نقد کردن درآمد عکاسان

نقد کردن درآمد عکاسان دغدغه ذهنی افرادی است که از این طریق اقدام به کسب درآمد می کنند. از این رو نقد کردن درآمد ارزی برای این دسته از افراد حائز اهمیت است. به طور کلی عکاسان کمتر از برنامه نویسان و طراحان به فکر کسب درآمد ارزی هستند. این دسته از افراد در ایران باور ندارند که می توانند اقدام به کسب درآمد از عکاسی با موبایل و درامد عکاسی طبیعت و مدلینگ داشته باشند. سایت فروش عکس در اینترنتی نشان می دهد که خرید اینترنتی عکس در سراسر دنیا رواج دارد. در ادامه از این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با کسب درآمد از طریق فروش عکس و نقد کردن درآمد آن اشنا کردیم.

بهترین سایت فروش عکس در اینترنت + نقد کردن درآمد عکاسان

امروزه زمینه درامد از عکس در ایران وجود دارد. البته لازم به ذکر است که خود شخص نیز باید علاقه داشته و پیگیر باشد. همچنین شما باید در کار خود مداومت داشته باشید. در ادامه شما را با چند سایت فروش عکس آشنا می کنیم.

داشتن درآمد عکس از فروش آن در سایت مختص خودتان!

شما می توانید یک سایت برای خودتان داشته باشید و از طریق آن می توانید اقدام به فروش عکس کنید. این کار نیاز به صبر و تلاش زیادی است. مزایای این روش شامل موارد زیر است:

  • کمک به برندسازی شخصی تان
  • داشتن سایت دو زبانه برای معرفی کردن به مخاطبان بیشتر
  • ایجاد یک کاتالوگ کامل از کارهایتان
  • تعیین کردن قیمت مخصوص به کار خودتان
  • هیچ کس نمی تواند عکس شما را بردارد
  • کنترل صد درصدی بر نمایش عکس هایتان
  • تنظیم کردن شرایط و ضوابط مربوط به خودتان
حتما بخوانید  4 راه برای تبدیل پشتیبانی مشتری به یک مرکز سود

فروش عکس در Shutterstock

سایت شاتر استوک بیش از 15سال یک سایت محبوب برای خرید عکس های استوک آنلاین بوده است. این مجموعه دارای بیش از 200 میلیون عکس، ویدیو و آهنگ موسیقی است که هر شخص به راحتی می تواند از آن خرید کند. بررسی ها نشان داده است که فروشندگان عکس در این سایت بیش از 500 میلیون دلار درآمد دارند. شرکت های واسط در زمینه نقد کردن درآمد عکاسان کمک شایانی به افراد می کنند.

خرید و فروش آنلاین عکس در 500px

سایت 500px یک نوع بازار آنلاین می باشد که نمونه کارهای تصاویر خود را ساخته واز این طریق کسب درآمد می کند. از بهترین ویژگی های این سایت این است که امکان تجزیه و تحلیل عکس را به شما می دهد؛ تا به راحتی تصویرتان را به رقبا مقایسه کنید. شروع کردن کار با این سایت بسیار آسان می باشد و فقط کافی است که شما یک حساب کاربری رایگان به وجود آورید و عکس های خود را اضافه نمایید. البته لازم به ذکر است که شما باید برای قیمت گذاری حد انصاف را در نظر بگیرید و از قیمت های نجومی صرف نظر کنید.

نقد کردن درآمد ارزی از طریق فروش عکس در اینترنت ایران

بدون شک نقد کردن درآمد دلاری شما بسیار چالش برانگیز و دغدغه برانگیزتر از کسب درآمد آن است. بسیاری از ایرانیان این گونه تصور می کنند که به دلیل تحریم های اقتصادی نمی توانند مبالغ خود را دریافت کنند. شما به راحتی می توانید از طریق شرکت های واسط چون وبسایت کافه ارز می توانید درآمد از عکس خود را نقد نمایید. پس بدون نگرانی اقدام به کسب درآمد از طریق فروش عکس کنید و نگران نقد کردن درآمد عکاسان نباشید.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید