وبلاگ

/

/

پرداخت سایت magoosh | نحوه پرداخت سایت مگوش

پرداخت سایت magoosh | نحوه پرداخت سایت مگوش

۲۷ فروردین ۱۴۰۲

پرداخت سایت magoosh و خرید از آن در میان کسانی که قصد کار یا تحصیل در خارج از کشور دارند بسیار محبوب است و برای این خرید، به پرداخت ارزی نیاز است. همه کسانی که می‌خواهند برای تحصیل، مهاجرت یا کار در خارج اقدام کنند، باید برای نشان دادن سطح تسلط خود به مهارت‌های چهارگانه زبان ، در آزمون های بین المللی شرکت کنند؛ بنابراین به پرداخت هزینهثبت نام آزمون های بین المللی نیاز خواهد داشت.موفقیت و کسب نمره قابل قبول در این آزمون‌ها نیز نیازمند آمادگی و تمرین زیادی است، به همین دلیل خرید از مگوش از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. سایت Magoosh نیز با ارائه دوره‌ها و منابع آموزشی برای آزمون‌های مختلف به شما در این راه کمک خواهد کرد. در این بخش از سایت کافه ارز با نحوه خرید از این سایت آشنا می‌شویم.

پرداخت سایت magoosh

پرداخت سایت magoosh

برای خرید از Magoosh ابتدا در وب‌سایت مگوش ثبت‌نام کنید و پس از انتخاب دوره مورد نظر خود، تمامی مراحل را تا مرحله پرداخت تکمیل کنید. خرید دوره های مگوش با روش هایی همچون ویزا کارت، مستر کارت و پی پال امکان‌پذیر است. پس از ثبت‌نام در کافه ارز به پنل کاربری خود رفته و از قسمت ثبت نام آزمون های بین‌المللی، خرید از مگوش را انتخاب کنید. سپس تمامی اطلاعات لازم جهت تکمیل پرداخت را در فیلدهای مربوطه پر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. کارشناسان کافه ارز در کمترین زمان ممکن خرید دوره های پریمیوم آزمون های بین المللی مگوش را برای شما انجام خواهند داد.

پرداخت در سایت مگوش

سایت مگوش (Magoosh) چیست؟

سایت Magoosh با ارائه دروه‌ها، پکیج های آموزشی، شبیه سازی آزمون های مشهور و داشتن یک دیتابیس کامل از پاسخ‌های و سوالات مربوط به این آزمون‌ها به متقاضیان کمک می‌کند که هم آمادگی لازم را کسب کنند و هم با ارائه پیش‌بینی نمره آزمون ، سطح آن‌ها را ارزیابی کند. در آوریل سال ۲۰۰۸، پژمان پورمعزی و ویکرام شنوی روی ایده راه‌اندازی سایت مگوش و آماده‌سازی آزمون را هنگامی که خود برای آزمون GMAT آماده می‌شدند کار کردند. با اضافه شدن دو عضو دیگر آن‌ها مگوش را در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی کردند.

بیشتر بخوانید: سایت مگوش چیست؟

دوره های آموزشی سایت مگوش

دوره های آموزشی سایت مگوش

در حال حاضر سایت magoosh در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا فعالیت دارد و بیش از ۱۱ میلیون ساعت ویدیوی آموزشی و ۴۰۰ میلیون سوال و جواب آزمون ارائه می‌دهد. پکیج‌های آموزشی سایت مگوش شامل آزمون های بین المللی زبان مختلفی است. خرید از سایت مگوش و پرداخت سایت magoosh به متقاضیان کمک می‌کند برای آزمون های بین المللی آماده شده و تیم مگوش مدعی است حداقل نیمی از نمره آزمون را به طور صد در صد تضمین می‌کند.

با خرید دوره تافل مگوش امکاناتی همچون ۱۲۰ ویدیوی آموزشی، بیش از ۴۲۰ سوال و جواب تافل، ۶ آزمون کامل شبیه سازی شده و همچنین برنامه مطالعاتی دارد. آزمون های ارائه شده توسط این سایت به شرح زیر است.

  • آزمون Gre
  • آزمون Gmat
  • آزمون تافل (TOEFL)
  • آزمون آیلتس (IELTS)
  • آزمون SAT
  • آزمون ACT
  • آزمون Praxis
  • آزمون LSAT
  • آزمون MCAT

انواع دوره های مگوش

وبسایت آمریکایی مگوش Magoosh English Online Course در سایت خود از طریق درسهای تصویری و یک سری آزمون متقاضیان را برای شرکت در آزمون های GRE، GMAT، TOEFL، SAT، ACT، LSAT، MCAT، IELTS و Praxis آماده می کند.داوطلبان شرکت در این آزمون ها با استفاده از خدمات سایت مگوش Magoosh این فرصت را کسب می کنند که نمرات بالاتری را در آزمون ها کسب کرده و به راحتی از مرحله آزمون عبور کنند.

سایت مگوش بین افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند محبوبیت بالایی کسب کرده است. در این راستا با استفاده از خدمات سایت مگوش متقاضین می توانند فرصت دریافت یک نتیجه ی مورد قبول را به حداکثر برسانند.

در حال حاضر سایت مگوش در حدود 185 کشور ارائه خدمات دارد و محصولات خود را در غالب بیش از 5 میلیون ساعت ویدیوی آموزشی و 200 میلیون سوال و آزمون به متقاضیان ارائه می دهد.تمامی این خدمات به دو شیوه برای داوطلبان در سایت ارائه شده است. کاربران وبسایت می توانند به تمامی محصولات هم بر روی موبایل و هم بر روی کامپیوتر خود دسترسی داشته باشند.

خرید مگوش تافل (TOEFL)

دوره مگوش TOEFL شامل دو پکیج پریمیوم یک ماهه (۱۰۹ دلار) و ۶ ماهه (۱۲۹ دلار) و همچنین یک دوره ترایال یا آزمایشی (Trial) هفت روزه رایگان است. مگوش بهبود حداقل ۴ نمره در این آزمون را تضمین می‌کند. با خرید دوره تافل مگوش شما به امکاناتی همچون ۱۲۰ ویدیوی آموزشی، بیش از ۴۲۰ سوال و جواب تافل، ۶ آزمون کامل شبیه سازی شده و همچنین برنامه مطالعاتی خواهد داد. این دوره ضمانت ۷ روزه بازگشت وجه دارد.

خرید مگوش آیلتس (IELTS)

خرید مگوش آیلتس (IELTS)

دوره مگوش IELTS شامل دو پکیج پریمیوم یک ماهه (۱۰۹ دلار) و ۶ ماهه (۱۲۹ دلار) و همچنین یک دوره ترایال یا آزمایشی (Trial) هفت روزه رایگان است. با خرید دوره آیلتس مگوش شما به امکاناتی همچون ۱۰ آزمون کامل شبیه سازی شده، بیش از ۱۲۰ ویدیوی آموزشی، ۱۰۰۰ سوال آزمون به همراه توضیحات ویدیویی و همچنین پیش‌بینی نمره آزمون آیلتس ارائه خواهد داد. این دوره تضمین نمره نیز دارد.

خرید مگوش GRE

دوره مگوش GRE شامل سه پکیج پریمیوم یک ماهه (۱۴۹ دلار) و ۶ ماهه (۱۷۹ دلار) و همچنین یک دوره ۶ ماه دیگر به همراه کلاس آموزشی دارد که هزینه آن ۱۷۹ دلار بوده اما مدت زمان فروش آن محدود است. مگوش جی آر ای نیز شامل دوره ترایال یا آزمایشی (Trial) هفت روزه رایگان است. با خرید دوره GRE مگوش شما به امکاناتی همچون پوشش کلیه مباحث ریاضی، شفاهی و تعداد زیادی ویدیوی آموزشی، بیش از ۱۴۰۰ سوال و جواب آزمون، ۳ آزمون کامل شبیه سازی شده و همچنین برنامه مطالعاتی خواهد داد. این دوره مگوش ، بهبود حداقل ۴ نمره در این آزمون را تضمین می‌کند. اگر نیاز به پرداخت سایت magoosh دارید، با کافه ارز می‌توانید هر یک از دوره‌های این سایت را خریداری کنید.

خرید مگوش GMAT

خرید مگوش GMAT

دوره مگوش GMAT (جی مت) شامل دو نوع پکیج پریمیوم است که یکی به صورت خودآموز و دیگری مطالعه هدایت شده است. دوره جی مت مگوش به صورت خود آموز به دو صورت بسته MATH+IR و پریمیوم است؛ خرید دوره GMATمگوش به صورت MATH+IR برای کسانی که در مباحث شفاهی تسلط دارند مناسب است و امکاناتی همچون دسترسی به محتوای ریاضی و استدلالی، بیش از ۱۷۵ ویدیوی آموزشی و بیش از ۷۲۰ سوال و جواب را ارائه می‌دهد و حدال ۳ نمره را تضمین می‌کند.

خرید دوره پریمیوم جی مت مگوش به شما دسترسی کامل به همه محتوای آزمون، ارائه بیش از ۳۴۰ ویدیوی آموزشی، بیش از ۱۳۰۰ سوال و جواب آزمون و حداقل دو آزمون بررسی مشکلات شما ارائه می‌دهد. خرید دوره پریمیوم GMAT مگوش به شما تضمین بیش از ۵۰ نمره را می‌دهد.

پرداخت سایت magoosh با کافه ارز

نحوه خرید از سایت مگوش

اگر شما هم متقاضی شرکت در آزمون های بین المللی هستید، بهترین راه برای آمادگی در این آزمون‌ها خرید دوره های آموزشی مگوش است. ابتدا وارد سایت مگوش به آدرس magoosh.com شوید. برای خرید از Magoosh پیش از هرچیز باید دوره مورد نظر خود را در میان آزمون‌های متعددی که این وب‌سایت ارائه می‌دهد انتخاب کنید:

پس از انتخاب آزمون مورد نظر خود، به صفحه مخصوص آن وارد می‌شوید. در اینجا گزینه Explore Our Plans را انتخاب کنید تا پکیج‌های مختلف آن آزمون و اطلاعات آن‌ها را مشاهده کنید. از میان پکیج‌های مختلف هر آزمون، گزینه‌ای که بیشتر برای شما مناسب است را انتخاب کرده و گزینه Sign Up Now را انتخاب کنید:

سپس برای خرید از مگوش باید ایمیل و رمز عبور را انتخاب کرده و در نهایت اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. پرداخت سایت magoosh و خرید از سایت مگوش هم با کارت اعتباری مثل ویزا کارت و مستر کارت و هم با حساب پی پال امکان پذیر است. پس از تکمیل تمامی اطلاعات گزینه Complete Order را بزنید.

نتیجه گیری

در صورت نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی برای خرید از سایت مگوش ، می‌توانید از خدمات خرید ویزا و مستر کارت مجازی وب‌سایت کافه ارز، کارت مجازی با مبلغ مورد نظر خود را تهیه کنید. همچنین گزینه دیگری که برای پرداخت سایت magoosh برای مشتریان وجود دارد، پی پال است. کافه ارز خدمات افتتاح حساب پی پال را برای کاربران خود فراهم کرده است. خدمات خرید با پی پال یکی دیگر از خدماتی است که بدون داشتن حساب پی پال می‌توانید خرید دوره های آموزشی مگوش را به آسانی انجام دهید. شما می‌توانید خرید از سایت مگوش را به کافه ارز بسپارید تا بدون داشتن کارت یا حساب بین‌المللی خرید دوره آموزشی مورد نظر خود را به آسانی چند کلیک انجام دهید.

 

3.3/5 - (3 امتیاز)

نویسنده

تیم تحریریه کافه ارز نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *