WBTC کارهایی که می توانید با DeFi با محبوب ترین رمز BTC انجام دهید

پروژه WBTC با پشتیبانی BitGo و طیف وسیعی از روش ها برای استفاده مفید از این رمز در اطراف DeFi
بیایید بگوییم شما یک بیت کوین طولانی مدت هستید و برخی BTC ها را دور خود گذاشته اید که می خواهید با آنها آزمایش کنید. اگر به نظر شما می رسد، شاید در مورد افزایش اکوسیستم مالی غیرمتمرکز Ethereum و اینکه چگونه می توانید BTC خود را به روش های مختلف در DeFi کار کنید. شنیده اید، اگرچه نمی دانید از کجا شروع کنید.
اگر این قبض را در اینجا جا دادید، پس از این بیشتر نگاه نکنید. در اینجا یک مقدمه کوتاه در مورد محبوب ترین رمز BTC Ethereum تا کنون وجود دارد. پروژه WBTC با پشتیبانی BitGo و طیف وسیعی از روش هایی که می توانید از این رمز برای استفاده مولد در اطراف DeFi استفاده کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

رونق ERC-20 BTC آغاز شده است

Ethereum به عنوان پیشروترین پلت فرم قرارداد هوشمند، برای رمزگذاری هر موردی عالی است. همانطور که گفته شد، از استاندارد توکن ERC-20 Ethereum می توان برای نمایش و معامله در بالای دارایی های Ethereum که در غیر این صورت خارج از Ethereum هستند مانند بیت کوین، استفاده کرد.
به همین ترتیب، در حالی که بیت کوین و اتریوم در میان اقتصاد رمزنگاری برای اولین بار در طول سالهای گذشته قاطعانه صعودی شده اند. درخشش زیادی در بازار BTC در طول BTC دیده اند.


به عنوان مثال: طبق سایت ردیاب btconethereum.com در حال حاضر +145،000 BTC در Ethereum رمزگذاری شده است. که اکثریت قریب به اتفاق بیش از 117،000 هم اکنون از طریق پروژه WBTC رمزگذاری می شوند.
برای چشم انداز رشد سریع WBTC در سال جاری، نمودار زیر را بررسی کنید. و توجه داشته باشید که چگونه WBTC در ماه آگوست تنها از 20،000 مین نقطه عطف خود عبور کرد. این بدان معناست که تعداد WBTC که ضرب شده اند فقط در عرض چند هفته حدود 500٪ افزایش یافته است!

DeFi: مرز جدید

اکوسیستم DeFi روش های جدیدی را برای مشارکت در امور مالی و همه به صورت غیرمتمرکز ارائه می دهد. این واقعیت ها باعث شده دفی امسال در اقتصاد رمزنگاری گسترده آتش بگیرد.
در واقع در ماه ژانویه پروژه های DeFi دارای دارایی کمتر از 1 میلیارد دلار تحت مدیریت بودند. امروز و حتی یک سال بعد، این فضا با خلوص 15 میلیارد دلار AUM است.

حتما بخوانید  آموزش خرید و فروش لیسک (LSK) به صورت اتوماتیک با کافه ارز
WBTC


این رونق DeFi در نتیجه بلوغ امیدوارکننده پروژه ها، ورود پروژه های جدید و شکوفایی چندین بخش متمایز از جمله استقراض غیرمتمرکز، وام های غیرمتمرکز، مشتقات غیرمتمرکز و موارد دیگر است.
در این محیط، WBTC از محبوبیت بیشتری برخوردار است. زیرا مردم راه های جدیدی را برای کار بیت کوین خود کشف کردند. بر این اساس، بیایید موارد فوق را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم آیا مورد علاقه شما را برانگیخته است!

ایده شماره 1 – در برابر WBTC خود قرض بگیرید

یکی از عملی ترین کارهایی که می توانید در حال حاضر با WBTC انجام دهید این است که بدون اجازه کاغذ بازی یا قرار ملاقات با آجر و ملات، در پروتکل های اعطای وام مانند Maker and Compound بدون اجازه وام بگیرید.
برای نشان دادن اینکه چرا این ابزار قدرتمند است. من قبلاً از یک سناریوی فرضی پیرامون قهرمان روزBitcoin Pizza ، Laszlo Hanyecz استفاده کرده ام. که با خرید دو پیتزا به قیمت 10،000 BTC در سال 2010 بدنام شد و میلیون ها دلار را از دست داد.

اگر Maker یا Compound در آن زمان بود. در مقابل WBTC وی برای استفاده از پول های ثابت (و بازپرداخت مداوم بدهی) به جای صرف هر WBTC، پول های ثابت را قرض گرفته است. که به طور نسبی بر خلاف نشانه های متصل به دلار در ایالات متحده، از ارزش قابل توجهی برخوردار است.
به بیان ساده، اگر نقدینگی و قدرت خرید فوری می خواهید بدون اینکه منابع بالقوه سودآور BTC خود را فدا کنید. وام گرفتن در مقابل WBTC در DeFi مسلماً روش جالبی است که باید در نظر بگیرید. حتی می توانید با خرید بیشتر WBTC از وام های خود استفاده کنید تا طولانی شود!

ایده شماره 2 – WBTC خود را قرض دهید

در طرف مقابل معادله وام DeFi وام است. این بدان معناست که شما می توانید WBTC خود را به سایر کاربران DeFi وام دهید، گرچه در حال حاضر بازده آنچنان عالی نیست. این را در ذهن داشته باشید! اما اگر شما کاملاً به روش هایی علاقه دارید که بتوانید از WBTC خود به طور مولد استفاده کنید. مطمئناً وام دادن به آن یکی از راه های در نظر گرفتن است. پروتکل هایی مانند Aave و Compound در اینجا رقیب هستند.

حتما بخوانید  5 ابزار برتر برای مدیریت Crypto در سال (2020)

ایده شماره 3 – ارائه نقدینگی به پروتکل ها

یکی دیگر از راه های رمزنگاری که می توانید از طریق WBTC از طریق آن درآمد کسب کنید تأمین نقدینگی (LPing) است. بیایید بهترین پروتکل های معاملاتی فعلی را که Uniswap و SushiSwap هستند در نظر بگیریم. استخرهای WBTC این پروتکل ها در حال حاضر استخرهای پرطرفداری هستند. با توجه به اینکه چگونه می توانید به عنوان LP خدمت کنید و از طریق هر دو خیابان هزینه های قابل توجهی در تجارت کسب کنید. به عنوان مثال: بزرگترین مزرعه DeFi در حال حاضر به ازای کل ارزش قفل شده (TVL) استخر WBTC / ETH SushiSwap است. جوایز برای این مزرعه افزایش و کاهش می یابد، اما بازده سالانه 20٪ آن در حال حاضر بسیار سکسی است. انتظار داشته باشید در سال های آینده کمپین های LP مشابه جذاب داشته باشید.

ایده شماره 4 – علائم WBTC LP خود را برای تولید محصول به اشتراک بگذارید

بیایید بگوییم که شما با LPing ناراحت هستید اما نمی دانید بعد باید چه کار کنید. وقت آن است که دوباره بررسی کنید
روند کار ساده است: یک مزرعه بازدهی را که می خواهید برای LP استفاده کنید پیدا کنید و سپس با قرار دادن نشانه های LP خود در هر یک از مزارع پشتیبانی شده در مزارع مورد علاقه خود شرکت کنید.
در مورد یافتن مزارع، من داشبورد کشاورزی CoinGecko را توصیه می کنم. این مجموعه به شما کمک می کند تا به راحتی فرصت های کشاورزی WBTC را پیدا کنید، در آن زمان می توانید هر طور که دوست دارید وارد شوید.

ایده شماره 5 – پشتیبانی از گزینه های غیرمتمرکز WBTC


گزینه دیگری که می توانید در نظر بگیرید تأمین نقدینگی WBTC به پروژه های مشتقه مبتنی بر Ethereum مانند Hegic است.

اگر بزرگنمایی کنید، Hegic یک پروتکل غیرمتمرکز است. که به شما امکان می دهد به راحتی بیمه نامه های DeFi را در مورد هرکاری که دوست دارید بگیرید. از آنجا که صحنه مشتقات DeFi بسیار جوان است. ایده این است که شما به عنوان LB WBTC خدمت می کنید و بر این اساس درآمد کسب می کنید. اما از آنجا که پروژه بسیار جوان است. خطرات زیادی وجود دارد، بنابراین مطابق آن اقدام کنید.

حتما بخوانید  بررسی AAX ارز جدید برای خرید رمزنگاری، معاملات تجاری و معاملات آتی

ایده شماره 6 – شاخص DeFi مانند BTC ++ را ایجاد کنید


یکی از بزرگترین پیروزی های DeFi در سال جاری مربوط به شاخص های DeFi بوده است که چندین مورد از بزرگترین موارد توجه را باید در مورد پیشنهادهای اخیر PieDAO متمرکز کرد.

بر این اساس، برای دارندگان WBTC کاملاً ساده است که بخواهند WBTC خود را در یک پیشنهاد شاخص DeFi گسترده تر استفاده کنند، زیرا در حال حاضر چنین پیشنهادهایی معمولاً محافظه کارانه است.

WBTC

فقط بخاطر داشته باشید که اگر بخواهید وارد این مزرعه محافظه کار شوید. هزینه های خاصی در بازی وجود دارد که از شما کسر می شود. اگر با این هزینه ها پایین هستید، ممکن است آینده Ethereum برای شما رقم بخورد! مزرعه در، اما مزرعه هوشمندانه!

ایده شماره 7 – خرید NFT در OpenSea


یکی از بازارهای برتر NFT در حال حاضر OpenSea است. یک بازار عمومی NFT که امکان خرید WBTC را فراهم می کند.

به همین ترتیب، اگر OpenSea خیلی تمایل داشته باشید. WBTC خرید و فروش را فعال کرده است. این بدان معنی است که برای فروشگاه های شرکت کننده می توانید محصولی را خریداری کنید. هم فیزیکی و هم دیجیتال و غیره و همه به صورت NF. مطمئن باشید که آنها را برای بهترین معاملات ممکن بررسی می کنید!

ایده شماره 8 – پرداخت Coinbase


بیایید بگوییم که شما یک WBTC انباشته دارید و آماده نقد کردن هستید. Coinbase در اینجا دوست شماست!

آنچه من می خواهم بگویم این است که اگر شما WBTC دارید که می خواهید برای برخی فیات ها پول نقد دریافت کنید، WBTC به USD یک کار ساده در Coinbase (یا Gemini یا هر شرکتی است که می تواند معاملات رمزنگاری به فیات را تسهیل کند) بسیار آسان است.

بر این اساس، شما می توانید WBTC خود را نگه دارید یا آن را همانطور که می خواهید پول نقد کنید. این انتخاب به خود شما بستگی دارد. اما همیشه این فرصت را دارید که تا زمانی که BTC ارزش خیلی بیشتری داشته باشد. ادامه دهید!

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید