وبلاگ

/

/

ایردراپ سودآور ONUS 🪂مورد حمایت سولانا و بایننس

ایردراپ سودآور ONUS 🪂مورد حمایت سولانا و بایننس

۱۳ تیر ۱۴۰۳

ایردراپ ONUS که مدت زیادی از لانچ شدن آن نمی‌گذرد، یکی از بازی‌های معتبر و پرسروصدای این روز‌های تلگرام است. بعد از هیاهوی لیست شدن نات کوین و روی کار آمدن ایردراپ‌های تلگرامی، محبوبیت چنین پروژه‌هایی بین مردم به طور چشمگیری افزایش یافته است. در ادامه با ما همراه باشید تا این ایردراپ را به شما معرفی کنیم.

برای دریافت توکن 🎁رایگان ایردراپ ONUS اینجا کلیک کنید

نام ایرداپآدرس باتروش کسب توکنشخصیت/نهاد اعتبار بخشنسخه وبزمان لیست شدن
ONUSلینکضربه‌ای/ماینمورد حمایت سولانا و بایننسنامشخص

معرفی ایردراپ ONUS Tap Tap Tap

این ایردراپ یکی دیگر از بازی‌های Tap to earn در تلگرام است که از دو روش ضربه زدن و فارم کردن می‌توانید توکن ONX را جمع آوری کنید. رابط کاربری این بازی بسیار شبیه به ایردراپ CEX است. این یعنی اگر با پروژه CEX کار کرده‌ باشید، قطعا فضای این بازی برایتان آشنا خواهد بود.
اعتبار بالای این پروژه موجب شده تا به یک راه مناسب برای کسب درآمد دلاری تبدیل شود. بلاک‌چین معتبر سولانا و صرافی‌های معتبری مثل بایننس و کراکن این پروژه را تایید کرده‌اند. چنین اعتباری باعث می‌شود این ایردراپ قطعا ارزش وقت گذاشتن را داشته باشد.
با توجه به موارد گفته شده، شرکت در این ایردراپ را جدی بگیرید.

آموزش شرکت در ایردراپ ONUS

مانند سایر بازی‌های تلگرامی، اولین راه برای شرکت در ایردراپ‌ها، وارد شدن از طریق لینک تلگرامی بازی است. سپس باید روی گزینه Start کلیک کنید.
ایردراپ معتبر ONUS

بعد از آن، با انتخاب گزینه Start App وارد بازی می‌‎شوید.
بازی تلگرامی ONUS

برای دریافت توکن 🎁رایگان ایردراپ ONUS اینجا کلیک کنید

بخش‌های مختلف ایردراپ اونوس

این پروژه قسمت‌های مختلفی دارد که در ادامه هر کدام را معرفی می‌کنیم.

Top
یکی از بخش‌های مهم بازی همین قسمت است. در این بخش باید با ضربه زدن روی صفحه توکن بازی که ONX است را جمع آوری کنید. تعداد توکن‌های جمع آوری شده در پایین صفحه قابل نمایش است. بعد از ضربه زدن، با انتخاب گزینه Claim توکن‌های خود را دریافت کنید. همچنین، یک تایمر در بالای صفحه وجود دارد که برای ضربه مجدد باید منتظر آن باشید.
ربات رایگان ONUS

Tasks
علاوه بر ضربه زدن، روش‌های دیگری نیز برای کسب توکن ONX وجود دارد. انجام دادن Task های بازی مثل دنبال کردن کانال تلگرام، اینستاگرام و … شما را در جمع آوری توکن‌های بیشتر کمک می‌کند. امتیاز هر کدام از وظایف جلوی آن مشخص شده است.
ایردراپ جدید ONUS

Farm
یکی دیگر از بخش‌های مهم بازی ONUS همین قسمت فارم کردن است. در واقع، شما در این بازی علاوه بر ضربه زدن روی صفحه، می‌توانید از طریق فارم کردن نیز توکن بازی را بدست بیاورید. هر 4 ساعت یکبار باید به بازی سر بزنید و توکن‌های جمع آوری شده را Claim کنید.

توکن ONX

Crew
بخش Crew نیز مربوط به دعوت از دوستان است. در این بخش می‌توانید با دعوت از دوستان و ارسال لینک رفرال خود توکن بیشتری جمع آوری کنید. طبق گفته بازی، 10% از توکن‌های جمع آوری شده دوستانتان به شما تعلق می‌گیرد. البته توجه داشته باشید که برای ثبت دعوت، دوستانتان باید شروع به فارم یا ضربه زدن به صفحه بازی کنند.

بازی تلگرامی معتبر ONUS

Rank
در این قسمت نیز می‌توانید با دعوت از دوستان خود، در جایزه 10000 دلاری شرکت کنند. هر چه تعداد افرادی که به بازی دعوت می‌کنید بیشتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت جایزه ارزشمند تر و کسب رتبه بالاتر خواهید داشت.

ربات جدید ONUS

برای دریافت توکن 🎁رایگان ایردراپ ONUS اینجا کلیک کنید

لیست معتبر ایرداپ‌های معتبر

در دنیای ارزهای دیجیتال، ایردراپ‌ها یکی از روش‌های محبوب برای جذب کاربران جدید و توزیع توکن‌های جدید هستند. در این قسمت لیست ایردراپ‌های معتبر شامل پروژه‌هایی است که از سوی جامعه کریپتو و کارشناسان شناخته شده تایید شده‌اند ما برای شما معرفی کرده‌‌ایم.

جمع بندی
در مجموع با توجه به نکات گفته شده، چنین ایردراپی با اعتبار بالا قطعا ارزش وقت شما را خواهد داشت. از آنجایی که شرکت در آن نیز ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد، توصیه می‌کنیم به راحتی از آن نگذرید. همچنین، دیگر ایرداپ های جدیدی که ما در وبلاگ کافه ارز به آن پرداخته‌ایم می‌توان به ایردراپ Cyber Base، ایردراپ Cat Gold Miner، ایردراپ BUMP، ایردراپ Matchain، ایردراپ Toon Nation، ایردراپ Diamore اشاره کرد.

3/5 - (2 امتیاز)

نویسنده

الهه فلاحتی نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *