وریفای پایر

وریفای پایر یکی از مهم ترین کارها بعد از خرید اتوماتیک پایر است. حساب payeer یک نوع سیستم پرداخت الکترونیکی می باشد که از آن به عنوان یک حساب بانکی در بیش از 200 کشور جهان قابل استفاده است. از این حساب در بسیاری از سایت های کلیکی و کسب درآمدهای خارجی به صورت یکی از روش های پرداخت است. البته لازم به ذکر است به دلیل این که ایرانیان برای استفاده از این نوع حساب ها مشکلی ندارند، برای ایرانیان محبوب می باشد. در ادامه از این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با آموزش وریفای حساب payeer آشنا می کنیم.

بهترین ویژگی های حساب پاییر

 • درگاه پرداخت پایر بسیار ساده و رایگان است.
 • دارای اعتبار و امنیت بالای است.
 • حساب وریفای شده پییر دارای 4 کیف پول روبل، یورو، روسیه و بیت کوین است.
 • کارمزد حساب پی یر بسیار مقرون به صرفه است. انتقال پول از حساب پایر با کارمزد صفر درصد می باشد و انتقال وجه به سیستم های دیگر با حداکثر کارمزد 3 درصد دارد.
 • این نوع حساب امکان استرداد ندارد و هر نوع انتقالی نهایی است.
 • امکان سرمایه گذاری در یک بازه شش ماهه یا حتی کنتر نیز صورت می گیرد.
 • یکی از امکانات متفاوت حساب payeer، توانایی تبدیل مستقیم با کارمزد پایین به ارزهای دیگر مانند بیت کوین، پاکسوم و اوکی پی است. به این معناست که شما به راحتی می توانید اقدام به بازیابی حساب پایر کرده و موجودی حساب تان را به ارزهای گوناگون تبدیل کنید.
 • شما با داشتن حساب پایر می توانید بین حساب های گوناگون انتقال وجه کنید.
حتما بخوانید  الگوریتم اثبات کار (Proof Of Work) به چه معناست؟

آموزش وریفای پایر(payeer)

پاییر با توجه به عدم محدودیت های که برای ایرانیان ندارد و به ایرانیان اجاره فعالیت و استفاده از حساب را می دهد. اما وریفای کردن حساب برای ایرانیان امکان پذیر است. در حال حاضر شما برای وریفای پایر باید مراحل زیر را طی نمایید:

 1. از منوی فوقانی بر روی آیکون چرخ دنده کلیک نمایید و وارد بخش تنظیمات شوید.
 2. سر برگ PROFILE مربوط به وریفای حساب payeer است.
 3. برای امن تر کردن حساب، بعد از کلیک روی آیکون چرخ دنده کلیک نمایید و به سر برگ SECURITY بروید.
 4. در انتها این بخش گزینه MASTER KEY را فعال کنید. می توانید شماره موبایل خود را نیز وارد کنید؛ که توصیه نمی شود؛ زیرا ممکن است در دریافت پیامک ها با مشکل مواجه شوید.
 5. امکان اتصال تلگرام به حساب تان است؛ پس در صورتی که شما مایل به استفاده از این امکان هستید؛ آیدی تلگرام تان را وارد نمایید و با توجه به مراحل دستورالعمل ها را طی نمایید.
 6. در ضمن در سربرگ CHANGE PASSWORD می توانید به مدیریت و تغییر رمز خود بپردازید.

در این مطلب از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با آموزش وریفای پایر آشنا کردیم. حال که شما با مراحل وریفای حساب payeer آشنا شدید؛ می توانید اقدام به خرید حساب وریفای شده پایر از وبسایت کافه ارز کنید.

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید