کاقه ارز

توکن های NFT به موفقیت‌های چشمگیری رسیده‌اند و بطور پیوسته و یکسان، در میان سرمایه گذاران و معامله‌گران محبوبیت روز افزونی پیدا می‌کنند. توکن های NFT نقش کلیدی را در اقتصاد برای کسب درآمد و متاورس آشکار نشده، ایفا می‌کنند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین توکن های NFT آشنا و چگونگی استفاده آن‌ها در اکوسیستم متاورس، آشنا کنیم. برای خربد توکن NFT نیاز به پرداخت ارزی دارید اما با استفاده از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کافه ارز می‌توانید به صورت آنی و اوماتیک به معامله بپردازید.

توکن های NFT

دریابید که چگونه می‌توانید بهترین توکن های NFT را به پورتفولیوی (Portfolio) خود اضافه کرده تا در این فضای پرطرفدار توکن های NFT قرار بگیرید. توکن‌های NFT از رشد و اقتصاد و پروژه‌های متاورس حمایت می‌کند. در اینجا ۵ مورد از بهترین توکن های NFT و چگونگی خرید آن‌ها در بایننس را معرفی می‌کنیم.

توکن‌های NFT از زمانی که وارد چرخه ارزهای دیجیتال شده‌اند، از رشد بسیار بالایی برخوردار بوده‌اند؛ چه از نظر نرخ پذیرش آن‌ها، چه نرخ تولید و استفاده از آن‌ها. علاوه بر این در مدت زمان بسیار کوتاهی نیز توانسته‌اند وارد رسانه‌های بنیادی و تحولات آیندهٔ نزدیک مانند متاورس شوند. با گسترش انواع برنامه‌ها و برنامه‌های NFT این امکان را ایجاد کرده‌اند تا به امکانات هیجان‌انگیز بسیاری دسترسی داشته و بتوانند قفل آن‌ها را باز کنند. در طرف دیگر، توکن‌های NFT به سختی کار می‌کنند تا از NFTها حمایت کنند و اخیرا نیز برای حمایت از تولید، تراکنش و اقتصاد در متاورس مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در این مقاله به این می‌پردازیم که توکن NFT چیست، تفاوت آن‌ها با NFTها، بهترین توکن های NFT و این‌که چگونه می‌توانید برخی از توکن‌ها را برای ایجاد تنوع در مارکت NFT دریافت کنید.

پلتفرم بایننس میزبان طیف بسیاری از توکن های NFT و ابزارهای دیگر بوده که در به دنبال کردن آزادی مالی به کاربران کمک می‌کند. برای دستیابی به محبوب ترین توکن های NFT و سرمایه گذاری در متاورس همین حالا اقدام به ثبت نام کنید.

بهترین توکن های NFT

توکن NFT چیست؟

نکته مهمی که در انتخاب بهترین توکن های NFT وجود دارد این است که نباید توکن‌های NFT را با خود NFT اشتباه گرفت. توکن های NFT به هر نوع ارز دیجیتالی که برای پشتیبانی از اکوسیستم‌های NFT استفاده می‌شود هستند. به عنوان مثال اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) نوعی بازی بلاکچین NFT است که از توکن به‌وجود می‌آید. AXS برای راحتی در شرط‌بندی و رأی دادن برای حفظ اقتصاد و کسب درآمد استفاده می‌کند. بنابراین AXS توکن NFT اکسی اینفینیتی است. توکن های NFT مانند AXS, SLP, SAND به برنامه‌هایی که فاقد هرگونه تمرکز با انواع توابع مهم از ارزهای درون بازی گرفته تا رأی دادن، کمک بسیاری می‌کند. همچنین توکن های NFT را می‌توان مانند سایر رمز ارزها در بازار معامله یا سرمایه‌گذاری کرد.

تفاوت اصلی توکن های NFT با NFT

تفاوت اصلی توکن‌های NFT با NFT در قابلیت تعویض آن‌ها است. NFTها غیر قابل تعویض، حقوق مالکیت دارای ارزهای دیجیتال یا دنیای واقعی را نشان می‌دهند. اما این در حالی است که توکن‌های NFT قابل تعویض هستند و به این معنی است که می‌توانید آن‌ها را با یک توکن NFT دیگر با همان ارزش مبادله کنید. همانطور که پیش از این نیز گفته شده، توکن های NFT ارز های دیجیتالی هستند که اقتصاد پروژه‌های NFT را تقویت می‌کنند.

بهترین توکن های NFT

توکن‌های NFT از یک وسیله تعویض به عنوان پاداش و معامله ارز درون بازی، کاربری زیادی در فرآورده‌های پروژه‌های بسیاری دارند. در ادامه ۵ مورد محبوب ترین توکن های NFT موجود در بایننس را با قیمت ارز های NFT بر طبق قیمت صرافی‌ها فهرست کرده‌ایم.

توکن مانا

دسنترالند (MANA) یک پلتفرم املاک و مستغلات واقعیت مجازی است که به کاربران خود اجازه می‌دهد انواع محتوا و همچنین برنامه‌های کاربردی ایجاد کرده، به تجربه‌های مختلف پرداخته و کسب درآمد کنند.

بهترین توکن های NFT

بازیکنان می‌توانند از مانا برای خرید LAND NFT و سایر دارایی‌های دیجیتال در Decentraland استفاده کنند. علاوه بر این مورد، سازندگان دسنترالند نیز می‌توانند از مانا برای ایجاد انگیزه در ساختارهای مجازی، تجربیات، پارک‌های موضوعی و سایر مستغلات استفاده کنند. توکن‌های مانا که از بهترین توکن های NFT هستند، همچنین می‌توانند برای پرداخت طیف وسیعی از آواتارها، محصولات پوشیدنی، نام‌ها و موارد دیگر در بازار دسنترالند استفاده شوند.

دسنترالند (مانا) با قیمت 2.79 دلار و ارزش بازار 4.48 میلیون دلار در 22 فوریه 2022 ارزش‌گذاری شده است.

توکن SAND

سند یا همان SAND توکن ابزار اصلی و وسیله مبادله در اکوسیستم سند باکس (The Sandbox) است که به کاربران اجازه می‌دهد تجربیات بازی خود را داشته باشند، خلق کنند و کسب درآمد کنند.

همچنین بازیکنان می‌توانند SAND که یکی از بهترین توکن های NFT است را از طریق گیم پلی جمع آوری کنند و سپس SAND را برای بازی کردن، خرید تجهیزات بازی یا شخصی سازی آواتارها خرج کنند. سازندگان همچنین می‌توانند SAND را برای به دست آوردن اموالی مانند LAND خرج کنند یا دارایی‌ها را در مارکت سندباکس آپلود کنند. اگر دارنده توکن SAND هستید، می‌توانید در تصمیم‌گیری‌های مختلف شرکت کنید و برای کسب جوایز، توکن‌های SAND را به اشتراک بگذارید.

سندباکس (SAND) با قیمت 3.22 دلار و ارزش بازار 3.18 میلیون دلار در 22 فوریه 2022 ارزش‌گذاری شده است.

توکن AXS

بازی اکسی اینفنتی (Axie Infinity) یک بازی تجاری و نبرد مبتنی بر بلاکچین است که توسط Axies، شخصیت‌های NFT درون بازی، نمایش داده می‌شود. AXS توکن حاکمیتی محلی برای جهان Axie و یکی از بهترین توکن های NFT است. دارندگان AXS می‌توانند فقط در صورتی که توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند، بازی کنند یا در رای‌های کلیدی حاکمیت شرکت کنند و پاداش دریافت کنند. AXS به عنوان ارز در بازار NFT اکسی پذیرفته خواهد شد.

اکسی اینفنتی (AXS) با قیمت 53.46 دلار و ارزش بازار 2.90 میلیون دلار در 22 فوریه 2022 ارزش‌گذاری شده است.

توکن AXS

توکن GALA

GALA یا گالا نماد اصلی Gala Games است، یک پلتفرم بازی بلاکچین متعلق به بازیکنان برای بازی‌های مختلف بلاکچین است. بازیکنانی که NFT دارند می‌توانند در مدیریت بازی‌ها در اکوسیستم Gala Games تأثیر بگذارند. توکن گالا برای خرید آیتم‌ها، ارتقاء و سایر دارایی‌های درون بازی استفاده می‌شود و همچنین به عنوان توکن حاکمیتی عمل می‌کند.

توکن گالا (GALA) با قیمت 0.25 دلار و ارزش بازار 1.55 میلیون دلار از 22 فوریه 2022 ارزش‌گذاری شده است.

توکن ENJ

انجین یک پلتفرم بازی است که بر روی خلق عناصر قابل جمع‌آوری که مالکیت آن‌ها با کاربران است، تمرکز دارد. انجین شرکتی با هدف ارائه محصولات بازی بلاکچین است که توسعه، تجارت، کسب درآمد و بازاریابی با بلاکچین را برای همه آسان می‌کند. ENJ یک فروشگاه دیجیتال ارزی است که برای حمایت از ارزش دارایی‌های بلاکچین مانند NFT استفاده می‌شود و به اقلام درون بازی نقدینگی در دنیای واقعی می‌دهد.

توکن انجین (ENJ) که یکی از بهترین توکن های NFT است در تاریخ 22 فوریه 2022 با قیمت 1.54 دلار و ارزش بازار 1.19 میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است.

نحوه خرید بهترین توکن های NFT در بایننس

بهترین توکن های NFT را می توان در دو مرحله در بایننس به آسانی خریداری کرد:

مرحله 1: فیات را سپرده‌گذاری کنید.

از طریق حواله کیف پول الکترونیکی یا حواله بانکی در بایننس، یک واریز فیات انجام دهید. ضروری است که کانال‌های فیات موجود را برای ارزهای مورد نظر بررسی کنید.

راهنمایی: ارزهای فیات را به BUSD یا USDT تبدیل کنید تا بتوانید انواع بیشتری از توکن ها را معامله کنید.

مرحله 2: خرید توکن NFT

اولین توکن NFT خود را از طریق خرید کیف پول یا مستقیما با کارت اعتباری خود خریداری کنید.

بهترین توکن NFT

خرید بهترین توکن های NFT

شما می‌توانید با ثبت نام در Binance.com یا دانلود اپلیکیشن معاملات ارز دیجیتال بایننس شروع کنید. در مرحله بعد، حساب خود را تأیید کنید. هنگامی که حساب خود را تأیید کردید، سه راه اصلی برای خرید ارزهای دیجیتال در بایننس با استفاده از پول نقد وجود دارد:

  • می‌توانید ارزهای دیجیتال را با پول نقد در بایننس از طریق انتقال بانکی، کانال‌های کارت یا گزینه‌های کیف پول الکترونیکی خریداری کنید.
  • BUSD، BNB و ارزهای دیجیتال را با کارت نقدی، کارت اعتباری یا از طریق حواله بانکی خریداری کنید.

متصل کردن کارت نقدی، کارت اعتباری یا حساب بانکی خود یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای خرید بیتکوین و بیش از 100 ارز دیجیتال است. اما برای کاربران ایرانی آسان‌ترین راه استفاده از خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کافه ارز است.

سخن نهایی

توکن های NFT نقش مهمی در میان بازار NFTها و متاورس ایفا می‌کنند، به ویژه در اکوسیستم‌هایی که معاملات و اقتصادهای بازی برجسته هستند. با ورود پروژه‌ها و کاربران بیشتر به میدان، توکن های NFT از نظر موارد استفاده و نقدینگی به رشد صعودی خود ادامه خواهند داد. اضافه کردن بهترین توکن های NFT را به سبد معاملاتی خود یا به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت در نظر بگیرید و مثل همیشه، قبل از خرید و تعهد به هر توکن NFT، به DYOR توجه کنید.

4.7/5 - (22 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *