logo کاقه ارز

پرداخت هزینه آزمون آیلتس (IELTS)

پرداخت هزینه آزمون آیلتس (IELTS) برای ایرانیان نیازمند خرید یک کارت اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا یک حساب بین المللی همچون پی پال است. با استفاده از خدمات پرداخت های بین المللی کافه ارز، پرداخت هزینه آزمون IELTS بدون نیاز با کارت یا حساب بین المللی امکان پذیر خواهد بود.

 

پرداخت هزینه آزمون ILETS

درباره آزمون ILETS بیشتر بدانید

آزمون آیلتس برای ورد به دانشگاه‌های استرالیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا مورد قبول است.همچنین این آزمون آزمون آیلتس تنها آزمون مورد قبول برای متقاضیان دریافت ویزا توسط اداره مهاجرت و ویزای بریتانیا است. آزمون IELTS یکی از معتبرترین آزمون ها در حوزه تحصیلات عالی بین المللی است که توسط موسسات IDP استرالیا، بریتیش کانسیل و کمبریج به صورت مشترک برگزار می‌شود.

 

انواع آزمون آیلتس (IELTS)

آزمون آیلتس نیز مانند تافل چهار مهارت خواندن (Reading)، شنیداری (Listening)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و به دو صورت آکادمیک (Academic) و جنرال یا عمومی (General) برگزار می‌شود. بخش‌های شنیداری و گفتاری در هر دو نوع آزمون آیلتس یکسان است اما موضوع بخش نوشتاری و خواندن با توجه به این که در کدام آزمون شرکت می‌کنید، متفاوت است.

آزمون آکادمیک آیلتس (Academic IELTS)

آزمون آکادمیک آیلتس (Academic IELTS)

آزمون آیلتس آکادمیک برای افرادی مناسب است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و موسسات آموزشی بین‌المللی دارند. همچنین برای استخدام در برخی از مشاغل این آزمون ضروری است.

آزمون عمومی آیلتس (General IELTS)

آزمون عمومی آیلتس (General IELTS)

آزمون جنرال آیلتس برای افرادی مناسب است که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان مانند کانادا، استرالیا و انگلیس را دارند. افرادی که می‌خواهند در برنامه‌های آموزشی بین‌المللی شرکت کرده یا تجربه کاری در کشورهای انگلیسی‌زبان داشته باشند هم باید در این آزمون شرکت کنند.


هزینه آزمون آیلتس

هزینه آزمون IELTS سال ۲۰۲۱ مبلغ ۲۲۰ دلار مشخص شده است. در صورت لغو آزمون ۵ هفته زودتر از تاریخ برگزاری، ۲۵ درصد از مبلغ کل آزمون کسر و بقیه آن به شما بازگردانده می‌شود. در صورت لغو آزمون در کمتر از ۵ هفته قبل از تاریخ برگزاری، هیچ هزینه‌ای به شما بازگردانده نخواهد شد. اگر در آزمون شرکت نکنید نیز هزینه آزمون به شما برگشت داده نخواهد شد. اگر طی ۵ روز پس از تاریخ برگزاری آزمون، گواهی پزشکی ارائه دهید، هزینه آزمون را پس از کسر هزینه‌های مرکز آزمون، دریافت خواهید کرد. بنابراین توجه داشتیه باشید که تاریخ آزمون را با توجه به مهلت پذیرش دانشگاه مورد نظر خود انتخاب کنید. بهترین راه شرکت در آزمون آیلتس حداقل ۴ الی ۳ ماه زودتر از پایان مهلت پذیرش دانشگاه‌ است تا از خطاها و احتمالات لحظات آخر جلوگیری شود.

ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس

  • ابتدا وارد وب‌سایت آیلتس شوید.
  • سپس گزینه Find a Test Location را از از منوی Book a Test جهت انتخاب محل برگزاری آزمون را بزنید.
  • زمان و مکان آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • اکانت کاربری خود را ایجاد کنید.
  • پروفایل خود را در ایم وب‌سایت تکمیل کنید.
در نهایت روش پرداخت آنلاین مورد نظر خود را جهت پرداخت هزینه آزمون آیلتس انتخاب کنید. برای ثبت نام آیلتس به کارت اعتباری بین المللی یا یک حساب بین المللی نیاز دارید. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس نیازی به داشتن کارت یا حساب بین المللی نخواهید داشت و این پرداخت به آسانی چند کلیک خواهد بود.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس با کافه ارز

برای پرداخت هزینه آزمون IELTS ابتدا در وب‌سایت آیلتس ثبت‌نام کنید و تمامی مراحل را تا مرحله پرداخت تکمیل کنید. پس از ثبت‌نام در کافه ارز به پنل کاربری خود رفته و از قسمت ثبت نام آزمون های بین‌المللی، آزمون آیلتس را انتخاب کنید. سپس تمامی اطلاعات لازم جهت تکمیل پرداخت را در فیلدهای مربوطه پر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. کارشناسان کافه ارز در کمترین زمان ممکن پرداخت هزینه آزمون آیلتس را برای شما انجام خواهند داد.

ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید