Nicecoin صندوق سرمایه گذاری نایس کوین با نام تجاری nicecoin فعالیت خود را با هدف معامله گری و پرداخت سود دوره ای را آغاز کرده است. این صندوق بر اساس ارزهای دیجیتال و پول ملی اقدام به معاملات در سهام, ارزهای دیجیتال و فارکس می نماید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

اعتبار و امنیت سایت nicecoin چگونه است؟

استراتژی به کار گرفته شده در مجموعه nicecoin سود کمتر در مقابل ریسک کمتر می باشد و از همین رو مجموعه نایس کوین رتبه اول کم ریسک ترین سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده است. از سوی دیگر شما می توانید اطلاعات مدیریت سایت،حساب ها، شماره تماس، آدرس و حد سود و ضرر معاملات را در قسمت معرفی مجموعه به دست آورید. همچنین با مراجعه به ساپورت می توانید اطلاعات سهام های موجود شرکت در دوره ی جاری را دریافت کنید. البته می توانید با مشاهده حساب های معاملاتی از کسب سود های مجموعه مطلع شوید.

سرمایه گذاری در سایت nicecoin بیشتر در چه مواردی هست؟

سرمایه وارد شده به سایت nicecoin بعد از تحلیل بازار به دست معامله گران در آن حوزه سپرده میشود. در حال حاضر بیشتر سرمایه در خرید سهام شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته است. ارز های دیجیتال نیز توسط دو گروه معامله گر در بورس و ترید ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار گرفته است. شما میتوانید در صفحات مربوط به هر ارز در سایت nicecoin ریز استفاده از اون ارز رو مشاهده کنید.

آیا سودی که در Nicecoin داده میشود قطعی و دائمی می باشد؟

خیر. در سایت Nicecoin سود به صورت علی الحساب در 30 ام ماه محاسبه و پرداخت می شود. و نسبت به شرایط و سود بازار ممکن است تغییر کند.

nicecoin

آیا امکان ثبت دو اکانت توسط یک فرد در سایت نایس کوین وجود دارد ؟

از آن جا که Nicecoin خود را موظف به اجرای قوانینی از بابت جلوگیری از پولشویی یا فیشینگ میدانیم حساب هایی که اقدام به فریب و نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران نمایند را به سرعت مسدود و به مراجع قضایی ارجاع می دهیم.

آموزش ثبت نام و سرمایه گذاری در Nicecoin

مراحل ثبت نام و سرمایه گذاری در سایتNicecoin برای کسب سود به شرح زیر می باشد:

1. ثبت نام از طریق لینک عضویت

از طریق گوگل وارد سایت شوید و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

2. فیلد های ثبت نام را تکمیل کنید.

در سایت Nicecoin تمامی فیلد ها به فارسی نوشته شده است. به راحتی اطلاعات لازمه را وارد کنید و سپس ایمیلی که برای شما ارسال می شود را تایید کنید.

3. شارژ و انتخاب پلن برای سرمایه گذاری

پس از وارد شدن در سایت Nicecoin از منو بالا پلن کاربری را انتخاب نموده و از منو سمت چپ بر روی فعال سازی پلن های سرمایه گذاری کلیک کنید حال بسته به نحوه پرداخت ارز مورد را انتخاب کنید و مراحل را پیش ببرید.

4. برداشت سود

برداشت ها 30 ام هر ماه به حساب شما واریز خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *