logo کاقه ارز

Alien Worlds نام یک بازی است که در  آن می‌توانید با استخراج، ارز دیجیتال Alien Worlds به دست آورده و هربار شانس به دست آوردن یک کارت بازی NFT را داشته باشید. در این مطلب از معرفی آلت کوین‌ها ، به بررسی و معرفی ارز الین ورلدز (TLM) خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال Alien Worlds چیست؟

همان‌طور که اشاره کردیم، ارز الین ورلدز توکن اختصاصی بازی Alien Worlds است. DeFi Metaverse یک بازی مبتنی بر بلاک چین و رایگان است. کاوشگران می‌توانند پس از ورود به کیف پول WAX Cloud و سپس ورود به play.alienworlds.io ابزاری برای شروع استخراج دریافت کنند و توکن تریلیوم دریافت کنند. می‌توان از تریلیوم برای استیک کردن در یک یا بیش از شش سیاره و ثبت‌نام به عنوان نامزد انتخابات مشاور سیاره و حکومت بر سیاره استفاده کرد. کارت‌های بازی NFT به مرور زمان به روش‌های جدید و خلاقانه‌ای مانند ارتقای کارت‌ها و جنگیدن در زمان رعد و برق به کار می‌روند.

Alien Worlds یک متاورس دیفای NFT است که رقابت‌های اقتصادی و همکاری بین بازیکن‌ها را ترغیب می‌کند. بازیکن‌ها برای به دست آوردن تریلیوم با یکدیگر رقابت می‌کنند. این توکن برای کنترل بر سازمان‌های خودگردان غیرمتمرکز در حال رقابت (Planet DAO) و دسترسی به بازی‌های بیشتر لازم است. در بازی Alien Worlds متاورس، بازیکن‌ها می‌توانند برای استخراج تریلیوم، شرکت در جنگ‌ها و کامل کردن تحقیقات درون برنامه‌ای، NFT به دست بیاورند. بازیکن‌ها با توجه به استراتژی خود می‌توانند NFT‌هایی که بیشترین انطباق را با بازی آن‌ها دارند خریداری و ذخیره کنند.

تریلیوم توکن اختصاصی و خدماتی متاورس Alien Worlds است و دارندگان آن می‌توانند در نظارت بر سیاره و دریافت سایر پاداش‌ها مشارکت داشته باشند. پروژه بازی و ارز دیجیتال Alien Worlds توانسته است در دو دوره فروش خصوصی توکن‌های خود، ۲.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کند. در ۱۳ آوریل سال ۲۰۲۱ (یعنی زمانی که در صرافی بایننس لیست شد) مجموع موجودی این ارز ۵.۱۳۵.۷۲۶.۵۸۵ توکن بود و در حال حاضر تنها ۱۲.۴ درصد از این موجودی در گردش است.

استخراج و استیک ارز دیجیتال Alien Worlds

استخراج ارز دیجیتال Alien Worlds

کاربران می‌توانند با استفاده از ابزار NFT خود به استخراج ارز دیجیتال Alien Worlds پرداخته یا زمین خود را اجاره یا خریداری کنند. استخراج موفق منجر به دریافت توکن تریلیوم به عنوان پاداش می‌شود. بازیکن‌ها با توجه به زمین یا ابزار NFT خود می‌توانند تریلیوم‌های بیشتری استخراج کنن در حالی که بقیه وقفه‌های زمانی کوتاه‌ترین بین چرخه‌های استخراج دارند.

رای گیری DAO سیاره

بازیکن‌های می‌توانند تریلیوم را در سازمان خودگردان غیرمتمرکز سیاره ذخیره کننند که این نشان‌دهنده حمایت آنها از سیاره برای دریافت تریلیوم‌های بیشتر است. همچنین بازیکن‌ها بر اساس میزان تریلیومی که استیک کرده‌اند، حق رای پیدا می‌کنند. بازیکن‌ها می‌توانند نامزد انتخابات مشاور یک یا چند سیاره شوند. پس از انتخابات، سازمان خودگردان غیرمتمرکز برای حکومت توسط مشاور منتخب باز می‌شود.

معرفی توکن تریلیوم در لانچ پول بایننس

معرفی تریلیوم در بایننس

صرافی بایننس به عنوان نوزدهمین پروژه  خود در لانچ پول (Launchpool)، ارز دیجیتال Alien Worlds را معرفی و لیست کرد. کاربران می‌توانند با استیک کردن BNB و BUSD در استخر‌های جداگانه به مدت بیش از ۳۰ روز، توکن‌های تریلیوم دریافت کنند. حداکثر حجم این توکن ۱۰ میلیارد تریلیوم است که نیمی از آن در بایننس لیست شد. پاداش در نظر گرفته شده برای لانچ پول، ۱۵۰ میلیون توکن و آدرس قراردادهای هوشمند آن شامل ERC-20، BEP-20 و WAX (در بایننس پشتیبانی نمی‌شود) است.

نظر شما درباره ارز دیجیتال Alien Worlds چیست ؟ آیا تا به حال تجربه بازی‌های مبتنی بر بلاک چین را داشته‌اید؟ به نظر شما توکن‌های NFT می‌توانند به اندازه ارزهای دیجیتال رشد کنند؟ برای خرید ارز دیجیتال Alien Worlds می‌توانید از بخش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کافه ارز استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان و ایمن‌ترین روش، این ارز را به پورتفوی خود اضافه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.