خرید اکانت تریدینگ ویو ؛ انجام معاملات بهتر با ابزارهای TradingView

خرید اکانت تریدینگ ویو (TradingView) برای تریدرها و معامله‌گران بازارهای مالی و رمز ارزها یکی از ابزارهای ضروری است که با استفاده از نمودارها و تحلیل‌های تکنیکال آن می‌توانند معاملات بهتری انجام دهند. اما پیش از هر چیز بهتر است بدانیم که سایت تریدینگ ویو چیست و همچنین با انواع اکانت های تریدینگ ویو و نحوه خرید اکانت TradingView آشنا شویم.

تریدینگ ویو (TradingView) چیست؟

سایت تریدینگ ویو (TradingView) معتبرترین و مشهورترین وب‌سایت تحلیل بازارهای مالی در جهان است. این سایت در واقع یک نرم‌افزار ابری نمودار و تحلیل برای تریدرها و سرمایه‌گذاران پیشرفته و مبتدی است که امکانات زیادی از جمله نمودارهای مختلف سهام‌ها، ارائه انواع تحلیل‌های تکنیکال، فاندامنتال، سنتیمنتال و … را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

خرید اکانت تریدینگ ویو

انواع اکانت تریدینگ ویو

سایت تریدینگ ویو چهار طرح مختلف را برای حساب های کاربری پیشنهاد می‌دهد. با خرید اکانت TradingView هر طرح، به امکانات مختلفی دسترسی پیدا می‌کنید.

اکانت Basic

این اکانت رایگان بوده و امکانات آن محدود است؛ تنها یک نمودار و یک هشدار برای سه اندیکاتور در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا روی یک دستگاه استفاده کنید.

اکانت پرو تریدینگ ویو (Pro Account)

هزینه ماهیانه اکانت پرو تردینگ ویو ۱۴.۹۵ دلار است و یک دوره یک ماهه آزمایشی هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این اکانت ۵ اندیکاتور و ۱۰ هشدار برای هر چارت ارائه می‌دهد و بدون تبلیغات است.

اکانت پرو پلاس تریدینگ ویو (Pro+ Account)

هزینه ماهیانه اکانت پرو پلاس تردینگ ویو ۲۹.۹۵ دلار است و مانند اکانت پرو، یک دوره یک ماهه آزمایشی هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این اکانت به شما امکان استفاده از ۴ چارت در یک layout می‌دهد و همچنین امکان استفاده از ۱۰ اندیکاتور برای هر چارت در اختیار شما قرار خواهد داد. با خرید اکانت TradingView Pro می‌توانید با دو دستگاه همزمان متصل شوید.

حتما بخوانید  خرید شماره مجازی اسکایپ؛ شماره اختصاصی و بین‌المللی برای شما

اکانت پریمیوم تریدینگ ویو (Premium Account)

اکانت پریمیوم تریدینگ ویو با هزینه ماهیانه ۵۹.۹۵ دلار دسترسی به تمامی امکانات تریدینگ ویو را برای کاربر فراهم می‌کند. با خرید اکانت پریمیوم تریدینگ ویو می‌توانید به ازای هر Layout هشت نمودار داشته باشید و به طور هم‌زمان از ۵ دستگاه استفاده کنید.

همچنین با خرید خرید اکانت TradingView Premium به ازای هر نمودار ۲۰۰ هشدار و ۲۵ اندیکاتور داشته باشید، دسترسی نامحدود به نمونه اندیکاتورها، واچ لیست‌های پیشرفته و نمودارهای ذخیره‌شده داشته باشید. همچنین به بخش خدمات مشتریان نیز دسترسی داشته باشید.

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

پیش از خرید اکانت TradingView باید در این وب‌سایت ثبت‌‌نام کنید. پس از وارد شدن به اکانت خود، از قسمت بالا سمت راست، روی گزینه Upgrade Now کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

خرید اکانت تریدینگ ویو

سپس از میان طرح‌های مختلف تریدینگ ویو، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هزینه ماهیانه طرح‌ها زمانی که اشتراک سالیانه را انتخاب کنید کمتر خواهد بود. همچنین تمامی طرح‌ها یک دوره آزمایشی یک ماهه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

خرید اکانت تریدینگ ویو

در این صفحه باید اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را وارد کنید. در صورت نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی، می‌توانید از خدمات خرید ویزا و مستر کارت مجازی وب‌سایت کافه ارز، کارت مجازی با مبلغ مورد نظر خود را تهیه کنید.

خرید اکانت تریدینگ ویو

علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید با ویزا و مستر کارت، خرید اکانت تریدینگ ویو خود را به ما بسپارید.

خرید اکانت رایگان تریدینگ ویو با کافه ارز

بد نیست بدانید که علاوه بر خرید اکانت تریدینگ ویو با مبالغ ذکر شده، می‌توانید به امکانات طرح‌های مختلف آن تنها با استفاده از دوره آزمایشی دسترسی داشته باشید. برای این کار هر بار نیاز به یک ایمیل جدید دارید و می‌توانید یک ویزا کارت مجازی ۵ دلاری بخرید و با ایمیل‌های مختلف ماهیانه از اکانت آزمایشی تریدینگ ویو که کاملا رایگان است استفاده کنید. (برای فعال‌سازی این دوره آزمایشی به اطلاعات ویزا / مسترکارت نیاز است، به همین دلیل نیاز به خرید یک ویزا کارت مجازی با مبلغی پایین دارید).

حتما بخوانید  چطور از کافه ارز گیفت کارت استیم بخریم؟

همچنین شما می‌توانید خرید اکانت TradingView را به کافه ارز بسپارید تا تنها با حدود ۳ دلار یک دوره یک ماهه اکانت تریدینگ ویو (دوره Trial) برای انجام معاملات بهتر در اختیار داشته باشید. برای این کار، به قسمت خرید با ویزا و مستر کارت کافه ارز رفته و سفارش خود را تحت عنوان خرید اکانت تریدینگ ویو ثبت کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید