کاقه ارز

این روز ها با توجه به گرانی ارز و دلار همه ایرانی ها از سفر کردن به کشور های دیگر ترس دارند. و هراس از این دارند که چه کشوری بهتر است انتخاب کنند که هم قیمت منصفانه ای را در پرداخت هزینه های هتل و بلیط را دارد هم سفر خوشی در آن کشور را برایشان رقم بزند.پس با کافه ارز در ادامه این مقاله همراه باشید تا به چند کشور ارزان باهم سفرکنیم.

پیش در آمدی بر این کشور ها

با وجود اینکه کشور عزیزمان ایران جذاب ترین و زیبا ترین شهرها و استان هارا دارد. ولی باز هم ایرانیان زیادی هستند که سالانه دوست دارند به کشور های خارجی زیادی سفر کنند و لذت ببرند. اما همیشه به دنبال راه حلی هستند. که کدام کشور ارزان تر است؟ یا از چه طریقی به یک کشور ارزان سفر کنند. و روز و ساعات خوشی را برای خود و خانواده و دوسدارانشان رقم بزنند. در زیر به 5مورد آن می پردازیم:

1.هندوستان کشور ارزان

همیشه هند یکی از کشور هایی بوده که برای ایرانیان جذاب بوده است. از قدیم همه ماها وقتی فیلم هندی های زیادی نگاه میکردیم. در آن از رقص ها و زرق و برق لباس مردم و رنگ لعاب کشورشان دلمان پر میزد. تا به این کشور سفر کنیم تا از نزدیک با این کشور و مردمانش آشنا شویم. سفر به هند یکی از کشورهای ارزان دنیاست. مخصوصا برای ما ایرانی ها. شما اگر بد غذا نباشید مطمئنا می توانید یک غذا با قیمت مناسب بخورید. از هتل های ارزان قیمت آن بهره مند شویدو به تاج محل سربزنید. و با سنت دیرینه آنها آشنا شوید. اما نکته قابل توجه سفر به هندوستان تهیه بلیط هواپیمای آن است که بنظرمن گران ترین قسمت ماجرا همین است. اما می توانید با خریدن بلیط های چارتری در هزینه بلیط خود سرفه جویی کنید.

2. تفلیس گرجستان

کشور گرجستان یکی از کشور های ارزان و راحت برای مسافرت خارجی ایرانیان در سال های اخیر بوده است. زیرا این کشور احتیاح به تهیه ویزا ندارد. و هر ایرانی به راحتی می تواند با داشتن یک پاسپورت به این کشور زیبا سفر کند. گرجستان از جمله کشور هایی است که می توانید حتما با بلیط چارتری به آن سفر کنید. مثلا به جای بلیط سیستمی 3.500.000 از بلیط چارتری با قیمت 300.000 استفاده کند.

3.ترکیه کشور ارزان

سومین کشوری که برای شما عزیزان معرفی می کنم کشور ترکیه است که در همسایگی ایران است. این کشور ایرانی پسند ترین کشور دنیا است. همه ایرانیا در گوشه و کنار کشورمان حتما یکبار یا به این کشور سفر کردند یا قصد سفر به این کشور ارزان را دارند. یا برای چندمین بار قصد سفر به آن را دارند. این کشور با آداب و رسوم و غذاهایی شبیه به کشور عزیزمان است. که مردم ایران بیشتر شیفته همین فرهنگ های آنان هستند.

ترکیه کشور ارزان

4. ارمنستان کشور ارزان با حمل و نقل زمینی

آیا تا به حال به سفر با اتوبوس و یا قطار به مقاصد خارجی فکر کرده اید؟ جتما شما هم سفر بدون هواپیما را برای کشورهای خارجی امری محال می دانید اما سخت در اشتباه هستید چرا که برای سفر به برخی از کشورهای نزدیک و همسایه می توانید تنها با خرید یک بلیط اتوبوس خود را به سفر در دور از مرزهای کشور مهمان کنید.

ارمنستان کشور ارزان

5.بلغارستان کشور ارزان و بهشتی برای ایرانیان

بلغارستان یکی از جذاب ترین کشور ها آست مه جاذبه های زیادی را در خود جای داده است. شما می توانید به راحتی به این کشور سفر کنید و از جاذبه های آن بهره مند شوید و لذت ببرید. اگر به زنبال سفری هیجان انگیز هستید حتما به این کشور زیبا سر بزنید.

سفر ارزان به این معنا نیست که با کمترین هرینه ممکن می توانیم در بهترین نقاط دنیا گشت و گذار کنیم. بلکه سفر ارزان به این معنا است که با به صرفه ترین و اقتصادی ترین قیمت بتوانیم بهترین تجربه از سفر خارجی را به دست بیاوریم. خوش باشید و بهترین خاطره های خود را با جیب پر پول و سفری هیجان انگیز برای خود رقم بزنید .کافه ارز همیشه و در همه حال همراه با شماست.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *