logo کاقه ارز

حتما تا به حال با افرادی مواجه شده‌اید که استعداد عجیبی در کنار هم قرار دادن کلمات و معنا بخشیدن به جملات دارند. آن‌ها می‌توانند شعر و کتاب بنویسند و از آن کسب درآمد کنند. جالب است بدانید که این استعداد قابل پرورش دادن است و شما هم می‌توانید با تمرین و صرف زمان، به این مهارت دست یابید. خوشبختانه با ظهور اینترنت، فضای کافی برای یادگیری و همچنین بروز مهارت‌ها و کسب درآمد از کسب و کارهای آنلاین ایجاد شده است. سایت‌های زیادی وجود دارند که حاضر هستند بابت نوشته‌های شما پول پرداخت کنند. کسب درآمد از سایت iWriter یکی از روش‌های تبدیل مهارت نویسندگی به پول است.

سایت iWriter چیست؟

وب‌سایت iWriter.com یک پلتفرم آنلاین برای خرید مقالاتی که دیگران نوشته‌اند و همچنین نوشتن مقاله برای افراد دیگر است. این سایت زیرمجموعه کمپانی Bryxen Software است. این کمپانی عمدتا کار بازاریابی اینترنتی انجام می‌دهد اما پلتفرم‌های دیگری مانند iWriter را هم مدیریت می‌کند. افرادی که به کسب درآمد از سایت iWriter علاقمند هستند می‌توانند با پیوستن به این سایت، کار خود را شروع کنند. برای عضویت در این سایت کافی است به صفحه اصلی آن رفته و روی گزینه Sign Up کلیک کنید و فرم مشخصات را کامل کرده و منتظر تایید بمانید. پس از تایید، همه چیز برای شروع آماده است.

طرز کار و کسب درآمد از سایت iWriter

روش کار سایت iWriter

این وب‌سایت دارای دو بخش پرتال مشتری و پرتال نویسنده است. مشتریان می‌توانند سفارش مقاله داده و طول آن، دسته‌بندی و بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اند را تعیین کنند. اگر یک مشتری به طور مداوم از کار یک نویسنده راضی باشد، می‌تواند به او «درخواست مخصوص» ارسال کرده تا سهم نویسنده از پول پرداختی مشتری، بیشتر شود.

در پرتال نویسنده یک جعبه ورودی باز برای همه سفارشات وجود دارد که به نویسنده خاصی محول نشده‌اند. نویسنده می‌تواند هر مقاله‌ای که باز است را انتخاب کند. هرچند که رقابت بالایی برای کسب درآمد از سایت iWriter وجود دارد و مقالات زیادی باز باقی نمی‌ماند و سریعا انتخاب می‌شوند اما تنوع بالایی از محتواهای مختلف برای انتخاب وجود دارد. نویسنده هر بار می‌تواند فقط یک مقاله انتخاب کرده و هر زمان که خواست بدون جریمه، نوشتن مقاله را لغو کند.

در این پلتفرم به نویسنده‌ها امتیاز داده می‌شود که منحصرا بر اساس میانگین نظرات مشتریان (از پنج ستاره) است. نویسنده‌هایی که زیر ۴.۱ ستاره دریافت کرده‌اند هیچ سفارش ویژه‌ای دریافت نکرده و فقط مقالات ارزان قیمت به آنها محول می‌شود. برای قرار گرفتن در دسته نویسندگان برگزیده یا Elite باید ۴.۶ ستاره به بالا به دست آورند که درآمد این دسته از نویسندگان هم بالاتر خواهد بود. دسته Elite Plus مخصوص نویسندگانی است که ۴.۸۵ ستاره به بالا دارند. بدیهی است کسب درآمد از سایت iWriter برای این افراد از سایرین بیشتر خواهد بود.

روش و زمان پرداخت دستمزدها

کسب درآمد از سایت iWriter

سایت iWriter منحصرا از پی پال استفاده می‌کند؛ با استفاده از خدمات افتتاح حساب پی پال در کافه ارز شما می‌توانید تنها با چند گام ساده یک حساب پی پال داشته باشید.

بخش جالب این پلتفرم این است که می‌توانید مشخص کنید چه زمانی دستمزد شما پرداخت شود. در این سایت چهار روش پرداخت وجود دارد: پنجم هر ماه، بیست و پنجم هر ماه، هر سه‌شنبه یا هر دو هفته چهارشنبه‌ها. اگر می‌خواهید در هفته چند بار پرداخت به شما انجام شود، می‌توانید تنظیمات آن را تغییر دهید هیچ محدودیتی وجود ندارد.

دستمزدها در این سایت بسیار متفاوت است. نویسندگانی که ستاره ندارند و در دسته عمومی قرار دارند کلمه‌ای ۱ سنت دریافت می‌کنند اما نویسندگان برگزیده معمولا نزدیک به دو سنت دریافت می‌کنند. در نهایت نویسندگان Elite Plus می‌توانند تا ۵ سنت یا بیشتر، بابت هر کلمه دریافت کنند. برای ثبت درخواست پرداخت، باید درآمد شما به حداقل ۲۰ دلار رسیده باشد.

نظر شما درباره کسب درآمد از سایت iWriter چیست ؟ اگر شما هم درآمد دلاری از سایت‌های خارجی دارید و برای نقد کردن آن با مشکل مواجه هستید، می‌توانید درآمدهای ارزی خود را با استفاده از خدمات نقد درآمد ارزی در وب‌سایت کافه ارز، به ریال تبدیل کنید.

5/5 - (10 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.