اکانت پی پال کرک شده

اکانت پی پال کرک شده : امروزه در بیش از 200 کشور دنیا از پی پال به عنوان یکی از محبوب ترین شیوه های پرداخت ارزی استفاده می کنند. کاربران این نوع حساب بین المللی می توانند به نقاط گوناگون دنیا پول می فرستند و پرداخت در فروشگاه های اینترنتی خارجی را به ساده ترین شکل انجام دهند. امنیت کیف پول پی پال بسیار بالاست؛ ولی باز هم امکان هک شدن و کرک شدن اکانت Paypal وجود دارد. در این مطلب از وبسایت کافه ارز شما را با روش های جلوگیری از فعالیت های مجرمانه هکرها آشنا می کنیم.

اکانت پی پال کرک شده چیست؟

در حال حاضر نرم افزار های زیادی وجود دارد که به وسیله آن می توان حساب پی پال افراد را هک کرد و از حساب شان برداشت کرد. مجرمان سایبری از طریق این نوع نرم افزارها می توانند به صورت غیر قانونی اقدام به کسب درآمد آنلاین کنند. هکرها با دسترسی به حساب افراد می توانند ضررهای جبران ناپذیری به آنان بزنند.

مخرب ترین بدافزارها برای کرک کردن حساب Paypal

از طریق 3 بدافزار امکان کرک شدن حساب پی پال وجود که به شرح زیر است:

  1. Paypal Money Marker: نوعی از بد افزار است که غیرمجاز و غیرقانونی است و با هک کردن حساب افراد دارایی آن ها را به سرقت می برند. استفاده از طریق نرم افزار موجب از دست دادن موجودی حساب و مشکلات حقوقی می شود.
  2. Paypal Money cracker: استفاده از این نوع بد افزار موجب اکانت پی پال کرک شده می شود. از طریق این نرم افزار می توان به ایمیل و پسورد فرد دسترسی پیدا کرد. از این رو کاربرانی که از پسوردهای ساده استفاده می کنند؛ موجب در معرض قرار دادن اکانت خود می شوند.
  3.  Paypal Money Adder: کار کردن با یان برنامه بسیار آسان می باشد و این ادعا را دارد که به حساب اشخاص پول واریز می کند. از این طریق کاربران اغفال شده و با دادن اطلاعات حساب شان موجب به سرقت رفتن دارایی خود می شوند.
حتما بخوانید  تبدیل وبمانی به ریال

بهترین روش های جلوگیری از به وجود آمدن اکانت پی پال کرک شده

با توجه به محبوبیت حساب پی پال در دنیا، افراد زیادی در پی هک کردن آن هستند. به همین دلیل افراد بعد از ساخت اکانت paypal باید تمامی مسائل امنیتی را رعایت کرده و از ایجاد شدن اکانت paypal هکی جلوگیری نماید. در ادامه تعدادی از آن ها این شیوه ها را معرفی می کنیم.

فعال کردن سوال امنیتی

از این طریق امنیت حساب شما افزایش می یابد و در صورت دسترسی هکرها به رمز ورودتان، دیگر امکان ورود به حساب تان امکان پذیر نیست.

عدم استفاده از ایمیل های اصلی

با توجه به این که بیشتر افراد دارای چندین ایمیل هستند و انجام کارهای گوناگون نیاز به استفاده از آن هستند؛ باید از ایمیل جداگانه برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده از آمریکا رایگان خود داشته باشند.

انتخاب کردن پسورد مناسب

از انتخاب کردن پسوردهای قابل حدس و خیلی راحت بپرهیزید و حتما در آن از حروف کوچک و بزرگ و علائم نگارشی استفاده نمایید.

به دلیل وجود هکرها در فضای وب، شما باید برای افزایش امنیت حساب پی پال تمامی نکات امنیتی را رعایت کنید. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با اکانت پی پال کرک شده و روش های افزایش امنیت paypal آشنا کردیم.

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید