logo کاقه ارز

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون PTE

پرداخت هزینه آزمون PTE در ایران با توجه به مشکلات پرداخت ارزی، با دشواری‌هایی همراه است اما با استفاده از خدمات پرداخت آزمون های بین المللی کافه ارز ، شما می‌توانید بدون داشتن کارت اعتباری و یا حساب بین‌المللی نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام PTE اقدام کنید.

 

پرداخت هزینه آزمون PTE

درباره آزمون PTE بیشتر بدانید

آزمون پی تی ای یکی از پیش‌نیازهای تحصیل یا اقامت در خارج از کشور (آمریکا، کانادا، نیوزلند، کشورهای اروپایی و ...) است اما پیش از انتخاب این آزمون بررسی کنید که آیا دانشگاه یا و سفارت مقصد مورد نظر شما این آزمون را می‌پذیرند یا خیر. آزمون PTE در ایران برگزار نمی‌شود و برای شرگت در PTE باید به کشورهای همسایه سفر کنید.


آزمون PTE که مخفف Pearson Test of English (تست مهارت‌های انگلیسی پیرسون) است از جمله آزمون های بین المللی مشهور در دنیا است مه بسیاری از کشورها و دانشگاه‌ها نمره آن را معتبر می‌دانند و همچنین آزمون ضروری برای مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود. آزمون PTE به صورت کامپیوتری در مراکز مورد تایید پیرسون برگزار می‌شود و مدت زمان آن ۳ ساعت است. این آزمون دارای سه نوع عمومی (General)، آکادمیک (Academic) و کودکان و نوجوانان (Young Learners) است و چهار مهارت اصلی زبان یعنی نوشتن، شنیدن، خواندن و صحبت کردن را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. آزمون پی تی ای به صورت هفتگی برگزار شده و نتایج آن تا حداکثر ۵ روز پس از آزمون اعلام می‌‌شود. اعتبار آزمون PTE دو سال و برای کشور استرالیا ۳ سال است. نمره آزمون PTE نیز از ۹۰ است.


انواع آزمون (PTE)

آکادمیک (Academic)

آکادمیک (Academic)

این آزمون را می توان در طول سال و در تاریخ های موجود انجام داد. مهارت های خواندن، نوشتن، گفتار و شنیدن داوطلب در این فرمت آزمون آزمایش می‌شود. آزمون کامپیوتری و در یک مرکز مورد تایید پیرسون ارائه می شود. اعتبار نمرات آن ۲ سال است.

عمومی (General)

عمومی (General)

آزمون عمومی PTE را می توان ۳ بار در سال در ماه‌های می، ژوئن و دسامبر انجام داد. می توانید تاریخ های موجود را از وب‌سایت رسمی PTE بررسی کنید. این آزمون از دو بخش تشکیل شده است: یک مقاله نوشتاری و یک آزمون گفتاری مانند مصاحبه که در هر دو بخش مهارت‌های خواندن، نوشتن، گفتار و شنیداری داوطلب با رویکرد واقعی‌تری ارزیابی می شود. فرمت آزمون شامل شش سطح مهارت مختلف است که برای آزمایش و تأیید توانایی‌های عمومی زبان انگلیسی داوطلب طراحی شده است. نمره آزمون عمومی PTE برای مادام‌العمر معتبر است.

کودکان و نوجوانان (Young Learners)

کودکان و نوجوانان (Young Learners)

این آزمون PTE برای کودکان ۶ تا ۱۳ سال طراحی شده و شامل داستان نویسی، تطبیق تصویر، بخش صحبت گروهی و بازی و ... است. در واقع این آزمون برای ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی کودکان به روشی بدون استرس بوده و نمره آن هم برای مادام العمر معتبر است.


هزینه آزمون PTE

هزینه آزمون PTE با توجه به کشورهای مختلف و محل‌های برگزاری آن متفاوت و از ۱۵۰ تا ۲۲۰ دلار متغیر است. هزینه ثبت نام آزمون PTE در کشورهای همسایه به شرح زیر است:

ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس

  • ابتدا وارد وب‌سایت آیلتس شوید.
  • سپس گزینه Find a Test Location را از از منوی Book a Test جهت انتخاب محل برگزاری آزمون را بزنید.
  • زمان و مکان آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • اکانت کاربری خود را ایجاد کنید.
  • پروفایل خود را در ایم وب‌سایت تکمیل کنید.
در نهایت روش پرداخت آنلاین مورد نظر خود را جهت پرداخت هزینه آزمون آیلتس انتخاب کنید. برای ثبت نام آیلتس به کارت اعتباری بین المللی یا یک حساب بین المللی نیاز دارید. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس نیازی به داشتن کارت یا حساب بین المللی نخواهید داشت و این پرداخت به آسانی چند کلیک خواهد بود.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آیلتس با کافه ارز

برای پرداخت هزینه آزمون IELTS ابتدا در وب‌سایت آیلتس ثبت‌نام کنید و تمامی مراحل را تا مرحله پرداخت تکمیل کنید. پس از ثبت‌نام در کافه ارز به پنل کاربری خود رفته و از قسمت ثبت نام آزمون های بین‌المللی، آزمون آیلتس را انتخاب کنید. سپس تمامی اطلاعات لازم جهت تکمیل پرداخت را در فیلدهای مربوطه پر کنید و سفارش خود را تکمیل کنید. کارشناسان کافه ارز در کمترین زمان ممکن پرداخت هزینه آزمون آیلتس را برای شما انجام خواهند داد.

ارسال دیدگاه
captcha


حسین عابدی
سه شنبه 28 دی 1400
خیلی لذت بردم... از تیم خوب کافه ارز ممنونم
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید