نتلر یک سرویس انتقال پول الکترونیکی است. از نتلر می توان برای واریز وجه و پرداخت کالای هزاران سایت بصورت آنلاین استفاده کرد. همچنین نتلر به عنوان یک کیف پول دیجیتال شناخته شده است. Neteller به شما امکان می دهد انتقال پول ایمن در داخل و خارج از این کیف پول آنلاین انجام دهید. هیچ کس جز Neteller نیازی به دیدن جزئیات کارت اعتباری شما ندارد. برای معرفی کامل نتلر در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

چگونه می توانم حساب NETELLER خود را تأیید کنم؟

تأیید هویت خود با NETELLER نه تنها امنیت حساب شما را تضمین می کند بلکه به محدوده بالاتر و سایر گزینه های سپرده دسترسی خواهید داشت. همچنین می توانید برای  Mastercard Net + Prepaid Master درخواست کنید.
پس از شروع استفاده از حساب کاربری خود برای انجام معاملات، با بارگذاری یک کپی رنگی روشن، خوانا، معتبر و بدون تغییر اسکن شده یا عکسی از یکی از اسناد مورد نظر نتلر باشد.
می توانید با کلیک کردن روی بنر آبی، که پس از ورود به حساب NETELLER خود قابل مشاهده است. روند بارگیری نسخه ای از اسناد شناسایی عکس خود را شروع کنید.

ثبت نام حساب Neteller


حساب خود را تأمین کنید. و سؤالات امنیتی شخصی خود را ایجاد کنید. برای شروع فرآیند تأیید، باید حساب NETELLER خود را تأمین مالی کنید. و سؤالات امنیتی خود را ایجاد کنید.
پس از ایجاد سؤالات امنیتی، می توانید با کلیک کردن روی تأیید اعتبار دو مرحله ای، تأیید هویت دو مرحله ای را  فعال کنید. اگر در حال حاضر مایل به انجام چنین کاری نیستید. می توانید برای ادامه روند تأیید، بر روی No Thank کلیک کنید.

 Neteller


شناسه خود را در NETELLER تأیید کنیدبا کلیک بر روی  بارگذاری، می توانید شناسه خود را در سیستم ایمن با استفاده از وب کم خود بارگذاری کنید. اگر یک وب کم در رایانه خود ندارید، می توانید برنامه NETELLER ( NETELLER Apple App Store / NETELLER Google Play ) را بارگیری کنید. و از دوربین تلفن هوشمند خود استفاده کنید. تا به راحتی این مرحله تأیید را انجام دهید.
برای تکمیل موفقیت آمیز روند تأیید، باید به مرورگرهای بازشو اجازه دهید.


اکنون از شما خواسته می شود وب کم خود را فعال کنید. یا برنامه NETELLER Mobile را بارگیری کنید. تا تصویر چهره / عکس سلفی از شناسه خود را شروع کنید.
نوع سندی را که می خواهید تهیه کنید. اطلاعات موردنیاز را پر کنید و سپس بر روی تأیید کلیک کنید.
توجه: اگر سند شما دارای هیچ تاریخ انقضاء، لطفا به فضای بعد برای بررسی بدون انقضای برای اینکه بتوانید ادامه دهید، باید روی دکمه مجاز در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.

 Neteller


با کلیک روی Verify، گزینه انتخاب نوع سند و کشور صدور آن به شما داده می شود.
توجه : کشور صادر کننده بر اساس کشور ثبت نام شما انتخاب می شود. اگر سند شناسه شما توسط کشور دیگری صادر شده است. لطفاً آن را از فهرست کشویی انتخاب کنید. عدم تغییر در کشور صحیح ممکن است خطای بارگذاری را ایجاد کند.

حساب های غیر مجاز چیست؟

هنگامی که برای اولین بار در یک حساب NETELLER ثبت نام می کنید. تمام اعضا با یک حساب تایید نشده شروع می کنند. یک حساب تایید نشده یک حساب ورودی پایه NETELLER است. حساب های تایید نشده به شما امکان می دهند به سرعت واریز کرده و وجوه را به هر کسبه آنلاین یا به دوستان و خانواده واریز کنید. با این وجود، برای استفاده کامل از کلیه خدمات NETELLER، از جمله محدودیت بالاتر، امکان برداشت و موارد دیگر، باید حساب خود را تأیید کنید.
محدودیت بودجه عمر یک حساب تایید نشده 500 دلار، 1500 دلار یا 2000 دلار بسته به کشور محل اقامت شما است.

این بدان معنی است که مجموع اعتبارات به حساب شما نمی تواند بیش از 2،000 دلار (به ترتیب 1500 یا 500 دلار) باشد. از جمله هرگونه سپرده، نقل و انتقالات از وب سایت های دیگر یا نقل و انتقال از دوستان سیستم ما به شما اجازه می دهد از این محدودیت بودجه عمر فراتر بروید، اما حساب شما بلافاصله یخ زده می شود و برای دسترسی به آن وجوهات، لازم است اسناد تأیید را بارگذاری کنید. علاوه بر محدوده بودجه تجمعی برای عمر، یک دارنده حساب تایید نشده همچنین برای هر یک از انواع مختلف معاملات محدودیت عمر دارد.
برای مشاهده محدودیت حساب کاربری خود، کافیست مکان نما را در ماوس خود بر روی علامت سوال سبز در حساب NETELLER خود بچرخانید.
برای افزایش محدودیت خود، برداشت وجوه و استفاده کامل از حساب NETELLER خود، آن را با بارگذاری اسناد شناسه تأیید کنید.

چه نوع حساب های در نتلر وجود دارد، و چه محدودیت هایی دارند؟

حدود حساب شما بستگی به نوع حساب شما دارد. همه اعضای جدید با یک حساب UNVERIFIED شروع می کنند. سپس اعضا می توانند به یک حساب VERIFIED ارتقاء دهند که ویژگی ها و مزایای بیشتری از جمله محدودیت های بالاتر و گزینه درخواست  Net + Mastercard را ارائه می دهد.

 Neteller

حساب های VERIFIED چیست؟

NETELLER توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود. به عنوان یک موسسه مالی تنظیم شده، باید بدانیم چه کسی از سیستم ما استفاده می کند. وقتی حساب خود را تأیید می کنید. از شما می خواهیم اثبات شناسایی و اثبات آدرس را ارائه دهید. این امر با کمک به جلوگیری از کلاهبرداری یا سرقت هویت، امور را برای همه اعضا امن تر می کند.
پس از تأیید حساب کاربری خود، محدودیت های بسیار بالاتری نیز در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین امکان برداشت وجه نیز وجود دارد.

چگونه می توان محدودیت حساب خود را افزایش داد؟

پس از تأیید حساب کاربری خود، محدودیت های شما یکسان خواهد بود مگر اینکه عضو VIP شوید. بیشتر اعضای VIP محدودیت هایی با اعضای تأیید شده دارند، اما ممکن است محدودیت بالاتری را برای واریز کارت اعتباری، بدهی و Get2Pay یا برداشت های بانکی از شما درخواست کنند. درخواست های افزایش محدودیت ها به صورت موردی بررسی می شود.

محدودیت ها بر اساس هر حساب، نوع معاملات خاص و منطقه تغییر می کنند. این محدودیت های عمومی است، لطفاً به حساب NETELLER خود وارد شوید تا محدودیت های خاص خود را بررسی کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *