logo کاقه ارز

پرداخت هزینه آزمون GRE

آزمون GRE که مخفف Graduate Records Examination است، یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که جهت سنجش مهارت دانشجویان در فرآیند پذیرش در مدارس کسب و کار و مقطع کارشناسی ارشد برگزار می‌شود.

 

پرداخت هزینه آزمون GRE

درباره آزمون GRE بیشتر بدانید

تحصیلات تکمیلی است که بیشتر بر مهارت‌های محاسباتی و استنتاجی متقاضیان تمرکز دارد. آزمون جی آر ای میزان تسلط متقاضی در ریاضی، جبر، هندسه و تحلیل داده و همچنین لغات آکادمیک می‌پردازد. به طور کلی این آزمون توانایی تحلیل و ارزیابی متون مکتوب، تفکر انتقادی و حل مساله را مورد سنجش قرار می‌دهد.


اگر قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا دردانشگاه‌های آمریکا و برخی از دانشگاه‌های کانادا و اروپا دارید، باید نمره قابل قبولی از آزمون GRE کسب کنید. این آزمون توسط موسسه ETS برگزار شده و دو نوع عمومی (GRE GENERAL) و تخصصی (GRE SUBJECT) دارد. مدت زمان آزمون GRE حداقل چهار ساعت است و شامل بخش نگارش تحلیلی، استدلال شفاهی، استدلال کمی و بخش تجربی است. آزمون GRE کامپیوتری در طول سال در مراکز آزمون پرومتریک و در تاریخ‌های مشخص در سایر مراکز آزمون، برگزار می‌شود. آزمون GRE کاغذی در مراکز مشخص و در چند تاریخ محدود (در ایران فقط در اصفهان) برگزار می‌شود. می‌توانید فهرست کامل مراکز آزمون، تاریخ‌های آزمون و صندلی‌های موجود را در سایت ETS مشاهده کنید.

هزینه ثبت نام آزمون GRE در ایران


هزینه آزمون GRE General برای تمام مراکز آزمون به جز چین، ۲۰۵ دلار است. این هزینه شامل ارسال گزارش امتیازات به چهار موسسه مختلفی است که شما برای پذیرش در آن‌ها، درخواست داده‌اید. هزینه آزمون GRE Subject مبلغ ۱۵۰ دلار است.

هزینه ثبت نام آزمون GRE در ایران
  • هزینه تغییر تاریخ آزمون GRE: ۵۰ دلار
  • هزینه آزمون عمومی GRE: ۲۰۵ دلار
  • هزینه آزمون تخصصی GRE: ۱۵۰ دلار
  • هزینه ثبت نام با تاخیر: ۲۵ دلار
  • هزینه کنسل کردن آزمون: ۵/۱۰۲ دلار
  • هزینه تغییر مکان آزمون : ۵۰ دلار

پرداخت هزینه آزمون GRE با کافه ارز

برای پرداخت هزینه آزمون جی آر ای ابتدا در وب‌سایت ETS ثبت‌نام کنید و تمامی مراحل را تا مرحله پرداخت تکمیل کنید. پس از ثبت‌نام در کافه ارز به پنل کاربری خود رفته و از قسمت ثبت نام آزمون های بین‌المللی، آزمون GRE را انتخاب کنید. سپس تمامی اطلاعات لازم جهت تکمیل پرداخت را در فیلدهای مربوطه پر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. کارشناسان کافه ارز در کمترین زمان ممکن پرداخت هزینه آزمون GRE را برای شما انجام خواهند داد.

ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید