loading cafearz لطفا کمی صبر کنید ...

افتتاح حساب پرفکت مانی

افتتاح حساب پرفکت مانی | ساخت اکانت پرفکت مانی

ساخت حساب پرفکت مانی مورد نیاز کسانی است که به‌صورت مرتب پرداخت ارزي آنلاین انجام می‌دهند. پرفکت مانی یکی از قدرتمندترین پلتفرم‌ها برای انتقال ارز در جهان است که میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند. با توجه به اعتبار بالای سیستم پرفکت مانی، به شما توصیه می‌کنیم که برای ساخت حساب پرفکت مانی دست به کار شوید. برای اینکه بتوانید به آسانی ایجاد اکانت پرفکت مانی را انجام دهید،‌ می‌توانید از خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی در کافه ارز استفاده کنید.

نرخ خرید دلار پرفکت مانی

در حال بارگزاری ...

قیمت لحظه ای سه شنبه 05 مهر 1401
افتتاح حساب پرفکت مانی

نیاز به حساب پرفکت مانی دارید؟

پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی حساب شخصی خود را ایجاد کنید

ویدیو آموزشی افتتاح حساب پرفکت مانی

ویدیو آموزشی
افتتاح حساب پرفکت مانی

پکیج های اختصاصی کافه ارز

پکیج فیروزه

3 USD

 • نوع حساب:Personal

 • وضعیت وریفای:وریفای نشده

 • شارژ حساب و نقد درآمدبه صورت اتومات

 • کارمزد ارسال1.99درصد

بازه زمانی تحویل:

کمتر از 30 دقیقه

پکیج زمرد

18 USD

 • نوع حسابPersonal

 • وریفای شده با مشخصات شما

 • شارژ حساب و نقد درآمدبه صورت اتومات

 • کارمزد ارسال0.5درصد

بازه زمانی تحویل:

کمتر از 48 ساعت کاری

پکیج یاقوت

20 USD

 • نوع حسابPersonal

 • وریفای با مشخصات خارجی

 • شارژ حساب و نقد درآمدبه صورت اتومات

 • کارمزد ارسال0.5درصد

بازه زمانی تحویل:

کمتر از 30 دقیقه

 • نوع حسابPersonal

 • وضعیت وریفای:وریفای نشده

 • خرید و فروش به صورت اتومات

 • کارمزد ارسال1.99درصد

بازه زمانی تحویل:

کمتر از 30 دقیقه

 • نوع حسابPersonal

 • وریفای شده با مشخصات شما

 • خرید و فروش به صورت اتومات

 • کارمزد ارسال0.5درصد

بازه زمانی تحویل:

کمتر از 48 ساعت کاری

 • نوع حسابPersonal

 • وریفای شده بامشخصات خارجی

 • خرید و فروش به صورت اتومات

 • کارمزد ارسال0.5درصد

بازه زمانی تحویل:

کمتر از30 دقیقه

آلارم

هنوز حساب پرفکت مانی نداری ؟

همین حالا سفارش خودتو ثبت کن تا در کوتاهترین زمان حسابو بهت تحویل بدیم.


خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی

آموزش تصویری گام به گام ساخت حساب پرفکت مانی

برای افتتاح حساب پرفکتمانی، می‌توانید از خدمات صرافی کافه ارز استفاده کنید. ابتدا باید در سایت کافه ارز ثبت‌نام کنید و احراز هویت خود را انجام دهید. سپس به پنل کاربری خود وارد شوید .
 1. گزینه "ثبت سفارش جدید" را انتخاب کنید که در تصویر زیر نشان داده شده است:

  شارژحساب پرفکت مانی

 2. در مرحله بعد، باید در بین خدمات مختلف، گزینه "خدمات پرفکت مانی" را انتخاب کنید.

  شارژ پرفکت مانی


 3. سپس باید مانند تصویر زیر، گزینه "افتتاح حساب پرفکت مانی" را انتخاب کنید:

  شارژ اکانت پرفکت مانی

  در صفحه خدمات افتتاح حساب پرفکتمانی، شما باید پلن افتتاح حساب پرفکتمانی وریفای شده را انتخاب کنید. برای ثبت اطلاعات خود، شامل ایمیل، رمز عبور، اسکن پاسپورت، نام و نام خانوادگی و کدپستی، فرم مربوطه را پر کنید و سپس گزینه "ثبت سفارش" را انتخاب کنید. سپس به صفحه درگاه پرداخت منتقل خواهید شد.

شارژ حساب پرفکت مانی

پس از بررسی درخواست شما، کارشناسان ما در کافه ارز سعی خواهند کرد که در سریع‌ترین زمان ممکن حساب پرفکت مانی شما را ایجاد کنند.


 • ساخت حساب پرفکت مانی

برای این‌که بتوانید افتتاح حساب پرفکت مانی را انجام دهید، بهترین راه ایجاد یک حساب کاربری در کافه ارز و سپردن این کار به کارشناسان ما است. زمانی که شما وارد فرایند ثبت‌نام در سایت کافه ارز می‌شوید،‌ یک فرم مخصوص برای شما باز می‌شود که باید اطلاعات هویتی خود را در آن وارد کنید. تمامی اطلاعات خواسته شده باید با صداقت تمام گفته شوند تا در آینده با مشکلات احراز هویت روبرو نشوید پس حتماً این نکته را مدنظر خود قرار دهید.

بعد از اینکه شما در کافه ارز ثبت‌نام کردید، فقط کافی است که شما درخواست خود مبنی بر افتتاح حساب پرفکت مانی را ثبت کنید تا کارشناسان کافه ارز ساخت حساب پرفکتمانی را برای شما انجام دهند. امکان ساخت اکانت‌های وریفای شده و عادی در کافه ارز وجود دارد. افتتاح حساب وریفای شده پرفکت مانی سبب می‌شود که میزان کارمزد معاملات شما نیز کاهش پیدا کند.

ورود به حساب پرفکت مانی

ورود به حساب پرفکت مانی

یکی از ویژگی‌های مثبت PerfectMoney  این است که برای ورود به آن کار آسانی در پیش دارید. شما با وارد کردن رمز عبور می‌توانید وارد اکانت خود شوید و فعالیت‌های مالی خود را از این طریق به انجام برسانید. بعد از اینکه شما ساخت حساب پرفکت مانی را به اتمام رساندید، وارد اکانت خود خواهید شد. شما در داخل پنل پرفکت مانی می‌توانید آدرس کیف پول‌های دلار،‌ یورو و طلای خود را مشاهده کنید.

زمانی که کسی می‌خواهد به حساب شما واریز داشته باشد،‌ باید این شماره حساب را به او بدهید. به یاد داشته باشید که شماره حساب برای ارزهای مختلف متفاوت است پس حتما آدرس مربوط به ارز واریزی را برای فرستنده پول ارسال کنید. بعد از ساخت پرفکت مانی قسمت‌های دیگری نیز برای شما به نمایش درمی‌آید که باید آن‌ها را بشناسید.

به‌طور مثال بخشی به نام اکسچنچ قرار داده شده است که در آن می‌توانید تبدیل ارزها به یکدیگر را به آسانی انجام دهید. در این بخش می‌توانید تبدیل ارزهایی مانند یورو و دلار را به یکدیگر انجام دهید. همچنین امکان ارسال پرفکت مانی به حساب‌های دیگر نیز برای شما فعال شده است که در این بخش به‌راحتی انتقال انجام می‌شود.

ثبت نام در پرفکت مانی

ثبت نام در پرفکت مانی

سیستم مالی پرفکت مانی یکی از بهترین فرصت‌ها برای انتقال انواع ارزها را فراهم کرده است. از همین رو بهتر است که شما یک اکانت در پرفکت مانی بسازید و فعالیت خود را در آن شروع کنید. برای ثبت نام در پرفکتمانی باید قدم‌های متعددی را بردارید. از آنجا که همه افراد تخصص لازم برای این کار را ندارند،‌ سپردن کار به متخصصان بهترین راهکار ممکن خواهد بود. صرافی آنلاین کافه ارز مدت زمان زیادی است که در این زمینه خدمات ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای ثبت‌نام در پرفکت مانی، به‌راحتی درخواست خود را در کافه ارز ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن این کار برای شما انجام شود. تمامی کارهای مربوط به ثبت‌نام به‌سرعت و حرفه‌ای انجام می‌شود تا اکانت ساخته شده برای شما اعتبار بیشتری باشد.

پرفکت مانی یکی از سرویس‌های برتر مالی در جهان است که هر روزه هزاران تراکنش بر این بستر صورت می‌گیرد. با توجه به مزایای ویژه‌ای که در این سرویس وجود دارد،‌ باز کردن حساب پرفکت مانی بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. با خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی کافه ارز می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن یک حساب پرفکتمانی در اختیار داشته باشید.

پرفکت مانی یکی از سرویس‌های برتر مالی در جهان است که هر روزه هزاران تراکنش بر این بستر صورت می‌گیرد. با توجه به مزایای ویژه‌ای که در این سرویس وجود دارد،‌ باز کردن حساب پرفکت مانی بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود. با خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی کافه ارز می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن یک حساب پرفکتمانی در اختیار داشته باشید.

افتتاح حساب پرفکت مانی دارای مراحلی است که عمدتا افراد ترجیح می‌دهند از انجام آن به صورت شخصی اجتناب کنند. خدمات ساخت حساب پرفکت مانی در کافه ارز در سریع‌ترین زمان و با کمترین قیمت برای کاربران فراهم شده است.

آموزش ساخت حساب پرفکت مانی

برای ساخت اکانت پرفکت مانی باید مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته شود که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. برای ایجاد حساب پرفکت مانی در ابتدا باید وارد سایت پرفکت مانی شوید و بعد از آن گزینه sign up را انتخاب کنید. در صورتی که زبان فارسی را در سایت فعال کرده باشید،‌ گزینه ساخت یک حساب برای شما به نمایش درمی‌آید. بعد از این مرحله وارد یک صفحه جدید می‌شوید که اطلاعات مختلفی را باید در آن وارد نمایید. مواردی همچون اسم، محل سکونت، کشور و ایمیل جزو این موارد می‌شود که همه آن‌ها باید با دقت کامل پر شوند.

در هنگام نوشتن ایمیل دقت زیادی داشته باشید زیرا کد عضویت شما به این ایمیل فرستاده خواهد شد. پرفکت مانی حساب‌های مختلفی دارد که معمولاً از حساب شخصی استفاده می‌شود پس حتماً نوع آن را هم مشخص کنید. در هنگام باز کردن حساب پرفکت مانی در آخر باید یک رمز عبور برای اکانت خود تعریف کنید. این رمز حتماً باید بیشتر از ۶ کاراکتر داشته باشد و باید ترکیبی از حروف و عدد در آن قرار بگیرد.

در انتها نیز قوانین استفاده از پرفکت مانی نوشته شده است که باید تیک موافقت با قوانین زده شود. در آخر بر روی گزینه ثبت‌نام یا همان register کلیک کنید تا ساخت حساب پرفکت مانی با موفقیت به اتمام برسد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، انجام تمامی این مراحل برای شما دشواری‌های خاصی دارد. از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای راحت‌تر کردن کار خود، ساخت اکانت پرفکت مانی را به کافه ارز ارجاع دهید. کارشناسان کافه ارز بعد از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان حساب شما در پرفکت مانی را می‌سازند و در اختیار شما قرار می‌دهند. بعد از این کار شما می‌توانید نقل و انتقالات مالی خود را به‌راحتی انجام دهید.

خرید اکانت پرفکت مانی

 اکنون می توانید برای خرید اکانت پرفکت مانی را در صرافی آنلاین کافه ارز بدون هیچ محدودیتی اقدام کنید. با این حساب پرفکت مانی خود، می توانید مجوز انتقال پرداخت حق بیمه را در سراسر جهان دریافت کنید. سیستم های تراکنش پرداخت آنلاین بسیار زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین در دسترس هستند. اما انتقال پولبا پرفکت مانی  یکی از بهترین و ممتازترین گزینه ها در بین همه است. زیرا می تواند تراکنش های پرداخت سریع و مطمئن را بدون هیچ زحمتی به شما ارائه دهد. اما برای دریافت تمام خدمات ممتاز از این حساب، باید از یک حساب تأیید شده استفاده کنید.


سوالات متداول
 • +
  مدت زمان افتتاح حساب پرفکت مانی چقدر است؟

  افتتاح حساب پرفکت مانی ممکن است تا ۴ روز کاری به طول بیانجامد.

 • +
  پرفکت مانی از چه ارزهایی پشتیبانی می‌کند؟

  دلار آمریکا، یورو، بیت کوین و طلا.

 • +
  برای افتتاح حساب پرفکت مانی به چه مدارکی نیاز است؟

  برای افتتاح حساب به یک آدرس ایمیل معتبر، شماره همراه، اسکن قبض کاغذی برق/گاز/آب یا تلفن و همچنین اسکن پاسپورت یا کارت ملی نیاز است.

 • +
  هزینه افتتاح حساب پرفکت مانی چند است؟

  در کافه ارز برای افتتاح حساب پرفکت مانی 3 پلن در نظر گرفته شده است. که قیمت ها در هر پلن متفاوت است.

 • +
  آیا افتتاح حساب PerfectMoney در ایران امکان پذیر است؟

  خیر. در ایران به دلیل محدودیت ها ساخت حساب پرفکت مانی امکان پذیر نیست اما در سایت کافه ارز میتوانید به راحتی محدودیت ها را کنار بذارید و حساب خود را ایجاد کنید.

 • +
  اگر اکانتی توسط کافه ارز ساخته نشده باشد وریفای می شود؟

  بله. در کافه ارز این امکان برای کاربران خود وجود دارد.

 • +
  آیا در مجموعه کافه ارز افتتاح حساب وریفای شده است؟

  بله.در کافه ارز حساب پرفکت مانی کامل به صورت وریفای شده است.

 • +
  کارمزد برای افتتاح پرفکت مانی چقدر است؟

  کارمزد برای حساب های وریفای نشده 2 درصد. کارمزد برای حساب های وریفای شده 0.5 درصد

 • +
  در سایت کافه ارز بدون پاسپورت چگونه حساب پرفکت مانی را افتتاح کنم؟

  در صورت عدم وجود پاسپورت، میتوانید با گواهی نامه هوشمند در سایت کافه ارز افتتاح حساب را انجام دهید.

 • +
  حداقل سن برای ایجاد حساب PerfectMoney چند است؟

  حداقل سن برای ایجاد حساب PerfectMoney از 18 سال تا 58 سال است.

ارسال دیدگاه


یاسین حسنی
یکشنبه 18 دی 1401
برای افتتاح حساب پرفکت مانی اول باید تو سایت خود پرفکت مانی ثبت نام کنم بعد شما مراحلش رو انجام میدید یا کلا از صفر تا صد با شماست ؟
آیدا متین
یکشنبه 18 دی 1401
با سلام وقت بخیر. خیر لازم به ثبت نام توسط شمار در وب سایت پرفکت مانی نیست تنها لازم هست در کافه ارز ثبت سفارش بفرمایید و اطلاعات لازم جهت ساخت حساب از قبیل ایمیل و اسکن پاسپورت و ... در سفارش قرار داده سفارش شما بین 1تا 3 روز انجام و تحویل شما خواهد شد .
امیر عطایی
دوشنبه 01 اسفند 1401
میشه چند تا حساب پرفکت مانی همزمان داشت؟
مهرداد جوان
دوشنبه 01 اسفند 1401
با سلام بله شما میتونید با مشخصات هویتی مختلف حساب های به نام کاربری متفاوت داشته باشید ، البته در خود حساب پرفکت شما می توانید کیف های متعددی به صورت دلار یا ارزهای دیگر ایجاد کنید و لزوما نیاز به داشتن چندین حساب نیست
ساناز احمدی
سه شنبه 02 اسفند 1401
حساب پرفکت امن هست؟امکان پریدن یا بلاک شدن حساب هست؟
آیدا متین
سه شنبه 02 اسفند 1401
با سلام وقت بخیر. خیر مشکلی پیش نمی آید .
رایان خرسند
سه شنبه 02 اسفند 1401
ضمن عرض سلام و وقت بخیر سیستم پرفکت مانی با توجه به سابقه کاری در زمینه سیستم های پرداختی امتحان خود را پس داده است؛ البته در صورت رعایت قوانین هر سیستم پرداختی هیچ مشکلی برای حساب شما بوجود نخواهد آمد.
شایان جعفری
چهارشنبه 03 اسفند 1401
فرق اکانت عادی و وریفای شده چیه؟ امنیتش فرق میکنه؟
آیدا متین
چهارشنبه 03 اسفند 1401
با سلام وقت بخیر. فرق حساب وریفای شده و وریفای نشده پرفکت مانی در نرخ کارمزد های آن است. کارمزد در حساب وریفای نشده 2 درصد و در حساب وریفای شده 0.5 درصد میباشد .
سینا احراری
شنبه 06 اسفند 1401
کارمزد افتتاح حساب پرفکت مانی چقدره؟
شایان امامی
یکشنبه 07 اسفند 1401
سلام اگه خیلی وقت باشه از حسابمون استقاده نکرده باشیم مشکلی نداره؟ بسته نمیشه؟
رضا قادری
دوشنبه 08 اسفند 1401
سلام میشه حساب اشتراکی داشت؟
آیدا متین
دوشنبه 08 اسفند 1401
سلام وقت بخیر. برای چه کاری نیاز دارید؟ لطفا در این مورد با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.
فریبا فضلی
سه شنبه 09 اسفند 1401
سلام من کارت ملی به صورت فیزیکی ندارم امکان داره حساب باز کنم؟
آیدا متین
سه شنبه 09 اسفند 1401
سلام وقت بخیر. جهت احراز هویت در کافه ارز نیاز می باشد که عکس پشت و روی کارت ملی را در بخش تایید مدارک ارسال و تایید بفرمایید. توجه داشته باشید برای انجام تمامی خدمات در کافه ارز نیاز به احراز هویت نمی باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش چت آنلاین مراجعه بفرمایید.
یزدان افتخاری
چهارشنبه 10 اسفند 1401
خیلی حرفه ای و با حوصله هستند پشتیبان هاتون.
آیدا متین
چهارشنبه 10 اسفند 1401
سلام وقت بخیر. سپاس از لطف شما
متین راد فرد
شنبه 13 اسفند 1401
من پکیج زمرد گرفتم با مشخصات خودم راضی ام
سپهر پارسا‍
شنبه 13 اسفند 1401
رضایت شما موجب خرسندی ماست.
سحر قربانی
یکشنبه 14 اسفند 1401
عالی ممنون از جواب گوییتون
محمد حسنی
دوشنبه 15 اسفند 1401
من پکیج یاقوت کم از نیم ساعت برام ساخته شد ممنون از پشتیبان هاتون
کیمیا کسرایی
سه شنبه 16 اسفند 1401
حساب پرفکت مانی لیمیت میشه؟ چجوریه؟
پارسا راد
یکشنبه 21 اسفند 1401
کارمزد فیروزه کارمزدش زیاده یاقوت خیلی به صرفه تره برای بلند مدت
سپهر پارسا‍
یکشنبه 21 اسفند 1401
اگر که حجم تراکنش هاتون بالاست بهتره که از طرح یاقوت استفاده کنید.
سهراب اسدی
دوشنبه 22 اسفند 1401
مرسی واقعا ازتون من خیلی تحقیق کردم که جایی حساب باز کنم که پشتیبان هاشون خیلی خوب باشه و واقعا پیگیر هستن
4.6 (53 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید