logo کاقه ارز

قیمت ارز پرلین (Perlin) با افزایش صددرصدی خود پس از عرضه پلتفرم دوست‌دار محیط زیست خود، بر روند نزولی همه‌گیر در بازار رمز ارزها غلبه کرد. مطابق جدیدترین اخبار ارز دیجیتال ایجاد شتاب حرکت صعودی و جلب توجه سرمایه‌گذاران می‌تواند در طول بهترین دوران از بازار رمزارزها یک چالش محسوب شود و این چالش زمانی بزرگ‌تر می‌شود که بازارها مانند چند ماه قبل کل اکوسیستم کریپتوکارنسی، متلاطم باشد.

قیمت ارز پرلین علی‌رغم روند نزولی اخیر توانست ۱۴۰ درصد رشد کرده و از ۰.۰۵۲ دلار در ۸ ژوئن به ۰.۱۳۴ دلار در ۱۸ ژوئن برسد. حجم معاملات این ارز تنها در عرض ۲۴ ساعت از ۳ میلیون دلار به ۱۲۲ میلیون دلار رسید.

قیمت ارز پرلین

سه دلیل برای افزایش قیمت ارز پرلین و تقاضا برای خرید آن شامل انتشار دفترکل ثبت‌نام PERL.eco، عرضه PerlinX در Binance Smart Chain و اختیار معامله‌های جذاب که به نگه‌دارنده‌های این ارز اجازه کسب سود از ارزهای مختلف را می‌دهد.

توکن سازی از دارایی‌ های بیولوژیکی دنیای واقعی

افزایش قیمت ارز پرلین در ششم و چهاردهم ژوئن در واکنش به انتشار PERL.eco، «دفترکل ثبت‌نام با اکوسیستم سیاره‌ای» رخ داد که این دفتر کل امکان توکن‌سازی از دارایی‌های بیولوژیکی موجود در دنیای واقعی را فراهم می‌کند.

طبق وبلاگ این پروژه، PERL.eco تلاشی برای دموکراتیک کردن اقتصاد زیست‌کره از طریق استخرهای نقدینگی و توکن‌سازی از تنوع زیستی و اعتبار کربن برای غیرمتمرکز کردن اقتصاد است. به عنوان یک پاداش افزوده برای هولد کردن PERL، ایردراپ توکن اعتبار کربن در کیف‌پول‌هایی که در آن ارز پرل نگه‌داری می‌شود توزیع خواهد شد. هولدرها می‌توانند از این توکن‌ها برای جبران ردپای کربن خود استفاده کرده یا زمانی که توکن منتشر شد، آن را در استخر نقدینگی معامله کنند.

همچنین می‌توان از پرلین به عنوان ارز ناظر بر DAO استفاده کرد که به هولدرها این امکان را می‌دهد که به مدل توزیع و تعیین کمیسیون رای داده و در تصمیمات مهم دیگری که بر اکوسیستم تاثیر می‌گذارند، مشارکت داشته باشند.

استفاده از Binance Smart Chain و کاهش میزان کمیسیون

محرکه دوم افزایش شتاب پرلین ، عرضه پروتکل پلتفرم رابط دیفای Perlinx در Binance Smart Chian در میانه‌های آوریل بود که در تلاش برای کمک به کاهش میزان کمیسیون‌ها انجام شد. قرار گرفتن روی بایننس اسمارت چین به استخرهای نقدینگی PerlinX  این امکان را داد که در پنکیک سواپ (PancakeSwap) لیست شده و تعداد فرصت‌های موجود برای جامعه PerlinX افزایش یابد.

به عنوان یک پاداش دیگر برای ارائه دهندگان نقدینگی پرلین، سودهای به دست آمده در PancakeSwap به صورت توکن CAKE که مخصوص همین پلتفرم است پرداخت خواهد شد. می‌توان این توکن‌ها را دوباره در استخر پرلین قرار داد تا به صورت سود مرکب، پرلین به دست آورند.

آن دسته از دارندگان پرلین که تمایل دارند روی شبکه اتریوم باقی بمانند، پلتفرم PerlinX چندین گزینه برای کسب سود ارائه می‌دهد که شامل سهام‌گذاری و همچنین استخر نقدینگی بین پرلین و Wrapped Ether (WETH)، دلار بایننس (BUSD)، بالانسر (BAL)، دای (DAI) و سکه دلاری (USDC)  می‌شود.

شرایط بازار مدتی است که به نفع پرلین حرکت می‌کند. نمودار زیر یک مقایسه الگوریتمی از شرایط قدیمی و فعلی بازار این ارز است که ترکیب داده‌های حاصل از رویکرد نسبت به بازار، حجم معامله، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت در توییتر، است.

قیمت ارز پرلین

همان‌طور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، امتیاز ارز دیجیتال پرلین طی هفت روز گذشته در بیشتر زمان‌ها در محدوده سبز بوده است و در ۱۴ ژوئن، حدودا ده ساعت پیش از افزایش ۱۰۰ درصد قیمت آن طی دو روز بعدی، به امتیاز ۶۷ رسیده است. با اقدام در مسیر انرژی سبز و نگرانی‌هایی پیرامون افزایش میزان دی‌ اکسید کربن در اتمسفر در مقابل گفتگوهای بین‌المللی، پروژه‌های بلاک‌چین که روش‌های کاری مانند پرلین و پلتفرم PERL.eco ارائه دهند می‌توانند توجه بالایی را جلب کنند.

اگر به دنبال خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون ارز پرلین هستید، می‌توانید با مراجعه به بخش خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال در وب‌سایت کافه ارز، به راحتی و با امنیت بالا دارایی‌های دیجیتال خود را مدیریت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.