logo کاقه ارز

سایت Moz

سایت Moz: می‌توان گفت صنعت سئو یا بهینه‌سازی موتور جستجو تا حد زیادی مدیون سایت Moz (سایت ماز) است. در اختیار داشتن ابزارهای بررسی و بهبود سئو یکی از مولفه‌های کلیدی برای موفقیت در کسب و کارهای آنلاین است. اکانت Moz Pro شامل راه‌حل‌های پیشرفته سئو توسط سایت ماز است که بسیاری از وبمسترها برای بررسی سئو و پیشرفت سایت خود از آن استفاده می‌کنند. خرید از این سایت نیازمند پرداخت ارزی است که با خدمات خرید از سایت های خارجی در کافه ارز به آسانی می‌توان خرید اشتراک سایت‌های خارجی همچون خرید اکانت Moz را انجام داد. در این مقاله به بررسی سایت Moz و امکانات و ویژگی‌های پکیج Moz Pro می‌پردازیم.

فهرست مطالب:

 سایت Moz یکی از بهترین ابزارهایی است که می‌توانید با کمک آن سئو سایت خود را بهبود ببخشید. برای اینکه شما بتوانید جایگاه خوبی در گوگل پیدا کنید، حتما باید از ابزارهایی نظیر اکانت ماز استفاده کنید. نکته مهم این است که سایت ماز دارای کاربردهای بسیار زیادی است که شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها به‌صورت جداگانه استفاده کنید. در این مطلب از سایت کافه ارز قصد داریم تا شما را بیشتر با سایت ماز آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

سایت Moz چیست؟

این کمپانی تحت نام SEOMoz در سال ۲۰۰۴ آغاز به کار کرد و با ارائه محتوای آموزشی، سئو را وارد جریان بازاریابی کرد. معیارهای استانداردی که این روزها هنوز هم به کار می‌روند توسط این کمپانی توسعه داده شده‌اند.

هم‌زمان با رشد سریع تکنولوژی بازاریابی، سایت Moz یک سری ابزار مخصوص سئو ارائه داد که به بازاریاب‌ها در جذب ترافیک بیشتر کمک می‌کرد. پس از آن بازار به سمت نرم‌افزار سئوی انتها به انتها پیش رفت که می‌توانست همه وظایف شامل خزیدن فنی تا مدیریت محتوا را بر عهده بگیرد و این رویداد، سایت Moz را با بحران هویتی مواجه ساخت. پس از چند تجربه در رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوا، سایت Moz تمرکز خود را روی پکیج Moz Pro خود گذاشت و توانست شهرت خود را برای ارائه راه حل‌های سئو برای عموم مردم به دست آورد.

اکانت Moz

سایت ماز

برای اینکه شما بتوانید میزان بازدید یک سایت را افزایش دهید، باید حتما به‌صورت جدی بر روی سئوی سایت کار کنید. به همین جهت شاهد آن هستیم که ابزارهای مختلفی برای این کار مشخص شده است که شما می‌توانید به‌صورت ویژه‌ از آن‌ها استفاده کنید. سایت Moz یکی از بهترین ابزارهایی است که می‌توانید با استفاده از آن سئو سایت خود را بهبود ببخشید. در واقع این سایت، یک نرم‌افزار است که به‌صورت تحت وب کار می‌کند و بهترین امکانات را در زمینه بهینه‌سازی سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. ذکر این نکته ضروری است که سایت Moz امکانات خود را به دو شکل رایگان و پولی ارائه می‌دهد.

در صورتی که شما می‌خواهید از خدمات پولی این سایت استفاده کنید، حتما باید پرداخت ارزی را در این بخش انجام دهید. در صورتی که شما در این بخش نیاز به کمک داشتید، می‌توانید که از طریق سایت ماز اقدامات لازم در این راستا را انجام دهید. ابزارهای موجود در سایت Moz بسیار متنوع هستند که می‌توان از هر کدام آن‌ها به‌صورت جداگانه استفاده کرد. در حال حاضر متخصصین سئو بیشترین استفاده را از این سایت می‌کنند و در این زمینه بسیار عالی عمل می‌کنند. در صورتی که شما می‌خواهید سئو سایت خود را بهبود دهید، حتما از این ابزار بی‌نظیر به نفع خود استفاده کنید.

کاربرد پکیج Moz Pro چیست؟

پکیج Moz Pro بسته‌ای جامع از ابزارهای سئو سایت Moz برای کسب و کارهای کوچک است که می‌خواهند جستجوی ارگانیک خود را در یک رابط مدیریت کنند. برخی از ابزارهای Moz Pro اجازه استفاده رایگان و محدود را می‌دهند بنابراین فریلنسرها می‌توانند ابزارهای مورد نظر خود را به صورت رایگان استفاده کنند.

کسب و کارهای بزرگ هم می‌توانند در پکیج Moz Pro سرمایه‌گذاری کرده و از ویژگی‌های برجسته این پلتفرم، جستجوی کلمه کلیدی و جستجوی لینک استفاده کنند. البته این پکیج جامع فاقد جزئیات مورد نیاز برای مدیریت دامنه‌های پراکنده است. در این پکیج به حوزه‌های کلیدی و اصلی سئو پرداخته می‌شود اما کمتر از تحلیل لینک و جستجوی کلیدواژه، به مسائل فنی سئو پرداخته است.

امکانات حساب Moz Pro

Moz Pro امکانات و ویژگی‌های زیادی دارد که در زیر به چند مورد از ابزارهایی که بیش از بقیه در سایت Moz برجسته بودند می‌پردازیم.

۱. جستجوگر کلیدواژه (Keyword Explorer)

در Moz Pro به پیچیدگی‌های فضای سئو به خوبی پرداخته شده و آن را به شیوه‌ای گویا برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان آماده کرده است. ویژگی جستجوگر کلیدواژه این کار را در دنیای گیج‌کننده جستجوی کلمات کلیدی انجام می‌دهد. با استفاده از این ویژگی سایت ماز (Moz.com)، مقدار عظیمی از داده‌های سئو را در نظر گرفته و معیارهایی که برای بازاریاب‌ها مهم است را محاسبه می‌کند. برای مثال نشان می‌دهد که یک جستجو چقدر محبوب است، رتبه گرفتن یک جستجو چقدر سخت یا آسان است و چه جستجوهای دیگری باید در نظر گرفته شود.

سایت موز

همچنین برای هر کلیدواژه‌ای که وارد می‌کنید یک امتیاز در نظر گرفته شده است. این امتیاز کمک می‌کند اهمیت آن کلمه کلیدی را برای کسب و کار خود تشخیص دهید. اگر امتیاز نزدیک به ۱۰۰/۱۰۰ باشد یعنی آن کلمه حجم جستجوی بالا، میزان کلیک بالا و رقابت کمی داشت است. پکیج Moz Pro این امکان را در قسمت My Score برای شما فراهم کرده که سیستم امتیازدهی را با افزودن جزئیات بیشتر در مورد کسب و کار خود، تغییر دهید. این سیستم نشان می‌دهد آیا کلمه کلیدی به محصولات و خدمات شما ارتباطی دارد یا خیر. این نشان می‌دهد Moz Pro می‌داند مشتریان آن می‌خواهند در یک ابزار سئو چه چیزهایی را ببینند.

ویژگی پیشنهاد کلمه کلیدی (Keyword Suggestions)  هم بسیار جذاب است. این ویژگی سایت موز از کلمه کلیدی منبع استفاده کرده و موضوعات هدف جدید را پیشنهاد می‌دهد که می‌توانید آنها را به لیست کلمات کلیدی خود اضافه کرده و به مرور زمان عملکرد آنها را رصد کنید. ویژگی جستجوگر کلمه کلیدی کاربران زیادی را به سمت استفاده از پکیج Moz Pro جذب می‌کند و امروزه یکی از بهترین ابزارهای جستجوی کلمه کلیدی در بازار است.

۲. جستجوگر لینک

یکی دیگر از امکانات سایت Moz (سایت ماز) ویژگی جستجوگر لینک (Link Explorer) حاوی شاخصی از ۴۰ تریلیون لینک است بنابراین تضمین می‌شود که ارزیابی بک لینک‌های سایت شما به دقت انجام می‌شود. این ویژگی برای رهگیری لینک‌های جدید و تعداد ذکر نام یک برند فوق‌العاده است و به شما کمک می‌کند عملکرد رتبه سایت خود را بدانید. این بینش‌ها و اطلاعات مستقیما وارد قسمت برنامه‌ریزی محتوا و بررسی لینک می‌شود.

در پکیج Moz Pro شما یک بسته لینک‌ساز خواهید داشت که استفاده از آن بسیار ساده است اما یادگیری آن برای مبتدی‌ها سخت‌تر از جستجوگر لینک است. سایت Moz تعدادی معیار امتیازی شامل اعتبار دامنه و اعتبار صفحه ایجاد کرده که برای کاربران جدید نا‌آشنا هستند. این معیارها قدرت سئوی یک دامنه و صفحات آن را بر اساس اعتبار و محبوبت نشان می‌دهند. به طور خلاصه، لینک‌های یک سایت معتبر ارزش سئوی بالاتری از لینک‌های کم اعتبارتر دارند. به طور واضح مشخص نیست گوگل چطور هر دامنه را بررسی می‌کند اما برای هدف‌گذاری در خصوص بک‌ لینک هنوز هم می‌توان از این معیارها استفاده کرد.

سایت ماز چیست

جستجوگر لینک برای بررسی دامنه‌های رقیب جهت یافتن لینک‌های جدید هم عالی عمل می‌کند. اگر متوجه شدید یک سایت معتبر با بیشتر رقبای شما لینک داده است احتمالا به محتوای شما هم لینک خواهد داد.

۳. خزیدن در سایت

سئوی فنی اساس هر استراتژی موفق بازاریابی از طریق جستجوهای ارگانیک است. اگر گوگل نتواند در سایت شما خزیده و محتوای شما را ایندکس کند، نمی‌تواند صفحات وب‌سایت شما را جزو نتایج جستجو به کاربر نشان دهد. پکیج Moz Pro سایت ماز خزنده اختصاصی سایت خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که برای بررسی و خزیدن‌های روزمره در سایت بسیار مفید است.

ابزار Moz

این خزنده سایت موز تعداد زیادی از مشکلات فنی جدی شامل خطاهای کدنویسی، تگ‌های عنوان، ریدایرکت‌های اشتباه را نشان می‌دهد. رفع این خطاها منجر به بهبود چشمگیر در عملکرد سئو می‌شود بنابراین این ابزار برای مشتریان Moz Pro بسیار ارزشمند است. لینک‌های ارائه شده برای رفع هر خطا به کاربرانی که هرگز تغییرات فنی سئو را در سایت خود پیاده نکرده‌اند، بسیار مفید هستند.

تحقیق کلمات کلیدی با سایت ماز

به‌طور کلی ابزارهای متنوعی در ماز وجود دارد که هر کدام از‌ آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با این حال شاهد آن هستیم که برخی از آن‌ها حالت کاربردی‌تری دارند. در سایت ماز ابزار Keyword Explorer به‌صورت ویژه برای تحقیق کلمات کلیدی به کار می‌رود. کاربران سایت Moz این موضوع را می‌دانند که تحقیق کلمات کلیدی تا چه اندازه در سئوی سایت مهم است. در صورتی که شما می‌خواهید در مهم‌ترین کلمات کلیدی رتبه بگیرید، حتما باید از این ابزار ویژه برای خود استفاده کنید.

حال اگر قصد دارید که از این ابزار بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید، بهتر است که به فکر تهیه اکانت ماز برای خود باشید. خوشبختانه سایت کافه ارز در زمینه خرید اشتراک سایت‌های خارجی همچون خرید اکانت Moz بسیار عالی عمل کرده است و شما می‌توانید که به راحتی پرداخت‌های ارزی خود را از این طریق انجام دهید. به همین جهت به شما نیز توصیه می‌کنیم که یک برنامه‌ریزی درست و حرفه‌ای انجام دهید تا به راحتی اکانت سایت Moz را برای خود خریداری کنید.

استفاده آسان از Moz Pro

رابط کاربری پکیج Moz Pro بسیار ساده و کاربردی است. و امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. افزونه کروم MozBar ابزارهای Moz Pro را در مرورگر شما قرار می‌دهد. تولبار Moz SEO (ابزار Moz) یک ابزار کاربردی و استاندارد برای افرادی است که نسبت به جستجوی ارگانیک تازه‌کار هستند.

اکانت Moz

اکنون که بیشتر با سایت ماز و کاربرد آن آشنایی پیدا کردید، باید با نحوه استفاده از آن نیز آشنایی کافی را داشته باشید. به همین جهت به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما به فکر تهیه اکانت ماز باشید. در واقع برای این‌که شما بتوانید از این سایت استفاده کنید، باید یک اکانت در آن بسازید. همچنین شما باید برای پرداخت هزینه‌ها در این بخش دست به کار شوید و مبلغی را برای خرید اکانت در نظر بگیرید. وقتی که مراحل پرداخت توسط شما صورت می‌گیرد، تمامی امکانات موجود در ماز در اختیار شما خواهد بود. از آنجایی که این پرداخت باید به‌صورت ارزی صورت بگیرد، به‌طور قطع با چالش‌های خاصی مواجه خواهد شد.

برای اینکه در این زمینه کمتر دچار مشکل شوید، بهتر است که از خدمات سایت کافه ارز در زمینه خرید اشتراک سایت‌های خارجی همچون خرید اکانت Moz کمک بگیرید. در صورتی که می‌خواهید از سایت Moz استفاده کنید، باید حتما پرداخت لازم در این بخش را انجام دهید. با یک بررسی کلی می‌توان به این مورد پی برد که سایت Moz تاثیر بسزایی در موفقیت سایت‌های بزرگ داشته است که بهتر است شما هم از این فرصت عالی به نفع خود استفاده کنید.

قیمت پکیج های سایت Moz

برای انتخاب پکیج Moz Pro چهار گزینه اصلی و یک گزینه اضافه جهت مذاکره برای اشتراک سازمانی وجود دارد. ارزان‌ترین گزینه پکیج های سایت Moz، طرح استاندارد است که ماهی ۹۹ دلار برای یک کاربر هزینه دارد. در این طرح ۱۰۰۰۰۰ صفحه از وب‌سایت شما به صورت هفتگی بررسی می‌شود که این تعداد برای کسب و کارهای کوچک، کافی است. جستجوی کلمه کلیدی و رقیب محدود به ۳۰۰ کلمه و ۱۵۰ جستجو در ماه است.

قیمت طرح های پکیج Moz Pro

طرح مدیوم سایت موز ماهانه ۱۴۹ دلار برای یک کاربر است و محدودیت‌های طرح قبلی در بخش جستجوها و لیست کلیدواژه، تا حد چشمگیری کاهش می‌يابد. در این طرح می‌توانید ماهانه تا ۵۰۰۰ کلمه کلیدی را رصد کنید که نسبت به طرح استاندارد سایت Moz که ۱۵۰ کلمه کلیدی در ماه است، رقم بسیار بالایی محسوب می‌شود.

طرح لارج سایت موز ماهانه ۲۴۹ دلار هزینه داشته و دسترسی را برای سه کاربر فراهم می‌کند. شما می‌توانید با پرداخت ۴۹ دلار اضافه، به هر یک از طرح‌ها یک کاربر جدید اضافه کنید. این طرح تعداد لیست کلمات کلیدی را به ۶۰ عدد افزایش می‌دهد که در هر لیست ۱۵۰ کلمه کلیدی قرار دارد. این ویژگی باعث می‌شود طرح لارج برای کسب و کارهایی با چند لاین محصول  و به خصوص بازارهای بین‌المللی مناسب باشد.

طرح پریمیوم سایت ماز  ماهانه ۵۹۹ دلار هزینه داشته و دسترسی را برای پنج کاربر فراهم می‌کند. محدودیت‌ها در این طرح به طور چشمگیری در کلمات کلیدی، خزیدن در صفحات و بک لینک‌ها کاهش می‌يابد.

خرید اکانت سایت Moz

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سئوکارها برای دریافت نتیجه بهتر کمک می‌کنند. معمولا مدیران وب‌سایت یا سئوکارها از منابع مختلفی برای بهبود سئو سایت استفاده می‌کنند. با این حال این افراد باید به دنبال سایت‌هایی باشند که آمار واقعی و لحظه‌ای ارائه می‌کنند. بر همین اساس بسیاری از متخصصین سئو نیز ترجیح می‌دهند که از ماز استفاده کنند. از همین رو شما باید یک برنامه‌ریزی درست و حرفه‌ای کنید تا بتوانید سایت خود را از نظر سئویی قوی کنید. در صورتی که شما هم به فکر استفاده از سایت Moz هستید، بهتر است که خرید اکانت آن را انجام دهید تا تمامی امکانات آن در اختیار شما قرار بگیرد.

در صورتی که شما به دنبال یک راه آسان برای خرید اکانت هستید، بهتر است که از خدمات سایت کافه ارز استفاده کنید. در این حالت شما می‌توانید که با پشت سر گذاشتن چند مرحله ساده به راحتی اکانت خود را تهیه کنید. خوشبختانه کافه ارز قیمت مناسبی را برای خدمات خود در نظر گرفته است که شما هم می‌توانید که از این شرایط عالی به نفع خود استفاده کنید. مطمئنا اگر به دنبال دسترسی آسان به ماز هستید، به‌طور قطع سایت کافه ارز بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد پس از این شرایط عالی به سود خود استفاده کنید.

کاربران داخل ایران برای خرید اشتراک پکیج Moz Pro می‌توانند از خدمات خرید از سایت خارجی سایت کافه ارز جهت خرید اشتراک سایت های خارجی استفاده کنند.  برای این کار باید وارد حساب کاربری خود شده و سفارش خرید اکانت Moz خود را ثبت کرده و حساب خود را به اندازه میزان سفارش شارژ کنند. سفارش شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

پرداخت ارزی در سایت Moz

سایت Moz‌ یکی از بهترین سایت‌هایی است که برای انجام سئو به شما کمک می‌کند. به همین جهت شما این امکان را خواهید داشت که از این سایت برای بهبود رتبه سایت استفاده کنید. شاید برای شما جالب باشد که این سایت از نظر امکانات بسیار کامل است و خدمات خوبی را ارائه می‌دهد. از آنجایی که سایت ماز خارجی است، برای خرید اکانت باید از گزینه پرداخت ارزی در این بخش استفاده کرد. بر همین اساس به شما توصیه می‌شود که تمامی این پرداخت‌های لازم را در سایت کافه ارز انجام دهید. در واقع شما با اقدام کردن در این راستا می‌توانید که بهترین نتیجه ممکن را برای خود به دست بیاورید. با توجه به سختی‌هایی که در پرداخت ارزی برای ایرانیان وجود دارد، بهتر است که از کارشناسان کافه ارز برای خرید اشتراک سایت های خارجی کمک بگیرید تا امکان این نوع از پرداخت‌ها را برای شما آسان کنند.

با توجه به توضیحات مهمی که درباره سایت ماز گفته شد،‌ باید حتما به دنبال راهی باشید که هزینه‌ها بری شما کاهش پیدا کند. به همین جهت شما هم این امکان را خواهید داشت که بدون دردسر از این بستر عالی به نفع خود استفاده کنید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید سایت موز بهترین کمک در زمینه سئو است که شما می‌توانید از این بستر به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.

پرداخت در سایت Moz

نظر شما درباره سایت Moz چیست؟ آیا تا کنون از ابزار MOZ یا افزونه ماز استفاده کرده‌اید؟ سایت موز را به دیگران پیشنهاد می‌دهید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. کسانی که با سئوی سایت سروکار دارند به خوبی با سایت ماز آشنایی دارند. این سایت به‌صورت ویژه خدمات مرتبط با سئو و بهینه‌سازی سایت را ارائه می‌کند که شما می‌توانید از این شرایط عالی به نفع خود استفاده کنید. خوشبختانه خرید اشتراک سایت های خارجی نظیر خرید اکانت سایت Moz از این طریق صورت می‌گیرد پس از این امکان به نفع خود بهره ببرید. برای اینکه کار شما در این زمینه آسان‌تر باشد، میزان کارمزدها نیز تا جایی که امکان دارد کاهش پیدا کرده است. به همین جهت شما می‌توانید که پرداخت ارزی خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

4.7/5 - (4 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.