آلپاری

آلپاری از جمله بروکرهای جهانی محبوب و بسیار شناخته شده‌ای به شمار می‌رود که از زمان راه‌اندازی خود تاکنون توانسته است در سطح دنیا به جایگاه‌های قابل‌توجهی دست یابد. بروکر الپاری باقابلیت‌های بی‌نظیر خود بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات فارکس به شمار می‌رود که در حال حاضر افراد بسیار زیادی نیز در این بستر فعالیت دارند. از مهم‌ترین قابلیت‌های ال پاری می‌توان به فراهم نمودن شرایط و بسترهای مناسب برای استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، اجرای سریع معاملات در فضایی امن و ارائه خدمات غیرقابل‌رقابت به کاربران و مشتریان اشاره نمود که همگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند.

تمام تلاش خاص صورت‌گرفته از سوی مدیران بروکر آلپاری فارکس موجب شده است تا این بروکر بتواند تمام نیازمندی‌های کاربران و مشتریان را در راستای انجام معاملات برآورده نموده و به آن‌ها کمک کند تا به‌عنوان یک معامله‌گر موفق در بازارهای جهانی ظاهر شوند. در حال حاضر آلپاری بیش از 2 میلیون کاربر دارد که در محیطی کاملا امن معاملات ارزی خود را انجام می‌دهند. تمام خدمات این شرکت را می‌توان در بیش از 15 کشور جهان دریافت نموده و از این مجموعه خدمات نهایت لذت را برد. برای استفاده از این بروکر، نیاز به پرداخت ارزی بین المللی خواهید داشت که برای ایرانیان با مشکلات زیادی همراه است. با استفاده از خدمات شارژ اکانت بروکرها در کافه ارز به آسانی می‌توانید نسبت به شارژ اکانت آلپاری اقدام کنید.

فهرست مطالب:

آلپاری فارکس چیست؟

آلپاری چیست؟ این بروکر (Alpari) را می‌توان به‌عنوان پلتفرمی در نظر گرفت که با هدف تحقق تجارت مالی آنلاین روی کار آمده است. این بروکر هم اکنون در سطح دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرد و از دارایی‌های مختلفی بهره‌مند است. در راستای بررسی تاریخچه پیدایش این بروکر لازم است بدانید که الپاری فارکس در سال 1998 روی کارآمد و با خدمات بی‌نظیر خود در حوزه تجارت‌های آنلاین توانسته است افراد بسیار زیادی را جذب خود سازد به‌گونه‌ای که هم اکنون بیش از 2 میلیون کاربر دارد.

بروکر الپاری
بروکر الپاری

افرادی که با بروکرها آشنایی ندارند ممکن است با این پرسش که بروکر چیست مواجه گردند. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که فعالیت آنلاین در بازارهای جهانی نیاز به بروکرها دارد تا شما به‌واسطه آن‌ها بتوانید راحت‌تر فعالیت‌های خود را ادامه دهید. در واقع می‌توان گفت این بروکرها تمام نیازمندی‌های شما را برای تحقق تجارت‌های آنلاین فراهم می‌سازند. در چنین شرایطی انتخاب بروکری از اعتبار بسیار بالایی برخوردار باشد، اهمیت بسیار زیادی می‌یابد و شما باید بتوانید از خدمات آن‌ها بیشترین بهره ببرید.

آلپاری فارکس (صرافی آلپاری) یکی از بهترین بروکرهای پیش روی شما است که کاملا قابل‌اعتماد و توانمند بوده و همین ویژگی‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا در حوزه‌های تجارت آنلاین به‌خوبی بدرخشید. ممکن است بپرسید اگر یک بروکر اعتبار بالایی نداشته باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که شما با عدم انتخاب یک بروکر امن و مورد اعتماد سرمایه‌های خود را تهدید خواهید نمود؛ چرا که احتمال ازدست‌رفتن آن‌ها افزایش قابل‌توجهی خواهد یافت.

بروکر آلپاری فارکس از جمله بروکرهایی است که شما می‌توانید بهترین همکاری را با آن برای سرمایه‌گذاری داشته باشید. شما می‌توانید به شیوه‌های خاصی فعالیت‌هایی همچون واریز و برداشت وجه را در این بروکر انجام داده و شرایطی بسیار عالی را تجربه کنید اما بایستی با مجموعه قوانین و شرایط این بروکر آشنا شوید و نکته‌ای که لازم است بدانید این است که عدم آشنایی با این قوانین می‌تواند ریسک معاملات شما را افزایش دهد.

به عبارت دیگر، ال پاری یکی از کارگزاران پیشرو فارکس در جهان است که خدمات تجارت آنلاین را در بازار ارز بین المللی ارائه می دهد. خانواده Alpari، شامل گروهی از شرکت‌ها است که به دلیل به‌وجود آوردن راه‌حل‌های نوآورانه تکنولوژیکی در سطح بین‌المللی شناخته می‌شوند. خانواده Alpari با بیش از 2 میلیون مشتری در بیش از 200 کشور جهان است. این شرکت خدمات خود را از 8 کشور مختلف با بیش از 10 زبان ارائه می‌دهد.

حساب آلپاری چیست؟

یکی از دلایل محبوبیت ال پاری در کشور ما پشتیبانی از زبان فارسی توسط این بروکر است که برای کاربران ایرانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این بروکر برای ارائه خدمات بهتر حساب‌های مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است که این حساب‌ها به 3 دسته تقسیم می‌شوند. شما برای انجام معاملات خود نیاز به افتتاح حساب در این بروکرها دارید و این موضوع یکی از مهم‌ترین زمینه‌های فعالیت شما به شمار می‌رود. اگر بخواهیم اشاره‌ای کوتاه به حساب های بروکر آلپاری داشته باشیم می‌توان حساب مجازی یا دمو، حساب حقیقی و حساب پم یا PAMM را نام برد که هرکدام شرایط خاص و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند.

ال پاری
ال پاری

کارگزاری الپاری

در سال 2014 بود که بروکر الپاری (صرافی آلپاری) به دلیل اتفاقات بدی که روی معاملات مربوط به فرانک‌های سوئیس رخ داد با مشکلات بسیار زیادی مواجه شد. به همین دلیل این بروکر اقدام به راه‌اندازی کارگزاری‌هایی نمود که در این کارگزاری‌ها بایستی معاملات در چارچوب قوانین و مقررات خاصی انجام شوند. با این تفاسیر لازم است بدانید که شما برای فعالیت در این بستر نیاز به ثبت‌نام در این کارگزاری‌ها دارید تا بتوانید به‌حساب‌های تعیین شده از سوی ال پاری دسترسی داشته باشید.

شما در این کارگزاری‌ها قادر خواهید بود تا به 60 جفت ارز دسترسی داشته باشید و معاملات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین این کارگزاری‌ها 4 حساب مجزا را برای معامله‌گران فارکس در نظر گرفته‌اند که هرکدام مزیت‌های قابل‌توجهی را برای شما به همراه دارند.

سایت آلپاری

شما برای ثبت نام در آلپاری پیش از هرچیز نیاز به ورود به سایت الپاری دارید که برای این امر بایتی آموزش‌های لازم را پشت سر بگذارید. توجه داشته باشید که برای استفاده از سایت alpari باید از فیلترشکن‌ها استفاده کنید و در زمینه استفاده از هر نوع فیلترشکنی نیز محدودیت خاصی نخواهید داشت که با هر نوع فیلترشکنی امکان ورود به این سایت وجود دارد. آدرس سایت اصلی آلپاری Alpari.com است و ثبت نام در آلپاری نیز بسیار آسان خواهد بود و تنها برای شارژ آن نیاز به خدماتی همچون خدمات شارژ اکانت صرافی آلپاری در کافه ارز خواهید داشت.

آلپاری ورود

برای ورود آلپاری اولین نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که به سایت اصلی آلپاری وارد شوید. پس از انتخاب این سایت صفحه‌ای پیش روی شما قرار می‌گیرد که در این صفحه شما می‌توانید فرمی را شاهد باشید. این فرم اطلاعات خاصی همچون نام و نام خانوادگی، شماره همراه و یک ایمیل معتبر را از شما می‌خواهد و شما باید این اطلاعات را وارد کنید تا بتوانید در سایت الپاری ثبت‌نام کنید. همچنین لازم است این اطلاعات به‌صورت انگلیسی وارد شوند.

پس از تأیید این اطلاعات، در صفحه بعد باید اطلاعات مربوط به تابعیت و شهری را که در آنجا اقامت دارید را وارد کنید و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید تا به این طریق فرایند ثبت‌نام در بروکر آلپاری شما تکمیل گردد. در مرحله بعدی نوبت به وارد نمود کد تأیید از سوی شما است که بروکر از شما می‌خواهد که مشخص کنید کد تأیید را به‌صورت پیامک به شماره همراه خود دریافت کنید یا این کد با استفاده از ایمیل وارد شده برایتان ارسال گردد.

پس از دریافت کد و وارد نمودن آن در باکس در نظر گرفته شده باید یک رمز عبور منحصربه‌فرد را نیز برای کابین شخصی خود انتخاب کنید؛ چرا که بایستی برای هر بار ورود این پسورد را وارد کنید. توصیه می‌کنیم حتما از پسوردی با ترکیب اعداد، حروف انگلیسی کوچک و بزرگ استفاده کنید و آن را به‌خاطر بسپارید تا در ادامه فعالیت‌های خود برای ورود آلپاری با مشکل خاصی مواجه نگردید.

آلپاری چیست
آلپاری چیست

ورود به کابین شخصی آلپاری

شما با ورود به سایتی که در بخش قبل مراحل ثبت‌نام آن را تشریح دادیم، می‌توانید به الپاری کابین شخصی خود وارد شوید. برای این کار بر روی ورود به کابین کلیک نموده و شماره کابین شخصی و رمز عبوری را که مشخص نموده‌اید در باکس‌ها وارد کنید. پس از وارد نمودن اطلاعات درخواستی و انتخاب گزینه ورود می‌توانید به کابین شخصی خود راه یابید.

حساب دمو آلپاری

ما در بخش‌های قبل نیز به بررسی اجمالی حساب دمو در الپاری فارکس پرداختیم. اگر به‌تازگی وارد فضای تجاری این بروکر شده‌اید افتتاح حساب دمو بهترین گزینه برای شما به‌شمار می‌رود که شما می‌توانید با استفاده از آن، مهارت‌های خود افزایش داده و به‌صورت تمرینی بیشتر با این فضا آشنا شوید. شما در این نوع حساب سرمایه‌ای را از دست نخواهید و در مقابل نیز سودی دریافت نخواهید کرد. بروکر آلپاری در مقابل چنین خدماتی وجهی نیز از شما دریافت نخواهد کرد و یکی از مهم‌ترین مزیت‌های فعالیت در چنین بستری این است که تمام فعالیت‌ها و قیمت‌ها با دیگر حساب‌ها یکسان بوده و شما در فضایی کاملاً واقعی فعالیت دارید.

شارژ و برداشت بروکر آلپاری

نکته‌ای که بایستی بدانید این است که شارژ و برداشت بروکر آلپاری تنها با استفاده از دلار امکان‌پذیر است. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت ارزی که از حساب خود برداشت می‌کنید و یا واریز می‌نمایید دلار است. باتوجه‌به تحریم‌هایی که هم اکنون در کشور ما وجود دارد و عدم اتصال بانک‌های داخلی به بانک‌های بی المللی امکان برداشت ریالی این ارزها وجود ندارد و شما بایستی از صرافی آلپاری کمک بگیرید.

صرافی الپاری تمام بسترهای لازم را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید تمام نقل و انتقالات خود را به‌صورت دلار انجام دهید. در حال حاضر شرکت‌هایی وجود دارند که قادرند تا پرداخت‌های ارزی شما را از حساب‌های بین‌المللی انجام دهند. کافه ارز با سال‌ها سابقه درخشان در راستای پرداخت‌های ارزی از جمله شرکت‌های بسیار معتبری به شمار می‌رود که می‌توانید از خدمات ویژه آن در شارژ اکانت بروکرها همچون شارژ آلپاری و دریافت این ارزها به‌صورت ریالی نهایت بهره را ببرید.

افتتاح حساب در آلپاری

شما برای افتتاح حساب در آلپاری در گام اول بایستی وارد سایت آلپاری شوید. توجه داشته باشید وب سایت الپاری را باید با فیلترشکن باز نمایید و تمام مراحلی را که در بخش‌های قبل برای ثبت‌نام تشریح داده شد را طی کنید. پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی خود و تعیین رمز عبور می‌توانید عملیات افتتاح حساب در آلپاری را با موفقیت به پایان برسانید.

بروکر آلپاری فارکس
بروکر آلپاری فارکس

مشکلات بروکر آلپاری

از عمده مشکلات بروکر آلپاری می‌توان به این موضوع اشاره کرد که برخی از معامله‌گران به سه دلیل اصلی معامله در این محیط را مناسب نمی‌دانند یا به بیان ساده‌تر با این بروکر مخالف هستند. یکی از مهم‌ترین دلیل مخالفت این افراد که آن را از بزرگ‌ترین مشکلات این بروکر می‌دانند ورشکستگی آن درگذشته است که احتمال می‌رود به دلیل عدم برخورداری از یک مدیریت قوی اتفاق افتاده باشد.

علاوه بر این ممکن است که همکاری ایران با این بروکر قطع گردد و این امر شرایط دشواری را پیش روی کاربران ایرانی قرار دهد. البته این موضوع را نمی‌توان منطقی دانست؛ زیرا در حال حاضر افراد ایرانیان بسیار زیادی در این فضا فعالیت دارند. از دیگر مشکلات ال پاری می‌توان به این موضوع اشاره نمود که این بروکر رگولاتور معتبری در سطح دنیا ندارد و نظارتی از سوی آن‌ها بر فعالیت‌های بروکر انجام نمی‌شود.

انواع حساب های آلپاری

از مهم‌ترین حساب‌هایی که امکان افتتاح آن در ال پاری را دارید می‌توان موارد زیر را تشریح نمود:

حساب مجازی یا دمو الپاری

شما با استفاده از این نوع حساب آلپاری (صرافی الپاری) می‌توانید از قابلیت‌ها و امکانات مناسبی از این بروکر بهره‌مند شوید. همچنین این بروکر با استفاده از این حساب‌های مجازی شرایطی را پیش روی شما قرار می‌دهند تا بتوانید به صورت آزمایشی در محیط فارکس به فعالیت بپردازید و بیشتر با این پلتفرم آشنا شوید.

حساب حقیقی

دومین حسابی که امکان استفاده از خدمات آن در الپاری فارکس برای شما فراهم گردیده است، حساب حقیقی نام دارد که شما در این محیط می‌توانید معامله‌هایی کاملاً حقیقی را انجام دهید. در چنین محیطی امکان تمرین بر روی خدمات فارکس وجود ندارد و تمام معاملات به‌صورت حقیقی صورت می‌پذیرند.

حساب پم یا PAMM

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که علاقه زیادی به انجام تجارت‌های آنلاین در آلپاری (صرافی الپاری) را دارید اما زمان لازم برای تحلیل بازارها را ندارید، افتتاح حساب پم می‌تواند به شما کمک‌های قابل‌توجهی نماید. در این نوع حساب شما می‌توانید از افرادی برای تجارت کمک بگیرید که دانش و مهارت بسیار بالایی در حوزه استفاده از این پلتفرم دارند. این افراد در ازای دریافت کارمزد یا حق معامله می‌توانند تمام معاملات شما را به بهترین حالت ممکن انجام دهند.

الپاری فارکس
الپاری فارکس

احراز هویت آلپاری

نکته‌ای که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که برای فعالیت در آلپاری نیاز به احراز هویت دارید و این امری کاملاً الزامی است که باید انجام شود. برای احراز هویت باید ابتدا وارد سایت شده و از طریق منوی حساب من اقدام به ارسال مدارک خود کنید. در این صفحه وب‌سایت، مدارکی را از شما می‌خواهد که باید همراه با این مدارک عکس شفافی از خود را نیز بارگذاری نمایید.

توجه داشته باشید باید تصاویر با فرمت‌های ذکر شده ارسال گردند تا مورد تأیید سایت alpari واقع شوند. پس از آپلود عکس و انتخاب گزینه ارسال فرایند احراز هویت شما به پایان خواهید رسید و شما می‌توانید فعالیت‌های خود را آغاز کنید.

معایب بروکر آلپاری

بروکر الپاری ازهرجهت ایده‌آل است و می‌توان آن را بروکری امن، قابل‌اعتماد و قدرتمند دانست و تنها عیب آن را می‌توان عدم امکان برداشت ریالی به‌صورت مستقیم دانست. این بروکر بسترهایی همچون وب مانی، پرفکت مانی، رمز ارزها، واریز TC، نتلر، اسکریل و … را برای شما در نظر گرفته است تا به این طریق بتوانید ارزهای خود را دریافت کنید.

آلپاری برای ایرانیان

بانک‌های داخلی کشور به بانک‌های بین‌المللی متصل نیستند و این موضوعی است که می‌تواند ایرانیان را برای برداشت ریالی دچار دردسر کند. برای این منظور شما برای فعالیت در این محیط و شارژ و برداشت حساب خود نیاز به صرافی‌های معتبری همچون صرافی کافه ارز دارید که خدمات پرداخت ارزی را در محیطی امن به شما ارائه نمایند.

پشتیبانی فارسی آلپاری

همان‌طور که در بخش‌های قبل نیز بیان نمودیم، صرافی الپاری قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی را دارد و این گزینه موجب شده تا میان کاربران ایرانی به محبوبیت بسیار زیادی دست یابد. شما به‌واسطه این خدمت می‌توانید به‌راحتی در این بستر ترید نموده و معاملات تجاری خود را انجام دهید.

کیف پول آلپاری

بروکر الپاری دارای کیف پولی با نام TC است که این کیف کاملاً تأیید شده بوده و از امنیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید تمام واریزهای خود را از طریق این کیف پول انجام داده و از خدمات آن بهترین استفاده را ببرید.

صرافی آلپاری
صرافی آلپاری

نظر شما درباره آلپاری چیست؟ تجربه استفاده از بروکر الپاری را داشته‌اید؟ بروکر آلپاری فارکس را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟ نظرات خود را درباره ال پاری با ما و کاربران در میان بگذارید. در صورت نیاز به شارژ اکانت بروکرها همچون شارژ اکانت آلپاری می‌توانید از خدمات کافه ارز استفاده کنید.

آلپاری چیست؟

بروکر الپاری بهترین بروکر و کارگزار دنیا جهت انجام معاملات در بازارهای مالی جهان است.

آلپاری برای ایرانیان در دسترس است؟

بله اما برای واریز و برداشت از آلپاری به صرافی‌های معتبر داخل کشور همجون کافه ارز نیاز خواهید داشت.

4.8/5 - (32 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *