کاقه ارز

Vantage FX یک رهبر در میان کارگزاران فارکس استرالیا است. و به معامله گران امکان دسترسی به بازارهای فارکس، Cryptocur ارز، شاخص ها، کالا و CFD های سهام را می دهد. در ادامه مقاله با کافه ارز همرا باشید.

Vantage FX چیست؟

این شرکت به عنوان یک کارگزار امن است. و فارکس که دسترسی بسیار شفاف به بازارها دارد. به رسمیت شناخته شده است. Vantage FX در سال 2009 با بنیانگذاران متشکل از یک تیم بسیار متخصص و دارای تجربه در زمینه فناوری، فارکس و امور مالی تأسیس شد. هدف پشت Vantage FX کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف مالی با ارائه بسترهای تجاری قدرتمند است. دسترسی به بازار شفاف فارکس، خدمات به مشتریان برنده جوایز و سرعت اجرای استثنایی بود. Vantage FX در ارائه خدمات بهتر و دسترسی به بازارهای فارکس نسبت به رقبا، هم برای معامله گران خرده فروشی و هم حرفه ای، افتخار می کند. علاوه بر این، Vantage FX تلاش می کند تا پیشنهادات خود را ارتقا بخشد و از لحاظ خدمات برتری خود را در رقابت حفظ کند.

 Vantage FX

هشدار در تجارت


مشتقات تجاری و فارکس خطر بالایی را برای سرمایه شما به همراه دارند. و فقط باید با پولی که می توانید از دست بدهید، معامله شوند. اطمینان حاصل کنید که قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت، اسناد را در صفحه حقوقی ما (از جمله FSG ، PDS و شرایط و ضوابط) بخوانید و به دنبال مشاوره مستقل هستید تا خطرات آن را به طور کامل بشناسید. اطلاعات موجود در این وب سایت فقط دارای ماهیت کلی است. و مشاوره بدون در نظر گرفتن اهداف، وضعیت مالی یا نیازهای شما تهیه شده است.

اعتماد و شفافیت Vantage FX

Vantage FX شفافیت را در اولویت قرار می دهد. به ویژه با توجه به اینکه صنعت فارکس غالباً ابری است. به همین دلیل، این شرکت فراتر از آن فراتر رفته و اطمینان حاصل می کند. که برای رفع نیازهای مشتری و ارائه خدمات قابل اعتماد و استثنایی، کاملاً در دسترس است. علاوه بر این، Vantage FX معتقد است که باید اعتماد کسب کرد. چیزی که شرکت احساس می کند. به تمایز آن از رقبا کمک می کند برای به دست آوردن این اعتماد، Vantage FX همیشه به طور فعال باعث تقویت صداقت و اخلاق می شود و بهترین خدمات ممکن را ارائه می دهد.


Vantage FX همچنین بر حفظ شهرت خود در ارائه صداقت تمرکز دارد. برای انجام این کار، شرکت با منافع مشتری مطابقت دارد، بنابراین همه به همان هدف عمل می کنند. در عین حال، این شرکت همچنین خود را کاملاً پاسخگوی پیشنهادات خود می داند، که به Vantage FX اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کند که هیچ وقت استانداردهای دقیق خود را به خطر نمی اندازد.

مزایای Vantage FX

هنگام ایجاد خدمات خود، Vantage FX از خود پرسید که معامله گران از یک واسطه فارکس چه می خواهند. براساس این سؤال، این انتخاب كرد كه چه چیزی را شامل شود و چه ارزشها یا ویژگیهایی را برای رسیدن به آن جستجو كند.
Vantage FX با تنظیم قوی شفاف است. به مشتریان امکان می دهد تا روی سیستم عامل های قدرتمند MetaTrader 4 و MetaTrader 5 تجارت کنند و اجرای معاملات سریع رعد و برق را ارائه می دهند.

 همچنین این امکان را برای تجارت فارکس، کالاها، ارزهای رمزنگاری و شاخص ها فراهم می کند. Vantage FX دارای انتشار خام ECN از 0/0، تبلیغات اختصاصی FX را ارائه می دهد. دارای حداکثر 500: 1 است و جوایز متعددی نیز کسب کرده است. هیچ تضادی در مورد منافع وجود ندارد زیرا معامله گران اجرای STP / ECN واقعی را انجام می دهند که شامل یک میز معامله نمی شود. علاوه بر این، Vantage FX خود را به استفاده از ارائه دهندگان نقدینگی برتر رهنمون می کند تا مشتریان به استخرهای نقدینگی عمیق نهادی دسترسی داشته باشند.

 Vantage FX

مجوزها و تنظیم کننده ها

Vantage FX توسط ASIC (کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا) به عنوان یک کارگزار پیشرو در خارج از کشور استرالیا تنظیم می شود. به این ترتیب، شرکت بالاترین استانداردها را برای رعایت و تنظیم از ASIC پشتیبانی می کند.
به عنوان بخشی از آیین نامه ASIC، مشتریان Vantage FX می توانند به لطف بیمه خسارت حرفه ای که کار انجام شده توسط کارمندان، نمایندگان و نمایندگان مجاز وینتج فکس را انجام می دهد، راحت باشند.
Vantage Global Prime Pty Ltd CAN 157 768 5661 دارای Vantage FX Pty Ltd CAN 140 903 886 بعنوان نماینده مجاز (با شماره 343547). علاوه بر این، Vantage Global Prime توسط ASIC تنظیم و مجاز است. و دارای مجوز خدمات مالی استرالیا AFSL 428901 است.

استانداردهای این شرکت

استانداردهای مورد استفاده این شرکت به دلیل تنظیم ASIC از آن پیروی می کند. یک معیار نظارتی در سطح جهان محسوب می شود و اعتماد به نفس زیادی به مشتری می بخشد. علاوه بر این، KPMG به شدت وینتج فکس را مورد بازرسی قرار می دهد. KPMG شبکه ای با ماهیت جهانی است که شامل شرکت های حرفه ای می باشد. که خدمات حسابرسی و همچنین خدماتی با ماهیت مشورتی و مالیاتی ارائه می دهند.
KPMG هر ساله گزارش های مالی وینتج فکس و مجوز خدمات مالی استرالیا را مورد بازرسی قرار می دهد.  

 Vantage FX

علاوه بر این، KPMG بررسی های سه ماهه کنترل های مربوط به پول مشتری را انجام می دهد. و کلیه بررسی ها و ممیزی ها مطابق با استانداردهای حسابرسی و اطمینان استرالیا انجام می شود.
علاوه بر این، وینتج فکس تمام وجوه مشتری را در یک حساب اعتماد که بانک ملی استرالیا در آن دارد. تفکیک می کند.  این امر امکان محافظت بیشتر از وجوه را فراهم می کند. زیرا بانک ملی استرالیا دارای رتبه AA است. و در بین چهار موسسه بزرگ مالی در کشور قرار دارد. همچنین به طور مداوم در بین 20 بی خطرترین بانک جهان قرار دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *