وبلاگ

/

/

آیا سایت یونیک فاینانس (Unique Financ) کلاهبردار است؟ |⛔️ 1402

آیا سایت یونیک فاینانس (Unique Financ) کلاهبردار است؟ |⛔️ 1402

۲۱ آبان ۱۴۰۱

یونیک فاینانس (Unique Financ)

یونیک فاینانس (Unique Financ) : با پیدایش یازاریابی شبکه ای در دنیای تجارت جهانی، کلاهبرداران همچنان در حال فعالیت هستند.آنها فعالیت خود را در شبکه های هرمی ادامه میدهند. دسیسه ی شبکه های هرمی به صورت کلاهبرداری های بازاریابی شبکه شناخته می شود.این شبکه ها را شخص یا گروه راه اندازی میکند و پول هنگفتی را با ضررو زیان کاربران جذب شده خود کسب میکند.د.امروزه برای این‌که بتوانید کارهای مالی و پرداخت ارزی خود را انجام دهید، میتوانید از طریق سایت کافه ارز اقدام کنید.

این شرکت در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است. که با استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در بورس نزدک آمریکا به خرید و فروش سهام می پردازد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا درباره ی یونیک فاینانس بیشتر بدانید.

یونیک فاینانس

درباره یونیک فاینانس

این شرکت در بورس به معامله سهام شرکت های بزرگی مثل اپل، فیسبوک، ماکروسافت مشغول است. عده ای می گویند این شرکت در زوریخ سوییس قرار دارد. این در حالی است که شرکتی با این نام در این شهر ثبت نشده است. و فقط شرکتی با نامی مشابه Unique Financ ثبت شده است این شرکت در سال 2001 ثبت و از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است. که با استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در بورس نزدک آمریکا به خرید و فروش سهام می پردازد. که به همین دلیل مردم فکر می کنند که این همان یونیک فا ینانس است.

یونیک فاینانس  به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های هرمی در خاوریانه شناخته شده است. بیشتر در کشور های توسعه نیافته مانند افغانستان، ایران، عراق، ازبکستان فعالیت زیادی دارد.امروزه روز به روز تعداد فریب خوردگان و مالباختگان رو به افزایش است.موسسان Unique Financ افرادی با ملیت ایرانی هستند.این افراد فبلنا در زمینه های کلاهبرداری طرح های پانزی، یونیفاندزو کیونت و… فعالیت داشتند، و جزوء ورشکست های قدیمی در این زمینه هستند.حال با فعالیت در یونیک فاینانس می خواهند خود را یک شرکت معتبر در زمینه بورس و بازار سهام جلوه دهند.

فرزین فریدن موسس یونیک فاینانس با میلیت ایراینی در امارات ساکن است. دارای یک استودیوی موسیقی در شهر دبی است.محسن درخشان، نیما طبری فرد، مجتبی گوران از جمله افرادی هستند که در ایت زمینه به فرزین فریدن کمک کرده اند.

نحوه ی فعالیت یونیک فاینسس چگونه است؟

یونیک فاینانس با فعالیت در بازار های جهانی و با دریافت سرمایه مردم در بورس به افزایش سرمایه و سودآوری رسیده است. این شرکت یک وب سایت اختصاصی برای خود اختصاص داده است که در این وب سایت مراکز اصلی مالی جهانی ازجمله نیویورک و فرانکفورت ارائه میدهد. اما هیچی تضمینی وجود ندارد که آیا در این مراکز فعالیت رسمی دارد یا خیر؟

 خدمات شرکت یونیک فاینانس چیست؟

این شرکت فاینانس در زمینه های محدودی فعالیت می کند. از جمله این فعالیت ها

 1. مدیریت مالی
 2. انجام معامله در بازار های جهانی
 3. آنالیز کردن صورت حساب های مالی
 4. کارگزاری از طریق شبکه سازی

یونیک-فاینا-نس-

 آیا میتوان به یونیک فاینانس اعتماد کرد؟

اکثرا به این باور هستند که یونیک فاینانس در زمینه فارکس فعالیت می کند. اما اینجور نیست.برای اکثر کاربران سوال مهم تر این است که آیا میتوان به این شرکت اعتماد کرد یا میتوان در این سایت سرمایه گذاری کرد؟

در واقع نظرات مثبتی درباره ی این سایت دیده نشده است. طبق سایت های خبرگذاری های مانند ایرنا و ایسنا این سایت  فعالیت ندارد .اداره نظارت بر بازارهای سوئیس ایت سایت یکی از سایت های خطرناک معرفی کرده است . اما بعضی ها بر این باورند که این یک هشدار است که شرکت ها سرمایه گزاری در این سایت نداشته بابهتر ورشکسته نیستند. بهتر است در بازارهای مالی جهانی بدون ریسک کردن قدم برداریدتا به سود بیشتری برسید

چگونه برای پس گرفتن پول ارز در یونیک فاینانس اقدام کنیم؟

برای پس گرفنن پول ارز در یونیک فاینانس ایتدا باید یک فرم استرداد وجه تنظیم کرده میتوانید این کار را توسط یک شرکت انجام دهید.بهتر است برای  این کار را با یک شرکت در ارتباط باشید .هرچند که شما به تنها هم میتوانید این فرم استرداد را تنظیم کنید.اگر به مراحل کار آشنایی کامل نداشته باشید نمی توانید تمام پول خود را برگردانید

نحوه-ی-فعالیت-یونیک-فاینانس

نکات مثبت شرکت Unique Financ

از نکات مثبت یونیک فاینانس استفاده از پروتکل Https و وجود گواهینامه معتبر و همچنین تایید شدن آن توسط آنتی ویروس مک افی است. اما با این حال عده ای معتقدند این سایت جعلی بوده و scam است.

آیا یونیک فاینانس کلاهبرداری می کند؟

یونیک فاینانس خود را یک شرکت مدیریت مالی و سرمایه گذاری می داند. بنا به گفته خود این شرکت ۱۰ سال سابقه کار در این راستا را دارد. کاربران گرامی شما می توانید با یک سرچ ساده در باره این شرکت اطلاعات زیادی کسب کنید تا به صحت اینکه یونیک فاینانس یک شرکت کلاهبرداری است یا خیر پی ببرید. اما در زیر به چند نکته در مورد این شرکت می پردازیم:

نکات منفی در باره یونیک فاینانس

 • نکته منفی یونیک فاینانس که بسیار شک بر انگیز برای کاربران است نبود هیچ شماره و آدرسی در وب سایت این شرکت است
 • سرعت این وب سایت بسیار کم است که این موضوع با توجه محتوای سایت بسیار غیر عادی است
 • رتبه این سایت در الکسا ۹۵۰۰۰۰ است که این ترافیک سایتی نسبت به دیگر سایت ها پایین تر است
 • نبود بازخورد در سایت های دیگر
 • نبود حساب کاربری در هیچ یک از شبکه های اجتماعی که این موضوع در دنیای امروزه کمی عجیب است

فعالیت-یونیک-فاینانس

صحت درستی یونیک فاینانس

یونیک فاینانس با استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در بورس نزدک آمریکا به خرید و فروش سهام می پردازد. اگر شما بخواهید سهام شرکت های بزرگ را خریداری کنید نیازمند یک واسطه هستید. در واقع شرکت یونیک فاینانس هم یکی ازاین واسطه ها می باشد. که خرید سهام را برای افراد ممکن می کند و درآمد این شرکت از سود این سرمایه گذاری ها تامین می شود.

توجه داشته باشید که با وجود اخباری که از کلاهبرداری های این شرکت منتشر شده. ما در اینجا صحت کار های Unique Financ را تایید نمی کنیم و تحقیق و بررسی این موضوع بر عهده خود کاربر است.

شرایط سرمایه گذاری در یونیک فاینانس

حداقل پول قابل سرمایه گذاری در این شرکت 1000 دلار می باشد. که تا دوسال قادر به برداشت این پول از حسابتان نخواهید بود. به عبارتی اگر مایل به برداشت پول خود در فاصله زمانی کمتر از دوسال باشید. تمام سود دریافتی شما از مبلغ کل کم می شود و مابقی پول پس داده می شود.

یونیک فاینانس

دستگیری سرشاخه های یونیک فاینانس

در پی خبری از سوی دادگاه جرایم رایانه ای در مشهد منتشر شد. که در یازده تیر ماه 98 سرشاخه های یونیک فا ینانس دستگیر شدند. در این خبر گفته بودند که سرشاخه های این شرکت هرمی مبالغ زیادی تقریبا به اندازه 1000 دلار از مردم دریافت می کردند بر این بنا که مبلغ 60 دلار ماهانه به عنوان سود به این کاربران داده می شود.

نکته جالب این سود این است که با این شرط این سود را می دهند که افرادی که خواهان این سود هستند باید افراد دیگری را به شرکت یونیک فاینا نس دعوت کنند تا 60 دلار را ماهانه دریافت کنند. طبق گزارشات رسیده از این پرونده، این افراد که در شهر های مختلف فعالیت می کرده اند. اما تمرکز آنها بر روی مشهد بوده است، توانسته اند 130 میلیارد تومان از مردم دریافت کرده و مبالغی را از کشور خارج کنند. با وجود تمامی این مسایل بازهم به عنوان یک کاربر قبل از انجام سرمایه گذاری یا ثبت نام در یک وب سایت درباره آن تحقیق کنید.

ریسک بزرگ سرمایه گذاری در این شرکت ها (Unique Financ)

هرچند در وب سایت های مختلف ممکن است بازخورد ها و خبر های خوب و بدی بخوانید اما نتوانید به طور دقیق بفهمید که آیا صحت این طور شرکت ها وجود دارد یا خیر. بررسی های ما نشان می دهد شاید هنوز خبری در خصوص جلوگیری از فعالیت این شرکت منتشر نشده باشد. اما افرادی که در این پلتفرم سرمایه گذاری می کنند ریسک بزرگی را متحمل می شوند. پس بهتر است قبل از ثبت نام و سرمایه گذاری در این چنین وب سایت ها به نکات زیر توجه کنید:

 • پیشینه شرکت و سابقه آن را حتما بررسی کنید. (شرکت معتبر شرکتی است که حداقل 5 سال سابقه کار را داشته باشد)
 • نام مدیر یا مدیران شرکت باید ثبت شده باشد.
 • محصولات و خدماتی که آن شرکت ارايه می دهد باید مشخص باشد.
 • قانونی بودن شرکت ها
5/5 - (11 امتیاز)

نویسنده

آیدا متین نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاه ها (1)
 1. ارز Q مثل بیت کوین اقدام به عرضه رایگان کرده که چیزی حدود ۳ هزار دلار به شخص میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *