کاقه ارز

توکن‌هایی که در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز ارائه می‌شوند، از بهترین ارزهای دیجیتال در سال گذشته بوده‌اند. کارشناسان معتقد هستند این روند در سال ۲۰۲۲ بهتر نیز خواهد شد. ارز دیجیتال JOE ازجمله ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز در در بازار رمز ارزها است و هنوز قیمت بالایی ندارد اما بسیاری آینده ارز JOE را روشن پیش‌بینی می‌کنند. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، با هم مرور می‌کنیم ارز JOE دقیقا چیست و آیا برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۲ مناسب است؟

ارز دیجیتال JOE چیست؟

JOE توکنی است که در صرافی غیرمتمرکز و محبوب Trader Joe ارائه می‌شود. بسیاری از علاقمندان به بلاکچین فکر می‌کنند JOE سرمایه‌گذاری مناسبی است. یکی از علت‌های آن، چندمنظوره بودن و کاربری بالای آن است که اهداف متعددی را در پلتفرم Trader Joe انجام می‌دهد. Trader Joe اولین و بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که بر روی شبکه بلاکچین آوالانچ (AVAX) ساخته شده است. AVAX یکی از ارزهای دیجیتالی است که در سال ۲۰۲۱ رشد سریعی داشته و در حال حاضر از نظر ارزش، رتبه نوزدهم بازار را دارد. تریدر جو توانسته است در این مدت کوتاه جامعه‌ای برای خود ایجاد کند.

از آنجایی‌که ارزش AVAX در حال افزایش است، آینده صرافی غیرمتمرکز Trader Joe نیز خوب پیش‌بینی می‌شود. به نظر می‌رسد این صرافی به‌زودی رقیبی جدی برای Uniswap و PancakeSwap که به ترتیب بر روی بلاکچین هوشمند اتریوم و بایننس ساخته شده‌اند، باشد.

Trader Joe در سال ۲۰۲۱ ایجاد شده است و یکی از جدیدترین صرافی‌های غیرمتمرکز در بین ارزهای دیجیتال است. با این‌حال در همین مدت کوتاه موفق بوده و توانسته بیش از ۴ میلیارد دارایی جمع کند. ویژگی مهمی که Trader Joe DEX را به یک سرمایه‌گذاری خوب تبدیل است این است که تنها یک صرافی غیرمتمرکز نیست؛ بلکه یک پلتفرم چندمنظوره و قدرتمند دیفای است که روی بلاکچین آوالانچ ساخته شده است.

چرا ارز JOE برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

چرا JOE برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

اکثر صرافی‌های غیرمتمرکز تنها بر روی خرید و فروش ارزهای دیجیتال متمرکز بوده یا به عبارتی تک منظوره هستند؛ اما Trader Joe تفاوت‌هایی با آن‌ها داشته و علاوه بر ویژگی‌های یک صرافی غیرمتمرکز، کاربردهای دیگر نیز دارد. Trader Joe امکان معامله ارز دیجیتال را با اهرم فراهم کرده و ویژگی‌های پیشرفته دیفای (DeFi) را در خود جای داده است. البته اکوسیستم دیفای نیز خود هنوز جوان است و در آغاز راه قرار دارد. مشکلاتی از جمله نقدینگی کم، سفارش‌های محدود و معاملات اوراق مشتقه در این سیستم وجود دارد.

این صرافی یکی از بازارهای مطرح مبتنی بر دیفای در بین اکوسیستم بلاکچین است. Trader Joe قصد دارد ویژگی‌های مختلف دیفای را در یک پلتفرم واحد و قدرتمند در اختیار کاربران قرار دهد. این کارکردها شامل مانند مبادله، سهام، کشاورزی، وام گرفتن، وام دادن و تجارت اهرمی است. به‌عبارت‌ دیگر Trader Joe امکان کسب درآمد از فرصت‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند. برای به دست آوردن ارز JOE می‌توانید در استخر نقدینگی توکن خود را به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید توکن خود را در سیستم وام‌دهی آن قرض داده و سود به دست بیاورید.

در بخش فارم Trader Joe می‌توانید با استیک کردن LP Token خود، توکن JOE به دست بیاورید. سپرده‌گذاری یا استیکینگ و زپ از دیگر امکاناتی است که Trader Joe ارائه می‌دهد. توکن آواکس و سایر توکن‌های شبکه آوالانج بر روی این صرافی غیرمتمرکز قابل‌ مبادله هستند.

برای شروع کار با این صرافی نیاز به توکن AVAX و کیف پول مخصوص این شبکه دارید. کیف پول متامسک (Metamask) برای این ارز دیجیتال مناسب است. گروه سازنده این صرافی با نام‌های مستعار کار می‌کنند و اطلاعات چندانی از آن‌ها در دسترس نیست. به‌عنوان‌ مثال توسعه‌دهنده اصلی این صرافی خود را با نام Cryptofish معرفی کرده است.

یکی دیگر از دلایلی که ارز دیجیتال JOE برای سرمایه‌گذاری مناسب است، این است که هنوز قیمت بالایی ندارد. درواقع JOE یکی از ارزان‌ترین توکن‌ها در صرافی‌های غیرمتمرکز است. قیمت ارز دیجیتال JOE در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد از بالاترین قیمتش در ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ کمتر شده است. درواقع می‌توان JOE را با قیمت بسیار مناسبی خریداری کرد. اما بسیاری از کارشناسان معتقدند قیمت JOE صعودی خواهد بود. جامعه رمز ارزها نیز پیش‌بینی می‌کنند که ارز JOE در آینده به رشد خود ادامه خواهد داد.

ارز دیجیتال JOE در واقع به دلیل داشتن پایه‌های فناوری قوی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت مناسب است. البته پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت قیمت ارز دیجیتال JOE چندان جالب نیست؛ اما در بلندمدت JOE ممکن است به قیمت ۱۲ دلار برسد که آن را تبدیل به یک توکن سودآور می‌کند. پیش‌بینی قیمت JOE در کوتاه‌مدت نیز نشان از ادامه روند رشد قیمت آن است. بر اساس پیش‌بینی‌ها قیمت JOE در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به ۴ دلار خواهد رسید.

CoinDataFlow تاکنون صعودی‌ترین پیش‌بینی را برای قیمت ارز JOE منتشر کرده است. این سرویس ادعا می‌کند JOE سرمایه‌گذاری بسیار خوبی است و قیمت آن در سال ۲۰۲۳ به ۱۰ دلار یا حتی ۱۲ دلار می‌رسد؛ اما پیش‌بینی‌های بلندمدت این سایت از قیمت JOE، بسیار خوش‌بینانه‌تر هستند. این سایت پیش‌بینی می‌کند قیمت JOE در چندین سال آینده به ۱۰۰ دلار نیز خواهد رسید.

تحلیلگران یوتیوب نیز حدس می‌زنند ارز JOE سرمایه‌گذاری خوبی است. اکثر کارشناسان بلاکچین نیز می‌گویند که JOE به‌زودی به قیمت ۱۰ دلار می‌رسد. کانال Crypto Goals پیش‌بینی کرده است تا دو ماه آینده قیمت JOE به ۱۰ دلار می‌رسد.

برخی از کارشناسان ارز دیجیتال در یوتیوب، پیش‌بینی بلندمدت‌تری را برای قیمت ارز جو (JOE) کرده‌اند. آن‌ها می‌گویند قیمت JOE کاملا افزایشی‌ خواهد بود. به‌عنوان‌مثال تحلیلگر معروف بلاکچین، کریپتو فلیکس می‌گوید: قیمت توکن JOE به‌ زودی ۱۰ برابر می‌شود. به این معنی که ارزش آن به ۲۴ دلار یا بیشتر می‌رسد.

آیا قیمت توکن JOE به ۱۰ دلار می‌رسد؟

ازآنجایی‌که پیش‌بینی کارشناسان به نظر واقعی می‌رسد در آینده نزدیک قیمت ارز دیجیتال JOE به ۱۰ دلار خواهد رسید. طبق پیش‌بینی‌ها این رشد قیمت ۱۰ برابر قیمت فعلی است. به نظر می‌رسد قیمت JOE خیلی زود بالاتر از ۱۰ دلار خواهد شد.

ارز دیجیتال JOE را از کجا بخریم؟

ارز دیجیتال JOE را از کجا بخریم؟

هرچند که ارز دیجیتال JOE به‌سرعت در حال رشد است اما هنوز در بسیاری از صرافی‌ها در دسترس نیست. علاوه بر Trader Joe توکن JOE را در صرافی‌هایی مانند Gate.io، MEXC، Pangolin، BKEX، AEX و ZT می‌توانید خریداری کنید. ارز JOE در صرافی‌های بزرگ مانند بایننس و کوین بیس فهرست شده و قابل خریداری است.همان‌طور که می‌دانید هنگامی که ارز دیجیتال JOE وارد صرافی‌های بزرگ شد قیمت آن نیز رشد کرده است.

خرید ارز دیجیتال JOE در صرافی‌ها و سایت‌های آنلاین در داخل کشور نیز ممکن است. این سایت‌ها با امکان تراکنش آنلاین و از طریق کارت‌های عضو شتاب داخلی، ارز JOE را خریداری کرده و در کیف پول دیجیتال شما ذخیره می‌کنند. خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز امکان‌پذیر است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز JOE خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال JOE کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

آیا برای خرید ارز دیجیتال JOE به AVAX نیاز دارید؟

همان‌طور که گفته شد صرافی غیرمتمرکز Trade Joe بر روی شبکه آوالانچ ساخته شده است؛ اما برای خرید توکن JOE نیازی نیست که AVAX (توکن آوالانچ) داشته باشید. ارز دیجیتال JOE را می‌توان برای ارزهای دیجیتال محبوب مانند ETH یا USDT خریداری کرد.

سخن پایانی

ارز دیجیتال JOE یک ارز دیجیتال با کیفیت بالا و با مبانی تکنولوژی بسیار قوی است. این ارز بر روی بلاکچینی ساخته شده است که به‌سرعت در حال رشد است. این ارز یک صرافی غیرمتمرکز نوآورانه دارد که به‌سرعت محبوبیت پیدا می‌کند و ویژگی‌های زیادی از دیفای را در خود جای داده است. همه این عوامل خلاقانه کمک می‌کند تا JOE یک سرمایه‌گذاری خوب باشد و قیمت این توکن در آینده نزدیک، قطعاً رشد زیادی خواهد داشت.

4.6/5 - (18 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *