کاقه ارز

شاید وقتی صحبت انتقال به میان بیاید اولین چیزی که به ذهن شما می رسد انتقال به وسیله بانک یا همان روش سنتی باشد. استفاده از این روش ها سخت و غیر ممکن نیس بلکه در دنیای پیشرفته امروز دیگر کاربردی نخواهد بود. روش های جدیدی برای انتقال پول به وجود آمده اند که هم بسیار آسان و هم زمان کمتری را برای انتقال صرف می کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

انتقال ارز با روش پی پال

شاید تا به حال نام پی پال را شنیده باشید. اگر تنها برای یک بار از سایت های خارجی خرید کرده باشید قطعا نام آن را شنیده اید. پی پال یکی از انواع کیف پول های آنلاین است. که به وسیله آن می توان پرداخت های بین المللی و انتقال را انجام داد. پی پال دارای سه نوع حساب پرسونال، بیزینس و پریمر است. خوشبختانه پی پال تمامی ارز های رایج دنیا را پشتیبانی می کند. شما در هر زمان و با هر ارزی می توانید از این درگاه برای انتقال استفاده کنید. با استفاده از پی پال شما می توانید حداقل مبلغ 10و حداکثر 10هزار دلار را در سریع ترین زمان ممکن انتقال دهید. مدت زمان انجام این تراکنش معمولا بین 5 الی 7 روز کاری متغیر است. برای ارسال ارز از این طریق شما تنها به یک آدرس ایمیل گیرنده نیاز دارید.

انتقال ارز

انتقال ارز به روش ویزا کارت و مستر کارت

کاربران عزیز اگر شما دارای یکی از این کارت ها یعنی ویزا کارت و مسترکارت باشید می توانید از سایت های مورد نظر خود خرید کنید. علاوه بر خرید از سایت های خارجی مثل آمازون و ای بی و پرداخت هزینه آزمون های تافل و آیتلس می توانید به انتقال ارز نیز هم بپردازید.

انتقال ارز

وب مانی (WebMoney)

این شبکه شباهت زیادی با پی پال دارد. با این تفاوت که پی پال ایران را مورد تحریم قرار داده است. اما وب مانی برای ایران تحریم نیست و کاربران ایرانی به راحتی می توانند با این روش به انتقال ارز بپردازد.

انتقال ارز

روش اسکریل (Skrill)

اسکریل یکی دیگر از کیف پول های الکترونیکی است. مانند پی پال و وب مانی با این تفاوت که با هیچ یک از بانک های ایرانی در ارتباط نیست. یکی از مواردی که باعث شده است اسکریل به عنوان ارزان ترین روش انتقال ارز در نظر گرفته شود، کارمزد کمی است که برای انتقال مبالغ بالا از کاربران دریافت می کند. در حال حاضر کارمزد انتقال با اسکریل چیزی حدود ۱.۹ درصد از مبلغ کل است.

وسترن یونیون

وسترن یونیون هم مانند دیگر شبکه های انتقال پول است. با این روش می توانید مبالغ زیادی را انتقال داد. سرعت انجام تراکنش با این روش انتقال ارز سریع و به صرفه است. توجه داشته باشید که وسترن یونیون هیچ شعبه ای در ایران ندارد. اگر برای انتقال این روش را انتخاب کرده اید به تیم کافه ارز این کار را بسپارید.

روش حواله سوئیفت

اگر علاوه بر اینکه به دنبال ارزان ترین روش انتقال ارز هستید. امنیت وجه انتقالی نیز برایتان اهمیت دارد، بدون شک حواله سوئیفت بهترین انتخاب خواهد بود. ارسال حواله سوئیفت یکی از امن ترین روش های انتقال پول به شخص حقیقی یا حقوقی است که در مدت زمان ۳ الی ۵ روز کاری انجام می شود.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *