پرداخت هزینه آزمون آیلتس (IELTS)

پرداخت هزینه آزمون آیلتس (IELTS) برای ایرانیان نیازمند  پرداخت ارزی و خرید یک کارت اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا یک حساب بین المللی همچون پی پال است. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز، پرداخت هزینه آزمون IELTS بدون نیاز با کارت یا حساب بین المللی امکان پذیر خواهد بود.

 

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

درباره آزمون IELTS بیشتر بدانید

 آزمون IELTS که مخفف International English Language Testing System (سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی) است، ، یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که برای دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند، یا کسانی که قصد یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان دارند، باید در این آزمون شرکت کرده تا مهارت‌های زبانی خود را به دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر اثبات کنند. آزمون آیلتس برای ورود به دانشگاه‌های استرالیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا مورد قبول است.همچنین آزمون آیلتس تنها آزمون مورد قبول برای متقاضیان دریافت ویزا توسط اداره مهاجرت و ویزای بریتانیا است. آزمون IELTS یکی از معتبرترین آزمون ها در حوزه تحصیلات عالی بین المللی است که توسط موسسات IDP استرالیا، بریتیش کانسیل و کمبریج به صورت مشترک برگزار می‌شود. پرداخت هزینه امتحان آیلتس نیازمند پرداخت ارزی است؛ شما می‌توانید با خدمات پرداخت هزینه آزمون های بین المللی در کافه ارز نسبت به پرداخت هزینه آیلتس اقدام کنید.

 

انواع آزمون آیلتس (IELTS)

پیش از پرداخت هزینه آزمون آیلتس بهتر است با انواع آن آشنا شوید. آزمون آیلتس نیز مانند تافل چهار مهارت خواندن (Reading)، شنیداری (Listening)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و به دو صورت آکادمیک (Academic) و جنرال یا عمومی (General) برگزار می‌شود. بخش‌های شنیداری و گفتاری در هر دو نوع آزمون آیلتس یکسان است اما موضوع بخش نوشتاری و خواندن با توجه به این که در کدام آزمون شرکت می‌کنید، متفاوت است.

پرداخت هزینه امتحان آیلتس

آزمون آکادمیک آیلتس (Academic IELTS)

آزمون آیلتس آکادمیک برای افرادی مناسب است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و موسسات آموزشی بین‌المللی دارند. همچنین برای استخدام در برخی از مشاغل این آزمون ضروری است.

آزمون عمومی آیلتس (General IELTS)

پرداخت هزینه آیلتس

آزمون جنرال آیلتس برای افرادی مناسب است که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان مانند کانادا، استرالیا و انگلیس را دارند. افرادی که می‌خواهند در برنامه‌های آموزشی بین‌المللی شرکت کرده یا تجربه کاری در کشورهای انگلیسی‌زبان داشته باشند هم باید در این آزمون شرکت کنند. پرداخت هزینه آزمون آیلتس عمومی با کافه ارز به آسانی ممکن است.


هزینه آزمون آیلتس

هزینه آزمون IELTS سال ۲۰۲۱ مبلغ ۲۲۰ دلار مشخص شده است. در صورت لغو آزمون ۵ هفته زودتر از تاریخ برگزاری، ۲۵ درصد از مبلغ کل آزمون کسر و بقیه آن به شما بازگردانده می‌شود. در صورت لغو آزمون در کمتر از ۵ هفته قبل از تاریخ برگزاری، هیچ هزینه‌ای به شما بازگردانده نخواهد شد. اگر در آزمون شرکت نکنید نیز هزینه آزمون به شما برگشت داده نخواهد شد. اگر طی ۵ روز پس از تاریخ برگزاری آزمون، گواهی پزشکی ارائه دهید، هزینه آزمون را پس از کسر هزینه‌های مرکز آزمون، دریافت خواهید کرد. بنابراین توجه داشتیه باشید که تاریخ آزمون را با توجه به مهلت پذیرش دانشگاه مورد نظر خود انتخاب کنید. بهترین راه شرکت در آزمون آیلتس حداقل ۴ الی ۳ ماه زودتر از پایان مهلت پذیرش دانشگاه‌ است تا از خطاها و احتمالات لحظات آخر جلوگیری شود. پرداخت هزینه آزمون آیلتس نیازمند پرداخت ارزی است اما شما می‌توانید با خدمات پرداخت هزینه ی آزمون آیلتس در کافه ارز به آسانی این پرداخت را انجام دهید.

پرداخت هزینه ی آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس

 • ابتدا وارد وب‌سایت آیلتس شوید.
 • سپس گزینه Find a Test Location را از از منوی Book a Test جهت انتخاب محل برگزاری آزمون را بزنید.
 • زمان و مکان آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • اکانت کاربری خود را ایجاد کنید.
 • پروفایل خود را در ایم وب‌سایت تکمیل کنید.
در نهایت روش پرداخت آنلاین مورد نظر خود را جهت پرداخت هزینه آزمون آیلتس انتخاب کنید. برای ثبت نام آیلتس به کارت اعتباری بین المللی یا یک حساب بین المللی نیاز دارید. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس نیازی به داشتن کارت یا حساب بین المللی نخواهید داشت و این پرداخت به آسانی چند کلیک خواهد بود.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس با کافه ارز

برای پرداخت هزینه آزمون IELTS ابتدا در وب‌سایت آیلتس ثبت‌نام کنید و تمامی مراحل را تا مرحله پرداخت تکمیل کنید. پس از ثبت‌نام در کافه ارز به پنل کاربری خود رفته و از قسمت ثبت نام آزمون های بین‌المللی، آزمون آیلتس را انتخاب کنید. سپس تمامی اطلاعات لازم جهت تکمیل پرداخت را در فیلدهای مربوطه پر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. کارشناسان کافه ارز در کمترین زمان ممکن پرداخت هزینه آزمون آیلتس را برای شما انجام خواهند داد.

 


توضیحات بیشتر

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

 

امروزه تسلط به زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که هر کسی باید در زندگی خود داشته باشد. به همین جهت بهتر است که شما هم در آزمون‌های معتبر زبان همچون آیلتس شرکت کنید. با توجه به اینکه آیلتس یک آزمون بین‌المللی محسوب می‌شود، برای شرکت در آن باید پرداخت هزینه خود را به‌صورت پرداخت ارزی انجام دهید. با توجه به اهمیت بالای پرداخت هزینه آزمون آیلتس، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی برای پرداخت انواع آزمون‌ها از جمله پرداخت هزینه آیلتس استفاده کنید. در اینجا، به بررسی این مورد خواهیم پرداخت پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس

آزمون آیلتس بدون شک یکی از مهم‌ترین آزمون‌هایی است که در زمینه زبان انگلیسی ارائه می‌شود. با این حال افراد باید برای پذیرفته شده در آن راه‌های زیادی را امتحان کنند و آموزش لازم را ببینند. در صورتی که تصمیم شما برای ثبت‌نام این آزمون جدی است، باید حتما هزینه‌ای که در این قسمت وجود دارد را به‌صورت کامل پرداخت نمایید. از همین رو شما برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس، راه‌های زیادی خواهید داشت که می‌توانید از هر کدام آن‌ها به‌صورت ویژه استفاده کنید. خوشبختانه راه‌های مناسبی برای پرداخت هزینه امتحان آیلتس وجود دارد که شما می‌توانید از این شرایط مناسب به سود خود استفاده کنید.

سایت کافه ارز برای ثبت نام آزمون های بین المللی وارد عمل شده است و پرداخت هزینه آیلتس را با مناسب‌ترین قیمت و شرایط ممکن انجام می‌دهد. در صورتی که شما به دنبال یک راه آسان و سریع برای پرداخت هزینه ‌ی آزمون آیلتس هستید، بهتر است که درخواست خود را در سایت کافه ارز وارد کنید تا در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود. با توجه به شرایط ویژه‌ای که در این قسمت وجود دارد، حتما سعی کنید که از بهترین راه‌ها برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس بهره ببرید.

 

پرداخت هزینه ی امتحان آیلتس

امروزه تعداد زیادی از افراد به دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستند و راه‌های زیادی را برای این کار امتحان می‌کنند. به همین جهت شما می‌توانید که با تمرین و پشتکار زیاد این مدرک را به دست بیاورید. در حال حاضر شما برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان به این مدرک بین‌المللی نیاز خواهید داشت. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش به وجود آمده است، شما این امکان را خواهید داشت که به راحتی پرداخته هزینه ثبت نام آیلتس را انجام دهید. با توجه به اعتبار بالایی که در این مدرک وجود دارد‌، حتما به فکر پرداخت هزینه شرکت در آزمون آیلتس باشید تا بعد از آن به راحتی بتوانید کارهای مهاجرت خود را پیش ببرید.

با توجه به دغدغه‌های زیاد در پرداخت هزینه آزمون ielts، شما این فرصت را خواهید داشت که به راحتی ثبت‌نام خود را در این باره انجام دهید. ذکر این نکته ضروری است که در سایت کافه ارز بهترین خدمات درباره پرداخت هزینه آزمون آیلتس ارائه شده است که شما می‌توانید از این فرصت طلایی به نفع خود استفاده کنید. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که سایت کافه ارز خدمات خود را به صورت اتوماتیک ارائه می‌کند پس حتما کارهای مربوط به پرداخت ارزی را به این صرافی بسپارید.

 

پرداخت هزینه ielts

در بین آزمون‌های مختلفی که برای زبان انگلیسی وجود دارد، بدون شک آزمون آیلتس یکی از مهم‌ترین آن‌ها است که باید به آن دقت کافی را داشته باشید. در صورتی که شما بتوانید در این آزمون موفق شوید، به‌طور قطع مدرک معتبری به دست شما می‌رسد که می‌توانید آن را در هر نقطه‌ای از جهان ارائه دهید. خوشبختانه در زمینه پرداخت هزینه ielts هیج جای نگرانی وجود ندارد زیرا راهکارهای زیادی برای این مورد وجود دارد. از همین رو شما می‌توانید که پس از پرداخت هزینه امتحان ielts، آمادگی لازم برای این امتحان را پیدا کنید و سپس در این راستا تلاش لازم را به انجام برسانید.

در این بین نباید فراموش کرد که پرداخت هزینه آزمون آیلتس حتما باید از روش‌های مطمئنی همچون سایت کافه ارز صورت بگیرد. در حال حاضر شما می‌توانید که با استفاده از سایت کافه ارز هزینه‌های خود در این بخش را به‌صورت مستقیم پرداخت نمایید پس به هیچ وجه نگران نباشید. همچنین شما در صورت لزوم می‌توانید که سایر خدمات مالی را نیز با بهترین شرایط ممکن دریافت کنید پس حتما این فرصت مهم را غنیمت بشمارید و پرداخت هزینه ثبت نام ielts را به آسان‌ترین شکل انجام دهید.

 

پرداخت ارزی هزینه آزمون آیلتس

امروزه تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون آیلتس نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. این مورد نشان می‌دهد که بسیاری از افراد به دنبال یادگیری اصولی زبان انگلیسی و دریافت مدرک هستند. با توجه به اعتبار بالایی که در مدرک آیلتس وجود دارد، شما می‌توانید که از آن به‌صورت ویژه استفاده کنید. در این بین شما باید در قدم اول برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس پیش قدم شوید. خوشبختانه پرداخت هزینه امتحان آیلتس با کمک سرویس‌هایی که در این بخش به وجود آمده بسیار آسان شده است. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که پرداخت هزینه آیلتس را به یک صرافی معتبر بسپارید.

از آنجایی که این پرداخت از نوع ارزی است، شما می‌توانید که پرداخت هزینه ی آزمون آیلتس را به سایت کافه ارز بسپارید. صرافی کافه ارز در این زمینه بسیار عالی عمل می‌کند و نیاز شما را به راحتی برآورده خواهد کرد. همچنین کافه ارز سعی می‌کند که در پرداخت هزینه ثبت نام آیلتس کارمزد کمتری نیز در نظر بگیرد که در نهایت به سود شما خواهد بود پس از این فرصت مناسب غافل نشوید.

 

بهترین روش پرداخت هزینه آیلتس

در حال حاضر شرکت در آزمون آیلتس یک گزینه عالی پیش روی شما است تا از این طریق میزان تسلط خود را به زبان انگلیسی اثبات کنید. به همین جهت به شما توصیه می‌شود که برای دریافت این مدرک مراحل لازم را پشت سر بگذارید. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، پرداخت هزینه شرکت در آزمون آیلتس نیز باید به دقیق‌ترین شیوه ممکن صورت بگیرد تا در این زمینه مشکلی ایجاد نگردد. در واقع باید بهترین روشی که در این راستا وجود دارد را پیدا کنید تا از این طریق به خواسته خود دست پیدا کنید.

بررسی‌ها این مورد را نشان می‌دهد که پرداخت هزینه آزمون ielts از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. با این حال شما باید به دنبال برترین روش برای پرداخت هزینه ielts باشید. خوشبختانه سایت کافه ارز برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی وارد عمل شده است و شرایط لازم برای پرداخت هزینه آزمون آیلتس را برای شما فراهم کرده است. با توجه به شرایط خاصی که در این قسمت وجود دارد، شما این امکان را خواهید داشت که با کمترین کارمزد ممکن هزینه‌های خود در این بخش را پرداخت نمایید.

 

پرداخت آسان و سریع هزینه ielts

هر روزه تعداد متقاضیان تحصیل در خارج از کشور افزایش پیدا می‌کند. این بدان معنا است که این افراد باید برای تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان مدرک معتبر ارائه کنند. در حال حاضر مدرک معتبری که در این بخش وجود دارد شامل تافل و آیلتس است. برای اینکه شما بتوانید مدرک آیلتس خود را بگیرید، قبل از هر چیز باید در ابتدا برای پرداخت هزینه امتحان ielts اقدام لازم را انجام دهید.

همچنین شما باید در پرداخت هزینه ثبت نام ielts عوامل مختلفی را در نظر بگیرید که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با توجه به شرایط خاصی که در این قسمت وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم که پرداخت هزینه آزمون آیلتس را از یک راه مطمئن انجام دهید. با توجه به شرایط ویژه‌ای که در این بخش دیده می‌شود، پرداخت هزینه امتحان آیلتس در  سایت کافه ارز بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که غیر از پرداخت هزینه آیلتس، سایر خدمات مالی خود را نیز به‌صورت ویژه از این سایت انجام دهید.

 

پرداخت هزینه آیلتس بدون تحریم

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند وجود تحریم‌ها است. در واقع همین تحریم‌ها سبب شده است که پرداخت‌های ارزی در ایران با مشکلات زیادی مواجه شود. پرداخت هزینه آزمون آیلتس نیز حتما باید به‌صورت ارزی صورت بگیرد. به همین جهت پرداخت هزینه امتحان آیلتس نیز سختی‌های خاص خودش را دارد. در صورتی که می‌خواهید پرداخت هزینه آیلتس راحت‌تر برای شما صورت بگیرد، باید از سایت‌های ایرانی مطمئن در این مورد استفاده کنید.

تجربه این مورد را اثبات کرده است که پرداخت هزینه ی آزمون آیلتس از راه‌های دیگر نیز ممکن است که شما می‌توانید از این فرصت بی‌نظیر به نفع خود استفاده کنید. امروزه سایت کافه ارز به‌صورت ویژه در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام آیلتس فعال شده است که شما می‌توانید از این شرایط عالی به سود خود استفاده کنید. به همین جهت اگر به فکر راهی آسان برای پرداخت هزینه شرکت در آزمون آیلتس هستید، به‌طور قطع سایت کافه ارز بهترین خدمات را در زمینه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی به شما ارائه خواهد داد. تجربه این مورد را ثابت کرده است که هیچ راهی بهتر از پرداخت هزینه آزمون ielts در سایت کافه ارز نیست پس حتما از این راه ویژه به سود خود استفاده کنید.

 

شما برای اینکه بتوانید در آزمون آیلتس شرکت کنید، حتما باید در مرحله اول به فکر پرداخت هزینه آزمون آیلتس باشید. به‌طور قطع اگر شما بتوانید این مدرک را به دست بیاورید، تسلط شما به زبان انگلیسی تایید می‌شود. شما برای پرداخت هزینه ielts بهتر است که از خدمات سایت کافه ارز استفاده کنید. این صرافی انواع خدمات مالی  از جمله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی را به‌صورت ویژه ارائه می‌دهد که پرداخت هزینه امتحان ielts فقط یکی از این موارد محسوب می‌شود. چنانچه دوست دارید که پرداخت خود را به‌صورت سریع و آسان انجام دهید،‌ حتما به‌صورت ویژه از سایت کافه ارز بهره ببرید.

 


سوالات متداول
 • +
  هزینه آزمون آیلتس چقدر است؟

  هزینه آیلتس به نسبت محل برگزاری آزمون، بین ۲۲۰ تا ۲۵۵ دلار تعیین شده است.

 • +
  چطور پرداخت هزینه آزمون آیلتس را انجام دهم؟

  با خدمات پرداخت هزینه آیلتس در کافه ارز شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ثبت نام آیلتس را انجام دهید.

سوالات متداول
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید