logo کاقه ارز

تلگرام یک برنامه پیام رسان فوری محبوب است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود. ربات های تلگرام برنامه هایی با الهام از هوش مصنوعی هستند که می توانند عملکردهای زیادی را ارائه دهند. مانند ارسال اطلاعات مربوط به آب و هوا یا مقالات خبری مفید، یادآوری برنامه، پخش آهنگ، ایجاد لیست های انجام شده و موارد دیگر. چنین ربات هایی در تلگرام کار می کنند. برنامه پیام رسان فوری محبوب است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان استفاده می شود. امنیت تلگرام بسیار بالا است. کاربران می توانند رمزگذاری نهایی را فعال کرده و از طریق چت های مخفی ارتباط برقرار کنند. ربات ها به عنوان برنامه های شخص ثالث برای اجرای در محیط Telegram به طور فزاینده ای محبوب می شوند. برای آشنایی بیشتر با ربات های تلگرام با کافه ارز همراه باشید.

آشنایی با ربات های تلگرام

ربات ها پس از آنكه تلگرام از API ربات جدید تلگرام در سال 2015 خبر داد، شروع به ظهور كردند. این امر به اشخاص ثالث اجازه می دهد تا ربات هایی ایجاد کنند که از این برنامه پیام رسانی به عنوان رابط اصلی آنها استفاده شود. بسیاری از توسعه دهندگان با API ارائه شده آزمایش های زیادی انجام دادند تا ربات های منحصر به فردی را برای اهداف مختلف تولید کنند. به طور خلاصه، رباتهای Telegram برنامه هایی هستند که برای انجام وظایف خاص، دنبال کردن دستورالعمل ها و تعامل با کاربران تنظیم شده اند. رباتها در داخل محیط تلگرام اجرا می شوند و نیازی به مراحل نصب اضافی ندارند.

با استفاده از ربات ها، افراد می توانند عملکرد تلگرام را ارتقا بخشند. به عنوان مثال، می توانید اعلان های روزانه خود را به دوستان خود ارسال کنید، یادآوری هایی را برای خود تنظیم کنید، پیام ها را ترجمه کنید، هشدارهای مربوط به هوا را دریافت کنید، بازی کنید و موارد دیگر نیز وجود دارند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک ربات را در گپ یا کانال خود جاسازی کنید. چطور می تونی این کار رو بکنی؟ این روش بسیار شبیه اضافه کردن یک دوست به گفتگوی شماست و فقط چند ثانیه طول می کشد.

با کلیک بر روی جستجوی تلگرام و تایپ کردن نام خاص یک ربات می توانید به راحتی ربات ها را پیدا کنید. معمولاً سازندگان ربات ها محصولات و نحوه کار خود را معرفی می کنند.

ربات های تلگرام

امنیت ربات های تلگرام

در حالی که تلگرام انعطاف پذیری و اقدامات امنیتی بالایی ارائه می دهد، متخصصان نگران این هستند که آیا ربات های تلگرام از همین الگوی پیروی می کنند. وقتی یک ربات اضافه می کنید، از رمزگذاری استانداردی که این برنامه پیام رسانی فوری در پی دارد استفاده نمی کند. بنابراین، گپ ها و کانال هایی که ربات ها را تعبیه می کنند، امنیت ضعیف تری دارند. متخصصان فاش كردند كه رباتها از پروتكل استاندارد MTProto كه استانداردي براي رمزگذاري پيامها در تلگرام است ، تبعيت نمي كنند. در عوض، آنها از پروتکل (TLS (Transport Layer Security استفاده شده در رمزگذاری وب HTTPS استفاده می کنند. بنابراین، وقتی رباتها را به چت اضافه می کنید، ناخودآگاه رمزگذاری پیامهای خود را ضعیف می کنید.

معرفی محبوب ترین ربات های تلگرام

اگر نیاز به تضمین 100٪ امنیت در گپ های خود دارید، بهتر است از استفاده ربات های تلگرام خودداری کنید. با این حال، اگر هنوز هم احساس نیاز به ربات های تلگرام را دارید، می توانید از ربات های معرفی شده در این مقاله استفاده کنید.

1- ربات Gamee

Gamee یکی از بهترین ربات های تلگرام است که به افراد اجازه می دهد بازی کنند، دوستان خود را به چالش بکشند و نمرات را با یکدیگر مقایسه کنند. کاربران می توانند با تعامل مستقیم با ربات یا فعال کردن آن در گپ، بازی را شروع کنند. به سادگی gamee یا gamebot را تایپ کنید و برای یافتن یک بازی شروع به جست و جو کنید.
یکی از بهترین ویژگی ها این است که شما قادر خواهید بود با دوستان خود به رقابت بپردازید. دارندگان تلگرام اصرار دارند که ایجاد بازی برای برنامه پیام رسانی فوری خود بسیار آسان و سریع است. به عنوان مثال، ایجاد برخی از بازی های پازل فقط چند ساعت طول می کشد.

2- ربات Spotybot

Spotybot یکی از رباتهای تلگرام است که به شما امکان می دهد موسیقی موجود در این برنامه پیام رسانی را گوش دهید. همچنین می توانید آهنگ و متن آهنگ را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بسیاری از ربات های مشابه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اما این ربات یکی از محبوب ترین برنامه های مربوط به موسیقی است.

ربات های تلگرام

3- ربات های تنظیم یادآوری و هشدار

Alert bot یک برنامه برای تنظیم هشدارها یا اعلان ها برای حساب Telegram است. کاربران از این راه حل سریع و آسان برای تنظیم یادآوری استفاده می کنند.

Skeddy bot گزینه ای عالی برای تنظیم یادآوری و سازماندهی یادداشت های شما است. شما می توانید هدف یادآوری را بیان کنید.  برای افراد فراموشکار، این ربات می تواند تضمین کند که آنها همیشه در صدر برنامه های خود خواهند بود.

4- ربات Gif

ربات GIF به شما اجازه می دهد به اضافه کردن فایل های gif برای چت بپردازید. به عنوان مثال، می توانید gif را تایپ کنید و یکی از گزینه های تولید شده gif را انتخاب کنید. روی gif مورد نظر برای ارسال ضربه بزنید و gif بلافاصله در گپ ظاهر می شود.

5- ربات Yandex.Translate

Yandex.Translate یکی از بهترین رباتهای چت تلگرام برای ترجمه پیام به زبانهای دیگر است. اگر در حال گفتگو با افراد کشورهای مختلف هستید و برقراری ارتباط با آنها دشوار است، می توانید از Yandex.Translate بخواهید که به جای آن ترجمه کند. البته، کیفیت آن همیشه ممکن است درجه یک نباشد، اما ترجمه های آن با گذشت سالها بسیار بهبود یافته است.

6- ربات MoviesTracker

ربات MoviesTracker یک برنامه کاربردی برای پیدا کردن اطلاعات در مورد فیلم به طور مستقیم از IMDB است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که عنوان فیلم را تایپ کنید و مطالب مرتبط در رابط تلگرام برای شما ارائه می شود.

7- ربات GitHub

ربات گیتهاب یک برنامه طراحی شده برای مدیریت اطلاعیه از گیتهاب به طور مستقیم از رابط تلگرام است. می توانید در مورد موضوعات نیز اظهارنظر کنید. این ربات که هنوز هم بسیاری از اشکالات را داشته و عوارض غیرضروری در نحوه برخورد با محتوای GitHub ایجاد می کند. با این حال، این یک ربات مناسب است، اما ویژگی های جدید می تواند آن را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

ربات های تلگرام

8- ربات های رای دهی

صدای رای گیری یکی از رباتهای تلگرام است که به شما امکان می دهد نظرسنجی ایجاد کنید و از آنها در کانالها یا چت استفاده کنید شما با برقراری ارتباط با ربات از طریق دنباله ای از سوالات آماده شده، این نظرسنجی را ایجاد خواهید کرد. سپس، باید مکالمه را باز کنید، vote را تایپ کنید و نظرسنجی را که می خواهید وارد کنید انتخاب کنید.

9- ربات Vootic 

ربات Vootic  برنامه ای است که پیام های صوتی را به متن تبدیل می کند. بنابراین، می توانید به راحتی پیام هایی را برای نوشتن ارسال کنید. 

10- ربات های تلگرام برای محافظت

Shieldy  یکی از ربات های تلگرام است که هدف آن محافظت از کاربران از اسپم است. هنگامی که شخص جدیدی به گروه می پیوندد، ربات Shieldy او را مورد بررسی قرار خواهد داد. اگر آنها نتوانند مشروعیت خود را ثابت کنند، ربات به طور خودکار آنها را بیرون می کند.

ربات LittleGuardian برنامه ای است که در برابر گرفتن برنامه های نامناسب و یا نرم افزارهای مخرب از کاربران محافظت می کند. بنابراین، این ربات تضمین می کند که شما ویروس ها، اسپم یا پرونده های خطرناک دریافت نکنید. علاوه بر این، سازندگان ربات LittleGuardian به طور فعال مشکلات را برطرف کرده و به روزرسانی های جدیدی را برای بهبود محصول خود منتشر می کنند.

نتیجه کلی درباره ربات های تلگرام


به طور کلی ربات های تلگرام به شما کمک می کنند بسیاری از کارها را انجام دهید بدون اینکه هرگز از محیط این برنامه پیام رسانی خارج شوید. ادغام بسیاری از کارکردها یک ویژگی عالی است، اما نمی توان خطرات امنیتی احتمالی ناشی از استفاده از رباتها را نادیده گرفت. با این حال، سازندگان تلگرام خطر بالقوه ناشی از رباتها را به عنوان یک چیز جزئی نشان می دهند. بنابراین، بهتر است هنگام بارگیری برنامه های کاربردی از منابع ناشناخته، بیشتر دقت کنید.

کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.