کاقه ارز

Safex یک بازار غیر متمرکز تجارت الکترونیکی منبع باز و مبتنی بر حریم خصوصی است. که هم به خریداران و هم به فروشندگان کمک می کند. Safex از فناوری معاصر رمزنگاری و بلاکچین برای افزایش بازار تجارت الکترونیکی هم برای خریداران و هم برای فروشندگان بهره می برد. با گذشت زمان، ما شاهدیم که بازار از مبادله ساده به اقتصاد ارزی، از بازارهای ساده به فروشگاه های آجر و ملات و سپس از طریق انقلاب تجارت الکترونیکی به یک بازار دیجیتالی تبدیل شده است. با فراهم آوردن حریم خصوصی برای همه افراد در اکوسیستم تجارت الکترونیکی که نمی توان آن را در سیستم عامل های خرید آنلاین متمرکز یافت که “داده های بزرگ” در آن تمرکز دارند. Safex جایگاهی برای خدمات خود ایجاد کرده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

آیا Safex با آینده ای تاسیس شد؟

Safex در سال 2016 تاسیس شد. و قبل از ورود بیت کوین به جریان اصلی، مجموعه ای آینده نگر بود که توانایی های بلاکچین، رمزنگاری و تجارت الکترونیکی را درک می کرد. پس از 4 سال توسعه، Safex Blockchain همراه با ارز اثبات شده خود برای کار سافکس(( Cash (SFX) توسعه یافت. در ژوئیه سال 2020، اولین Stagenet آن زنده و آماده آزمایش عمومی بازار غیرمتمرکز خود شد.

Safex

بازار تجارت رمزنگاری، گزینه های جدیدی را برای بازار دیجیتال متمرکز ایجاد می کند. که توسط شرکت های بزرگ مانند آمازون، علی بابا و سایر نهادهای مهم تحت سلطه قرار گرفته است. برخی از این پورتال های مهم تجارت الکترونیکی علاوه بر داشتن روش های سوال برانگیز جمع آوری اطلاعات، قیمت های بالاتری را برای مصرف کنندگان و فروشندگان ایجاد می کنند. Safex مانع کمی برای ورود به بازار است. که حتی به مغازه های کوچک اجازه می دهد وارد عصر دیجیتال شوند. اجازه دادن به مصرف کنندگان برای خرید خصوصی با قیمت ارزان تر در حالی که فروشندگان از طریق کارمزد پایین و اقدامات عادلانه به حداکثر سود خود می رسند.

کارکنان Safex به ایجاد فرصت اختصاص داده شده اند

دابک که توسط دانیل دابک تاسیس شد. مشابه سایر پیشگامان فن آوری مانند بیل گیتس، استیو جابز یا مارک زاکربرگ، دانشکده را رها کرد و مستقیم به وال استریت رفت. در طول مدت حضور خود در پایتخت مالی ایالات متحده، وی خود را با پیچیدگی های شبکه های نظیر به نظیر، محاسبات علمی، مدل سازی توزیع شده برای تحلیل قیمت و بهینه سازی الگوریتم پیش بینی آشنا کرده بود. این مهارت ها سنگ بنای الگوریتم های اجرای معاملات و سیستم دنبال کننده قیمت بودند که امروزه همچنان در Safex استفاده می شود. وی به دنبال علاقه به رمزنگاری، به MaidenSafe و شبکه SAFE آن پیوست که بعداً از Dabek الهام گرفت تا Safex را از تقاضای حریم خصوصی و امنیت در بازار جهانی ایجاد کند.

Safex دارای بستری نوآورانه است

ارز سافکس، پول (SFX) و ((Safex Token (SFT) را می توان در صرافی رمز ارز Xcalibra خریداری کرد. به عنوان یک سهامدار در توسعه Xcalibra، دابک اطمینان از پردازش صاف هر دو SFX و SFT را تضمین می کند.
Xcalibra یک مبادله قابل اعتماد است که مبلغی انباشته از 5 میلیون دلار بودجه کسب کرده است. طی 18 ماه اول، 2 میلیون دلار جمع شد. و 3 میلیون دلار بعد نیز برای کمک به رشد سیستم عامل به دست آمد.
در سال 2019، Xcalibra با حضور SFT و SFX در کنار سایر توکن های مهم مانند ETH و BTC پخش زنده شد. و در سال 2020، یکپارچگی بین Xcalibra و Simplex به کاربران Xcalibra امکان خرید ETH و BTC را از طریق کارت اعتباری یا بدهی داد. Xcalibra یکی از مکانهای مهم خرید SFX و SFT است. و ممکن است رشد کند و به بازارهای دیگر نیز خدمت کند.

یک جامعه قوی


Safex یک بازار فعال دارد. اما همچنین دارای جامعه بزرگی است که به طور فعال در مورد مباحث مهم در انجمن Safex بحث می کنند. این انجمن به مبتدیان در تمام ایده های “چگونه” در مورد Safex کمک می کند. و همچنین راهی برای انتشار به روزرسانی ها و وصله ها است.

علاوه بر این، این تیم از طریق حساب های توییتر Safex و Dabek با عموم مردم ارتباط برقرار می کند. و همه را در جریان آخرین پیشرفت شرکت قرار می دهد. در صورت نیاز به ارتباط مستقیم، مردم همچنین می توانند از طریق طیف وسیعی از کانال ها با Safex تماس بگیرند.

مزایای Safex را در نظر بگیرید


Safex پلی است که افراد را از سراسر جهان با حریم خصوصی کامل به هم متصل می کند. و اجازه می دهد تجارت الکترونیکی به گونه ای رشد کند که مردم را در اولویت خود قرار دهد.

در اینجا برخی از بخشهای عالی سیستم عامل وجود دارد:

  • تجارت الکترونیکی مبتنی بر حریم خصوصی را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان ارائه می دهد
  • رمز بومی این امکان را می دهد که هم از ارزهای رمزنگاری شده و هم از ارزهای فیات استفاده شود
  • تیم اختصاصی که حریم خصوصی را در اولویت خود قرار می دهد
  • با بودجه کافی و آماده انتقال تجارت الکترونیکی به سطح بعدی
  • هزینه های کم که به فروشگاه ها و فروشندگان کوچکتر امکان رقابت می دهد.

حریم خصوصی

در دنیای امروز، تصور اینکه هرکسی به صورت آنلاین از هر حقی برخوردار است، پوچ است. شرکت ها داده های شما را به شیوه ای بسیار سرزده جمع آوری می کنند. که احتمالاً داده ها را بیش از مشتریان ارزش می دهد. Safex اطمینان حاصل می کند که هیچ یک از اطلاعات شخصی شما جمع آوری یا ثبت نمی شود. به این ترتیب می دانید که حقوق شما رعایت می شود. مدل تجارت حول محور تجارت بین معاملات انجام شده در بازار است. هزینه استخراج Safex و معاملات Xcalibra باعث سودآوری سیستم می شود، نه داده های مصرف کنندگان.

Safex

مصرف کنندگان پس از خرید فقط باید آدرس حمل و نقل خود را به فروشنده نشان دهند و کنترل را به کاربران برگردانند. حریم خصوصی در Safex یک امر کلیدی است. و به مصرف کنندگان اجازه می دهد انتخاب کنند که آیا می خواهند نام آنها برای افراد دیگر سیستم عامل نشان داده شود یا خیر. از آنجا که بازار غیرمتمرکز است، یکبار دیگر، حفظ حریم شخصی بیشترین نگرانی Safex است. اطلاعات برای هیچ طرفی غیرقابل دسترسی است. حتی تیم توسعه دهنده نمی تواند به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کند! با از بین بردن تمام احتمالات نقض داده ها، Safex به اعتبار شهرت ایمن و قابل اعتماد خود ادامه می دهد. و اطمینان حاصل می کند که تجارت الکترونیکی به روشی بهتر برای استفاده مردم از اینترنت تبدیل می شود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *