اگر معامله روزانه مربوط به بیت کوین یا سهام اصلی باشد، معامله روزانه جدید است. که مقدار کمی از اعتیاد به مواد مخدره را بوجود می آورد. سایتهای زیادی وجود دارند که ادعا می کنند. “شما را به یک معامله گر روز فوری تبدیل کند” یا قول می دهید. که “میلیون ها دلار فقط با چند ساعت سرمایه گذاری در روز می توان درآمد کسب کرد.” ناگفته نماند که “هر کس می تواند فوراً در معامله روزانه یک معامله گر شود. ” اگر به همه اینها اعتقاد دارید، پس در ادامه با کافه ارز همراه باشید تا نکات مهم را درباره ی معامله روزانه بدانید.


در حالت ایده آل، معامله گر می خواهد روز بدون موقعیت باز را به پایان برساند. بنابراین آنها مجبور نیستند که یک شبه یا برای چند روز در موقعیتی که احتمالاً خطرناک است قرار گیرند. این بدان معناست که اگر بازار علیه آنها چرخد​​، می توانند پول زیادی از دست بدهند. آیا این یک روش هوشمندانه برای یک معامله روزانه و سرمایه گذاری است. یا این فقط “کلاهبرداری ثروتمند” دیگری برای احمقان است؟

day trading

اگر معامله روزانه توسط یک معامله گر آماتور انجام شود. ممکن است با آتش بازی کند. شانس موفقیت شما مانند سایر بازیکنان ذی نفع بالا است. متخصصان واقعاً نکات مهم و اصلی معامله روزانه خود را می دانند. به طور معمول، آنها تاجران کاملاً مستقر و متخصص در بازارها هستند. ویژگی دیگر آن ها این است که آنها مبالغ زیادی را سرمایه گذاری وارد می کنند. که می توانند از دست بدهند و برایشان اصلا مهم نیست.

معامله روزانه

به نظر می رسد عجیب است، اما در واقع، آنها به سرمایه زیادی نیاز دارند تا بتوانند روی حرکات کوچک قیمت سرمایه گذاری کنند. یک معامله روزانه که توسط یک معمله گر متخصص انجام می شود می داند که شاید در آخر روز موفق نباشد اما شکست نمی خورد و باز ادامه می دهد. حتی اگر سرمایه خود را در معامله روزانه از دست دهد فردا دوباره شروع می کند چون آن زیر و بم معامله روزانه را می داند. عامل دیگر این است که هنگام تجارت مواضع بزرگتر، در مقایسه با آنچه معامله گر روز سهام کوچک با آن روبروست، با کمیسیون های کاهش یافته روبرو می شوید. آنها پول برای ریسک کردن دارند. “سرمایه ریسک” نامیده می شود. و این همان پولی است که آنها برای اهداف سوداگرانه اختصاص می دهند. این جایی است که استراتژی سرمایه گذاری با ریسک بالا پاداش بالا می رود.

معامله روزانه ، توسط معامله گران روز حرفه ای


افرادی که معامله روزانه انجام می دهند در موسسات بزرگ مالی کار می کنند. من فکر می کنم که این یک روش عالی برای شروع یک معامله روزانه است. در مرحله اول، معامله گر توسط متخصصان آموزش خواهید دید. و نه از طریق یک دوره آنلاین. حتی ممکن است یک مربی دریافت کنید که مراقب شما باشد. آنها آخرین ابزارهای تجارت و اطلاعات مربوط به جریان سفارش و “توقف” را که در اختیار شما قرار می دهند. تا شما زیر و بم یک معامله روزانه را یاد بگیرید، دارند. بنابراین می توانند در معامله گر کوچک قیمت داشته باشند. به شما یک مبلغ پایه و سپس پاداش پرداخت می شود. ثانیا، شما در حال سرمایه گذاری پول خود نیستید. بنابراین هیچ کاری در معرض خطر ندارید، جز شغل و وقت خود.TradingSim اظهار داشت که حقوق پایه در یک موسسه مالی نیویورک ممکن است حدود 50،000 – 7000 دلار آمریکا باشد. این فقط کافی است که قبض کابل خود را بپردازید، به خودتان غذا بدهید و شاید یک یا دو تاکسی بگیرید. ” آنها می خواهند شما گرسنه باشید و جایزه خود را بدست آورید، زیرا اگر پول بدست آورید، این بدان معنی است که برای آنها پول در آورده اید. طبق گفته TradingSim، شما باید حدود 10 تا 30٪ سود خود را به دست آورید.

معامله گران روز شخصی

این افراد به تنهایی معامله روزانه را انجام می دهند. فقط آشنایی با سهام و بازار کافی نیست. آنها واقعاً برای درک الگوهای نمودار، حجم معاملات و حرکت قیمت ها، باید تحلیل تکنیکی را درک کنند و از ابزارهای پیشرفته ای برخوردار باشند. Investopedia توضیح می دهد که “یادگیری و درک نحوه عملکرد این شاخص ها فقط سطح آنچه را که شما باید بدانید برای توسعه یک سبک تجاری شخصی خراشیده می کند.”
یادآوری این نکته ضروری است که تجارت با استفاده از حرکات نسبتاً ناچیز قیمت، به سرمایه گذاری کافی نیاز دارد. بدون حرکت قیمت، شما پول در نمی آورید. اگر در حال سرمایه گذاری مقادیر اندک پول هستید، سود حاصل از آن کم است و حتی ممکن است کمیسیون های بازرگانی که مجبور به پرداخت آن هستید را نیز پوشش ندهد.

نرخ موفقیت برای معامله روزانه


“نرخ موفقیت برای معامله روزانه و معامله گران روز تقریباً 10٪ تخمین زده می شود، بنابراین 90٪ در حال از دست دادن پول هستند.” کوری مایکل در معاملات Vantage Point حتی بدبین تر (یا واقع بینانه) است وقتی می گوید، “فقط 1٪ از معامله گران [روز] واقعاً درآمد کسب می کنند.” او می گوید به دلیل “روحیه اجتماعی” است. به عبارت ساده، اگر می خواهید، شخص دیگری باید بفروشد. آن بخش اجتماعی است بازارها یک دماسنج زمان واقعی هستند. خرید و فروش، اقدام و واکنش. اگر کسی در حال درآمدزایی است، شخص دیگری در حال از دست دادن پول است. اگر بازار شروع به پیشرفت کند و باهوش تر از آن جمعیت باشید تا قبل از انجام آنها، اگر شروع به سقوط کند، مجبور شوید به جمعیت بپیوندید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *