کاقه ارز

بررسی ICO های جدید: آیا شما هم به دنبال برترین سیستم عامل‌ها و سایت‌های معرفی و بررسی ICO (عرضه اولیه سکه) هستید تا بتوانید در ICOها سرمایه‌گذاری کنید؟ آشنایی با همه ICOهایی که در دنیای رمز ارزها اتفاق می‌افتد غیرممکن است. در سال ۲۰۲۰، به طور متوسط ​​صد ICO جدید در هر ماه معرفی شدند. می‌توان گفت که برای هر ICO موارد بسیاری برای بررسی وجود دارد که علاقمندا به خرید ارز دیجیتال باید به آن توجه کنند. در بهترین حالت، هیچ امیدی به ماندگاری طولانی مدت بیشتر ICOهایی که معرفی می‌شوند نیست. در بدترین حالت، این سکه‌ها کلاهبرداری آشکار و اسکم هستند. اگر می‌خواهید برای سرمایه‌گذاری آگاهانه تصمیم بگیرید، بدون شک به کمک نیاز خواهید داشت. در این مطلب از وبلاگ کافه ارز با ما همراه باشید تا با ۱۰ سایت برتر معرفی و بررسی ICO آشنا شویم تا به کمک آن‌ها بتوان اطلاعات کافی درباره این عرضه‌های اولیه سکه کسب کرد.

ICO چیست؟

پیش از این‌که به سراغ معرفی بهترین سایت های بررسی ICO برویم، بد نیست بدانیم که ICO چیست. ICO که مخفف Initial Coin Offering و به معنی عرضه اولیه سکه است، در واقع روشی نسبتا جدید برای جذب سرمایه در توکن‌ها یا همان ارزهای دیجیتال یک پروژه است که پیش از راه‌اندازی پروژه به فروش گذاشته می‌شوند تا سرمایه لازم برای پروژه جمع‌آوری شود. هر کسی می‌تواند با خریدن این توکن‌ها در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کند. در صورت موفقیت پروژه، ارزش این توکن‌ها هم بالا رفته و کسانی که در این توکن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند به اصطلاح سود خواهند کرد.

پیدا کرذن یک ICO که کلاهبرداری نباشد یا توسعه‌دهندگان آن‌ها ایده‌های جاه‌طلبانه و غیر قابل دستیابی نداشته باشند، کار سختی است.

بهترین سایت ها برای معرفی و بررسی ICO

در ادامه با بهترین سایت های بررسی ICO ها آشنا می‌شویم. اما حتما به خاطر داشته باشید که اگر قصد سرمایه گذاری روی ICO دارید، حتما پیش از سرمایه‌گذاری در سایت‌های متعدد و معتبر اطلاعات کافی درباره آن‌ها کسب کنید.

۱. سایت ICOStats برای بررسی ICO های جدید

سایت ICOStats کار بزرگی را برای ارائه اطلاعات درباره ICO ها انجام می‌دهد. اگر در حال تحقیق در مورد ICO جدید هستید، این نوع اطلاعات مفید است. می‌توانید سکه جدید را با عملکرد توکن‌های مشابه در گذشته مقایسه کنید با استفاده از ستون‌های قابل مرتب‌سازی، می توانید بازده ۲۴ ساعته سرمایه‌گذاری در ارزها، بازپرداخت کامل سرمایه‌گذاری، تاریخ ICO ، قیمت ICO ، قیمت فعلی و موارد دیگر را رتبه‌بندی و دسته‌بندی کنید. در پنل سمت چپ، چندین فیلتر را پیدا خواهید کرد که می‌توانید از آن‌ها برای مقایسه عملکرد ICO در مقابل بیت کوین و اتریوم استفاده کنید. همچنین راهی برای مقایسه ICO های هر دو سکه مورد نظر شما وجود دارد.

سایت های بررسی ICO

۲. سایت ICObench

سایت ICObench یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت های بررسی ICO است. یک بخش لیست‌بندی دقیق ICO در این سایت وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بر اساس فیلتر ارزها را طبقه‌بندی کنید. این سایت به لطف پنل متخصصان خود واقعا درخشیده است. در این پنل متخصصان ICO های آینده را مرور می‌کنند، سپس رتبه‌بندی‌ها و تحلیل‌هایی از آن‌ها را ارائه می‌دهند.

سایت های بررسی ICO

۳. سایت ICO Watch List

سایت ICO Watch List نمایش زنده عرضه ICO ها، ICO های آینده و ICO های کامل را در سه برگه ساده در بالای صفحه سایت خود نشان می‌دهد. برای هر ICO موجود در لیست، می‌توانید بر روی جزئیات ICO کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری از جمله سیستم عامل ICOs، کشور مبدا، تعداد کل توکن‌ها، قیمت اولیه توکن‌ها و ارزهای پذیرفته شده را ببینید. همچنین جزئیات مربوط به تیم ارز، توزیع توکن‌ها و نقشه راه را خواهید دید. حتی آخرین بخش اخبار و پیوندهایی به سایت whitepaper وجود دارد.

۴. سایت ICO Hot List برای بررسی ICO های جدید

سایت ICO Hot List به طور کلی دو هدف دارد؛ یکی فهرست جامع از کلیه ICO ها به صورت زنده و همچنین ICO های آینده و دیگری گزینه «Hot List» از ICO ها با بالاترین پتانسیل در این سایت وجود دارد. تیم وب‌سایت این Hot List (فهرست داغ یا برتر) را تنظیم می‌کند. البته هرگز نباید از آن به عنوان جایگزینی برای انجام تحقیقات خود استفاده کنید. با این وجود این فهرست می‌تواند به عنوان یک فیلتر عمل کند و شما را از هدر رفتن وقت خود بر روی سکه‌هایی با کیفیت پایین نجات دهد.

۵. سایت CoinGecko

شاید CoinGecko به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رقبای کوین مارکت کپ (CoinMarketCap )شناخته می‌شود. بخش ICO این سایت مورد استقبال قرار گرفته است. CoinGecko علاوه بر مجموعه معمول واقعیت‌ها و ارقام ICO، اطلاعات کمی هم درباره تعداد کاربران گروه تلگرام هر ICO و تعداد دنبال‌کننده‌های آن در توییتر نیز ارائه می‌دهد. این نوع اطلاعات می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید که یک ICO کلاهبرداری نیست.

سایت های بررسی ICO

۶. سایت ICOCreed

سایت ICOCreed یکی دیگر از بهترین سایت های بررسی ICO است که در تلاش برای کمک به تصمیم‌گیری‌های مربوط به سرمایه‌گذاری است و همچنین دارای مدیریت بهتر و تهیه رتبه‌بندی برای ICO های آینده است. مانند سایر سایت‌های این فهرست، می‌توانید تیم پشت هر توکن را بررسی کنید، ICO را از طریق کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی آن دنبال کنید، اوراق سفید یا وایت پیپر و سایر موارد بازاریابی را بررسی کنید. سایت ICOCreed همچنین بخشی دارد که به ایر دراپ (Airdrops) اختصاص دارد. ایر دراپ (دریافت رایگان ارز دیجیتال) به روشی محبوب برای افزایش آگاهی در مورد سکه‌ها و ICO های جدید تبدیل شده است.

۷. سایت Tokener

سایت Tokener چیزی بیش از یک سایت فهرست ICO است. مطمئنا، همه موارد معمولی که در سایر سایت‌های بررسی ICO گفته شد در آن وجود دارد، از جمله قیمت، سیستم عامل، توسعه دهندگان، تاریخچه ارز و لینک های وایت پیپر (whitepaper). با این حال، وبلاگی هم دارد که هم برای کاربران و هم برای توسعه‌دهندگان طراحی شده است. در این وبلاگ مباحثی مانند تنظیم ICO، نحوه ایجاد یک تیم موفق ICO و تجزیه و تحلیل ICO های آینده مورد بحث قرار می‌گیرد.پست‌های وبلاگ مطمئنا ارزش خواندن دارند.

۸. سایت ICOTop برای ردیابی ICO های جدید

سایت ICOTop برای نمایش اطلاعات و بررسی ICO های آینده از طرح شبکه استاندارد استفاده می‌کند. این سایت دو ستون دارد که باید به آن‌ها توجه کنید: نرخ سود و نرخ خطر.

سود، نرخ‌های مختلف پیرامون ICO را در وب و رسانه‌های اجتماعی تجزیه و تحلیل می‌کند و سپس نشان می‌دهد که احتمالا ICO چگونه خواهد بود. نرخ خطر در مورد این‌که احتمالا یک ICO قرار است کلاهبرداری کند، بینشی ارائه می‌دهد. به یاد داشته باشید، کلاهبرداری ICO یکی از رایج‌ترین کلاهبرداری‌های رمز ارزها است. ICOTop تحقیقات عمیق خود را در مورد برخی از ICO ها انجام داده است. این مطالعات همه چیز، از بررسی‌های صنعت گرفته تا تحلیل ریسک را در بر می‌گیرد.

سایت های بررسی ICO

۹. سایت Tropyc

سایت Tropyc رتبه‌بندی ICO با مسئولیت‌پذیری و همچنین منصفانه و اوپن سورس برای هر توکن ارائه می‌دهد. از این طریق به سرمایه‌گذاران ICO اجازه می‌دهد تصمیمات هوشمندانه‌ای در زمینه سرمایه گذاری روی ICO بگیرند. علاوه بر این، می‌توانید داده های مربوط به ارزهای دیجیتال را که بر اساس ارزیابی، مرحله توسعه، صنعت، بلاکچین و کشور فیلتر شده است، مرور کنید. Tropyc به طور منظم مخاطبان خود را با محبوب‌ترین اخبار و بررسی‌ها و تحلیل‌های ICO به روز می‌کند تا به سرمایه‌گذاران در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کند. به طور کلی، Tropyc با استفاده از ICO های مرتب و اطلاعات دقیق اط جمله سایت های برتر بررسی ICO است.

۱۰. سایت ICO Drops

ICO Drops به اندازه برخی دیگر از این لیست اطلاعات مفصلی ارائه نمی‌دهد، اما این لزوما چیز بدی نیست. ICO های موجود در صفحه اصلی این سایت به سه دسته فعال، آینده و پایان‌یافته تقسیم می‌شوند. برای هر ICO، می‌توانید ببینید که چه میزان بودجه جمع آوری شده است، چه مدت به عرضه ICO باقی مانده است و سکه جدید در کدام بخش تجاری قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی نام ICO کلیک کنید. نظر شما درباره بهترین سایت های بررسی ICO چیست؟ اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دارید، می‌توانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال و همچنین نمودار و تغییرات ۲۴ ساعته ارزها را در کافه ارز مشاهده کنید. همچنین در صورت نیاز به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده کنید.

5/5 - (30 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *