logo کاقه ارز

رتبه الکسای شما تخمینی از میزان محبوبیت سایت شما نسبت به سایر سایت ها است. رتبه الکسا به این سوال پاسخ می دهد: در مقایسه با تمام سایت های دیگر، سایت من چگونه کار می کند؟ توجه داشته باشید که از آنجا که رتبه یک اندازه گیری نسبی است، رتبه سایت شما نه تنها به ترافیک آن سایت بستگی دارد، بلکه به تغییر در ترافیک سایت های دیگر نیز بستگی دارد.

الکسا یک سایت بین المللی تحلیل سایت است که در سال 1996 تأسیس شد. سه سال بعد آمازون شرکت الکسا را خریداری کرد و تاکنون، مالکیت این شرکت را در اختیار داشته است. الکسا پیشگام جهانی در تحلیل سایت می باشد. رتبه الکسا معیار محبوبیت وب سایت است. اگر می خواهید در شغل خود موفق شوید مهم است که عملکرد وب سایت خود را پیگیری کنید. الکسا یک معیار مهم برای محک زدن سایت شما در برابر رقبا است. رتبه الکسا با استفاده از یک روش اختصاصی که ترکیبی از ترافیک سایت و میزان بازدید کننده را در طی سه ماه گذشته محاسبه می کند، بدست می آید.

چگونه می توانیم رتبه الکسا سایت خود را ببینیم


بررسی رتبه alexa وب سایت شما بسیار ساده است. کافی است به سراغ بررسی رتبه رسمی الکسا بروید ، نشانی اینترنتی سایتی را که می خواهید تاپ کرده و رتبه آن را مشاهده کنید. هم چنین می توانید هم زمان رتبه چند سایت را بررسی کنید و یا رتبه دو سایت را با یکدیگر مقایسه کنید.

رتبه بندی ترافیک الکسا چگونه کار می کند

رتبه alexa بر اساس دو مجموعه داده مختلف است. مورد اول تعداد کل بازدید کنندگان منحصر به فرد به یک وب سایت خاص است. دوم تعداد کل بازدیدهای صفحه است. دو معیاری که بسیار ساده و در عین حال با ارزش هستند.

الکسا در طی 3 ماه گذشته میانگین بازدید کنندگان روزانه از صفحه هر سایت را برآورد می کند. سایتی که بیشترین ترکیب از بازدید کنندگان و بازدید از صفحه را در طی 3 ماه گذشته دارد، در رتبه شماره یک قرار گرفته است. سایت با کمترین امتیاز در جایی حدود 30 میلیون قرار دارد. هرچه رتبه الکسا پایین تر باشد ،وب سایت محبوب تر است. در واقع معیار اصلی سایت الکسا این است که اگر تعداد بازدیدکنندگان سایت شما زیاد باشد و هر بازدید کننده زمان زیادی را در سایت شما سپری کند احتمالا سایت باارزشی دارید.

رتبه الکسا

اگر در طول روز چندین بار یک صفحه را باز کنید، سیستم آن را یک بار حساب می کند. به عبارت دیگر، شما قادر نخواهید بود چندین بار روی همان صفحه کلیک کنید و بدین ترتیب تعداد نمایش را افزایش دهید. این یک روش عالی برای جلوگیری از افزایش آمار مصنوعی کاربر است. شما می توانید نوار ابزار الکسا را برای مرورگر گوگل کروم خود نصب کنید تا به شما امکان دهد در هر زمان رتبه بندی سایت خود را بررسی کنید.

آیا رتبه الکسا دقیق است

اگرچه رتبه الکسا می تواند راهی مناسب برای مقایسه عملکرد وب سایت در برابر سایر باشد، اما آمار الکسا لزوما دقیق ترین نیست. در حقیقت اشخاص alexa را در با گوگل آنالیتیکس مقایسه کرده اند و به این نتیجه می رسند که الکسا چندان دقیق نیست. این احتمالاً به این دلیل است که گوگل پوشش بسیار گسترده تری نسبت به الکسا دارد، زیرا هر کسی نوار ابزار alexa را برای ردیابی نصب نخواهد کرد.

خرید اکانت پریمیوم alexa از طریق کافه ارز

الکسا مجموعه ای از اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. برای داشتن جزئیات بیشتر از سایت خود و رقبا می بایست اکانت پریمیوم را تهیه نمایید. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشد. می توانید اکانت پریمیوم را از طریق پی پال یا ویزا مستر کارت خریداری کنید.

  • لیست کامل بک لینک ها
  • بازدید ها بر اساس منطقه جغرافیایی
  • مقایسه و بررسی سایت ها بر اساس پارامتر های مختلف
  • لیست کلملت کلیدی سایت
  • تاریخچه کامل 3 سال گذشته
  • مشاهده میزان ورودی از موتورهای جستجو

کافه ارز مفتخر است تا در کمترین زمان ممکن نسبت به خرید اکانت alexa برای شما اقدام کند. کافی است تا در این سایت ثبت نام کنید و اطلاعات اکانت خود را اعلام نمایید. کارشناسان ما به سرعت پرداخت شما را انجام خواهند داد. کافه ارز ارائه دهنده ی خدمات پرداخت 24 ساعته و اتوماتیک با کادری با سابقه در خدمت شماست.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.