کاقه ارز

بهینه سازی وب سایت وردپرس برای موتورهای جستجو عامل اصلی رشد کسب و کار شما و ایجاد اقتدار به صورت آنلاین است. در حال حاضر کاربران WordPress می توانند از بیش از صد افزونه SEO طراحی شده برای بهبود قابلیت جستجو استفاده کنند. اما افزونه Yoast SEO رایگان در صدر این لیست قرار دارد. Yoast SEO باعث می شود سایت شما از بالاترین استانداردهای فنی سئو استفاده کنید . همچنین این ابزار را به شما می دهد تا محتوای سایت خود را به بالاترین استانداردهای سئو و خوانایی کلی برسانید. در ادامه کافه ارز به چگونگی استفاده از یوست سئو در ساخت بهترین وبسایت می پردازد.

انواع اشتراک یوست سئو (Yoast seo)

Yoast SEO Premium

اگر مجبورید URL های زیادی را تغییر مسیر دهید پسوند Yoast SEO Premium ممکن است ارزشمند باشد. این نرم افزار دارای یک مدیریت تغییر مسیر عالی است که به شما امکان می دهد مسیرهای تغییر مسیر را از پرونده .htaccess خود وارد کنید. سپس تغییر مسیرها را روی پرونده .htaccess خود بنویسید. نوع تغییر مسیر مورد نظر خود را انتخاب کنید. به علاوه ابزارهای بیشتری برای کمک به ایجاد آسان تر تغییر مسیرها دارد. همچنین اگر هنوز سؤالی در مورد نحوه استفاده از SEO Yoast دارید به 13 فیلم آموزشی مختلف دسترسی خواهید داشت.

ویدئو SEO

اگر سایت شما محتوای ویدیویی زیادی دارد افزونه Video SEO می تواند به شما در ارائه اطلاعات مورد نیاز موتورهای جستجو کمک کند. ویدیو سئو به فهرست بندی محتوای ویدیویی شما کمک می کند تا بتوانید به طور بالقوه نتیجه اسنیپت SERP را بدست آورید. نتایج اسنیپت عالی به سختی حاصل می شود. استفاده از افزونه Video SEO تضمین نمی کند که سایت شما نتایج اسنیپت عالی را کسب کند. اما اگر گوگل تصمیم بگیرد محتوای شما شایسته است این افزونه می تواند به شما کمک کند تا یکی از این نتایج را بدست آورید.

اخبار SEO

آیا سایت شما روی محتوای خبری متمرکز است? در این صورت برنامه افزودنی SEO News به شما در بهینه سازی سایت خود در نمایش نتایج Google News کمک می کند. این گزینه به طور مستقیم سایت شما را به Google News ارسال نمی کند. اما به شما در بهینه سازی سایت خود به روشی کمک می کند تا بتوانید به آنجا بروید.

آیا به افزونه SEO نیاز دارید؟

بهینه سازی موتور جست و جوی موفقیت آمیز از اضافه کردن کلمات کلیدی مربوط به محتوای سایت شما را درخواست می کند. یوست سئو در هر قسمت از سایت کلمات کلیدی و سایر ویژگی هایی را بررسی می کنند که می توانند آن را به بالای صفحه نتیجه جستجو سوق دهند. توضیحات متا، برچسب عنوان، آدرس های اینترنتی، ساختار سایت و بسیاری از عناصر دیگر نیز در برابر الگوریتم فعلی موتور جستجوگر فهرست بندی می شوند تا کیفیت سایت مشخص شود. مدیریت همه این عناصر به صورت دستی می تواند بسیار وقت گیر و ناکارآمد باشد.

Yoast seo

بعضی از سایت ها مانند وبلاگ های شخصی به جستجوی زیاد نیاز ندارند. اما اگر سایت تجاری یا حرفه ای شما به بازدید بالا نیاز دارد مهم است که آن را تا حد امکان در دسترس قرار دهید. بهینه سازی یک سایت بدون کمک افزونه ها امکان پذیر است. کاربران وردپرس با تجربه قابل توجهی در توسعه می توانند با استفاده از کد اصلی سایت برای ایجاد ویژگی های سئو کار کنند. اما افزونه هایی مانند Yoast می توانند سایت وردپرس شما را در هر دو سطح جهانی و خاص محتوا، بهینه کنند تا آن را تا حد امکان در نتیجه جست و جو به بالای صفحه ببرند. به همین دلایل Yoast یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای وبلاگ ها و دارندگان مشاغل کوچک است.

نحوه راه اندازی یوست سئو (Yoast seo)

افزونه Yoast SEO را با یک کلیک از صفحه افزونه های سایت خود به راحتی نصب کنید. ” افزودن جدید ” را انتخاب کرده و Yoast را از فهرست افزونه WordPress انتخاب کنید. پس از اتمام نصب، روی ” نصب ” و سپس ” فعال سازی ” کلیک کنید. لیست جدیدی برای SEO در فهرست سمت چپ داشبورد شما ظاهر می شود. از اینجا می توانید تنظیمات Yoast SEO را سفارشی کنید. سپس عملکردهای خودکار را که می خواهید Yoast برای انجام آن تنظیم کنید را داشته باشید.

Yoast یک تنظیمات راه اندازی طولانی فراهم می کند که در هر مرحله برای ایجاد و شخصی سازی تنظیمات SEO Yoast شما به شما کمک می کند. اگر سایر افزونه های SEO را با Yoast جایگزین می کنید. ” Import ” را وارد کنید تا تنظیمات آنها به Yoast وارد شود. سپس می توانید آن افزونه های دیگر را غیرفعال یا غیرفعال کنید. تنظیمات Yoast را می توان هر زمان که سایت شما تکامل می یابد تغییر داد.

Yoast seo


هنگام تنظیم افزونه می توانید موارد زیر را انجام دهید:

  • کنسول جستجوی خود را از طریق تب ابزار Webmaster متصل کنید.
  • عنوان سئو و توضیحات متا را در بخش سئو ایجاد کنید.
  • نقشه های XML ایجاد کنید.
  • برای شخصی سازی هر بستر اجتماعی مانند Facebook ،Twitter ،Pinterest و Instagram، از تب اجتماعی استفاده کنید.

نتیجه گیری استفاده از یوست سئو (Yoast seo)

آیا شما در حال اجرای یک سایت تجاری کوچک هستید یا یک شرکت را برای یک شرکت بزرگ مدیریت می کنید. Yoast SEO ابزارهای ضروری را برای بهینه سازی هر سایت وردپرس میزبان برای حداکثر قابلیت جستجو فراهم می کند. افزونه Yoast SEO WordPress با وجود گزینه هایی برای ویرایش و مدیریت ویژگی ها از URL ها و پیوندهایی به محتوای فعلی و بایگانی سایت شما SEO را برای سایت وردپرس شما آسان می کند. حتی اگر چیزی در مورد کد نمی دانید. همیشه پیروی از بهترین شیوه های سئو مهم است. فراموش نکنید که Google Analytics را تنظیم کنید. از محتوای تکراری آگاه باشید. برای پرداخت افزونه یوست سئو می توانید از درگاه پی پال یا ویزا ستفاده نمایید. کافه ارز با ارائه خدمات 24 ساعته می تواند در انجام پرداخت یوست سئو کاربران عزیز را یاری نماید.به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *