وبلاگ

/

/

آزمون آیلتس (IELTS) | پرداخت هزینه آزمون آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS) | پرداخت هزینه آزمون آیلتس

۱۴ فروردین ۱۴۰۲

آزمون آیلتس (IELTS): در عصر ارتباطات و تکنولوژی تسلط به زبان انگلیسی، که ربان مرجع دنیا است، یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که هر کسی باید در زندگی خود داشته باشد. اگر به دنبال به دست آوردن فرصت‌های شغلی و تحصیلی بهتر هستید، حتما زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و با گرفتن یک مدرک زبان، این توانایی را به رزومه خود اضافه کنید. یک مدرک آزمون زبانی معتبر می‌تواند سندی بر تسلط شما به زبان انگلیسی باشد. مدرکی که شما با آن مجوز ورود به مراکز علمی بسیاری را دریافت خواهید کرد. نگران پرداخت هزینه آزمون آیلتس هم نباشید، کافه ارز در کنار شماست.

البته در همن ابتدای کار باید توجه داشته باشدگر در ایران قصد شرکت در آزمون IELTS را دارید، با توجه به اینکه آیلتس یک آزمون بین‌المللی محسوب می‌شود، برای شرکت در آن باید پرداخت هزینه خود را به‌صورت پرداخت ارزی انجام دهید. پرداخت هزینه آزمون آیلتس (IELTS) برای ایرانیان نیازمند پرداخت ارزی و خرید یک کارت اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا یک حساب بین المللی همچون پی پال است. اما اگر شما کارت‌های اعتباری بین الملل را ندارید، نگران نباشید. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز، پرداخت هزینه آزمون IELTS بدون نیاز با کارت یا حساب بین المللی امکان پذیر خواهد بود. با توجه به اهمیت بالای پرداخت هزینه آزمون IELTS، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مراکز معتبر همچون کافه ارز برای پرداخت انواع آزمون‌ها از جمله پرداخت هزینه آیلتس استفاده کنید.

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

آزمون آیلتس چیست؟

امروزه تعداد شرکت‌کنندگان در آیلتس نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. این مورد نشان می‌دهد که بسیاری از افراد به دنبال یادگیری اصولی زبان انگلیسی و دریافت مدرک هستند. با توجه به اعتبار بالایی که در مدرک آیلتس وجود دارد، شما می‌توانید که از آن به‌صورت ویژه استفاده کنید. اما ممکن است برای شما سوال باشد که آزمون آیلتس چیست؟ آزمون IELTS که مخفف International English Language Testing System (سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی) است، یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است. معمولا انتخاب اول دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند، یا کسانی که قصد یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان دارند، شرکت در این آزمون است تا مهارت‌های زبانی خود را به دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر اثبات کنند.

IELTS یکی از معتبرترین آزمون ها در حوزه تحصیلات عالی بین المللی است که توسط موسسات IDP استرالیا، بریتیش کانسیل و کمبریج به صورت مشترک برگزار می‌شود. این آزمون توسط اغلب کشورها و مراکز معتبر پذیرفته شده است. اگر قصد ورود به دانشگاه‌های استرالیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا را دارید، این آزمون برای سنجش سطح زبان شما مورد قبول است. همچنین آیلتس تنها آزمون مورد قبول برای متقاضیان دریافت ویزا توسط اداره مهاجرت و ویزای بریتانیا است.

بیشتر بخوانید: تبدیل نمره تافل به آیلتس

آزمون آیلتس چیست؟

انواع آزمون آیلتس (IELTS)

آزمون IELTS نیز مانند تافل چهار مهارت خواندن (Reading)، شنیداری (Listening)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را بدون هیچ وقفه‌ای در یک روز، مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این آزمون به دو صورت آکادمیک (Academic) و جنرال یا عمومی (General) برگزار می‌شود. بخش‌های شنیداری و گفتاری در هر دو نوع آزمون یکسان است اما موضوع بخش نوشتاری و خواندن با توجه به این که در کدام آزمون شرکت می‌کنید، متفاوت است. با توجه به هدفی که از دریافت مدرک ایلتس دارید، انتخاب کنید که کدام آزمون مناسب شما است. البته به خاطر داشته باشید، برای پرداخت هزینه‌ها فرقی نمی‌کند شما کدام نوع آزمون رو انتخاب می‌کنید، پرداخت هزینه هر دو نوع آزمون یعنی عمومی و آکادمیک با کافه ارز به آسانی ممکن است. می‌توانید در این مقاله با آزمون ماک آیلتس رایگان آشنا شوید .

آزمون آکادمیک (Academic IELTS)

آزمون آکادمیک ایلتس برای افرادی مناسب است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و موسسات آموزشی بین‌المللی دارند. همچنین برای استخدام در برخی از مشاغل این آزمون ضروری است.

آزمون عمومی (General IELTS)

آزمون جنرال آیلتس برای افرادی مناسب است که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی‌زبان مانند کانادا، استرالیا و انگلیس را دارند. افرادی که می‌خواهند در برنامه‌های آموزشی بین‌المللی شرکت کرده یا تجربه کاری در کشورهای انگلیسی‌زبان داشته باشند هم باید در این آزمون شرکت کنند.

بیشتر بخوانید: مقایسه ۴ پلتفرم آموزش آیلتس

انواع آزمون IELTS

آزمون آزمایشی IELTS

هزینه‌ی بالای آزمون IELTS ، طولانی بودن پروسه‌ی دریافت نتیجه و محدودیت در دفعات شرکت در آزمون باعث شده که زبان آموزانی که قصد دریافت مدرک آیلتس را دارند، ترجیح بدهند که قبل از شرکت در آزمون اصلی مهارت‌های چهارگانه خود را در یک آزمون مشابه بسنجند. به دلیل تقاضای بالای این دسته از زبان آموزان، آزمونی به نام ماک طراحی شده که مشابه به ایلتس است. آزمون ماک شبیه سازی ایلتس است اما هزینه‌ای بسیار پایین تر از آن دارد.

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

هزینه آزمون IELTS سال 2023 مبلغ 220 دلار مشخص شده است. در صورت لغو آزمون 5 هفته زودتر از تاریخ برگزاری، 25 درصد از مبلغ کل آزمون کسر و بقیه آن به شما بازگردانده می‌شود. در صورت لغو آزمون در کمتر از 5 هفته قبل از تاریخ برگزاری، هیچ هزینه‌ای به شما بازگردانده نخواهد شد.

اگر در آزمون شرکت نکنید نیز هزینه آزمون به شما برگشت داده نخواهد شد. اگر طی 5 روز پس از تاریخ برگزاری آزمون، گواهی پزشکی ارائه دهید، هزینه آزمون را پس از کسر هزینه‌های مرکز آزمون، دریافت خواهید کرد. بنابراین توجه داشتیه باشید که تاریخ آزمون را با توجه به مهلت پذیرش دانشگاه مورد نظر خود انتخاب کنید. بهترین راه شرکت در این آزمون حداقل ۴ الی ۳ ماه زودتر از پایان مهلت پذیرش دانشگاه‌ است تا از خطاها و احتمالات لحظات آخر جلوگیری شود. پرداخت هزینه ازمون آیلتس نیازمند پرداخت ارزی است اما شما می‌توانید با خدمات پرداخت هزینه آزمون آیلتسدر کافه ارز به آسانی این پرداخت را انجام دهید.

بیشتر بخوانید:آزمون GRE چیست

ثبت نام آزمون آیلتس

 • ابتدا وارد وب‌سایت آیلتس شوید.
 • سپس گزینه Find a Test Location را از از منوی Book a Test جهت انتخاب محل برگزاری آزمون را بزنید.
 • زمان و مکان آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • اکانت کاربری خود را ایجاد کنید.
 • پروفایل خود را در ایم وب‌سایت تکمیل کنید.
در نهایت روش پرداخت آنلاین مورد نظر خود را جهت پرداخت هزینه آزمون آیلتس انتخاب کنید. برای ثبت نام آیلتس به کارت اعتباری بین المللی یا یک حساب بین المللی نیاز دارید. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون IELTS نیازی به داشتن کارت یا حساب بین المللی نخواهید داشت و این پرداخت به آسانی چند کلیک خواهد بود.
ثبت نام آزمون آیلتس

چرا باید در آزمون IELTS شرکت کنیم؟

این آزمون برای مهاجرت و همچنین اهداف تحصیلی در کشورهای انگلیسی‌زبان مانند استرالیا، بریتانیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا لازم است. آیلتس تنها آزمون مورد قبول توسط اداره مهاجرت و ویزای بریتانیا برای متقاضیان دریافت ویزا در داخل و خارج از این کشور است. دانشگاه‌های خارجی و افسران صدور ویزا باید مطمئن شوند که شما در حین تحصیل در آن کشور، مشکلی در برقراری ارتباط نخواهید داشت. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را کسب کنید می‌توانید مطلب کاربرد مدرک آیلتس در ایران را مطالعه کنید.

شما باید مهارت و تسلط خود به زبان انگلیسی را اثبات کنید و امتیاز آزمون آیتلس گواه میزان تسلط شما بر زبان انگلیسی است. شما می‌توانید هفته‌ای یک بار (ماهی 4 بار) در این آزمون شرکت کنید. جدول زمانی برگزاری آزمون توسط IDP و بریتیش کانسیل 48 بار در سال است.

مدرک آیلتس

امروزه بسیاری از افراد این سوال را می‌پرسند که مدرک آیلتس چیست و چه کاربردی دارد. همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره کردیم، شما با پشت سر گذاشتن‌ این آزمون می‌توانید مدرک خود را دریافت کنید و از آن برای امور مختلف استفاده کنید. شما با داشتن مدرک آیلتس قادر خواهید بود که از آن برای ارائه به دانشگاه‌های معتبر خارجی استفاده کنید. نکته مهم این است که در مدرک شما نمره‌ای که در آزمون IELTS گرفته‌اید به شکل دقیق ثبت می‌شود. معمولا هر دانشگاه یا سازمانی، نمره مشخصی از ازمون ایلتس را قبول می‌کند.

به همین دلیل حتما نمره مورد نیاز برای ورود به کشور یا دانشگاه خارجی را بدانید و سپس برای دریافت مدرک با آن نمره تلاش کنید. در حال حاضر این آزمون به‌صورت بین‌المللی برگزار می‌شود و هزاران نفر در سراسر جهان در آن شرکت می‌کنند. چنانچه شما می‌خواهید نتایج خوبی را در این آزمون به دست آورید، حتما باید مطالعه و آمادگی خود در زمینه زبان انگلیسی را بالا ببرید. البته برای کارهای مربوط به پرداخت هزینه آزمون نیز به هیچ عنوان نگران نباشید زیرا سایت کافه ارز خدمات پرداخت هزینه امتحان آیلتس را ارائه می‌کند.

مدرک آیلتس

مقایسه آزمون آیلتس و تافل

گاهی دانشجویان بین‌المللی نمی‌دانند که بین آزمون‌های ایلتس و تافل کدام یک را شرکت کنند چون دانشگاه‌های خارجی هر دو آزمون را معتبر می‌دانند. این به خود شما بستگی دارد که بخواهید کدام یک از این دو آزمون را شرکت کنید اما به یاد داشته باشید که آیلتس در کشورهای بریتانیا، استرالیا و نیوزلند اولویت بیشتری دارد در حالی که آزمون تافل در بین متقاضیان دانشگاه‌های آمریکا و کانادا، محبوبیت بالاتری دارد. از اصلی ترین تفاوت‌های این دو آزمون می‌توان به زمانبندی و سیستم نمره‌دهی اشاره کرد.

شرایط شرکت در آزمون IELTS

هر کسی صرف‌نظر از سن، جنسیت، ملیت یا مذهب می‌تواند در این آزمون شرکت کند. هرچند شرکت در این آزمون برای افراد زیر ۱۶ سال پیشنهاد نمی‌شود. اما در صورت تمایل، حتی افراد زیر ۱۶ سال هم می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و حدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:قبولی در آزمون دولینگو

حداقل میزان تحصیلات برای شرکت در آیلتس

هیچ شرط و معیاری توسط نهادهای برگزارکننده این آزمون برای میزان تحصیلات شرکت‌کنندگان اعلام نشده است. هر فردی که قصد تحصیل یا کار در خارج از کشور را دارد می‌تواند در هر دو نوع جنرال و آکادمیک این آزمون شرکت کند.

شرایط شرکت در آزمون IELTS

ثبت نام آزمون آیتلس

امروزه بسیاری از افراد به دنبال ثبت‌نام آزمون آیلتس هستند و از راه‌های مختلفی برای این کار استفاده می‌کنند. در صورتی که شما هم می‌خواهید که در آزمون IELTS شرکت کنید، در ابتدا حتما باید برای ثبت‌نام اقدام نمایید. در هنگام ثبت‌نام ایلتس، برخی از اطلاعات هویتی از شما خواسته می‌شود که شما باید برای وارد کردن آن‌ها دست به کار شوید. زمانی که فرم اطلاعات را پر کردید، حتما باید به سراغ پرداخت هزینه آزمون بروید. با توجه به وجود تحریم‌های بین‌المللی بر علیه ایران، انجام پرداخت‌های بین‌المللی با مشکلات زیادی مواجه است.

تاریخ آزمون آیلتس

برای اینکه شما بتوانید در ازمون آیلتس شرکت کنید، حتما باید از تاریخ برگزاری آن اطلاع کاملی داشته باشید. در واقع شما در هنگام ثبت‌نام می‌توانید تاریخ برگزاری آیلتس را متوجه شوید و خود را برای آن آماده کنید. آزمون عمومی ایلتس در هر سال ۴۸ بار برگزار می‌شود؛ این در حالی است که ایلتس آکادمیک فقط در ۲۴ روز از سال برگزار خواهد شد. هنگامی که تاریخ آزمون IELTS مشخص شد،‌ در آن روز به غیر از اسپیکینگ سایر قسمت‌های آزمون را پشت سر خواهید گذاشت. نکته مهم این است که آزمون اسپیکینگ نیز نهایتا با چند روز اختلاف برگزار می‌شود که تفاوت زیادی نخواهد داشت.

با توجه به وضعیت خاصی که در زمان‌بندی این آزمون وجود دارد، حتما در هنگام ثبت‌نام به تاریخ دقت لازم را داشته باشید. همچنین اگر می‌خواهید که هزینه آزمون IELTS را به آسان‌ترین روش پرداخت کنید، سایت کافه ارز در این زمینه همراه شما خواهد بود پس از این فرصت بی‌نظیر به سود خود استفاده کنید. زمانی که تمامی مراحل پرداخت به‌صورت کامل صورت گیرد، تاریخ آزمون به همراه سایر جزئیات به اطلاع شما می‌رسد که بر همین اساس یک برنامه‌ریزی درست و حساب شده انجام دهید.

شرکت در آزمون IELTS

بخش های مختلف آزمون IELTS

آیلتس شامل چهار بخش خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن است. متقاضیان در هر یک از این بخش‌ها به صورت جداگانه امتیاز دریافت می‌کنند و در نهایت یک امتیاز کلی برای آنها محاسبه می‌شود. نمره نهایی حاصل مجموع نمرات متقاضی در چهار مهارت است. طول مدت آزمون ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه است.

 • بخش شنیداری (Listening): شامل ۴۰ سوال چندگزینه‌ای، تکمیل جملات، تکمیل خلاصه متن، تحلیل نمودار است. مدت زمان این بخش ۳۰ دقیقه است.
 • بخش خواندن (Reading): شامل ۴۰ سوال چند گزینه‌ای، تکمیل جملات، تکمیل خلاصه متن، انطباق جملات، انطباق تیر است. مدت زمان این بخش ۶۰ دقیقه است.
 • بخش نگارش (Writing): این بخش شامل دو task نگارش است و مدت زمان آن ۶۰ دقیقه تعیین شده است.
 • بخش صحبت کردن (Speaking): دارای سه بخش و مدت زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه

 آزمون IELTS

منابع آزمون آیلتس

زمانی که شما قصد دارید در یک آزمون شرکت کنید، در ابتدا باید منابع آن را بشناسید و آن‌ها را مطالعه کنید. در آیلتس نیز دقیقا شرایط به همین شکل است و باید منابعی که برای این آزمون مشخص شده است به‌صورت دقیق مورد مطالعه قرار بگیرد. آزمون IELTS دارای یک منبع دقیق و مشخص نیست و فرد باید به‌صورت کلی دانش زبانی خود را به سطح بالایی ارتقا دهد. با این حال مراجعه کردن به سوالات ایلتس سال‌های قبل می‌تواند شما را با سبک سوالات این آزمون آشنا سازد.

در حال حاضر مجموعه کتاب‌های Cambridge Practice Test for IELTS دارای کامل‌ترین سوالات این آزمون در دوره‌های قبل است. همچنین تمامی پاسخ‌ها نیز به‌صورت دقیق و واضح در این کتاب‌ها آمده است که کار شما را آسان‌تر خواهد کرد. در صورت که شما به درستی از این منابع استفاده کنید، به‌طور قطع نتایج بهتری در انتظار شما خواهد بود. هنگامی که شما سوالات دوره‌های قبل را مرور می‌کنید، به خوبی با سبک سوالات این آزمون آشنایی پیدا خواهید کرد که در نتیجه نمره بهتری نیز خواهید گرفت.

آخرین تغییرات IELTS

نتیجه آزمون IELTS

وقتی در آزمون شرکت کنید نتیجه آن نهایتا طی دو هفته اعلام خواهد شد. در صورتی که در آزمون کامیپوتری شرکت کنید، نتیجه آزمون بین ۵ تا ۷ روز اعلام می‌شود. در آزمون کاغذی، شما نتیجه را ۱۳ روز کاری پس از تاریخ آزمون دریافت خواهید کرد.

نمره آیلتس

سیستم نمره‌دهی در آیلتس بسیار خاص است که شما باید با آن آشنایی پیدا کنید. به‌طور کلی نمره این آزمون از ۱ تا ۹ است. هر چقدر که نمره شما در آیلتس بیشتر باشد، به همان نسبت نیز ارزش مدرک شما نیز بالاتر خواهد رفت. هر کدام از مهارت‌های زبانی به‌صورت جداگانه نمره‌دهی می‌شوند. در نهایت از تمامی مهارت‌ها نمره میانگین گرفته می‌‌شود که نمره کل شما را مشخص خواهد کرد. معمولا هر دانشگاه یا موسسه‌ای یک نمره مشخص از ایلتس را می‌پذیرد. به همین دلیل شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا حداکثر نمره ممکن را به دست آورید.

معمولا نمره ۶ به بالا توسط اکثر دانشگاه‌ها پذیرفته می‌شود؛ با این حال برخی از دانشگاه‌ها در مقاطع بالاتر نمره بیشتری را می‌پذیرند که شما حتما باید به این مورد دقت داشته باشید. گرفتن نمره خوب در آزمون IELTS بدون شک نیازمند تلاش زیادی است. به همین جهت شما باید مراحل آمادگی برای این آزمون را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید تا به چیزی که دوست دارید دست پیدا کنید. برای اینکه بتوانید ثبت‌نام و پرداخت‌ هزینه در این آزمون را آسان‌تر انجام دهید، حتما از خدمات ویژه سایت کافه ارز نیز بهره ببرید.

 نتیجه آزمون IELTS

نحوه محاسبه نمرات در آزمون IELTS

این آزمون برای ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی متقاضیان در سطوح مختلف طراحی شده است. امتیاز نهایی آزمون شما ترکیبی از امتیازات به دست آمده از چهار بخش است. به هر یک از بخش‌ها ۱ تا ۹ امتیاز اختصاص داده شده و امتیاز نهایی شما هم عددی بین ۱ تا ۹ خواهد بود. در آزمون IELTS مقیاس امتیازدهی نیم نمره‌ای هم لحاظ می‌شود. به عبارتی، امتیاز شما می‌تواند ۶ یا ۶.۵ باشد.

مقیاس سنجش متقاضی با توجه به نمرات آزمون

اعتبار نتیجه امتحان آیلتس، دو سال است. شرکت در این آزمون درهای ورود به بیش از ۱۰۰۰۰ سازمان در ۱۴۰ کشور دنیا را به روی شما باز می کند. این سازمان‌ها شامل نهادهای حرفه‌ای، مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها است. این آزمون به طور شفاف نحوه استفاده شما از زبان انگلیسی را در کار، تحصیل و زندگی روزمره ارزیابی می‌کند. اما شاید برای شما سوال باشد که هر زبان آموز پس از دریافت امتیازات و نمرات خود در چه جایگاه مهارت زبانی قرار دارد؟

در اینجا به تفکیک نمره جایگاه مهارت زبانی هر سطح را مشخص کردیم:

 • امتیاز ۹: تسلط کاربردی کامل بر زبان
 • امتیاز ۸: تسلط کاربردی کامل بر زبان با اشتباهات کم و غیر سیستماتیک
 • امتیاز ۷: تسلط کاربردی بر زبان با وجود اشتباهات و عدم درک صحیح در برخی از موقعیت‌ها
 • امتیاز ۶:‌ توانایی درک و استفاده از زبان نسبتا پیچیده به ویژه در موقعیت‌های آشنا
 • امتیاز ۵:‌ تسلط نسبی به زبان، توانایی درک معنای کلی در بیشتر موقعیت‌ها با وجود اشتباهات بسیار زیاد
 • امتیاز ۴:‌ مشکلات زیاد در درک و بیان. عدم توانایی در استفاده از زبان پیچیده
 • امتیاز ۳: فقط توانایی درک معنای عمومی در موقعیت‌های بسیار آشنا و وقفه‌های مکرر در حین گفتگو
 • امتیاز ۲:‌ مشکلات بسیار در درک انگلیسی گفتاری و نوشتاری
 • امتیاز ۱:‌ عدم توانایی استفاده از زبان به جز چند کلمه ساده

آخرین تغییرات IELTS در سال 2023

آخرین تغییرات IELTS در سال 2023

از ابتدای مارس سال 2023، شرکت کنندگان در این آزمون می‌توانند برای بهبود نمرات خود، آزمون IELTS One Skill Retake را انتخاب کنند. در گذشته، دانش‌آموزانی که می‌خواستند نمرات خود را بهبود بخشند، باید در کل آزمون برای همه مهارت‌ها (صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن) دوباره شرکت می‌کردند. اما در حال حاضر این امکان برای زبان آموزان مهیا شده که فقط همان مهارتی که می‌خواهند ارتقا بدهند، مورد سنجش قرار بدهند.

پرداخت هزینه آزمون آیلتس

امروزه تعداد زیادی از افراد به دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستند و راه‌های زیادی را برای این کار امتحان می‌کنند. به همین جهت شما می‌توانید که با تمرین و پشتکار زیاد این مدرک را به دست بیاورید. در حال حاضر شما برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان به این مدرک بین‌المللی نیاز خواهید داشت. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش به وجود آمده است، شما این امکان را خواهید داشت که به راحتی پرداخته هزینه ثبت نام آیلتس را انجام دهید. به خاطر اعتبار بالایی که در این مدرک وجود دارد‌، حتما به فکر پرداخت هزینه شرکت در امتحان آیلتس باشید تا بعد از آن به راحتی بتوانید کارهای مهاجرت خود را پیش ببرید.

به دلیل دغدغه‌های زیاد در پرداخت هزینه آزمون ielts، شما این فرصت را خواهید داشت که به راحتی ثبت‌نام خود را در این باره انجام دهید. ذکر این نکته ضروری است که در سایت کافه ارز بهترین خدمات درباره پرداخت هزینه آزمون ایلتس ارائه شده است که شما می‌توانید از این فرصت طلایی به نفع خود استفاده کنید. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که سایت کافه ارز خدمات خود را به صورت اتوماتیک ارائه می‌کند پس حتما کارهای مربوط به پرداخت ارزی را به این صرافی بسپارید.

در حال حاضر شما می‌توانید که با استفاده از سایت کافه ارز هزینه‌های خود در این بخش را به‌صورت مستقیم پرداخت نمایید پس به هیچ وجه نگران نباشید. همچنین شما در صورت لزوم می‌توانید که سایر خدمات مالی را نیز با بهترین شرایط ممکن دریافت کنید پس حتما این فرصت مهم را غنیمت بشمارید و پرداخت هزینه ثبت نام ielts را به آسان‌ترین شکل انجام دهید.

هزینه آزمون IELTS

نتیجه:

آزمون آیلتس بدون شک یکی از مهم‌ترین آزمون‌هایی است که در زمینه زبان انگلیسی ارائه می‌شود. با این حال افراد باید برای پذیرفته شده در آن راه‌های زیادی را امتحان کنند و آموزش لازم را ببینند. در صورتی که تصمیم شما برای ثبت‌نام این آزمون جدی است، باید حتما هزینه‌ای که در این قسمت وجود دارد را به‌صورت کامل پرداخت نمایید. از همین رو شما برای پرداخت هزینه ازمون آیلتس، راه‌های زیادی خواهید داشت که می‌توانید از هر کدام آن‌ها به‌صورت ویژه استفاده کنید. خوشبختانه راه‌های مناسبی برای پرداخت هزینه امتحان آیلتس وجود دارد که شما می‌توانید از این شرایط مناسب به سود خود استفاده کنید.

سایت کافه ارز برای ثبت نام آزمون های بین المللی وارد عمل شده است و پرداخت هزینه آیلتس را با مناسب‌ترین قیمت و شرایط ممکن انجام می‌دهد. در صورتی که شما به دنبال یک راه آسان و سریع برای پرداخت هزینه ‌ی ازمون آیلتس هستید، بهتر است که درخواست خود را در سایت کافه ارز وارد کنید تا در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود. با توجه به شرایط ویژه‌ای که در این قسمت وجود دارد، حتما سعی کنید که از بهترین راه‌ها برای پرداخت هزینه آزمون ایلتس بهره ببرید.

5/5 - (7 امتیاز)

نویسنده

تیم تحریریه کافه ارز نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *