logo کاقه ارز

ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo

ثبت نام آزمون دولینگو (Duolingo) به دلیل اعتبار بالا، سهولت شرکت در آن، ارزان بودن نسبت به سایر آزمون های بین المللی و همچنین پس از شیوع ویروس کرونا در دنیا که امکان برگزاری آزمون‌های حضوری نیست، از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.

 
ثبت نام آزمون دولینگو Duolingo

آزمون دولینگو به تازگی در فهرست آزمون‌های معتبر و هم رده آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) قرار گرفته است و بسیاری از دانشگاه‌ها و سفارت‌ها مدرک آن را به رسمیت می‌شناسند. پرداخت هزینه آزمون دولینگو در ایران با توجه به مشکلات پرداخت ارزی، با دشواری‌هایی همراه است اما با استفاده از خدمات پرداخت آزمون های بین المللی کافه ارز ، شما می‌توانید بدون داشتن کارت اعتباری و یا حساب بین‌المللی نسبت به پرداخت آزمون دولینگو اقدام کنید.


آزمون دولینگو چیست

آزمون Duolingo یک آزمون آنلاین برای ارزیابی زبان داوطلبان تحصیل و مهاجرت به خارج از کشور است. دولینگو یک آزمون تطبیقی (Adaptive) است، بدین معنی که وقتی به سوالی پاسخ صحیح داده شود، درجه سختی سوال بعدی بالاتر می‌رود. اگر سوال را اشتباه پاسخ دهید، سوال بعدی آسان‌تر می‌شود. این آزمون آنلاین و از طریق کامپیوتر شخصی برگزار می‌شود و برای شرکت در آزمون دولینگو نیازی به حضور فیزیکی در مرکز آزمون و یا سفر به یک کشور دیگر برای شرکت در آن نیست. اعتبار آزمون انگلیسی دولینگو هم‌رده آزمون تاقل و آیلتس بوده و مورد تایید بیش از هزار و هشتصد مرکز آموزشی و بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات علمی است. مدت زمان آزمون دولینگو یک ساعت بوده و مانند دیگر آزمون های بین المللی چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

ثبت نام آزمون دولینگو

ثبت نام آزمون دولینگو

لوازم و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون دولینگو عبارتند از:

  • پاسپورت یا شناسنامه
  • ۶۰ دقیقه زمان برای شرکت در آزمون
  • ۶۰ دقیقه زمان برای شرکت در آزمون
  • داشتن کارت اعتباری برای پرداخت هزینه آزمون دولینگو
  • کامپیوتر یا لپ‌تاپ مجهز به وب کم، میکروفون و مرورگر

برای ثبت نام در آزمون دولینگو ابتدا یک حساب کاربری در سایت Duolingo ایجاد کنید. برای این کار به آدرس ایمیل و رمز عبور و سن شما نیاز است. سپس برای ثبت نام در آزمون دولینگو به اطلاعات پرداخت شما نیاز است.


هزینه آزمون دولینگو

هزینه آزمون دولینگو

هزینه آزمون Duolingo مبلغ ۴۹ دلار و بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر از آزمون‌های دیگر همچون تاقل و آیلتس است. البته شما می‌توانید کشوری همچون گرجستان را به عنوان کشور خود انتخاب کنید که هزینه آزمون آن ۴۳ دلار است.

پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو

برای پرداخت آزمون دولینگو به کارت اعتباری همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا حساب پی پال نیاز دارید. . شما می‌توانید از دو روش نسبت به پرداخت آزمون Duolingo اقدام کنید: ۱. با خرید ویزا کارت و مستر کارت مجازی و یا افتتاح حساب پی پال شخصا در آزمون دولینگو ثبت نام کنید. ۲. برای خرید آزمون دولینگو از خدمات پرداخت آزمون های بین المللی وب‌سایت کافه ارز استفاده کنید. بدون شک روش دوم برای شما مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید