خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر

پرداخت بلیت جام جهانی 2022 قطر: نتیجه قرعه‌کشی بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در مرحله دوم به پایان رسید و فیفا با ارسال ایمیل به متقاضیان، نتایج را اعلام کرده است. اما برندگان این بلیت‌ها برای پرداخت ارزی با مشکل مواجه هستند. اما بد نیست بدانید که خدمات ویزا کارت کافه ارز در کنار شما در تمامی مراحل پرداخت است. در این مطلب از کافه ارز با هم مراحل پرداخت بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ را با هم مرور می‌کنیم. همچنین علاوه بر توضیح درباره خرید بلیت جام جهانی 2022 ، با انواع بلیت های جام جهانی ، قیمت بلیط جام جهانی و برنامه بازی های ایران در جام جهانی قطر 2022 آشنا می‌شویم.

 فهرست مطالب:

انواع بلیت های جام جهانی قطر

بلیت بازی های جام جهانی هم به صورت عمومی که به صورت ثبت‌نام برای قرعه‌کشی است و ۴ دسته‌بندی دارد و هم به صورت ویژه که به صورت قطعی و بدون قرعه‌کشی در ۵ دسته‌بندی است در دسترس است.

بلیت‌های عمومی فیفا تنها به صورت قرعه‌کشی در دو مرحله انجام شده است که نتایج آن به متقاضیان از طریق ایمیل اعلام شده است. دسته‌بندی‌های بلیط عمومی فیفا به جایگاه بستگی دارد. دسته‌بندی یا کتگوری یک گران‌ترین دسته از بلیط‌ها هستند که حدود ۲۰۰ دلار (۸۰۰ ریال قطر) قیمت دارند و جایگاه آن صندلی‌های قسمت میانی دو طرف ورزشگاه است. زاویه دید این جایگاه‌ها عالی است. دسته‌بندی دو حدود ۱۵۶ دلار (۶۰۰ ریال قطر) قیمت دارند و جایگاه آن‌ها در ۴ کنج ورزشگاه قرار دارد. جایگاه کتگوری ۳ در پشت دروازه‌های دو طرف ورزشگاه است و قیمتی حدود ۷۰ دلار (۲۵۰ ریال قطر) دارند. اما دسته‌بندی چهام تنها متعلق به شهروندان قطری است که قیمت آن ۱۱ دلار (۴۰ ریال) است.

قیمت بلیط جام جهانی 2022

قرعه‌کشی بلیت‌های عمومی فیفا در مرحله دو به تازگی انجام شده و برندگان این بلیت‌ها مشخص شدند. اما برای خرید بلیت جام جهانی 2022 نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. خدمات ویزا کارت و مستر کارت کافه ارز در کنار شما است تا این پرداخت به سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام شود.

بلیت های مهمان‌نوازی فیفا (Hospitality) بدون قرعه‌کشی است اما در واقع شامل پکیج‌های پذیرایی مختلف به همراه بلیت بازی می‌شوند و قیمت آن‌ها از ۹۵۰ دلار تا ۶۰۰،۰۰۰ دلار است.

قیمت بلیط جام جهانی 2022

حرید بلیت جام جهانی 2022 با توجه به دسته‌بندی بلیت‌ها و نوع آن (عمومی یا اختصاصی مهمان‌نوازی فیفا) متفاوت است.

بلیت های عمومی جام جهانی قطر (قرعه‌کشی)

دسته‌بندی

قیمت

کتگوری ۱

۲۰۰ دلار (۸۰۰ ریال قطر)

کتگوری ۲

۱۵۶ دلار (۶۰۰ ریال قطر)
کتگوری ۳

۷۰ دلار (۲۵۰ ریال قطر)

کتگوری ۴ (شهروندان قطری)

۱۱ دلار (۴۰ ریال)

بلیت‌های مهمان‌نوازی فیفا 

این نوع از بلیت‌ها شامل خدمات بیشتری همچون پذیرایی و رستوران منو باز و جایگاه VIP و غیره می‌شود. اگر در قرعه‌کشی انتخاب نشده‌اید، خرید بلیت جام جهانی 2022 با این روش قطعی است.

پکیج

قیمت

Pearl Lounge

۴،۹۵۰ دلار

MATCH Private Suite

۶۰۰،۰۰۰ دلار

MATCH Business Seat

۳،۰۵۰ دلار

MATCH Pavilion

۱،۹۰۰ دلار

MATCH Club

۹۵۰ دلار

برنامه بازی های ایران در جام جهانی 2022

اگر قصد خرید بلیت جام جهانی 2022 برای بازی‌های ایران را دارید، برنامه بازی‌های ایران به شرح زیر است:

انگلیس – ایران دوشنبه 30 آبان ساعت 16:30 ورزشگاه احمد بن‌علی – الریان
برنده پلی آف اروپا – ایران جمعه 4 آذر ساعت 13:30  ورزشگاه احمد بن‌علی – الریان
ایران آمریکا سه‌شنبه 8 آذر ساعت 10:30 ورزشگاه الثمامه – دوحه

 هایا کارت چیست؟

هایا کارت (Hayya Card) کارتی دیجیتالی است که پس از خرید بلیت جام جهانی 2022 باید نسبت به خرید آن اقدام کنید و اجباری است. کارت هایا در واقع به عنوان یک کارت شناسایی هوشمند و با کاربردی چندمنظوره است که داشتن آن برای کلیه کسانی که قصد تماشای مسابقات جام جهانی را دارند از سوی دولت قطر الزامی اعلام شده است. داشتن هایا کارت برای هر گردشگری که از تاریخ ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان ۱۴۰۱) تا تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۷ آذرماه) به قطر سفر کند حتی اگر قصد تماشای بازی‌های جام جهانی را نداشته باشد هم الزامی است.

دریافت هایا کارت قطر

برای دریافت کارت هایا ابتدا به سایت hayya.qatar2022.qa مراجعه کنید. یک اکانت ایجاد کنید. برای دریافت کارت Hayya باید بلیت حداقل یک بازی را خریداری کرده باشید تا بتوانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید. درخواست هایا کارت تنها زمانی تکمیل خواهد شد که محل اقامت شما از طریق پورتال هایا تایید شود.

پرداخت بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

اگر شما جزو کسانی هستید که در قرعه‌کشی جام جهانی قطر انتخاب شده‌اید، برای حرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ نیاز به پرداخت ارزی از طریق ویزا کارت خواهید داشت. اما جای نگرانی نیست و شما با خدمات متنوع صرافی آنلاین کافه ارز می‌توانید به آسانی و تنها با چند کلیک بلیت خود را خریداری کنید. برای این کار شما می‌توانید هم نسبت به خرید ویزا کارت مجازی با مبلغ مورد نظر خود اقدام کنید و هم این پرداخت را با خدمات پرداخت با ویزا کارت کافه ارز انجام دهید.

مراحل پرداخت بلیت جام جهانی 2022

منتخبان فیفا برای خرید بلیت جام جهانی 2022 ابتدا باید وارد سابت فیفا (FIFA) شده و گزینه Tickets را انتخاب کنید:

در صفحه‌ای که باز خواهد شد، گزینه Explore را انتخاب کنید:

مراحل پرداخت بلیت جام جهانی

در قسمت بعد بایستی به پایین صفحه رفته و روی Read More کلیک کنید:

مراحل-پرداخت-بلیط-جام-جهانی-2022

از دو گزینه موجود، گزینه اول را مانند تصویر زیر برای خرید بلیت جام جهانی 2022 انتخاب کنید.

مراحل پرداخت بلیط جام جهانی

عبارت خواسته شده در باکس را وارد کنید و Submit کنید:

 

خرید بلیط جام جهانی قطر

در اینجا باید وارد اکانت کاربری خود در سایت فیفا شوید و گرینه Sign In را انتخاب کنید.

مراحل مراحل خرید بلیط جام جهانی قطر

در پایین صفحه‌ای که برای شما نمایش داده می‌شود، گزینه See Details را انتخاب کنید.

 پرداخت بلیط جام جهانی

در اینجا مبلغ بلیت را مشاهده می‌کنید و بایستی برای پرداخت، گزینه Buy Now را انتخاب کنید:

نحوه پرداخت بلیط جام جهانی

در اینجا مشخصات بلیت را مشاهده می‌کنید. روز و ساعت بازی و مبلغ را می‌توانید مجددا در این صفحه مشاهده کنید.

 پرداخت بلیط جام جهانی

و در نهایت برای خرید بلیت جام جهانی 2022 به گزینه Proceed to Payment خواهید رسید.

پرداخت بلیت جام جهانی قطر

برای پرداخت بلیت جام جهانی 2022 بایستی ویزا کارت داشته باشید. شما می‌توانید این پرداخت را به کافه ارز بسپارید.

خرید بلیت جام جهانی قطر 2022

اگر شما هم در قرعه‌کشی انتخاب شده‌اید برای پرداخت آن نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت. لازم به ذکر است که آدرسی که هنگام ثبت‌نام در سایت فیفا باید آدرسی غیر از ایران وارد کرده باشید. برای بسیاری از ایرانیان این نوع پرداخت‌ها با مشکلات زیادی همراه است. مطمين‌ترین را برای خرید بلیت جام جهانی 2022 استفاده از خدمات ویزا کارت در سایت کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده با خدمات پرداخت با ویزا کارت در سایت کافه ارز می‌توانید پرداخت بلیت جام جهانی 2022 قطر را تکمیل کنید.

4.4/5 - (34 امتیاز)
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
  1. ناصر گفت:

    سلام عالی بود. اما یک سوال من بلیط از فدراسيون فوتبال ايران خرده ام اما هیچ رمز یاکدی جهت ثبت نام هیاکارت نفرستاده چگونه باید هیا ثبت نام کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *