ارزش استفاده از رسانه های اجتماعی برای تجارت مدت زیادی است که بازاریابان و کارآفرینان را درگیر کرده است. اکنون بیشتر شرکت ها قبول دارند که مشتریان در رسانه های اجتماعی به کسب و کار آنها کمک می کند و منجر به فروش بیشتر آنها می شوند. توییتر یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای تجارت است. با برنامه ریزی مناسب بازاریابی، مشاغل می توانند از این بستر برای ایجاد کمپین های موفق رسانه های اجتماعی برای افزایش فروش، تقویت شناخت برند و افزایش خدمات به مشتری استفاده کنند. توییتر یک رسانه اجتماعی و بستر خبری آنلاین است که در آن افراد با پیام های کوتاه به نام توییت ارتباط برقرار می کنند. برای آشنایی بیشتر با این شبکه اجتماعی جذاب با کافه ارز همراه باشید.

آشنایی با Twitter و توییت

توییتر یک سایت خبری و شبکه اجتماعی آنلاین است که در آن افراد با پیام های کوتاه به نام توییت ارتباط برقرار می کنند. توییت ارسال پیام کوتاه است برای هر کسی که شما را در توییتر دنبال می کند، با این امید که پیام های شما برای شخصی در مخاطبان شما مفید و جالب باشد. برخی افراد از توییتر برای کشف افراد جالب و شرکت های آنلاین استفاده می کنند. در اصل، توییتر روش دیگری برای برقراری ارتباط است. توییت ها می توانند خنده دار باشند یا می توانند غم انگیز باشند. هیچ محدودیتی برای طیف وسیعی از احساسات وجود ندارد که می تواند در یک توییت بیان شود. هر توییت حاوی حد اکثر 280 کاراکتر است. توییتر در سال 2006 تأسیس شد و اکنون یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی در جهان است.

تنظیم توییتر برای تجارت

در نمایه توییتر شش قسمت وجود دارد. دسته توییتر، نام کاربری، تصویر پروفایل ، بیوگرافی، تصویر عنوان و صدای جیر جیر. همه این عناصر باید بطور منسجم کار کنند تا نمایشی دقیق از تجارت شما ایجاد کنند.

دسته توییتر شما نام شماست و شناسه شما در توییتر است. می تواند تا 15 کاراکتر داشته باشد و به افراد کمک کند تا تجارت شما را به راحتی پیدا کنند. عکس نمایه شما باید نمایانگر تجارت و برند شما باشد. عکس نمایه شما در نمایه شما و در هر صدای جیر جیر ارسال شده نمایش داده می شود. برای زندگی نامه خود، 160 شخصیت برای توصیف شغل خود دارید. بیوگرافی شامل اطلاعاتی از قبیل موقعیت مکانی، ساعات کاری و پیوندی به وب سایت خود است. تصویر عنوان موجود در پشت تصویر نمایه شما می تواند برای برجسته سازی تبلیغات، رویدادها یا اخبار مربوط به شغل شما استفاده شود. در آخر، صدای جیر جیر شما اولین توییتی است که افراد هنگام بازدید از نمایه شما مشاهده می کنند. هر زمان که بخواهید می توانید صدای جیر جیر خود را تغییر دهید.

اصطلاحات کاربردی در تویتتر

 • # (هشتگ): از هشتگ (#) برای نمایه کردن کلمات یا عبارات در توییتر استفاده می شود. هنگامی که روی یک هشتگ کلیک می کنید ، توییتر به طور خودکار جستجوی توییت های دیگر را با هشتگ جستجو می کند. این باعث می شود افراد از موضوعات و رویدادها پیروی کنند.
 • نشانک ها: در فوریه 2018 ، توییتر نشانک ها را معرفی کرد. این دکمه به شما امکان می دهد توییت هایی را که می خواهید بعداً به آنها نگاه کنید، ذخیره کنید. اگر می خواهید مقاله بخوانید یا یک فیلم تماشا کنید اما وقت ندارید، این ویژگی به شما کمک می کند.
توییتر
 • @: مانند سایر وب سایت های رسانه های اجتماعی، از نماد @ برای نشان دادن یا ذکر سایر کاربران استفاده می شود.
 • Block: شما می توانید حساب های دیگر را در توییتر مسدود کنید. اگر یک حساب را مسدود کنید، آنها نمی توانند شما را دنبال کنند، شما را به لیست های توییتر اضافه کنند یا توییت های شما را ببینید. همچنین توییتهای آنها را نمی بینید.
 • پیام های مستقیم (DM): شما اغلب می شنوید که افراد از پیام های مستقیم به عنوان DM استفاده می کنند. این گزینه به شما امکان می دهد تا به صورت جداگانه با شخصی گپ بزنید. اگر مشتری سؤالی داشته باشد، می تواند از طریق DM از شما سؤال کند.

دیگر اصطلاحات کاربردی در توییتر

 • دنبال (فالو) کنید: وقتی یک حساب کاربری را دنبال می کنید ، در آنها مشترک می شوید. پس از دنبال کردن کسی ، توییتهای آنها را در جدول زمانی خود مشاهده خواهید کرد.
 • دنبال کنندگان: کاربران توییتر که شما را دنبال می کنند و توییت های شما را در جدول زمانی خود می بینند.
 • مباحث گرایش: می توانید موضوعات صفحه اصلی را در صفحه اصلی توییتر خود در جعبه روند در سمت چپ مشاهده کنید.
 • صفحه اصلی جدول زمانی: جدول زمانی شما توییتها و بازتوییت شده افرادی را که دنبال می کنید و همچنین توییتهای تبلیغاتی را نشان می دهد.
 • لایک: شما می توانید با کلیک کردن روی نماد قلب در زیر توییت ، یک توییت را دوست داشته باشید. همه موارد مورد علاقه شما را می توانید در نمایه خود پیدا کنید.
 • لیست ها: می توانید لیست های عمومی و خصوصی سایر کاربران مورد نظر خود را تهیه کنید. با لیست ها، لازم نیست کاربران خود را دنبال کنید. لیست ها می توانند به شما در سازماندهی توییتر کمک کنند. به عنوان مثال، شما می توانید لیستی از رسانه های خبری محلی یا نویسندگان، رقبای خود، تأثیرگذار در صنعت خود یا مشتریان مهم تهیه کنید.
 • بازتوییت: بازتوییت مجدد شبیه به اشتراک گذاری پست شخصی در فیس بوک است. اگر یک توییت را دوست دارید و می خواهید موارد بیشتری زیر آن ببینید، آن را مجدداً بازنویسی می کنید. سپس ، توییت در جدول زمانی پیروان و نمایه شما نمایش داده می شود.
 • Trends: موضوع یا هشتگ است که در توییتر محبوب است. می توانید روندها را متناسب با انعکاس آنچه محبوب در مکان شما است یا چه کسی را دنبال می کنید، تنظیم کنید.

تبلیغ در توییتر

استفاده از توییتر رایگان است. اگر شما مایلید مبلغی را برای تبلیغ حساب کاربری خود بر روی سیستم عامل پرداخت کنید، گزینه های تبلیغاتی زیادی در اختیار شماست.

 • توئیتهای تبلیغاتی: این تبلیغات دقیقاً مانند توییتهای معمولی هستند. در توییتر یک کاربر به همراه پستهایی از افرادی که کاربر دنبال می کند، ظاهر می شوند. توئیتهای تبلیغاتی راهی برای تبلیغ کنندگان برای افزایش تعامل و گسترش دسترسی آنها به گروه وسیع تری از کاربران است.
   
 • حساب های تبلیغاتی: حساب های تبلیغاتی به گونه ای طراحی شده اند که به مارک های تجاری کمک می کند بیشتر کشف شوند و تعداد پیروان خود را رشد دهند. تبلیغات حسابهای تبلیغاتی، کاربران توییتر را که علاقه خود را به مارک تبلیغ کننده مرتبط دارند، هدف قرار می دهد تا مارک ها بتوانند دنبال کننده هایی را پیدا کنند که احتمالاً با محتوای آنها تعامل داشته باشند.
   
 • روندهای تبلیغی: روندهای تبلیغاتی در بالای لیست موضوعات داغ در جعبه روند در توییتر ظاهر می شوند. همچنین ، آنها به وضوح با عنوان “تبلیغ” شناخته می شوند . این تبلیغات دقیقاً مانند سایر موضوعات به نظر می رسند و کاربران می توانند با همان روش ها با آنها تعامل برقرار کنند. در حالی که توئیتهای تبلیغاتی و حسابهای تبلیغاتی ، کاربران خاص را هدف قرار می دهند ، وقتی تبلیغ می شود روندهای تبلیغاتی برای همه کاربران قابل مشاهده است. آنها همچنین در برنامه های تلفن همراه توییتر قابل مشاهده هستند.

ابزار های بازاریابی توییتر

علاوه بر این گزینه ها ، توییتر میزبان سایر ابزارهای بازاریابی است. این ابزار ها برای کمک به تبلیغ کنندگان در بهبود فعالیت های خود طراحی شده اند.

 • تقویت توییتر: تقویت کننده به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد تا محتوای تلویزیونی را در زمان واقعی (به عنوان مثال ، فیلم های برجسته ورزشی) به اشتراک بگذارند که بتوانند با مارک یا اسپانسر خود ادغام شوند. تقویت توییتر به شما کمک می کند تا با ارائه محتوا به مخاطبان هدفمند ، مارک ها به کاربران فراتر از دنبال کنندگان فعلی خود برسند. 
 • 2- ویدیوی تبلیغاتی: فیلم تبلیغاتی به تبلیغ کنندگان این امکان را می دهد که از هر نوع ویدیو استفاده کنند. بنابراین به آنها امکان خلاقیت بیشتر با تبلیغات خود می دهد. ویدئوی تبلیغاتی به شما امکان می دهد یک ویدیو را در یک توییت پخش کنید و محتوای ویدیوی شما به طور مستقیم توسط توییتر میزبانی می کند.
 •  3- تبلیغات برنامه تلفن همراه: این گزینه به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا از طریق دستگاه های تلفن همراه برای هدایت بارگیری برنامه ها، مخاطبان مورد نظر خود را هدف قرار داده و به آن برسند. تبلیغ کنندگان می توانند یک تصویر و توضیحات برنامه دلخواه را برای استفاده در آگهی ایجاد کنند و کاربران را با توجه به موقعیت مکانی ، جنسیت ، زبان و بستر تلفن همراه خود هدف قرار دهند. این ابزار همچنین دارای یک سیستم اندازه گیری منحصر به فرد است تا تبلیغ کنندگان بتوانند ببینند که چگونه برنامه های تبلیغاتی خود روی برنامه ها، خریدها و ثبت ها تأثیر می گذارد.

نتیجه کلی درباره توییتر

شما با استفاده از این شبکه اجتماعی پرطرفدار میتوانید به راحتی تجارت خود را گسترش دهید. شما به راحتی میتوانید مانند اینستاگرام یک حساب تجاری در توییتر ایجاد کنید. در توییت های خود با استفاده از اصطلاحات کاربردی دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. همچنین شما میتوانید برای معرفی بهتر تجارت خود توییت های تبلیغاتی ایجاد کنید یا با استفاده از حساب های تبلیغاتی پیروان خود را افزایش دهید. از ابزار های بازاریابی توییتر استفاده کنید تا راحت تر تبلیغات خود را برای بازاریابی ارئه دهید.

کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *