logo کاقه ارز

این شرکت در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است. که با استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در بورس نزدک آمریکا به خرید و فروش سهام می پردازد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا درباره ی یونیک فاینانس بیشتر بدانید.

درباره یونیک فاینانس

این شرکت در بورس به معامله سهام شرکت های بزرگی مثل اپل، فیسبوک، ماکروسافت مشغول است. عده ای می گویند این شرکت در زوریخ سوییس قرار دارد. این در حالی است که شرکتی با این نام در این شهر ثبت نشده است. و فقط شرکتی با نامی مشابه یونیک فاینانس ثبت شده است این شرکت در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است. که با استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در بورس نزدک آمریکا به خرید و فروش سهام می پردازد. که به همین دلیل مردم فکر می کنند که این همان یونیک فاینانس است.

نکات مثبت شرکت Unique Financ


از نکات مثبت یونیک فاینانس استفاده از پروتکل Https و وجود گواهینامه معتبر و همچنین تایید شدن آن توسط آنتی ویروس مک افی است. اما با این حال عده ای معتقدند این سایت جعلی بوده و scam است.

آیا یونیک فاینانس کلاهبرداری می کند؟

یونیک فاینانس خود را یک شرکت مدیریت مالی و سرمایه گذاری می داند. بنا به گفته خود این شرکت ۱۰ سال سابقه کار در این راستا را دارد. کاربران گرامی شما می توانید با یک سرچ ساده در باره این شرکت اطلاعات زیادی کسب کنید تا به صحت اینکه یونیک فاینانس یک شرکت کلاهبرداری است یا خیر پی ببرید. اما در زیر به چند نکته در مورد این شرکت می پردازیم:

نکات منفی در باره یونیک فاینانس

  • نکته منفی یونیک فاینانس که بسیار شک بر انگیز برای کاربران است نبود هیچ شماره و آدرسی در وب سایت این شرکت است
  • سرعت این وب سایت بسیار کم است که این موضوع با توجه محتوای سایت بسیار غیر عادی است
  • رتبه این سایت در الکسا ۹۵۰۰۰۰ است که این ترافیک سایتی نسبت به دیگر سایت ها پایین تر است
  • نبود بازخورد در سایت های دیگر
  • نبود حساب کاربری در هیچ یک از شبکه های اجتماعی که این موضوع در دنیای امروزه کمی عجیب است

صحت درستی یونیک فاینانس

یونیک فاینانس با استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در بورس نزدک آمریکا به خرید و فروش سهام می پردازد. اگر شما بخواهید سهام شرکت های بزرگ را خریداری کنید نیازمند یک واسطه هستید. در واقع شرکت یونیک فاینانس هم یکی ازاین واسطه ها می باشد. که خرید سهام را برای افراد ممکن می کند و درآمد این شرکت از سود این سرمایه گذاری ها تامین می شود.

توجه داشته باشید که با وجود اخباری که از کلاهبرداری های این شرکت منتشر شده. ما در اینجا صحت کار های یونیک فاینانس را تایید نمی کنیم و تحقیق و بررسی این موضوع بر عهده خود کاربر است.

شرایط سرمایه گذاری در یونیک فاینانس

حداقل پول قابل سرمایه گذاری در این شرکت 1000 دلار می باشد. که تا دوسال قادر به برداشت این پول از حسابتان نخواهید بود. به عبارتی اگر مایل به برداشت پول خود در فاصله زمانی کمتر از دوسال باشید. تمام سود دریافتی شما از مبلغ کل کم می شود و مابقی پول پس داده می شود.

یونیک فاینانس

دستگیری سرشاخه های یونیک فاینانس

در پی خبری از سوی دادگاه جرایم رایانه ای در مشهد منتشر شد. که در یازده تیر ماه 98 سرشاخه های یونیک فاینانس دستگیر شدند. در این خبر گفته بودند که سرشاخه های این شرکت هرمی مبالغ زیادی تقریبا به اندازه 1000 دلار از مردم دریافت می کردند بر این بنا که مبلغ 60 دلار ماهانه به عنوان سود به این کاربران داده می شود.

نکته جالب این سود این است که با این شرط این سود را می دهند که افرادی که خواهان این سود هستند باید افراد دیگری را به شرکت یونیک فاینانس دعوت کنند تا 60 دلار را ماهانه دریافت کنند. طبق گزارشات رسیده از این پرونده، این افراد که در شهر های مختلف فعالیت می کرده اند. اما تمرکز آنها بر روی مشهد بوده است، توانسته اند 130 میلیارد تومان از مردم دریافت کرده و مبالغی را از کشور خارج کنند. با وجود تمامی این مسایل بازهم به عنوان یک کاربر قبل از انجام سرمایه گذاری یا ثبت نام در یک وب سایت درباره آن تحقیق کنید.

ریسک بزرگ سرمایه گذاری در این شرکت ها

هرچند در وب سایت های مختلف ممکن است بازخورد ها و خبر های خوب و بدی بخوانید اما نتوانید به طور دقیق بفهمید که آیا صحت این طور شرکت ها وجود دارد یا خیر. بررسی های ما نشان می دهد شاید هنوز خبری در خصوص جلوگیری از فعالیت این شرکت منتشر نشده باشد. اما افرادی که در این پلتفرم سرمایه گذاری می کنند ریسک بزرگی را متحمل می شوند. پس بهتر است قبل از ثبت نام و سرمایه گذاری در این چنین وب سایت ها به نکات زیر توجه کنید:

  • پیشینه شرکت و سابقه آن را حتما بررسی کنید. (شرکت معتبر شرکتی است که حداقل 5 سال سابقه کار را داشته باشد)
  • نام مدیر یا مدیران شرکت باید ثبت شده باشد.
  • محصولات و خدماتی که آن شرکت ارايه می دهد باید مشخص باشد.
  • قانونی بودن شرکت ها


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
  1. ارز Q مثل بیت کوین اقدام به عرضه رایگان کرده که چیزی حدود ۳ هزار دلار به شخص میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.