وبلاگ

/

/

واریز و برداشت بروکر ویندزور

واریز و برداشت بروکر ویندزور

۳۰ آبان ۱۴۰۱

واریز و برداشت بروکر ویندزور

واریز و برداشت بروکر ویندزور به صورت آنی توسط روش‌های مختلف در داخل ایران هم امکان پذیر است. به همین جهت معامله گران و تریدرها با کمترین مشکل می‌توانند در بازارهای جهانی به معاملات خود بپردازند و در صورت نیاز انتقال دارایی آنها بدون مشکل انجام می‌شود.کافه ارز با سال‌ها تجربه در زمینه پرداخت ارزی ، خدمات شارژ اکانت بروکرها را برای تریدرها و امکان خرید ارز دیجیتال فراهم آورده است.

واریزو برداشت بروکر ویندزور

بروکر چیست؟

برای وارد شدن به بازارهای معاملات جهانی مشکلات زیادی پیش رو است که از مهمترین آنها می‌توان به پیدا کردن خریدار و فروشنده اشاره کرد. اما مشکل مهم‌تری که در این زمینه وجود دارد ارتباط و تعامل با بانک‌ها و نحوه انتقال پول است که بسیاری از افراد را دچار سردرگمی کرده و از وارد شدن به این بازارها پشیمان می‌کند.

وجود یک واسطه برای فعالیت در معاملات بین المللی جهت خرید و فروش ارز‌ها و سهام شرکت‌های مختلف تأثیر زیادی در کاهش دردسرهای مالی دارد. به همین جهت تریدرها با استفاده از بروکرها سعی می‌کنند تا معاملات پرسودتری انجام دهند.

خرید و فروش ارز دیجیتال

بروکر به زبان ساده به کارگزاری‌هایی گفته می‌شود که در فضای معاملات جهانی به صورت آنلاین خدمات ارائه می‌دهند و خریداران مشتریان را به یکدیگر وصل می‎کنند. از آنجایی که در تمام بروکرها همه خریداران و فروشندگان باید احراز هویت شوند، امنیت بالا و سرعت مناسب در معاملات وجود دارد.

 

ویندزور یکی از معتبرترین بروکرهای معاملاتی آنلاین است که در داخل ایران به دلیل ارائه خدمات مناسب طرفداران زیادی دارد. به خصوص این بروکر جزء پلتفرم‌های شناخته شده است که امکان قرار دادن نقدینگی بالا در آن وجود دارد.

واریزو برداشت بروکر ویندزور

نحوه واریز پول به بروکر ویندزور

 

بسیاری از افرادی که قصد سرمایه گذاری در بازار فارکس را دارن،د به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد نحوه واریز پول به بروکر ویندزور و سایر بروکرهای دیگر دچار مشکلات زیادی می‌شوند اما در واقع نحوه شارژ بروکر ویندزور به آسانی صورت می‌گیرد.

از میان روش‌های پذیرفته شده در بروکر ویندزور می‌توان به ویزا کارت، مستر کارت، کیف پول‌های الکترونیکی مانند: پرفکت مانی، وب مانی و اسکریل اشاره کرد. با تمامی این روش‌ها به غیر از وب مانی می‌توانید به صورت رایگان عمل انتقال پول را انجام دهید.اما برخی از روش‌های پرداخت هم وجود دارد که حدود ۳ درصد کارمزد تراکنش دریافت می‌کنند.

در میان روش‌های گفته شده پرفکت مانی ایرانیان را تحریم نکرده و محبوبیت بیشتری دارد و بسیاری از افراد و حتی صرافی‌ها با این روش حساب‌های خود را شارژ می‌کنند.

 

شارژ حساب بروکر ویندزور با پرفکت مانی

معمولاً نحوه شارژ حساب اغلب بروکرها با سیستم پرفکت مانی شبیه یکدیگر است و در صورت آشنایی با هر کدام از بروکرها می‌توانید سایر حساب‎های خود را شارژ کنید. سیستم پرفکت مانی در نقاط مختلف دنیا شناخته شده است و امکان انتقال ارز بین المللی را نیز فراهم می‌کند. به همین جهت اغلب کاربران فارکس از این سیستم برای شارژ حساب‌های خود استفاده می‌کنند.

مرحله اول؛ شارژ کردن حساب پرفکت مانی است که پس از وارد شدن به اکانت می توانید با کمک یکی از صرافی‌های معتبر مانند کافه ارز آن را شارژ کنید.

در مرحله دوم؛ پس از وارد شدن به وب سایت ویندزور و انتخاب زبان فارسی در صفحه اصلی شارژ حساب را انتخاب می‌کنید و بعد از هدایت به صفحه بعد گزینه پرفکت مانی را در قسمت نوع حساب معاملاتی انتخاب می‌نمایید. با مشخص کردن مبلغ مورد نظر بر حسب دلار می‌توانید با درج شماره ی کیف پول خود و دریافت یک کد امنیتی و وارد کردن آن برای صحت اطلاعات وارد شده عمل شارژ حساب خود را انجام دهید. درخواست شارژ حساب شما در کمترین زمان ممکن با کمترین میزان کارمزد صورت می‌گیرد.

 

واریزو برداشت بروکر ویندزور

نحوه برداشت بروکر ویندزور

برای انجام معامله در بازار بزرگ فارکس برای دریافت سود بیشتر و نیاز است که پس از دریافت سود و فروش ارز و سهام در این بازار بتوانید مبالغ آن را برداشت کنید. داخل ایران که تحریم‌های زیادی وجود دارد، ممکن است با کمی چالش در مورد نحوه برداشت بروکر ویندزور برخورد کنید. اما در نهایت با کمک گرفتن از مراکز معتبر و حرفه ای مانند کافه ارز می‌توانید به بهترین شکل پول خود را برداشت نمایید.

کارشناسان کافه ارز در زمینه واریز و برداشت بروکر ویندزور در هر مرحله از کار می‌تواند اطلاعات کامل را به شما عرضه کنند، تا بدون مشکل در بازارهای بین المللی فعالیت داشته باشید.
برای برداشت بروکر ویندزور و تبدیل آن به ریال باید چند مرحله را طی کنید:

پرداخت ارزی
پس از وارد شدن به حساب خود در ویندزور در کابین شخصی یا همانMyUserHub  درخواست خود برای برداشت را ثبت کنید که در واقع اطلاع ‌رسانی به منظور برداشت از حساب است.

در صفحه اصلی و قسمت پایین کابین شخصی گزینه Withdraw را انتخاب کنید و در صفحه بعدی که نمایش داده می‌شود، درخواست خود را ثبت نمایید.

سپس در قسمت amount تعداد دلار درخواستی برای انتقال از حساب ویندزور به حسابی که در این سیستم ثبت کرده‌اید را وارد کنید.

خب حالا در قسمت بعدی گزینه پرداخت مرکزی که شامل این گزینهPayment Hub  است را انتخاب نمایید.

در قسمتcomment  یا قسمت توضیحات آن به فارسی یا انگلیسی به ویندزور اعلام کنید که مبلغ برداشتی را به اکانت شما در یک صرافی معتبر مانند کافه ارز انتقال بدهند.

واریزو برداشت بروکر ویندزور

 

آخرین مرحله پس از ثبت درخواست برداشت در کابینه شخصی منتظر ماندن برای انجام کارهای انتقال و تأیید آن توسط کارشناسان ویندزور است. معمولاً درخواست مشتریان توسط بروکر ویندزور در همان روز مورد پردازش قرار می‌گیرد. اما گاهی مواقع با توجه به نحوه انتقال پول، نیاز است که برای برداشت‌های خود کارت شناسایی معتبر هم ارائه کنید.

مرحله بعدی کار که بسته به نوع صرافی که با آنها کار می‌کنید تغییر پیدا می‌کند و با ثبت سفارش برداشت در پیشخوان کاربری خود و مشخص کردن شماره حساب بانکی معادل ریالی آن را درکمترین زمان ممکن دریافت می‌کنید.

در صورتی که بخواهید به شکل مستقیم از کیف پول‌های الکترونیکی برای برداشت بروکر ویندزور(Windsor broker) استفاده کنید، تمامی مراحل مطابق همین مواردی است که در اینجا ذکر شد و در آخرین مرحله به جای انتخاب صرافی آدرس کیف پول خود را قرار می‌دهید. این روش که با کمک صرافی‌های معتبر انجام می‌شود بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید تمامی عملیات واریز و برداشت بروکر ویندوز را انجام دهید.

در صورتی که حوصله وارد شدن به چالش‌ها و دغدغه‌های نقل و انتقالات پول در بازار بین‌المللی ندارید؛ برای فعالیت در این بازارها و استفاده از خدمات بی‌نظیر آنها می‌توانید از یک صرافی معتبر مانند مجموعه کافه ارز کمک بگیرید.

نتیجه: 

دنیای سرمایه گذاری دنیای بزرگی است که در صورت دریافت آموزش‌های لازم و کافی به راحتی می‌توانید، در آن سرمایه‌های خود را به حرکت درآورده و افزایش دهید. در این حوزه کارشناسان مجموعه کافه ارز اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار می‌دهند و در تمامی مراحل همگام با شما حضور دارند، تا بتوانید فعالیت در بازارهای مالی و به خصوص بازار بورس فارکس را به بهترین شکل انجام بدهید.

در مجموعه کافه ارز خدمات مالی از قبیل ثبت نام در ویندزور بروکر، واریز و برداشت در بروکر ویندزور به آسانی صورت می‌گیرد. چرا که تمامی افراد فعال در این مجموعه اطلاعات کافی از این بازارها دارند و بهترین راه‌حل را برای هر فرد متناسب با دارایی‌ها و نوع سرمایه گذاری پیشنهاد می‌کنند.

4/5 - (5 امتیاز)

نویسنده

حانیه عطارزاده نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *