logo کاقه ارز

برخی افراد خاطرنشان می كنند كه رمزنگاری اقتصادی هنوز هم نسبتاً كوچك است. به طوری كه حتی بزرگترین اتفاقات آن نیز هنوز هم فقط در وسایل چای است.
Ethereum در حال حاضر قدرت شگفت انگیز و در بسیاری موارد بی سابقه، راه حل ها و خدمات را در اینجا و اکنون ارائه می دهد.
برای درک بهتر این مسئله که چرا Ethereum در حال حاضر یک تغییر دهنده بازی در جهان است. بیایید ستاره های اصلی را در صورت فلکی استعاری این پلتفرم بررسی کنیم. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

چگونه Ethereum در حال تغییر جهان است؟

سکوی پیشرو قرارداد هوشمند نوعی زیرساخت عمومی است. و اکوسیستم آن به اندازه کافی دور شده است. همه اینها اما غیرقابل اجتناب است. که این زیرساختها در سالهای آینده مورد استفاده گسترده تری قرار گیرد.
به این دلیل که اگر اتریوم اکنون بسیار مفید است. باید با گذشت زمان بسیار مفید واقع شود. بنابراین برای درک بهتر این مسئله که چرا Ethereum در حال حاضر یک تغییر دهنده بازی در جهان است. اجازه دهید ستاره های اصلی در صورت فلکی استعاری این پلتفرم را بررسی کنیم.

Ethereum

امور مالی برای هر کس

با یک آدرس اتریوم، هر کسی در جهان می تواند با هرکسی در سراسر جهان که دارای آدرس Ethereum است. صرفه جویی، سرمایه گذاری، وام، قرض و معامله کند.
بهترین قسمت این پویا؟ تمام این فعالیت ها به جای یک شرکت متمرکز که هوس و فشارهای نظارتی خاص خود را دارد، توسط یک کلکسیون غیرمتمرکز انجام می شود. ممکن است PayPal به همین دلیل یا حساب شما را تعطیل کند. اما اتریوم نمی تواند بر این اساس، اتریوم یک سیستم مالی جایگزین قدرتمند را که در قلب خود حاکمیت خود را دارد، به جهانیان جهان تبدیل می کند.

صرافی های غیر متمرکز Ethereum


صرافی های رمزگذاری شده متمرکز، KYC را اعمال می کنند و بودجه شما را کنترل می کنند. مبادلات غیر متمرکز هیچ یک از این موارد را انجام نمی دهد، دلیل اصلی این واقعیت است که صحنه DEX اتریوم تاکنون در سال 2020 منفجر شده است.
این توانمندسازی است که بتوانیم بطور غیر مجاز و بصورت شبانه روزی تجارت کنیم و رشد اخیر در بخش DEX این امر را اثبات می کند. پرونده Uniswap، عزیز DEX جامعه Ethereum را ببینید. خالق Uniswap، هایدن آدامز گفت در این ماه گفته می شود که حجم Uniswap در ژوئن سال 2020 از کل سال 2019 بیشتر است.
علاوه بر این، DEX های Ethereum در عین حال که کارآمد تر و ارزان تر هستند. تا جایی که اکنون می توانند با همتایان مبادله ای متمرکز خود رقیب شوند.

Ethereum

تعاونی های دیجیتال Ethereum

تعاونی های دیجیتالی می خواهند به لطف ظهور صحنه مهمی از سازمان های خودمختار غیر متمرکز (DAO) در بالای اتریوم طی یک سال و نیم گذشته، کشش بیشتری را به دست آورند.
DAO برای هماهنگی جامعه (MolochDAO ، MetaCartel)، برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری (LAO ، MetaCartel Ventures)، اسکورت (MetaClan)، خدمات حرفه ای (Guid Guild) و موارد دیگر وجود دارد.
این گروه ها تریلرهای اولیه هستند که به لطف اتریوم انواع جدیدی از هماهنگی گروهی را نشان می دهند.

پرداخت های بین المللی ارزان

دنیای مالی سنتی هیچ گونه کمبودی در ریلهای پرداخت اصلی ندارد. اما این ریل ها در تمام طول مسیر متمرکز، منطقه ای و مستعد هزینه های واسطه هستند.
نتیجه این است که پرداختهای سنتی می توانند بسیار گران باشند. اگر می خواهید از طریق پی پال چند هزار دلار بفرستید، غول پرداخت قصد دارد با پرداخت هزینه مبلغ غیرعادی این مبلغ را بپردازد.
این مورد را با Ethereum در تضاد قرار دهید، که می تواند تنها با چند سنت پرداخت 5 دلار یا 5 میلیارد دلار پرداخت در هر نقطه از جهان را تأمین کند. و از آنجا که اکوسیستم Ethereum به لحاظ تکنولوژیکی پیشرفت می کند، تنها معامله از طریق این سیستم عامل ارزان تر می شود.

نوآوری های سرمایه گذاری منبع باز

بودجه قبل از وجود اتریوم مشکلی برای تأمین منابع مالی نبود. اما این پلتفرم تلاشهای پیشگامانه ای را آغاز کرده است. مانند Grants Gitcoin، که می تواند شیوه نگاه جهان به بودجه منبع باز در سال های آینده را تغییر دهد.
به عنوان مثال: کمک های مالی Gitcoin به بودجه درجه دوم، یک مکانیسم اهدایی که کمک می کند. تا وجوه اهدا شده به شیوه ای دموکراتیک هماهنگ شود. خدمات غیر متمرکز وقتی به پروژه های اتریوم اجازه می دهد. بودجه بیشتری بدست آورند، بسیار مهم است و مطمئناً به محبوبیت خود ادامه خواهد داد.

Ethereum

پول اجتماعی آسان ساخته شده است؟

اتریوم هرگونه رمزگذاری را آسان می کند. این واقعیت باعث ایجاد “پول اجتماعی” شده است. جایی که افراد و سازندگان می توانند نشانه های شخصی را راه اندازی کنند که به آنها راه هایی برای کسب درآمد از محتوا مانند گذشته می دهد. این روش همچنین به طرفداران راهی برای مشارکت ذینفعان در افراد مورد علاقه می دهد.
در این زمینه، رول “استاندارد جدید در پول اجتماعی” یک مبتکر اولیه است. آنها پول های اجتماعی را با آغوش زودتر پذیرفته اند، بنابراین انتظار می رود که تعداد فزاینده ای برای رشد رمزنگاری اقتصادی به دنبال بخش بیشتری از این بخش باشد.

کلکسیون دیجیتال

هم اکنون مجموعه ها به لطف اتریوم قابل برنامه ریزی هستند و این احتمال باعث شده است. که یک اکوسیستم کلکسیون دیجیتال در حال شکوفا در سکوی قرارداد هوشمند قرار بگیرد. در جایی که کلکسیون ها زمانی غیرقانونی بودند، اکنون در اتریوم مایع ساخته شده اند.
این کلکسیون ها یا NFT های مخصوص توکن های غیر قارچ، از طریق امثال CryptoPunks و CryptoKitties در سال 2017 در Ethereum ظاهر شدند.
سالها بعد، و ده ها پروژه “nifties” وجود دارد که کلکسیون های آنها برای همیشه در کلبه اتریوم زندگی می کنند. همه در عین حال بسیار کمیاب و مقاوم در برابر سرقت هستند. پس از آن، دوره جدیدی از جمع آوری دیجیتال پیش بینی می شود.

نتیجه

اتریوم در آستانه تبدیل 5 سال سن است. و همه چیز تازه شروع به جالب توجهی برای این سیستم عامل می کند. اگر این درحالی است که پروژه می تواند در نیم دهه به سرانجام برسد، تصور کنید که از الان به نظر می رسد 2 دهه چیست؟
در حال حاضر و زمان زیادی می تواند اتفاق بیفتد، و اتریوم هنوز با کمبود چالش در هیئت مدیره روبرو نیست. اما جای تردید نیست که دلایل زیادی برای هیجان زده شدن در مورد اتریوم اکنون و کجای آن وجود دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.