نقد کردن موجودی مستر کارت یکی از دغدغه های دارندگان این نوع کارت اعتباری است. هر شخص بعد از خرید مستر کارت مجازی و استفاده از آن، شاید بعد از مدتی قصد داشته باشد تا موجودی آن را به ریال نقد نمایید. امکان دریافت وجه نقد از مستر کارت برای از تمامی دستگاه های ATM وجود ندارد و فقط خودپردازهای با لوگوی master card می توانند خدمات آن را انجام دهند. افراد دارنده این نوع کارت ها از طریق خودپردازهای مخصوص این درگاه می توانند وجه نقد دریافت کنند. اما ایرانیان که تحریم هستند، چگونه اقدام به تبدیل کارت خرید به پول نقد کنند. در این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را تبدیل و نقد کردن و نحوه استفاده از مستر کارت در ایران آشنا می کنیم.

نقد کردن موجودی مستر کارت چگونه است؟

همواره انجام خدمات مالی و اعتباری دارای حساسیت بسیار بالای هستند که باید با دقت تمام انجام شوند. از این رو برای چنج کردن موجودی این نوع کارت های اعتباری باید نهایت دقت را به خرج داد.

ایرانیان به دلیل این که از طرف آمریکا تحریم هستند؛ به راحتی نمی توانند از خدمات مسترکارت، ویزا کارت و دبیت کارت های مشابه استفاده کنند. از این رو صرافی مسترکارت در ایران مانند کافه ارز امن ترین مکان برای نقد کردن مسترکارت است.

ممکن است که فرد دارنده Master Card دارای کارتی با تاریخ انقضای روبه اتمام باشد و قصد آن را داشته باشد که موجودی آن را چنج کند. از این رو افراد ایرانی صاحب این نوع کارت ابتدا باید اقدام به تبدیل آن به ریال کنند. در واقع تبدیل مسترکارت به ریال معادل با فروش موجودی آن است.

نقد کردن موجودی مسترکارت با امن ترین روش!

شرکت های معتبر زیادی وجود دارد که این رو خدمات را انجام می دهند. امروزه به دلیل افزایش تعداد سفرهای خارجی و مهاجرت، شرکت های زیادی تاسیس شده اند که این نوع مشکلات را حل می کنند. شما از طریق این نوع موسسات می توانید موجودی کارت خود را نقد کنید. روند تبدیل پول توسط این نوع شرکت ها به این صورت است که ابتدا شما باید موجودی کارت خود را به حساب شخص معرفی شده واریز نمایید و سپس بعد از تایید کارشناسان، موجودی خود را به ریال بگیرد.

اما در این میان یکی از آسان ترین روش های نقد کردن موجودی مسترکارت در ایران، مراجعه به صرافی های معتبر است. شما از طریق این نوع شرکت ها مانند وب سایت کافه ارز می توانید اقدام به فروش موجودی کارت خود کنید و در برابر آن پول خود را به ریال دریافت کنید.

البته لازم به ذکر است که در این روش، صرافی مستر کارت مبلغی را به عنوان کارمزد مستر کارت از شما خواهد گرفت. در ضمن در این روش برای نقد کردن Master Card باید به شرکت واسطه ای مراجعه کنید که فرایند تبدیل کردن را در اسرع وقت انجام دهد. در صورتی که اشخاص حقیقی و حقوقی به کار خود تسلط لازم را داشته باشند، شما نباید نگرانی در مورد فرایند کار آن ها داشته باشید.

بسیار متشکریم که تا پایان مطلب نقد کردن موجودی مستر کارت با ما همراه بودیئ. شما برای استفاده از خدماتی چون خرید با مستر کارت در ایران و تبدیل کارت خرید به پول نقد می توانید به فروشگاه اینترنتی کافه ارز مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *