وبلاگ

/

/

ساخت اکانت دولوپر گوگل برای اندروید با چند گام ساده

ساخت اکانت دولوپر گوگل برای اندروید با چند گام ساده

۱۱ شهریور ۱۴۰۰

ساخت اکانت دولوپر گوگل به شما امکان قراردادن اپلیکیشن‌هایی که ایجاد کرده‌اید را روی پلی استور فراهم می‌کند تا کاربران اندروید بتوانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. به دلیل دستورالعمل‌ها و سیاست‌های گوگل، برای این‌که اپلیکیشن شما منتشر شود، باید شخصا یک اکانت دولوپر داشته باشید. خبر خوب این‌که، چون اپلیکیشن تحت نام اکانت شما است، کنترل بیشتری روی آن داشته و برند کسب و کار آنلاین شما را در پلی استور حفظ خواهد کرد.

نحوه ساخت اکانت دولوپر گوگل

برای ساخت اکانت دولوپر کافی است از چند گام ساده پیروی کنید:

گام ۱: اکانت خود را ارتقا دهید.

قبل از ساخت اکانت دولوپر گوگل پیشنهاد می‌کنیم اکانت خود را ارتقا دهید. می‌توانید این کار را با کلیک کردن روی دکمه سبزرنگ در گوشه بالا سمت راست انجام دهید:

مرحله اول ساخت اکانت دولوپر گوگل

گام ۲: وارد تنظیمات شوید.

قبل از ارتقای اکانت خود، صفحه Publishing Info فقط یک باکس متنی تنها بود. اما حالا بقیه صفحه اطلاعات انتشار، شامل Android Specific Publishing Information هم باید پر شود:

مرحله دوم ساخت اکانت دولوپر گوگل

گام ۳: برای ساخت اکانت دولوپر گوگل جدید روی لینکی که در تصویر زیر خط کشیده شده کلیک کنید:

مرحله سوم ساخت اکانت دولوپر گوگل

گام ۴: مراحل گفته شده در صفحه بعد را انجام داده تا یک اکانت publishing ایجاد شود. برای این کار روی لینکی که در تصویر دور آن خط کشیده شده کلیک کنید:

مرحله چهارم ساخت اکانت دولوپر گوگل

گام ۵: حتما محتوای این صفحه را با دقت مطالعه کنید. توصیه می‌شود روی دو بخشی که در تصویر مشخص شده تاکید بیشتری داشته باشید:

مرحله پنجم ساخت اکانت دولوپر گوگل

حتما مطمئن شوید اکانتی که در اینجا نشان داده شده است همان اکانتی است که می‌خواهید برای ساخت اکانت دولوپر ایجاد کنید. این ایمیل، آدرسی خواهد بود که به اکانت شما وصل شده و آپدیت‌های اپلیکیشن شما را دریافت می‌کند؛ بنابراین حتما آن را درست وارد کنید. اگر این اپلیکیشن وابسته به یک سازمان است، توصیه می‌شود از ایمیل مربوط به آن سازمان استفاده کنید. حتما سند قرارداد توزیع گوگل را مطالعه کرده و سپس برای ادامه، باکس مربوطه را تیک بزنید. روی عبارت «Countinue to Payment» کلیک کنید.

گام ۶: اطلاعات کارت اعتباری خود را برای هزینه ۲۵ دلاری ثبت نام وارد کرده و سپس روی Pay کلیک کنید:

مرحله ششم ساخت اکانت دولوپر گوگل

سپس روی Continue Registration کلیک کرده تا پرداخت را کامل کرده و ساخت اکانت دولوپر گوگل شما تمام شود:

پایان مرحله ششم

گام ۷: اطلاعات اکانت خود را کامل کنید.

نکته مهم این است که هرگز از ایمیلی که برای قسمت publishing استفاده کردید به عنوان آدرس ایمیل کمپانی یا نام کمپانی و نام دولوپر استفاده نکنید:

مرحله هفتم ساخت اکانت دولوپر گوگل

در این مرحله اکانت دولوپر شما با موفقیت ایجاد شد. لطفا توجه داشته باشید که ممکن است پردازش و تایید پرداخت شما تا ۴۸ ساعت طول بکشد. تا زمانی که گوگل پرداخت شما را پردازش و تایید نکرده است، شما قادر به منتشر کردن اپلیکیشن خود نخواهید بود.

برای ساخت اکانت دولوپر گوگل شما باید یک کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید. با استفاده از خدمات خرید ویزا و مستر کارت مجازی کافه ارز، شما می‌توانید تنها با چند گام ساده و به آسانی یک کارت مجازی بین‌المللی برای خرید و شارژ اکانت خود در دسترس داشته باشید. یا بدون داشتن کارت اعتباری و تنها با استفاده از خدمات خرید با ویزا و مستر کارت وب‌سایت کافه ارز به آسانی و تنها با چند گام ساده می‌توانید نسبت به شارژ اکانت دولوپر گوگل اقدام کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده

الهام غایب نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *