logo کاقه ارز

آمازون شرکتی عالی استکه در آن فروشندگان می توانند محصولات خود را ارائه دهند. و افراد علاقه مند می توانند آنها را خریداری کنندبهترین چیز در مورد این شرکت این است که آنها توجه زیادی به مشتریان خود می کنند. و به نیازها و پیشنهادات آنها گوش می دهندآنها همیشه روشهای جدیدی را برای بهبود تجربه برای مشتریان خود پیدا می کننداین ممکن است برای مشاغل یا افرادی که اجناس خود را می فروشند. کار بیشتری به نظر برسد اما هر کاری که آمازون انجام دهد، همیشه به نفع خریداران و فروشندگان است. برندهایی که به ارتقاء آمازون توجه می کنند، رضایت مشتری خود را بهتر از رقبای خود افزایش می دهند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

فروشگاه آمازون چیست؟

یک فروشگاه آمازون به شما امکان می دهد تا با سفارشی کردن آن به روشی جدید، برند و محصولات خود را تبلیغ کنید. تصاویر و متن مربوط به محصولات برای مشتریان ارائه شده است. محتوای مارک دار و کاشی های هدر در این فروشگاه چند صفحه ای نمایش داده می شوندهنگامی که مشتری کالایی را جستجو می کندفقط محصولات بلکه بسیاری از محصولات مرتبط دیگر را نیز نمی بیند. در ایجاد علاقه مشتری به برند شما کمک می کند. می توانید مجموعه را تغییر دهید، پیام های تبلیغاتی و تصویربرداری از مارک را اضافه کنید و صفحات را با خلاقیت بیشتری با فروشگاه آمازون طراحی کنید

آمازون

چگونگی خرید کاربران از این فروشگاه آنلاین؟

هنگامی که مارک ها از آمازون استفاده می کنند. به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا می کنند اما مشتری این برند نیستند. این افراد در واقع مشتریان آمازون هستندمالکیت یکی از بزرگترین مشکلاتی است. که مارک ها هنگام فروش از طریق آمازون با آن روبرو می شوند. اکنون با راه اندازی فروشگاه های آمازون، مارک ها می توانند حضور قوی تری ایجاد کنند و محصولات خود را حتی اگر از طریق آمازون بفروشند هل دهند
مصرف کنندگان می توانند مستقیماً با مارکها ارتباط برقرار کرده و کالاهایی را در راستای کالاهایی که جستجو کرده اند پیدا کننداین منجر به افزایش وفاداری و فروش برند می شودکه برای آمازون، مارک ها و مصرف کنندگان همه به طور همزمان مفید است

ویژگی های اصلی فروشگاه آمازون چیست؟

بهترین چیز در مورد این فروشگاه توانایی آن در طراحی چندین صفحه استبا این کار می توانید برای مشتری خود تجربه ای ایجاد کنید. که نشان دهنده برند و پیشنهادات شما در ارتباط با مشتریان باشدشما می توانید با استفاده از ابزار سازنده ای که توسط فروشگاه های آمازون ارائه شده، این روند طراحی را بسیار ساده، شهودی و آسان کنید. این ابزار حاوی الگویی است که به شما در طراحی کمک می کند

آمازون


ممکن است درباره محتوای رسانه ای غنی شنیده یا خوانده باشیدامروزه بسیار محبوب و مهم شده استآنها فقط برای موتورهای جستجو و سایر مناطق مهم نیستند بلکه برای برندها و فروشندگانی که تمایل به رقابت دارند نیز مهم هستند. خبر خوب این است که فروشگاه آمازون برای بهبود تجربه خرید برای مشتریان و مارک های تجاری، از استفاده از محتوای رسانه ای غنی پشتیبانی و تبلیغ می کند.

مدیریت و راه اندازی Amazon

راه اندازی فروشگاه آمازون شما به دلیل ساختمان فروشگاه آمازون ساده است. می توانید مهره ها و پیچ های فروشگاه خود را به راحتی جمع کنید اما برای بهترین محتوا و چیدمان، هنوز هم باید روی آن کار کنید. فرمی ارائه شده توسط آمازون است که در آن می توانید محتوای خود را متناسب کنید. برای پر کردن صفحات خود، باید تصاویر و توضیحات مربوط به محصولات خود را اضافه کنید. یک تصویر قهرمان باید به نوار ناوبری و هدر اضافه شود. خوب است که صفحات خود را منحصر به فرد کنید، اما پیروی از فرمی که قبلاً توسط آمازون ارائه شده بهتر است زیرا کاربرپسند خواهد بود.


شما می توانید با افزودن حذف، ویرایش و انتقال محتوای خود به مدیریت ابزارهای کاشی و مدیر صفحه دسترسی داشته باشید. می توانید ببینید صفحات شما از طریق پنجره پیش نمایش برای مخاطبان نمایان می شوند. نوار وضعیت به شما در ردیابی روند ارسال صفحات کمک می کند.

آمازون

ارسال و تصویبAmazon

آمازون همیشه می خواهد بداند آیا این محتوا برای مشتریان مناسب است یا خیر، بنابراین از مشاغل می خواهند که ابتدا آن را برای بررسی و تأیید به آنها ارائه دهند. این روند بسیار زمان بر است و چند روز طول می کشد. اگر چند روز صبر کنید تا متوجه شوید که چیزی نادرست یا مفقود شده است، چه می کنید؟ برای جلوگیری از این امر و اطمینان از تأیید صفحات خود، قبل از ارسال مطالب خود را با دقت مرور کنید. 

آن را اثبات کنید، اشتباهات دستوری و هجی را پیدا کنید و آنها را اصلاح کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی برای تلفن های همراه بهینه شده اند و آنها بهترین و کاربر پسند تجربه را به مشتریان خود ارائه می دهند.
پس از تأیید صفحات شما باید راه هایی برای تبلیغ برند خود پیدا کنید. فرصت های بسیاری وجود دارد که مارک ها جلوه ای ماندگار در مشتریان ایجاد می کنند. به راحتی می توانید از آنها سود ببرید و تجارت خود را به یک نکته قابل توجه تبدیل کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.