در حال حاضر، بیش از 40 جفت فارکس، صدها جفت معاملات رمزنگاری و بیش از 80،000 سهام ایالات متحده در سایت ارائه شده است.

به جای رمزگذاری یا برنامه ریزی برای ورود به یک ربات معاملاتی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ایده های خود را وارد کنید. سپس می توانید به مرحله برگشت آزمون بروید و استراتژی های شما به ربات های تجاری تبدیل می شوند.

استراتژی های رایگان


جدا از توانایی ایجاد استراتژی های شخصی، CLEO.one به شما امکان دسترسی رایگان به استراتژی های آزمایش شده را نیز می دهد. در کل شش استراتژی وجود دارد که برای سهام، ارز و ارزهای رمزپایه کار می کنند.

اینها براساس شاخص های بنیادی و مشهور طراحی شده اند. همچنین می توانید استراتژی شخصی خود را بر اساس یکی از روشهای رایگان با ویرایش آنها تا زمانی که متناسب با اهداف تجاری شما باشد، قرار دهید. پس از اتمام کار، می توانید آنها را به عنوان ربات های تجاری کامل اجرا کنید.

پشتیبانی از صرافی های معاملات ارزهای رمزنگاری شده


در حال حاضر ، CLEO.one پشتیبانی صرافی را فقط برای تجارت ارزهای رمزپایه ارائه می دهد.

پنج مبادله پشتیبانی می شود که عبارتند از:

 • بینانس
 • آمریکا
 • Butfinex
 • HitBTC
 • Coinbase Pro
CLEO.one

پشتیبانی از همه این مبادلات به طور مداوم در حال بهبود است و شما می توانید انتظار یکپارچه سازی یکپارچه در آینده را داشته باشید.

قیمت CLEO.one

این پلتفرم دارای یک مدل قیمت گذاری است که می تواند با نیازهای شخصی و بودجه شما مطابقت داشته باشد. شما می توانید ماهانه یا سالانه پرداخت کنید و تخفیف قابل توجهی در هزینه های کلی به شما بدهد.

CLEO.one چقدر ایمن است؟

این پلتفرم تأکید می کند که فروش استراتژی نیست. در عوض، این ابزارها تمام ابزارهای لازم را برای سرمایه گذاران در مهارت های خود با دسترسی به داده های بی نظیر و انعطاف پذیری در اختیار معامله گران قرار می دهد. این فناوری خود به شما کمک می کند تا به سودآوری طولانی مدت دست یابید.
با این حساب، شما مجبور نیستید در هر زمان دیگری غیر از اشتراک وجهی را به سیستم عامل منتقل کنید. ادغام شما با مبادلات از طریق یک API انجام می شود و بنابراین بودجه شما در سیستم عامل مربوطه باقی خواهد ماند.


نکته بسیار مهم، دسترسی ربات CLEO.one به محدودیت هایی است که به منابع مالی شما محدود نمی شود. ربات معاملاتی می تواند از طرف شما معامله ای را انجام دهد، اما نمی تواند پول یا دارایی های دیگر را سپرده یا برداشت کند.
به عنوان یک اقدام احتیاطی اضافی، CLEO.one همچنین برای محافظت از اطلاعات شخصی شما از رمزگذاری پیشرفته برخوردار است.

مستندات و پشتیبانی

اگرچه CLEO.com چندین سال است که فعال است. این پلتفرم هنوز در حال جلب برخی از جدیدترین ویژگی های خود است. این شامل رباتهای فارکس و ارزش ویژه است. ابزارهای آن توسط اسناد و آموزش های گسترده همراه با نسخه های نمایشی نحوه استفاده از ویژگی های مختلف آن پشتیبانی می شود.
اگرچه آنها هر گوشه و کنار را پوشش نمی دهند ، اما این راهنماها هر آنچه را که برای شروع استفاده از ابزار لازم است ، ارائه می دهند.
جدا از این ، یک فرم تماس نیز برای تماس با تیم پشتیبانی مشتری در دسترس شماست. رابط چت زنده همچنین می تواند شما را به پشتیبانی فنی هدایت کند یا به شما در یافتن منابع در سایت کمک کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *